|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 21:48:45   
gruška
Če je kateri dolgčas, sem nekaj najdla na Zabavi:


... spomin

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 21:58:43   
barika
Gruška, packa ti...user posted image user posted image
jst sem pa danes tak zmatrana da me boli (vse, od prstov na rokah, do prstov na nogi, pa zabit nos mam...in to kr na 1xuser posted image user posted image user posted image , pa še moj kiha ko zajcuser posted image )

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 21:58:56   
gruška
Ah, sem pozabila, da vse Housa gledate user posted image ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:00:15   
gruška
Oooo Barika, zakaj te pa bolijo prsti user posted image  a si tok tolkla po tipkovnici, ko si spomin igrala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:04:22   
barika
neee, začel se je med BB. pa sem ful utrujena, komi da  sem še živa...je od M. cepljenje na mene vplivalouser posted image user posted image user posted image

šli smo na sprehod (pol ure, qrc kej) zdej mam pa takle

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:12:21   
nicolina
Gruška, ti si pa res packa....user posted image user posted image

Joj, Debeluška močno upam, da bo z Erno vse ok in ni nič z ledvičkami, še dobro, da si jo odpeljala. user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:15:21   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
Gruška, ti si pa res packa....user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  grem kar spat....

Nočko!!!

(pol se pa čudiš če te opravljamo user posted image user posted image )



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:15:33   
barika


Joj, Debeluška močno upam, da bo z Erno vse ok in ni nič z ledvičkami, še dobro, da si jo odpeljala. user posted image user posted image


se strinjam in podpišem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:16:26   
gruška
Debeluška user posted image user posted image user posted image  za Erno ... da se čimprej pozdravi ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:18:31   
potepinka
joj debeluška upam da bo z erno vse vredu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Od moje sodelavke sin je imel sečne kanale zabite kot dojenček in je ful jokal,tako da ga je nesla k P in povedala da samo joka,potem pa so vzeli vodo in ugotovili da ima sečne kanale zabite je šel v bolnico in so porihtali potem je pa bilo ok,ko mi je to pravla me je kar zaskrbelo ko se je Mark tolk prejokal prve 4 mesece

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:21:51   
nemrak
user posted image user posted image ,
za nazaj nisem nič brala. Bili smo malo na morju, danes sem imela pa zagovor diplome.
Končno lahko zadiham. DIPLOMIRALA SEM!!!!!

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:23:37   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
Gruška, ti si pa res packa....user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  grem kar spat....

Nočko!!!

(pol se pa čudiš če te opravljamo user posted image user posted image )




Zdej bom pa resno premislila, če sploh naj pridem... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:25:36   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

user posted image user posted image ,
za nazaj nisem nič brala. Bili smo malo na morju, danes sem imela pa zagovor diplome.
Končno lahko zadiham. DIPLOMIRALA SEM!!!!!


ČESTITKE
user posted image

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:26:08   
tintin
Debeluška - hvala tebi še enkrat za pijačo in za darilce za malega. Bo super prav prišlo, ker imamo sedaj lonček od Tupp., ta bo pa fajn za ven, ker se pokrije!user posted image Ne skrbi glede mojegauser posted image , on že 7 let dela na tem področju (prej Lj, zdaj ŠkL) in pravi, da so/ste/smo prav vsi ljudje istiuser posted image . Pač vsi bi imel vse naj naj na svoji cesti:) Držim pestke, da bo z Erno vse ok. In upam, da je samo navadno vnetje in ne sečni refluks.
Gruška - čestitke za user posted image , upam, da jaz ne bom naslednja...user posted image In pa, mogoče je pa malčica po tebi, saj nisi ravno visokauser posted image No worries...
Šibam naprej malo delat, sem vas prišla samo mal počekirat! user posted image


(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:26:31   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

user posted image user posted image ,
za nazaj nisem nič brala. Bili smo malo na morju, danes sem imela pa zagovor diplome.
Končno lahko zadiham. DIPLOMIRALA SEM!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Mene pa to še čaka user posted image  .... upam, da čimprej ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:28:40   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
Gruška, ti si pa res packa....user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  grem kar spat....

