|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 18:18:40   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

A ste nas najdle .... Scuba se je norca delala iz mene, pa sem se oglasila takoj za njo ... user posted image    Saj, tle se norčuje, dopoldne me pa kliče na mobi: Gruška kaj misliš o tem, pa o onem, pa a mi loh daš nasvet .... user posted image user posted image user posted image



Zdele sem pa skor skavča padla od smeha user posted image user posted image  pa še prav maš user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 18:31:27   
Laubica
scuba-fajn je tale pravljica
ja -pa še res jeuser posted image user posted image user posted image
Dajica-lepo novo slikco mašuser posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: potepinka

Mark pa ima 38 vročine    sam upam da so to zobki,ker prehlajen ni tak da ne vem -ojej ubogi Markuser posted image user posted image
Martita-bravo za spanjeuser posted image user posted image user posted image
..zakaj pa naj bi se uporabljal ta ribežn (stekleni)? a je tok boljši od navadnih al kako? -to tudi mene zanima??????????
SKUBA-zateuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 18:50:10   
Tanayya29
Ojla.
Pa sem vas tudi jaz našlauser posted image .
Gruška en odgovor,a zakaj?Kaj pa vem.Je tak fejst fant bil,moj prvi,avešuser posted image .Ampak je že deset let z mojo kolegico zdj.Se spomnim takrat sva mi2 nehala,je potem hitro začel z to omenjeno kolegico,pa je blo kar hudo zame.Pa sem preživelauser posted image ,sem bla pa ranjena v dno duše takrat,no to,da je bil prvi moj(sej veste o čem govorim,ane...bla bla bla...bo pa za vedno ostalo).
Bom malo smešna,ampak a se še spomnte svojga prvega s..a?A ni blo smešno..hihiuser posted image user posted image user posted image .
Nicolina jaz sem zaenkrat preizkusila le hipp in frutek,pa moj Taj je bil sam prvič navdušen nad tem,ostalo sem pa jaz pojedla,ker naslednjič mu ni šlo...mlekec je še vedno zakonuser posted image .
Vročina in zobki,ravno danes sem bila pri P.sem šla po kremice za Taja,ki jih ma na recept,zaradi kože,in mi je isto rekla,malo sem jo povprašala,glede zobk,ker moj mali je tak tečko zadnje časa.Samo moja P. pravi,da tudi kapljice ne povzročajo krčev,tako da jaz ne bi znala svetovat.
Aveste,da mi je ratal en tak grd mozolj na nosu,da sem prav čudna v nos...tak podkožni,avesteuser posted image user posted image .Sj bo minil.
ribežn imam ja,steklen.

Včeraj zvečer,je bila spet super veselica tle gor,a kaj ko jaz po BB zaspim kot ,da bi me ubil....
Kdo vam je pa kj všeč v BB-ju?Bogi Marko z nohti zelenmi,pa še umivat se more,ane?No,malo za šalo malo za res.
Ma un eltay ni slab,sam špegle ma take čudne,a take tut v SLO prodajajo?user posted image user posted image

Grem še malo prebrat od včeri...
Pa pa


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 18:52:16   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

SKUBA-zateuser posted image user posted image user posted image user posted image



Laubica tole zelo paše, ni mi pa čist jasno s čim sem si zaslužila objemčke? user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 19:01:07   
Laubica
a ko si o DR. pisala -o mami ,očetu,pa mi je bilo hudouser posted image

< Sporočilo je popravil Laubica -- 19.3.2008 19:03:14 >


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 19:03:42   
Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

a ko si o DR. pisala -o mami user posted image

a tvoja mami je DR.?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 19:04:26   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

A ste nas najdle .... Scuba se je norca delala iz mene, pa sem se oglasila takoj za njo ... user posted image    Saj, tle se norčuje, dopoldne me pa kliče na mobi: Gruška kaj misliš o tem, pa o onem, pa a mi loh daš nasvet .... user posted image user posted image user posted image



Zdele sem pa skor skavča padla od smeha user posted image user posted image  pa še prav maš user posted image


user posted image user posted image user posted image  ... mal heca .... veš da ti z veseljem pomagam, če lahko .... ti me kr še poklič ( da ti bom loh še kdaj naprej vrgla user posted image .........)

