|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 15:01:53   
noa1
Sva iz sprehoda...no sprehajala jo je moja mami, jaz pa k frizerju. Spet polomija...grem vedno kar vprašat če me kdo vzame brez naročanja in sem šla k študentomuser posted image user posted image user posted image user posted image . Bo treba še enkrat ituser posted image ...tokrat pa k ta pravemu frizerju. Pa kaj v totem MB nihče več ne zna na paž postričt?user posted image

Suzanamai: jaz bi se tudi javila za ribež...ga kupim

Mehurčica:user posted image user posted image user posted image ..ko vem, kako si si to službo želela. Mogoče boš pa sedaj lepo celo porodniško doma, pa te bodo potem vzeliuser posted image . Držim pesti!!!
Pa eno user posted image , da se Davidu očka čim prej pozdravi.

Metkica!: tebi tudi eno user posted image za tvoj hrbet.

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 15:02:59   
noa1
Še to....sem iskala danes ribež v Muellerju v MB.....ga nimajo...da ne boste zastonj iskale

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 15:33:53   
maja zarja
IZVIRNO SPOROČILO: Kasija




t izneverila - te čakamo jutri!

Majazarja hmmmmmmmmuser posted image se uporablja kot slikico za seks torej bi se tvoj stavek zgoraj glasil
IZVIRNO SPOROČILO: maja zarja

Dobro jutro,dober dan!
Jaz pa sem danes tak fajnuser posted image user posted image user posted image
user posted image  user posted image
No ja res sem danes uporabla tega slončka za izraz veselja.........hmmmmmmmm če bo pa user posted image tak pridno spala kot je danes bom pa lahko res večkrat uporabla slikico v pravem pomenu ..........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 15:51:59   
pingi
Upam, da ste vsaj malo izkoristile današnjega sončka, ker se nam za vikend spet obeta slabše vremeuser posted image

Suzanamai, tudi jaz sem kupka za ribežnuser posted image

Eni in Filip, vse naj naj user posted image !

Lj. in okolica, se vidimo jutri!

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 16:39:39   
lane31
Mene pa noge bolijo.....sva spet veliko prešetkale,danes prvič v novem vozu user posted image
Metkica1.....hudo...le pojdi k zdravniku,...a si kak gib naredila?
Mehurčica....mi je žal za tvojo službo.....morda pa se izteče kot želiš....mi pa ni jasno kako ti hlače niso prav,če si pa taki drobižek
Majazarja.....vama želim še več takih noči....in slončkov tudi user posted image
Noa1....a je res tako hudo? Jaz tudi že dolg nisem bila....od oktobra če sem natančna user posted image ....naredim kar čop user posted image
Nič grem v nabavo....smo na prisilni dieti ker ima hladilnik praznike user posted image

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 16:55:15   
Klaudia
plavanje dojenčkov - koliko stane v lj in koliko obiskov je? A katera ve? Tukaj v bližini namrečtudi izvajajo plavanje dojenčkov in plačaš 1x mesečno 26€. Je vsak torek. Prvi obisk je zastonj, hodiš lahko pa tudi celo leto če hočeš, ali pa samo en mesec.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 17:19:18   
Kasija
Klaudia meni se zdi da je okrog 70 evrov za enih 8 obiskov. Nisem pa sigurna. Kje je pa tvoja varianta?

Mehurčica žal mi je za tvojo službo. Vem, kako je čakati na zaposlitev. Upam, da se kmalu odpre nova možnost user posted image .
Glede hlač pa - meni niso prav nobene razen enih nosečniških, poleg tega so mi premajhni vsi modrci, vse srajce in nekateri puloverji, oblekce in jakne. Niso mi prav niti ozki čevlji user posted image . Tako da sem na slabšem, kar se garderobe tiče. Enih oblekc nisem še nikoli oblekla, ker sem jih kupila na posezonskih razprodajah - pred nosečnostjo sem pa nosila precej ozkih oblačil.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 17:25:46   
2ursae
klaudija, mi damo za plavanje našega malčka malo manj kot 100 € za 10 obiskov.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 17:31:42   
*Lana*
hojla, spet ste pridno čvekale user posted image
moj mali je dans čez dan spal samo 1,5 ure, tk da je zdaj končno mal zadremal, le za kak dolgo? sva bla pa velik zunaj, mu ful paše sveži zrak user posted image
js grem zdaj mal pred tv, pridem še zvečer pregledat, kaj boste napisale novga user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 17:33:07   
metkica1
Plavanje imamo tudi v Celju prav tako telovadbo, pa še nisem nikamor šla. Bo prej verjetno konec porodniške.

