|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 10:10:21   
noa1
Eni in Filip.... čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za 5 mesecev

(odgovor članu Ana001)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 10:10:43   
mehurčica
Grem jaz zdaj v Merkur pogledat, če ga imajo, pa še danes do večera sporočim.


Aja, punce, kaj se da nareit pri ječmenčku? David ga je imel najprej na L okici na notranji strani, sedaj pa ima na D strani celo veko zatečeno in rdečo. Je to tudi ječmenček? Se da kaj naredit? Namazat? Moreva it k zdravniku?


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Ana001)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 10:15:14   
mišk
Mehurčica: Kaj pomeni to- zelenarčke?user posted image


(odgovor članu Ana001)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 10:21:47   
mehurčica
Ja jaz sem rekla modrčke, on pa je pol rekel "ali pa zelenarčke".user posted image

Filip, tudi tebi čestitke za 5 mesecev!user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 10:26:19   
2ursae
skuštrana, sanosan: se strinjam, da je družabnost tud v veliki meri odvisna od karakterja user posted image . jaz sem mislila bolj v tej smeri, da vrtec pomaga otrokom, ki so v osnovi sramežljive narave. Moj Anže nima nobene otroške družbe in se zaradi tega v družbi vrstnikov ne znajde. Pa vidim, da ga ful mika - bi se igral s fantkom, pa si ne upa pristopit k njemu. No, jaz upam, da bo druženje v vrtcu to uredilo, sicer se bo imel tam bolj jalovo user posted image .
Zadnjič v Mercatorju je bilo pa res tako, bilo nas je pet, mi2 z živo pa še tri moje septembrke in one so lepo uživale ob klepetu, mi2 z živo sva se pa igrali v igralnici user posted image  - se je na kilometre videlo, kateri od otrok je doma, kateri pa v vrtcu user posted image . Če priznam, se tudi meni moje bivanje doma pozna na mojih "social skills", saj sem le skoz v svetu otrok in pol v interakciji z odraslimi nisem več tolk samozavestna. Sem zadnjič eno prodajalko nekaj spraševala, pa se mi je kar zatikalo user posted image . Vaja pa dela mojstra user posted image

skuštrana, jaz bi bila ful vesela, če jutri prideš, bi te res rada spoznala user posted image , pa lahk še eno "po naše" udariva - sem v hrvaščini kar doma, ne sicer tolk, kolikor sem bila kot otrok, ko sem govorila tekoče, ampak vseeno mi ne gre slabo. Bi rabila mal treninga pred morjem user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 10:26:50   
maja zarja
Dobro jutro,dober dan!
Jaz pa sem danes tak fajnuser posted image user posted image user posted image smo spali celoooo noč od 20.30-8.00 brez nočnega obroka,sem jo kar celo noč vsake toliko časa gledala če je vse ok........tega res zdaj po teh burleskah zadjih par nočini nisem vajena.......da bi prespala noč brez nočne malice pa še sploh nisem jemalauser posted image user posted image user posted image ....še več takih noči......prossssim

Eni in Filip vse najboljšeuser posted image user posted image !!!!!!!

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 10:27:41   
*kinnie*
A mi lahko katera pomaga pomanjšat slikco za avatar. Vidim tiste mere, pa velikost datoteke, ampak nimam pojma kaj naj s tem počnem. user posted image

A mi jo lahko katera pomanjša user posted image

(odgovor članu Ana001)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 11:02:33   
Kasija
Mehurčica pri ječmenčku mu naredi kamilični obkladek. kamilice daš v vrelo vodo in prekuhavaš na zmanjšanem ognju enih par minut in pustiš, da se malo ohladi. Ampak ne preveč, v še topel čaj pomočiš gazico in naj drži na očesu dokler se ne shladi. Kot nekako spiraš tisti del očesa. Sicer ne peče in je dejansko prijetno toplo. To ponoviš parkrat na dan in bo izginil. Je pa enako dobro za ječmen ali vnetje.
Suzanamai oooo hvala ribežen domače izdelave user posted image

2ursae glede nedružabnih otrok je pa res tako, da smo taki po značaju. Jaz sem bila cel čas vrtca zadržana in mi ni nič pomagalo pri druženju. Tudi na igrišču sem se igrala sama. Edino s otroci družinskih prijateljev sem bila bolj sproščena. Potem v šoli in še kasneje sem se že bolj privadila, se ti pa samotarstvo nikoli povsem ne izbriše iz značaja - samo ima svoje prednosti.

Skuštrana da se nam ne boš spet izneverila - te čakamo jutri!

