|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 2
18.3.2008 22:39:53   
2ursae
še en pozdrav od mene user posted image , se mi za knjgo oči zapirajo, pa sem se prišla k vam mal zbudit user posted image .

Sem imela kar zanimiv dan - zjutraj sta prišle k nam dve gospe, ki sta mi vse spucali (sta bili prvič in sem ful zadovoljna - celo dopoldne sem se igrala z otroki, bajta pa spucana user posted image ), popoldne smo imeli na obisku moževo teto in strica, ki sta mi zelo pri srcu, pol sva šla pa z Anžetom ven delat snežaka in nama je ratal narest kar konkretnega možakarja user posted image . Jap, pri nas je res ogromno zapadlo, je pa res, da se zelo hitro topi.

steklen ribežl: sem ga kupila v Mullerju, je pa kot ovalna posodica z otočkom na sredi.

morje: mi jo vedno mahnemo na Hvar. Moja nona je Hvarčanka in gremo k njej  hišo. To nam je blazno komot (da ne rečem poceni user posted image ), pridemo ko želimo, gremo, ko nam paše, pa še nona mal vidi pravnučke user posted image .

GH bo še počakala, je pa res, da Bora fuuuul mika - če ga imam v naročju med tem, ko jem, mi fant praktično zleze v krožnik user posted image .

za Celje se tudi jaz javljam, ampak le pogojno - če bom imela varstvo za Anžeta. Z njim se mi ne splača hodit, je le dolga pot pa še on na takih odraslih srečanjih ne zdrži prav dolgo.

tko, dost bo user posted image , pridno čvekajte

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Desetke007 part 2
18.3.2008 22:39:56   
lane31
Sanwebdra....daj podatke za Julijo,da bomo vedeli kdaj ima R.D user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Desetke007 part 2
18.3.2008 22:43:11   
janja
Jaz grem spat. Pa LAHKO NOČ.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Desetke007 part 2
18.3.2008 22:46:30   
skuštrana
za Celje se tudi jaz javljam, ampak le pogojno - če bom imela varstvo za Anžeta. Z njim se mi ne splača hodit, je le dolga pot pa še on na takih odraslih srečanjih ne zdrži prav dolgo.



V Celju se lahko dobimo v parku kjer je ograjeno igrišče, tam se celjanke s froci vedno dobivamo in je super..Jaz bom tudi Lizo zraven peljala, kam jo pa naj damuser posted image Na igrišču je peskovnik, pa tobogani in gugalnice..pa klopce za mame. mi smo celo rojstne dneve tam praznovali. Boš videla, da mu bo všeč.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Desetke007 part 2
18.3.2008 22:53:52   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

V Celju se lahko dobimo v parku kjer je ograjeno igrišče, tam se celjanke s froci vedno dobivamo in je super..Jaz bom tudi Lizo zraven peljala, kam jo pa naj damuser posted image Na igrišču je peskovnik, pa tobogani in gugalnice..pa klopce za mame. mi smo celo rojstne dneve tam praznovali. Boš videla, da mu bo všeč.



eh, veš kakšem je moj mulček: tud na takih igriščih moram skoz zraven njega viset, se sam kar noče zaigrat. Zadnjič, ko smo bili v Mercatorjevi igralnici, sem bila tam stalno z njim, drugi otroci so se sami igrali,njihove mamice pa lepo v miru čvekale. Kaj čem, to je pa cena tega, da ni v vrtcu in tako ni vajen ne otroške družbe ne obvladovanja neznanih teritorijev.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Desetke007 part 2
18.3.2008 23:10:24   
sanosan
Stekleno strgalo sem jaz kupila že pri Blažu v eni trgovini na Ptuju, kjer imajo predvsem posodo na kg. Slučajno sem ga tam našla. Vem pa, da je takrat kolegica iz Maribora iskala tako strgalo v Mariboru in ga ni nikjer našla, tako da sem ji ga jaz nabavila. Sedaj, ko je toliko raznoraznih frutkov in podobnih zadev pa ja nihče več ne riba jabolka na steklenem ribežu user posted image .

Mama06 - moja Brina bi se zadnje dni tudi samo dojila. Če bi bila moj prvi otrok, bi še lahko komu verjela, da nimam dovolj mleka zvečer. K sreči pa vem, da to ni tako in da ima verjetno poskok v rasti, saj tudi čez dan bolj pogosto je, zraven pa je še povrhu zelo nemirna. Ampak bo tudi to hitro urejeno.