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 19:05:33   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

a ko si o DR. pisala -o mami ,očetu,pa mi je bilo hudouser posted image


Ahaa user posted image .Če je pa res zlat doktor. Pa ne zato ker se je potrudil in super operiral, to je njegova služba, ampak zato ker je tak topel in prijazen sonček user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 19:05:36   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica
Dajica-lepo novo slikco mašuser posted image user posted image user posted image



O, hvala hvala. To je bilo slikano enkrat po kopanju, ko sem jo celo zavila v brisaco. Na eni drugi slikici se ji pa samo ucke ven vidijo, zgleda kot kaksna arabka. user posted image

Danes sva se 2 uri sprehajali, ampak res sem skoz hodila. Tko da ko sem domov prisla, sem bila full lacna, pa zmatrana. Bi takoj malo zaspala, ampak ker je Kaja med sprehodom spala, je bila potem doma budna. Sva sli do golf igrisca blizu arburetuma, tko fajn sprehod, skoraj nic avtomobilov, pa zolno sva videli, pa srnico, pa hribi so se videli v ozadju....res full lepo. user posted image No, se prebuja....



(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 19:10:25   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica
Dajica-lepo novo slikco mašuser posted image user posted image user posted image



Pa še res je .... user posted image  ....

Jaz pa sploh ne znam fotke dat v avatar user posted image  - vedno piše, da je datoteka prevelika, pa če še nevem kako pomanjšam fotko .............  SCUBA - POMAGEJ ..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 19:14:25   
scubadiver
Gruška odpreš fotko v programu Paint. Izbereš zavihek Image in tam: resize /skew pa tam naštimaj na recimo 20% in ponovno shrani z drugim imenom. Če bo še prevelika pa še enkrat...čist simple user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 19:18:26   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Gruška odpreš fotko v programu Paint. Izbereš zavihek Image in tam: resize /skew pa tam naštimaj na recimo 20% in ponovno shrani z drugim imenom. Če bo še prevelika pa še enkrat...čist simple user posted image


TNX user posted image , bom probala mal kasnej .... grem zdaj otroke zrihtat...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 19:25:55   
nemrak
user posted image user posted image ,
scuba, glede ribežla velja. Č ega najdem , ti javim.

Ti pa uživaj na dopustu , sem ti kar malo fauš user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 19:28:34   
Laubica
Stoji vrsta deklet ob cesti in čaka na novo stranko, pa pride mimo stara babica in začudeno vpraša:
Kaj pa ve čakate?
Ker jim je bilo malo nerodno, reče prva, da čakajo tovornjak
z pomarančami!
Pa se še babica postavi vi vrsto in čaka.
Pride mimo policaj in začuden vpraa babico: No, ali tudi vi?
Zakaj pa ne! Saj lahko vzamem zobe ven in malo pocuzam!


EVO sem vkradla en vic za vasuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 19:29:40   
Laubica
Punce -samo še zdaj ni nobena povedala -ZAKAJ je stekleni ribež boljši kot drugi ribežiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 19:39:34   
scubadiver
Laubica kovinski naj bi uničil precej več vitaminov kot steklen

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 20:05:08   
Laubica
Hvalauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 20:35:19   
scubadiver
Malenkost user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 20:36:12   
ninocka
Dober vecer,

mi smo bli danes na posvetovalnici in UZ kolkov. Je rekla, da so ful lepi (kolki) in da se po kolkih vidi, da bo ful velik. Sem jo vprasala, ce ga kr ze na kosarko vpisemo, pa je rekla, da naj ze zacnemo iskat ekipo user posted image user posted image user posted image
Sva se pa prej z mojim pogovarjala, kaj bi bla fora, da bi bil res kosarkas, pa da bi igral v NBA ligi in to pri Washington Wizzardih, ker mu je moj lih njihov dres prnesu, ker je bil na tekmi user posted image user posted image user posted image Bomo vidli cez 20 let user posted image user posted image user posted image Tamal se je pa ful smeju zraven, kot da bi vedu, da se o njemu pogovarjamo user posted image