Majazarja hmmmmmmmmuser posted image se uporablja kot slikico za seks torej bi se tvoj stavek zgoraj glasil
IZVIRNO SPOROČILO: maja zarja

Dobro jutro,dober dan!
Jaz pa sem danes tak fajnuser posted image user posted image user posted image
user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil Kasija -- 19.3.2008 11:05:37 >

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 11:07:53   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*
A mi jo lahko katera pomanjša user posted image



Pošlji mi jo na mail: klaudia20@gmail.com

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 11:14:28   
suzanamai
Skuštrana  če boš jutri res uro prej javi na zs št. mobitela, pa se lahko prej dobiva, greva skupaj malo okoli in še kakšno rečeva glede campa.

Zoja spi zunaj na vrtu na sončku kot top. Jo moram it malo obrnit ima sonček že do noskauser posted image

Ribežni gredo danes v izdelavo. Moram samo skočit iskat nesvinčevo steklo, da bo res vse naj za naše pikce.

Zato tista ki ga še nima naj javi. Ne morem sicer obljubiti za jutri, saj bodo zjutraj še zelo vroooooči

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 11:20:55   
*kinnie*
Klaudia, sem že poslalauser posted image

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 11:21:22   
mehurčica
Suzanamai a ti boš to res sama naredila???
user posted image

Bi tudi jaz imela. Ampak kako pa bomo potem to dobile? Po pošti? Ali pa se čimprej zmenimo za srečanje v CE.user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 11:21:41   
Kasija
Kupim steklen ribežen user posted image


(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 11:26:04   
mehurčica
Joj, jaz sem tak slabe volje. Še vedno mi skoraj nobene hlače ne grejo gor.user posted image Pa čeprav imam že malo manj kil, kot sem jih imela ob zanositvi. Komaj čakam, da gre trebuh stran in da se boki zožajo.

Pa včeraj sem zvedela, da so jih kar nekaj sprejeli za službo v Sončku, jaz pa izvisela, ker sem na porodniški.user posted image user posted image user posted image Upam, da bo pozneje tudi še kaka možnost. Je bilo šefici ful hudo, ker bi me zelo radi imeli. Sem rekla, da bi šla že pred iztekom porodniške delat, če bo kaj. Tako da me bodo obvestili.


No, mi smo zaenkrat še doma, kot vidite. Eni je bila tako zaspana kar naenkrat, da je nisem uspela oblečt da bi šli. Tako da sedaj spi že 1 uro.


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 11:40:43   
majoli
Pozdravljene, Maks spi že drugo dopoldansko rundo, jaz sem že posesala in dve žehti oprala, zdaj pa na sonce.

Včeraj zvečer je naš pikec prvič jedel riževo kašico. Začel je blazno zagnano, mi je kar s svojima rokicama prijel mojo roko, da bi čimprej prišel do mamljive žličke. No, potem je pa kar lepo pojedel ene štiri žličke in že začel obračati obraz stran. Bomo danes spet ponovili, ampak mu bom kašice na žlico pripravila manj, več pa za v flaško. Joj, kako bi bila jaz vesela, da se tale kašica prime in da bi se mami lahko končno kaj naspala.
Drugače je pa naš frajer ugotovil, da se je kopati blazno super in čofota in uživa. Dala sva ga tudi že v veliko banjo, zraven eno žabico, iz katere šprica voda in je bil Maks blažen. Ful je korajžen in komaj čakam, da gremo na plavanje.

Suzanamai, se priporočam za steklen ribežen.

Lep dan vsem. Se vidimo jutri.

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 12:36:20   
metkica1
Zdravo!

Spet ste bile pridne, vas moram prebrat za nazaj.user posted image

Meni gre na jok dobesedno, križ me tako boli, da ne morem nič. Lune ne morem dvignit iz posteljice, v njo jo moram skoraj vržit. Tako me boli, da sem cela bleda.
Sem vzela pred uro naklofen, pa ni nič boljeuser posted image
Klicala sem tudi v ZD pa je gužva, ker dela zdravnica dve ambulanti, pa je rekla naj pridem jutri in čakamuser posted image , sedaj razmišljam, da bi šla zvečer v dežurno po inekcijo. Ne vem kaj najuser posted image

(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 12:47:01   
drobižek
Dober dan še od mene!

Živa tudi spi in čakam, da se bo zbudila, da ji dam za jest. Danes morma nekako priti s hranjenjem po začrtanih planih...ati in mami sodelujeta na enem kulturnem večeru....mami prvič po rojstvu Živeuser posted image

suzanamai - jaz bi te tudi prosila za ta steklen ribež, če bo še kakšen viška. Zadnjič si napisala, da si imela v Zasavju nekakšno razstavo ali nekaj podobnega, pa sem te pozabila vprašati kje? A imaš to večkrat? Rabiš kakšen glasbeni intermezzo?user posted image

Eni in Filip vse najboljše!user posted image



< Sporočilo je popravil drobižek -- 19.3.2008 12:48:28 >

(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 13:02:58   
metkica1
suzanamai jaz bi tudi imela ta steklen ribežl, prosim.user posted image

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 13:55:40   
živa
Hoj!
 