2ursae - veš tudi moj Blaž je bolj sramežljiv, kljub temu, da je v vrtcu. Če ne pozna otrok, se ne bo igral sam ampak mu moramo mi pomagat. Tudi plezal po kakšnih igralih ali toboganih ne bo, če je kakšen nepoznan otrok v bližini, niti v parku, ki ga obiskujemo redno, niti v kakšnem drugem okolju. Verjetno je to bolj odvisno od karakterja kot od tega ali je v vrtcu ali ne.

Madonca smo čvekave babe user posted image !

< Sporočilo je popravil sanosan -- 18.3.2008 23:16:03 >

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Desetke007 part 2
18.3.2008 23:38:40   
skuštrana
Kaj čem, to je pa cena tega, da ni v vrtcu in tako ni vajen ne otroške družbe ne obvladovanja neznanih teritorijev.


Jaz tudi mislim da je to stvar karakterja..Liza tudi ni bila v vrtcu do 3 let pa ima full rada družbo. No, ko pride kam na novo je sicer malo zadržana (kar mi paše, de ne gre takoj v napaduser posted image ) ampak že po kakšnih 15 min se kar vklopi...Ponavadi si izbere kakšnega starejšega otroka in povsod leze za njim, kot tak privesekuser posted image

Sedaj grem pa RES spat. Lahko noč, babike user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 6:42:47   
janja
Danes sem pa jaz prva. Samo grem še mal spat.

Skuhala sem kavico in čaj, za tiste, ki živite bolj zdravo pa kozarec sveže pripravljenega pomarančnega soka. Zraven imate čokoladne mafine in mafine z ovsenimi kosmiči z gozdnimi sadeži. Slikc mi pa noče pripopat (vem, da ste o tem že govorile).

No, zdaj mam pa alarm....





< Sporočilo je popravil janja -- 19.3.2008 6:46:42 >


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 7:50:54   
lane31
Dobro jutro ....sva spali do 7h kljub temu, da je šla brez večerje spat user posted image ....bo ji treba bolj zaupat.....sva se z dragim tolk premantrala zvečer da bi kaj pojedla...nazadnje je na rokah zaspala...pa je očitno res bila sita
Izgleda da bo lepši dan kot včeraj....pri nas že sonce sveti user posted image

Of topic :prodajam nov mobitel z 2 leti garancije Samsung SGH-E900,nikoli uporabljen
ni kaj da nima....za 100 €
user posted image
Se oproščam,če morda koga  moti

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 8:06:28   
mama06
Dobro jutro!

Vidim, da vas je še kar nekaj, ki ne uvajate GH, pa čeprav so vaši malčki že čisto adijo, ko vidijo krožnikuser posted image . No, podobno je pri nas. user posted image


Kje pa bi se dalo nabavit ta steklen ribežn v 21.stoletju?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 8:07:22   
skuštrana
Dobro jutro!

Da vas malo pozdravim (nisem dolgouser posted image )...

Tukaj je danes tako lep dan, škoda bit noter..Se zrihtamo pa ven..

Srečanje jutri  v Ljubljani- morda pridem tudi jazuser posted image Samo jaz bom tam že ob 10 uri..Ma, bom šla pa mal v šoping..Upam, da ne bo snežilo, ker potem me ne bo. Kakšno je stanje glede snega ?

Vas preberem kasneje

LEP DAN VSEMuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 8:13:32   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: noa1

...bo treba najprej opremo nabavit....pa malo čakat na akcije, ker sedaj vse naenkrat kupit...hmmmmm...še bankrotiram



Mi smo večino opreme nabavili septembra , ker imajo res znižanja...potem pa celo zimo sanjali o dopustuuser posted image user posted image

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 8:34:14   
sanosan
Dobro jutro!

Malo da se javim, ko ima Blaž ravno neko drugo delo, Brina pa drema in si lahko sposodim 5 min časa za sebe user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mama06

Kje pa bi se dalo nabavit ta steklen ribežn v 21.stoletju?user posted image user posted image user posted image



Težka bo mama06, ker je moja kolegica že pred dvema letoma ta ribež iskala v Mariboru, pa ga ni našla.