Jaz sem pa danes moji za malico pretlačila banano, dodala malo adaptiranega mleka in kašice, ki se meša z mlekom. Je imela zelo rada,  je vse pojedla.user posted image

Jaz ugotavljam, da me verjetno ne boli križ, da niso kakšne ledviceuser posted image  Boli me samo na desni strani v predelu ledvic. Saj ne vem.
Bom počakala do jutri, kaj bo, vzela sem naklofen pa mi ni nič prijel, zato mi je tudi malo čudno.

Pe še jutri nameravam k frizerju, sem se že prejšnji teden naročila,  ne vem, če bom lahko šla.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 17:33:42   
suzanamai
IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Suzanamai a ti boš to res sama naredila???
user posted image

Bi tudi jaz imela. Ampak kako pa bomo potem to dobile? Po pošti? Ali pa se čimprej zmenimo za srečanje v CE.user posted image



Mehurčica lahko pošljem tudi po pošti. Grem pa itak na štajersko v mb naslednji teden, pa ga lahko dostavim.

Metkica1 full hudo, ti kar pojdi k dežurnemu.

Kasija in Majoli dobita brez skrbi, ampak žal še ne jutri, saj komaj jutri popoldan dobim pravo steklo, tako da ne bo škodilo našim pikcem, saj ima običajno steklo v sebi rahlo sled svinca.
Joj kolk vas je user posted image user posted image user posted image , seveda boste vse dobile. Se bom potrudila, da bodo še full noro zgledali.

Mehurčica držim pesti, da bi te vseeno vzeli.

Janja ne pozabi ribežna. Da vidim kako velike bunkice ima, sicer verjetno tudi če bodo manjše ni panike. Sem danes probavala ribat po enih mojih izdelkih, pa je lahko čist mini pikica in riba jabolko.

Zdaj gremo pa k prijateljem mal kofetkat. Se tipkamo zvečer...



_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 17:45:51   
*kinnie*
Klaudia: Hvalauser posted image user posted image

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 17:49:27   
tave
Halooo! A zdej smo spet jovo na novo. Joj kok ste pridne v čvekanju. Ma jest bl preberem, za pisanje sem pa bolj lena.
Suzanamai jest se tud javljam za ribžn. Aja pa držim te za besedo za tisto veliiiiiiko palačinko. Bom pršla kr sestradana, da jo bom loh pojedlauser posted image .
Za jutri se pa vidimo. Zdej če bo lepo vreme je dol tud McDonalds in se lahko tudi uzuni vsedemo. Da smo na sončku. No sej  bomo vidle kako in kaj.
Mi2 sva bila dons na vevčah in smo šli s prijateljico peš do fužin. Kr fajn  sprehod. 1 uro v eno smer in eno nazajuser posted image . Upam da se bo kmalo kaj poznalo, ker te user posted image  kile se sploh nikamor ne premaknejo. No sej pol mi pa še Janja prinese take  mafine, da te kar ubije. Ma ni varjante da ga sam mal probašuser posted image . Itak ga je treba celga pojest, pol pa še kakšnega, da ne pozabiš kakšen je okus.user posted image

Se vidimo jutri


lp, tave

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 18:22:37   
mama06
suzanamai - jaz tudi, jaz tudiuser posted image user posted image user posted image ribež mislimuser posted image user posted image

oblačila
- sem si v januarju kupila ene hlače, ki so mi sedaj prevelike, saj spet lahko oblečem kostime za v službo, ki sem jih nosila, preden sem user posted image

pepeny - a gre tudi na PP AT4?user posted image

vsem bolnikom enouser posted image

vsem slavljencem pa eno veliko user posted image za mame, da bodo imele več energije za vaše norčijeuser posted image user posted image user posted image



sprehod - sva uživala na sončku. Sem hotela it v lekarno po kremo za sončenje za malega, pa je lekarna zaprta. Dobro, da sem srečala kolegico s tamalim in je imela v vozeku zaščitno kremo. Jaz pa se itak moram že nonstop mazat. Roke mam kot zamorc, ostalo pa belinauser posted image

mehurčica, saj bodo v jeseni sigurno rabili nove sodelavce. Držim pesti!!!