A se jutri dobimo v Koloseju ne glede na vreme? Vremenska napoved za dopoldne je kar v redu. 2ursae, prideš z Anžetom ali brez, sporoči, da vem, ali vzamem s sabo oba in se pridem igrat ali pa se pridem načvekat user posted image .

Razvojna: včeraj sva bila z malim na NFTh, poročam jutri, ker se mi ne ljubi pisat user posted image .
suzanamai: ribežn, prosim user posted image .

Morje/dopust: gremo za prvomajske na Pag user posted image  (no ja, če bomo kaj obnavljali, grem sama z deco) in junija z mojo mami spet na Pag (mogoče spet brez dragega) in potem se bom morda kdaj pa kdaj pošvercala pri tašči v prikolici in končno gremo septembra zagotovo vsi jadrat. Komaj čakam malo bolj "normalno" vreme.

Študentke: a se bomo še kaj spodbujale, jaz bi morala resno začet pisat en hud članek, pa moj cele popoldneve in večere dela za računalnikom user posted image  in jaz kar odlašam.

metkica1: naj hitro mine.

Pa user posted image in user posted image  vsem slavljencem za nazaj in naprej user posted image  user posted image .

Lp,

živa



< Sporočilo je popravil živa -- 19.3.2008 13:56:40 >

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 14:02:02   
jasna
hojuser posted image

Drobižek, a danes igrate? Bravo in uspešen ponoven začetekuser posted image .

Noa1, midva sva skoraj vso kamp opremo kupovala v Leklerku. Npr. kuhalnik je bil 50% cenejši, kot v specializiranih trgovinah. Kuhinjo sva dobila pa tudi zelo znižano na sejmu kamp opreme. Mislim, da bo enkrat aprila. Sva pa kupovala vsako leto nekaj, vmes pa, kot praviš, improvizacijauser posted image .

suzanamai, se priporočam. Hvala!user posted image

2ursae, v CE pridem tudi jaz sigurno z vsemi. Bi mi dedi in babi kar zamerila, če ne bi vseh pripeljala. Tole z družabnostjo je pa pri nas tko. Z mojim najstarejšim sem tudi do nekje treh let skozi zraven visela. Pa je bil v vrtcu. Edino z otroci, s katerimi smo se redno družili, se je zaigral. Ta drugi ima pa že od rojstva družbo in zahteva mojo nedeljeno pozornost in angažiranje samo če starejšega ni zraven. Opažam pa, da bolj ko se bliža trem letom, več časa je sposoben nekaj početi sam. A v vaši bližini ni otrok podobne starosti? Da bi se dobivali npr. na sprehodih?

Metkica1, če je tako hudo kar pojdi. user posted image

mehurčica, joj kakšne slabe noviceuser posted image . Držim pesti, da bo še mesto. A za pol delovnega časa in pol porodniške pa nebi šlo?


Eni in Filip, čestitkeuser posted image

LP

< Sporočilo je popravil jasna -- 19.3.2008 14:07:56 >

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 14:08:38   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: jasna

A v vaši bližini ni otrok podobne starosti? Da bi se dobivali npr. na sprehodih?



kakšen bi se že našel, pa imajo vsi hibo - so v vrtcu user posted image user posted image  , tako da so čez dan odsotni, vikendi pa, saj veš, so za družinske aktivnosti user posted image .

živa, pripeljem polno artilerijo, pripravi se na igranje brez kofeta user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 14:10:13   
sanosan
Suzanamai - glede kašic sem mislila bolj v hecu kot zares, ker so ti stekleni ribežni taka redkost v prodaji dandanes. Pa še prijazni so do vitaminov v sadju. Drugače pa sem in tudi bom pripravljala kašice sama, ker na začetku pojedo tako malo, da se ne splača kupljene kašice odpirat, kasneje pa so predrage za vsak dan, občasno pa pridejo zelo prav.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 14:21:57   
jasna
2ursae, ja hibauser posted image . Kaj pa popoldnevi? Nas je kar nekaj cele popolneve viselo zunaj s pikci. Ob slabem vremenu pa smo se tudi veliko obiskovali. Sedaj ko smo preseljeni, mi kar fali družba...

A rabi katera povišek za prenosno posteljico? Neli smo morali dat jogi nižje in sedaj se mi valja v omari. Če kateri pride prav še za nekaj časa, lahko jutri prinesem.

LP

< Sporočilo je popravil jasna -- 19.3.2008 14:26:40 >

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 14:26:56   
sanosan
Pozabila sem čestitat Eni in Filipu za obmesečnico in eno user posted image in user posted image  za vsakega.

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 14:55:44   
Klaudia
suzanamai - kupim steklen ribežn. sem ga hotla it ravno jutri iskat po mullerju in merkurju...

pepeny - na jane slalom pro gre 100%. sva s kolegico sprobali, ker ga ima...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?