Aja, mi imamo danes pregled in verjetno cepljenje, če bo P dala zeleno luč glede Brininega prehlada, namreč še vedno je rahlo prehlajena.

Moram it, je Blaž nestrpen.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 8:36:33   
noa1
Dobro jutro!
Jaz pri zajtrku in na računalniku, pupa pa v svojem ležalniku obdeluje enega svojih medvedkov. Zgleda, da imamo novi ustaljen urnik. Spanje do enih 7.00, poležavanje (mama) injamranje (Ajša) do 8.00, pol pa vstat in ven iz pižamice, ker drugače je joj.
Mene tudi zanima, kje bi se dal ta stekleni ribež nabaviti....če katera ve.
*kinnie*: ja, nekaj takega sem imela v mslih. Se spomnim da sva lani gledala šotore v akciji v A in sva celo enega izbrala, ki je bil obema OK, samo ga nisva kupila....ker nisva razmišljala za v naprej.
V MB se tudi dela sonček user posted image user posted image user posted image , bova lahko šle ven. Meni prav manjka, če kak dan ostaneva med štirimi stenami.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 8:45:05   
janja
skuštrana - v Lj je stanje ok. Ceste prevozne brez snega. Baje bo do petka še kar v redu vreme, za vikend je pa predvideno poslabšanje. Ti kar pridi na srečanje.

Urban ima tudi jutranje razgibavanje. Neki mu sicer spet nagaja nosek, a če ne bo hujšega jutri vseeno prideva.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 8:51:55   
Ana001
IZVIRNO SPOROČILO: noa1

Mene tudi zanima, kje bi se dal ta stekleni ribež nabaviti....če katera ve.


da se vključim, ko sem vas malo prečekirala, desetke user posted image .
stekleni ribež smo kupili v mariboru v merkurju (mercator center).
lep dan vsem!

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 8:54:05   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: noa1

*kinnie*: ja, nekaj takega sem imela v mslih. Se spomnim da sva lani gledala šotore v akciji v A in sva celo enega izbrala, ki je bil obema OK, samo ga nisva kupila....ker nisva razmišljala za v naprej.



Ko sva se midva odločala za šotor sva pregledala vse te trgovine za kampiranje.....nazadnje je imel akcijo omembe vredno, Intersport. Midva sva na novo kupila vse-tudi spalke....mize....kot sem rekla sva pregledala vse. Mize in podobno sva kupila v Merkurju...septembra, ko so začeli z razprodajami. Vse te kamp trgovine so isto robo prodajale bistveno dražje!

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 8:55:42   
Klaudia
naslednje srečanje LJ Desetk 007
četrtek 20.3.2008 ob 11h

v Koloseju
- janja
- kasija
- klaudia
- jasna
- 2ursae + user posted image
- pingi
- suzanamai
- tave
- Ulaa
- majoli
- miska1
- živa + user posted image


Vreme bo kar solidno. Lahko edino malo dežja pade - http://www.arso.gov.si/vreme/napovedi%20in%20podatki/napoved.html

___________________________________
SREČANJE V CELJU ; prijavljenih 19
user posted image   janja
user posted image   zivepo
user posted image   skuštrana
user posted image   noa1
user posted image   teka

user posted image   mišk

user posted image   metkica1
user posted image   Kasija
user posted image   suzanamai
user posted image   Alina_alin 
user posted image    mehurčica
user posted image   jasna
user posted image   Pandica
user posted image   Klaudia
user posted image   drobižek
user posted image   tave

user posted image    živa
user posted image    *Lana*
user posted image    2ursae ? 

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 8:58:00   
janja
Če kupujete šotore, pazite na to, da imajo čimveč vodnega stolpca 4000 mm in naprej. Je pa fino pogledat tudi v trgovinah z gorsko opremo, ker so tam dosti kvalitetni šotori.

telefon...


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 9:01:36   
noa1
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

Ko sva se midva odločala za šotor sva pregledala vse te trgovine za kampiranje.....nazadnje je imel akcijo omembe vredno, Intersport. Midva sva na novo kupila vse-tudi spalke....mize....kot sem rekla sva pregledala vse. Mize in podobno sva kupila v Merkurju...septembra, ko so začeli z razprodajami. Vse te kamp trgovine so isto robo prodajale bistveno dražje!