Kilaza je 6100 (celih 50 g se je zredil od prejsnjega ponedeljkauser posted image ), velik je pa kao 64.5 (prejsnji ponedeljek 65user posted image ).
Dons ponoci se mi je spet dojil na 2 uri, pa vmes sem mogla se vstat pa Evanu dat ventolin (ko mi je zadnjic prvic budilka na telefonu zvonila, sploh nisem vedla kaj je to in kaj to piska user posted image ). Zjutraj pa ugotovim, da mu je plenicka spustila in se je zato revez tolk stisku k men. Ce pa nisem cutila cez siroko povijanje, pa pizamo in se vreco...user posted image user posted image
Kaselj se pocasi izboljsuje, pljuca so se zmeraj cista user posted image user posted image user posted image Sej najbolj me skrbi, da ne bi kaksne pljucnice al pa bronhiolitisa fasal, ze Evan ga vedno dobi, sam da parkrat pokaslja user posted image

A sem se kaj hotla napisat? Pridno jemo 1 gosti obrok (mlecna kasica) vsak dan ob 6ih zvecer (dons je zacel prav nergat, ko sem pozabila). S sajem in zelenjavo bom pa pocakala do 6 meseca. Spat hodimo ze ob 7:30 in pol tud dost hitr zaspi (po 10 min dojenja).
Kravice pase zdej ze s stegnjenimi rokicami, v nedlejo se je prvic stegnu po eno igracko, prekotali se ze iz kravic na hrbet in iz hrbta na bok, pol mu pa mal zmanjka, da bi se do konca obrnu user posted image Je pa zdej v fazi, ko intenzivno vlece na glavo, vse kar mu pride pod roke in pol se v usta in cuzi - od stumfkov, bodijev, plenick do brisac in raznih igrack. Pa ful mu je dobr, se tolk smeji zraven user posted image

Vceraj ga pa dam popoldan spat, je ful jokal in si manu ucke, pol ga pa slism prek babyfona, kolk krici in kao vriska. Men ni blo nic jasno, ga laufam gledat, kaj je narobe, sem mu pa obesla od Chiccota eno sanjsko knjigico in je tam spegu in je sebe not vidu in je bil to cel sou user posted image user posted image user posted image

Tanayya, jst se tud se spomnem prvega user posted image kr neki...ce bi bil se zdej tak, bi ga nehala prakticirat user posted image user posted image user posted image
Nana liza, jst tud upam, da boste sle po plavanju se na kaksno kavico, ker tam se vam pa lahko pridruzim user posted image
Potepinka, kako je Mark? Verjetno ma kaksno virozo, zdaj ko rasajajo na polno...upam, da bo cimprej zdrav user posted image user posted image
Scuba, fajn se mejte na dopustu user posted image

Ne morem verjet da smo za na drugem delu...kaj naj recem - cveke, srecno do nove 200ke user posted image

PS: a boste kaj barvale jajca?



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 21:07:08   
sonchek
večer..
.evo naša tudi že spi..zdej je že drugi dan lepo SAMA zaspala..da ne glih na zizi, kot ponavadi..ampak sem jo budno dala v posteljico, mal je pojavkala, sem ji dala še dudo in je takoj zaspala...

Aja najprej vprašanje..KOK lohk vaši dojenčki že sami držijo glavico gor in kdaj naj bi jo trdno držali..naša še kr dobr omahuje z njo, pa čeprav ko kravce paseva, jo čist lepo gor drži..verjetno ker je to naslonjena na roke...ko jo pa tko gor držim, pa jo siser drži, ampak gre levo, pa mal desno..to me sres zanima???