Nočko!!!

(pol se pa čudiš če te opravljamo user posted image user posted image )




Zdej bom pa resno premislila, če sploh naj pridem... user posted image user posted image user posted image


Japajade, sej vem, da komi čakaš, da prideš user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:29:45   
tintin
Nemrak -čestitke.
GRem rajš kar delat, da bo moj zagovor še letos!user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:31:32   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: tintin
In pa, mogoče je pa malčica po tebi, saj nisi ravno visokauser posted image


Ampak med manjšimi pa tud nisem user posted image  ... je šel P. računat povprečje (moje in od moža), pa je rekel, da je Taja na spodnji meji ... ampak, da se lahko še potegne ... (boš vidla da bo Vasjo dohitela user posted image )

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:35:24   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: mamuška

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Aja babuške, danes sem vam dala na pošto risanke. Včeraj mi ni zneslo v tistem čarobnem deževnem vremenu user posted image  Tko da, za jutr računajte dobro uro miru user posted image


A se lahko še jaz priporočim, prosim?user posted image Če nisem prepozna, seveda.



Nč farbat, sevede lahko. Pošlji mi naslov na ZS!!

Yoy debeluška... tole ni pa nč fino no, porkalapipa!! Alo novembrke, dejmo spet mal vkup stopit, dobr mislit in da bojo prsti beli od držanja pesti!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Če je kateri dolgčas, sem nekaj najdla na Zabavi:


... spomin

user posted image user posted image user posted image user posted image


In to zdej, k si dobila user posted image  user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barika

pa še moj kiha ko zajc)


hmmmmm...user posted image ... kihati kot zajec... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

Končno lahko zadiham. DIPLOMIRALA SEM!!!!!


VAAAUUUUUUUUUU
user posted image

BRALCI - novemberke - ČESTITAAAMO IN POZDRAVLJAMO!!!!

< Sporočilo je popravil jooly -- 6.5.2008 22:54:14 >


_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:36:24   
Dajica
nemrak-CESTITKE za diplomiranje!!!!! user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
  Dajica kaj pa vi2? Bi bla zlo vesela, če bi vaju spoznalauser posted image



Tud jaz bi vaju2 zelo rada spoznala + se ostale, tko da ce bo vse po sreci, prideva v ZOO, ampak 15.5., ker imava 13. drugo cepljenje.

scuba-ne, moj na zalost ni prisel na vroci stol, je bila samo med tistimi 24-timi, ki za pultom odpirajo skatle,pa tud kksne nagrade zal ni dobil. Ima pa se 3x moznost in sicer ima snemanje to soboto. Drzte pestiiiiiiiiiii!!!! Ce pride na stol in zadane kaj vecjega, vsem castim vstopnico v ZOO! user posted image Po TV bo pa mislim da od 19.5. naprej. Sem pa vidla hisico od stanovalcev BB (oziroma ograjo) in so se mi kr zasmilli, ker morajo bit skoz zaprti tam noter, medtem ko se mi lahko mirne volje sprehajamo sem in tja, kakor nam pase... Jaz bi znorela tam notr, res. Dobri so.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:39:27   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica
..., tko da ce bo vse po sreci, prideva v ZOO, ampak 15.5., ker imava 13. drugo cepljenje.


Ja pol je pa res najboljš da se dobimo 15., pa še Barika loh pride, k je jambrala, da lahko pride po porodniški user posted image .......

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:39:45   
Dajica
debeluška-za Erno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:49:18   
barika
NEMRAK, ČESTITKE!!!!!!!!!!!!! kaj pa si zdej??user posted image user posted image

gruška, za avto pa nimam.user posted image ...pa ta ZOO slovenski...me nč ne mikauser posted image

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:49:34   
Dajica
A ste sle ze vse spat?

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.5.2008 22:51:23   
tintin
Gruška - e, to bi pa rada vidlauser posted image Moj pravi, da bo Vasja velik 2.10 m (upam, da neuser posted image ). Je pa res da sva oba visoka (178 in 190)...

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?