|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 22:39:42   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

Za druge ne vem, zase pa vem, da sem tukaj pred compom. user posted image Smo bili danes na praznovanju biserne obletnice poroke mojih starih starsev. Imeli smo se fajn, pa tud Kaja je bila pridna. Sej kar ne morem verjeti, da sta porocena ze 60 let. Svaka jima cast.user posted image user posted image user posted image Je bil povabljen se domzalski zupan, pa se clanek bo v casopisu.
Toliko zaenkrat zadnje novice z nasih koncev. Drzte pesti jutr za mojga, da bo prisel na vroci stol pa kej velik dobil.user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image  za praznovanje

Seveda, jutr držimo pestke za tvojga, pa da dobi velik denarja....user posted image user posted image

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 22:41:38   
ajtak
Ja lubice drage... a se kr nismo na 200 user posted image ?

No mi smo ble v austriji, bilo je krasno, vreme super, pokupl smo vse zivo in sedaj sem crkjena ko pes user posted image user posted image user posted image user posted image
Grem pod tus pa v mizule, Tjas je tud zaspal v isti sekundi k sem ga odlozla user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 22:42:29   
ajtak
Jeeeeeeeeeeeej, se ene 4× skopiram seznam pa bomo na 200 user posted image user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 22:43:21   
Dajica
Pa se VSE najboljse Timonu za vcerajsnjih 5 mesecev!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image Objemcki in poljubcki od Kaje!!!

Hvala nicolina!!!

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 22:48:14   
scubadiver
Sem prišla pogledat če smo že na 200 pa vidim da ni še nič user posted image

Dajica jutri tudi jaz držim pestke. Upam da mu rata user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 22:48:59   
ajtak

...Pa se VSE najboljse Timonu za vcerajsnjih 5 mesecev!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image Objemcki in poljubcki...

Tudi od nas!!


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 23:02:18   
Oranža
Čer,

Čveke pa take pfffuser posted image
Pa kje ste vse porkaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ste vse pred tv-jemuser posted image
SCUBA A GLEDAŠ HOKEJ?!  Oprosti ampak sem mogla zavpit, ker me drugač ne bi slišalauser posted image user posted image user posted image
Hvala Kajiuser posted image
 Dajicauser posted image user posted image user posted image za starše. Res super. Lahko sta nam za zgleduser posted image
Jst pa SPET pečem torto ''tortaallagruškadellašokolata''user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Mah pol pa tud jst grem......aja Sonchek jst tud nisem zasledila da Gruške ne bo, je pa Sliva rekla da je ne bo. Si morda zamešalauser posted image
 
Pa dejte babe no......user posted image user posted image
 
Mamuškauser posted image  super za vrt.
 
 
Mah....živ dolgcajt tle gor......

< Sporočilo je popravil Oranža -- 9.5.2008 23:03:11 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 23:04:26   
gruška
Čeer,

no, še dobr, da niste dost čvekale, sem mislila, da boste že sred 3. dela ....

U glavnem, včeraj se nisem nič javila, ker smo bili cel dan zunaj, zvečer je pa Taja nekaj kašljala, sem šla pa kar z njo spat .... danes pa: tud če današnjega dne ne bi bilo ....
Danes zjutraj je imela moja sestrica amniocentezo in preden so poseg opravili so jo pregledali in ugotovili, da srček njene pupike ne bije več user posted image user posted image user posted image .... Jutri dobi eno tableto, v ponedeljek mora pa v P., da ji naredijo abrazijo user posted image user posted image user posted image  (če ne bo že sama prej začela krvavet...)... Čeprav vem, da narava že naredi tako, da je prav, sem bila vseeno žalostna user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem zjutraj klicala pediatra, če lahko pripeljem pokazat Tajo, ker res grdo kašlja... je ugotovil, da je grlo čisto, da pa malo, malo, zadaj levo pljučno krilo "poka" in nama razen svečk (ker je dobila dopoldne še vročino) ni predpisal nič. Samo naročil, naj prideva v nedeljo dopoldne na kontrolo, če bo pa slabše, pa že prej ... in sva šli ob sedmih zvečer že nazaj k dežurni, ker je bila Taja tako boga, da je komaj dihala, jokala je ves čas, ko je bila budna, itak pa je skoz spala, čist koma ... imela sem jo v naročju od zjutraj do zvečer(odložila sem jo 3x, ko sem šla na WC), tud jedla nisem razen ene banane nič cel dan... tok je bla boga, se mi je prav smilila .... dežurna jo je potem še 1x celo pregledala, je rekla, da so pljuča uredu, da ni nič posebnega tisto pokanje (mi je isto že dopoldne rekel), je pa dežurna ugotovila, da so se ji ušesa "poslabšala", ima en ušesek vnet in zato je tok jokala .... napisala je antibiotik, mož ga je šel iskat v Lj., ker je bila pri nas lekarna že zaprta, Taja je po njem lepo zaspala, sicer se skoz neki odkašljuje, ampak upam, da bo uredu ...
Tko da v ponedeljek naju sigurno ne bo na plavanje, v ZOO pa upam, da nama uspe prit, sploh če bo 15. v četrtek ....


IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
No pa še spisek in en približen datum:

ZOO LJ
Torek 13.5. 2008 ali četrtek 15.5. 2008
-sonchek in Neli
-NanaLiza in Tevž + velika user posted image
-Nicolina in Tin 15.5.
-Scubadiver in Lana 
-Oranža in Timon + Enej
-rozika12 in Neža
-BrinaS in Tina
-Tanayya29 in Taj
-potepinka in Mark 15.5
-Debeluška + Emma + Erna 
-jooly in Kim + Staš
-Dajica in Kaja15.5
-

-

A sem še katero pozabila...
Gruška full škoda da naute mogl pridt...

gremmmmmmmmmm 



user posted image user posted image user posted image  kdo je pa rekel, da ne pridemo? user posted image user posted image user posted image  ... jaz sem rekla, da imam prestavljeno zadevo iz 13. 5. na 14.5., tko da lahko in 13. in 15.5. .......
Nicolina, si si prav zapomnila user posted image ........

Nč, grem počas spat... upam, da bo jutri lepši dan ...

Nočko!!!!



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 23:04:39   
Oranža
Aja Dajica itak da držimo pestiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 23:07:55   
Oranža
Gruška, za sestrico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 23:11:29   
scubadiver
 

Draga Gruška zate in predvsem za tvojo sestrico en velik velik objem. Ne morem si predstavljati kako hudo mora biti user posted image user posted image
Upam pa, da se Taja čimprej pozdravi. Bogica mala user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

SCUBA A GLEDAŠ HOKEJ?!  Oprosti ampak sem mogla zavpit, ker me drugač ne bi slišalauser posted image user posted image user posted image


Veš da gledam, pa mi je kr malo nerodno user posted image

< Sporočilo je popravil scubadiver -- 9.5.2008 23:12:44 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 23:14:26   
jooly
O bemti Gruška, no... user posted image  Sem žalostna, grem kr spat user posted image
Pa Tajuški en VEEEEEEEEEEEEEEELIK

user posted image

Merkita se!!!



_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 23:18:37   
potepinka
Čer

No paj je zdaj to ženske al ne bomo nič čvekale.......... hec se kar pozna da je lepo vreme.Midva sva bila cel dan zunaj,še kosilala in malcala sva zunaj tak da ob 18 sva šla v hišo in sem Marka položna na tla v igralni center,je prav vriskal od veselja,po moje se je že naveličal vozička,rok itd....
gruška za sestro in Tajo user posted image user posted image
debeluška-še naprej stiskamo pestiuser posted image
mmaja-tudi za vas stiskamo pestiuser posted image user posted image
Sigurn sem še kaj spustila
polovični delovni čas-Jaz sem si izračunala da nič ne zgubim,če dam Marka v vrtec plačam od 150-200€ jasli,plus ko je bolan bom morala v bolniško ker drugega varstva nimam,otroci ki gredo v vrtec so veliko bolani,saj večina je tako,potem bom pa na bolniški je tam izguba plus vrtec moraš vseeno plačat,tak da mislim da bo to izkoristla imam pa možnost do Markovega 6.leta starosti delat polovični del.čas.Pa še skupaj bova cel dan

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 23:21:39   
Dajica
Gruska-men je tud hudo za tvojo sestrico in njeno neusojeno pikico. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 23:24:42   
potepinka
Še to a še gre katera Celjanka na srečanje Nemrak,Ajtak,Barika,Naraščaj.....
 
Zdaj pa grem spat
Lahko noč

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 23:33:20   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver



Upam pa, da se Taja čimprej pozdravi. Bogica mala user posted image   Tud jst Taji pošiljam user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

SCUBA A GLEDAŠ HOKEJ?!  Oprosti ampak sem mogla zavpit, ker me drugač ne bi slišalauser posted image user posted image user posted image


Veš da gledam, pa mi je kr malo nerodno user posted image    Tud menuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 23:38:32   
scubadiver
Sem načela levinje  3del zato da sem dodala še podatke o Lani. Hvala Oranža da si me opozorila da jih ni user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.5.2008 23:40:22   
kanarka
Joj Gruška, tole s tvojo sestro je pa hudo.
Žal tudi tvoje zgodbe ne poznam, ampak kapo dol za tako razmišljanje. Se vidi, da ste že v življenju dali nekaj skoz. Tvoj pikici pa user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.5.2008 8:50:54   
Oranža
Dobro jutro,
 
Evo ena kavica za vse
user posted image
 
Mark vse naj naj naj za 6 mesecev.
 
No sem vidla da vas je nekej že kr pobegnilo na 3. deluser posted image . Jst bom pa tuki vztrajala dokler nas ne zaklenejouser posted image user posted image user posted image user posted image
 
Mi bomo pa dons plato zabetoniral za nadstrešek za avtouser posted image user posted image . Fajn se imejte pa lepo soboto želim.
Se tipkamo.....

 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.5.2008 8:52:40   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Sem načela levinje  3del zato da sem dodala še podatke o Lani. Hvala Oranža da si me opozorila da jih ni user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.5.2008 8:53:50   
scubadiver
Dobro jutro,

se opravičujem da sem malo prehitro odprla 3. del ampak me danes cel dan ne bo, ker gremo v portorož na sejem navtike in sem se bala da bo naš seznamček v tretjem delu SPET brez Laninih podatkov.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.5.2008 8:57:49   
nicolina
No, dobro se šle tle pofočkam, jaz sem pa šla že kar na 3. del....user posted image user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.5.2008 9:29:49   
pavlyna
mark vse naj naj za obmesečnico.

lp

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.5.2008 9:44:29   
potepinka
no pa da še tukaj častiva in hvala za čestitke




user posted image






user posted image


_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.5.2008 9:46:24   
potepinka
No mi bomo  danes imeli piknik,pride še kolegica z familijo in speeeet bomo jedli

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?