Dajica..res je lepa tale slikca...

ok..no pol bomo tudi mi kupili tale steklen ribežen..če je to res, da je več vitaminov ostane..čeprov mi je to res ful čudn...

prvi s.x ..user posted image ...

prvi fant..no ja zdej se mi ne zdi bog ve kaj...user posted image

ninočka..jaz bom barvala jajčka...user posted image ..

no..tok zaenkrat..se grem mal k mojmu stisnt...
nočkoooooooo
user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 21:12:04   
ajtak
Madona, madona cveke moje, me en dan ni ve pa tkole...

Sej pr ns ni nc novga... jutr mamo posvetovalnco in bo kaj vec za napisat.

aja osebno sem dala delat(za Tjasa)! user posted image

Dajica tud men je tvoja nova fotka vsec.

ninocka, full stvari ze zna tale tvoj falot! Tjas se se nic ne obraca, danes se mu je uspelo prevalit iz hrbta na bokuser posted image , tudi kravic se ne pase pravzaprav se v trenutku ko je na trebuhu zacne full pritozevat user posted image .

grem forenzike gledat.

a ste vidle, da je ob sredah zraven DELA House na DVDju??

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 21:12:21   
naraščaj
Berem, berem pa mi nč ni jasn, zakaj nimam opcij odgovori,.. pol pa  ...itak, da ste že na drugmu delu. Kot, da bi bla blont user posted image user posted image user posted image

Jaz vas komi dohajam, saj je naša Taja še vedno razštelana (beri tečkasta, ker ne spi čez dan skor nč, ponooč se pa zbuja na eno uro user posted image user posted image , posledično sem jaz taka kot cota in se mi nč ne da)
Ma kera kak predlok kak jo naj prpravim, da bi mi čez dan mal več spala in da se neb drla ko 100 user posted image , ko je treba spat, na konc pa pol sploh ne zaspi. Kje so tisti časi ko je prespala že skor celo noč in čez dan sama zaspala???????????' Evo je bla zdele že prva budnica user posted image user posted image user posted image  Če ma kera kako idejo  na plan z njo. Že drugič berem ono knjigo Otroško spanje ....


Aha, skoz vas hočem vprašat al še kaj dodatno pokrijete otročke, če spijo v splani vreči pri cca 20 stopinjah??? Je pa brez rokavčkov in je kr fajn topla. Hvala


IZVIRNO SPOROČILO: potepinka

Mark pa ima 38 vročine  user posted image user posted image   sam upam da so to zobki,ker prehlajen ni tak da ne vem
o, bogi, upam, da je bolš

nč, grem spat, dokler še spi, ker ziher nev dolg.

Nočko

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 21:15:58   
Laubica
Gleda kera ZDAJ na kanalu A dokum. film o fantku ki ima eno redko bolezen -jaz samo ko gledam kaj dete prestaja in mamica

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 21:19:28   
tintin
Hoj, no moj Vasja se obrača sam iz hrbta na trebuh (obratno še ne najbolje, mu pa tud rata), ful drži glavo, v naročju čist lepo sedi, igračke prijema lepo z obema rokama že ene 2 ali 3 tedne, se tudi sam stegne po igračko, če jo ima na levi ali desni in jo prime ter valda nese k ustom. Aja, pa nogice tudi spravi že do ust. Ko leži se mi tudi obrača za 360 stopinj okol in okol...Kar naekrat se mi je ful gibalno razviluser posted image
Aja, danes smo zmontiral športni del vozička in pospravili košaro.user posted image In pa, nabavila sem mu v HM trenirkice št.74user posted image


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.3.2008 21:21:33   
tintin
Jaz Vasjo pokrijem čez nogice, ko je v spalni vreči. Pokrijem ga z dekico.
PIkepoke za Marka, da bo vročina hitro padla!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Izbira imena: 5 stvari, ki jih je dobro ve...
Ena mama je delila zapis o izbiri otroškega imena oziroma o stvareh, ki bi jih rada vedela, preden se je odločila za otr...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?