Ja nič..... bo treba na jesen počakat in takrat it nabaljat. Drugo leto pa kampirat. Midva spalke imava...to je pa tudi vse. Bo treba nabavit šotor, mizo, stole, nekaj za kuhat..... Saj ostalo pa lahko potem sproti dokupuješ...in vmes malo improviziraš.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 9:02:40   
noa1
Anna001: HVALA ZA INFORMACIJO...BOMO ŠLI POGLEDAT...eh te črkeuser posted image

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 9:42:18   
valči
Dobro jutro,čvekiceuser posted image
Sem dala ravnokar v pečico kajzerice in žemljice,Nina spi,Lara krtka gleda,jaz pa na hitrco sem gor.

Taka huda noč je bila,Nina jokala od polnoči,do dveh zjutraj,so jo krči matrali,ker sem jedla fižolovo juho včerajuser posted image Pol še me pa tašča sili,naj več pojem.Ko ne ve,kako se pol dete matra,komaj čakam,da ji povem,da me ne bo več silila.Joj,sem jezna,kaj mi je treba tega jest.

Pa še neke pametne spušča,da se ne morem rešit vročine tako dolgo,ker premalo jemuser posted image user posted image Kake ima,groza!Imam že od srede vročino,ne več,kot 37.5,glih toliko,da je,pa taka cotasta sem.Premalo jemuser posted image Samo,kaj se češ s taščo kregat,za njo,če nimaš 70 kil,si suh,jaz pri 64 slabo zgledam,po njenouser posted image

No,ne bom vas morila s taščo.

Steklen ribežn me je čisto fasciniral,moram ga imet.Če se ga v Merkurju v mariboru dobi,bom fotra poslala ponj.
Ali lahko katera mariborčanka prosim preveri,v katri Merkur naj pošljem fotra,da ne bo glih rabil preskakat celega Maribora?Ker bi ga danes kar poklicala in poslala.Ga moram imet,super ideja z vitaminčki,pa to.

Sedaj pa grem Lari.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 9:54:12   
suzanamai
quote]IZVIRNO SPOROČILO: Jenny Anny

Jaz ga imam in je v obliki šesterokotnika, gor so pa mini bunkice ven. Podobno kot na navadnem ribežnu tisti del, ki je za hren ribat.
[/quote]

Jenny Anny a mi lahko daš kako slikico ali pa če se dobiva, saj sva obe iz Domžal.

Janja prosim prinesi ribežen, jih bom naredila za vse desetke.

Skuštrana sem jaz tudi gledala na netu, pa se mi zdi, da bi se našel kak lep mini zalivček brez skal. Drugače se mi pa zdi full urejen camp. Najbolje da se zmenimo in gremo pogledat.

Kasija full hvala, bom probala že danes kaj naredit.

Sanosan jaz raje sama pripravljam kašice. Vsaj vem kaj je. Kupljeno imava eno že dva meseca za vsak slučaj.

Zdaj pa šibava na sonček...

Aja pa še ena kavica

user posted image

in zajtrk

user posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 10:01:54   
mehurčica
Dobro jutro in hvala za okusen zajtrk! Čeprav tapravega sem imela polnozrnato kajzarco pogreto v pečiuci, toliko da je bila hrustljava, potem pa not puranjo šunko in sir. Pila pa sem ledeni kapučino iz Hoferja. Njami v glavnem.user posted image


Eni ima danes že 5 mesecev.user posted image
Glede GH: ima že fuuul lušte, ampak še vedno ima refleks izplazenja jezička. Tako da bomo vsaj kaka 2 tedna še počakali.

Imam danes oba doma, tako da sem spet bolj kratka.

Samo še ena Davidova danes. Me je videl v kopalnici, ko sem si dajala dnevni vložek na hlačke:
David: kaj maš to mami?
Jaz: vložek.
David: Zakaj pa?
Jaz: Velike punce včasih rabimo to, fantje pa nikoli. Tako kot nosimo modrčke, ki jih fantje tudi ne rabite nikoli.
David: Ali pa zelenarčke, ne?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 10:05:44   
Ana001
valči, pošlji ga v merkur, ki je v merkatorju na tržaški. pred kakšnim mesecem so imeli ta ribež na oddelku s steklovino - ko pride not naj se drži leve, tam ko so krožniki ipd.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?