(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 18:39:14   
metkica1
mama06 ta senčnik gre na vse voze, sem ga danes kupila in je res fajn. Se pa samo priveže tako da je montaža enostavna. Meni je boljše kot marela, ko jo moraš skoz obračat in rihtat.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 19:21:34   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Kasija

Klaudia meni se zdi da je okrog 70 evrov za enih 8 obiskov. Nisem pa sigurna. Kje je pa tvoja varianta?


Ne vem če poznaš. Center za otroke s posebnimi potrebami v Dragi. Od mene je oddaljeno 5minut z avtom proti Igu.

IZVIRNO SPOROČILO: metkica1

mama06 ta senčnik gre na vse voze, sem ga danes kupila in je res fajn. Se pa samo priveže tako da je montaža enostavna. Meni je boljše kot marela, ko jo moraš skoz obračat in rihtat.


Tako je. Sem že hotla slikat kako zgleda ko ni na vozičku, pa vidim da ne bo potrebe user posted image

Lia pa danes že cel dan zelo malo je. Včeraj pred spanjem je pojedla cca 150ml riževe kašice. Ob 20h gre spat. Prvič sva se dojile ob 4h in drugič ob 6h. Potem pa ni nič jedla do 13h, ko je pojedla 50ml sadne kašice. Potem se je pa spet dojila šele ob 18h. Zdaj pred spanjem je pa pojedla okoli 100ml riževe kašice. Meni se zdi to občutno premalo, sploh glede na druge dni, samo prisilit je pa tudi ne morem...user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 19:44:24   
mama06
Koliko pa stane ta senčnik?

Pa še eno vprašanje: moj dečko danes že 2.dan ni kakal. Je samo dojen. Kako dolgo lahko počakam, preden ukrepam? Do sedaj sva redno polnila pleničke, tudi do 3-4x dnevno. Sedaj pa naenkrat ničuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil mama06 -- 19.3.2008 19:46:08 >

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 19:52:24   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

Koliko pa stane ta senčnik?

Pa še eno vprašanje: moj dečko danes že 2.dan ni kakal. Je samo dojen. Kako dolgo lahko počakam, preden ukrepam? Do sedaj sva redno polnila pleničke, tudi do 3-4x dnevno. Sedaj pa naenkrat ničuser posted image user posted image



Stane nekaj malega čez 20€.

Kaka pa lahko tudi na 14dni če je samo dojen. Tako je meni rekla P.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 19:57:13   
skuštrana
Za dojene otroke je normalno kakanje 1 krat na približno 10 dni, če je drugače vse ok (ga ne zvija, nima full napet trebušček, ni jokav,..)

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 19:58:40   
Klaudia
user posted image

Evo ga. Tako zgleda ko ni na vozičku.

< Sporočilo je popravil Klaudia -- 19.3.2008 20:02:01 >


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 19:58:46   
*Lana*
tale senčnik je kar zanimiv, a pa res pomaga? kaj pa ko sonce sije direkt od spredaj?

js mam voziček pp pramette pa se da  strešica čist naprej, tk da zaenkrat ga še ne rabim. bova pa kupla nov voziček, mutsy spider, potem pa bom verjetno rabla senčnik user posted image  

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 20:00:56   
skuštrana
Punce, tule pri nas že vse diši, ne po pomladi - to že nekaj časa, ampak po poletju user posted image user posted image Danes je bil spet en vroč dan, si se lahko kar sončil..

Jaz še vedno računam na to, da jutri pridem, upam da me kaj ne preseneti. Nimam sreče zadnje čase z družabnim življenjemuser posted image

Suzanamai, jaz bom tam ob 10, mogoče celo malo prej..daj ti meni pošlji tel, te pokličem ker imam drugače slo tel izkljušen(roaming ni poceniuser posted image )


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 20:01:21   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: *Lana*

tale senčnik je kar zanimiv, a pa res pomaga? kaj pa ko sonce sije direkt od spredaj?


http://www.pepeny.com/about.html

Pojdite dol do using your pepny in se samo zapeljite z miško preko slikice. Pa se prikaže kako se ga nastavlja levo desno, ali pa naprej nazaj

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 20:02:33   
sanosan
Mama06 - glede kakanja ni nobene panike, samo bodi pripravljena, da takrat, ko bo kakal, bo pa sigurno šlo preko plenice user posted image .

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Desetke007 part 2
19.3.2008 20:05:56   
*Lana*
men ne gre, ne prikaže nč user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?