|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.3.2008 0:15:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 0:17:18   
rija
odlično user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 0:18:03   
kovač
kdaj bo to pri nasuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 6:52:14   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

kdaj bo to pri nasuser posted image



Pa bi to rabli pri nas, glede na to, da še nisem slišala, da bi v Sloveniji ugrabili kakšnega dojenčka?

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 7:03:14   
srki
Naj se to ne uresniči, ampak, kaj pa veš, kaj bo še v prihodnosti.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 7:07:15   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: kovač

kdaj bo to pri nasuser posted image



Pa bi to rabli pri nas, glede na to, da še nisem slišala, da bi v Sloveniji ugrabili kakšnega dojenčka?


tudi jaz ne.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 7:33:26   
vesel
fajn bi blo  pametno,da pri nas tud meli take zapestnice.

Da se ne bo naredlo tk ko eni moji znanki,ki so ji v Porodnisnici otroka zamenjeli pol je pa imela celo kollobocijo,da je dobla otroka nazaj!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 7:36:59   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

fajn bi blo  pametno,da pri nas tud meli take zapestnice.

Da se ne bo naredlo tk ko eni moji znanki,ki so ji v Porodnisnici otroka zamenjeli pol je pa imela celo kollobocijo,da je dobla otroka nazaj!


V kateri porodnišnici je pa to bilo?

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 7:41:18   
vesel
V celjski,pa tam je tud umrla moja sestrica zaradi malomarnosti porodničarjev pred 5 leti. 

< Sporočilo je popravil vesel -- 19.3.2008 7:42:03 >


_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 8:41:02   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: kovač

kdaj bo to pri nasuser posted image



Pa bi to rabli pri nas, glede na to, da še nisem slišala, da bi v Sloveniji ugrabili kakšnega dojenčka?


Res, da še tudi jaz nisem slišala, da bi kakšnega ugrabili, ampak če se to zgodi tudi samo enkrat je že to preveč. Lahko se zgodi prvič ravno tebi ali meni... bog ne daj!

Mislim pa, da tega pri nas še doooolgo ne bo, kdo bi pa to plačal...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 8:42:41   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

fajn bi blo  pametno,da pri nas tud meli take zapestnice.

Da se ne bo naredlo tk ko eni moji znanki,ki so ji v Porodnisnici otroka zamenjeli pol je pa imela celo kollobocijo,da je dobla otroka nazaj!


A to se še dogaja, kljub tistim zapestnicam, ki ti jo dajo takoj ko rodiš?

Drugače pa bi mene tudi kmalu zamenjali, upam, da sem pravauser posted image , ampak je mami takoj rekla, "ta pa ni moja".

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 8:56:46   
vesel
niso jo ugrabli,samo punčki so zamenjali,ki sta ble rojeni istočasno!mela je celo kolobocijo.user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 8:59:05   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

niso jo ugrabli,samo punčki so zamenjali,ki sta ble rojeni istočasno!mela je celo kolobocijo.user posted image


ja madona, a se na da do na podlagi DNK ugotovit? Če je bila njihova napaka, da so jo zamenjali, naj bi pa še uni ugotavljali in dokazovali, čigava je kakšna.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 9:39:04   
3T
Res, da še tudi jaz nisem slišala, da bi kakšnega ugrabili, ampak če se to zgodi tudi samo enkrat je že to preveč. Lahko se zgodi prvič ravno tebi ali meni... bog ne daj!
[/quote]

Se podpišem, preveč je če se le 1x zgodi...

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 10:12:16   
Anonimen
Jaz sem tudi bila zamenjana ob rojstvu, mami so pripeljali fantka, jaz sem se pa že dojila pri drugi ženskiuser posted image  Torej tista sploh ni ugotovila da nima svojega otroka, pa še fantka je imelauser posted image  Mama se pa je v sekundi začela dret na sestro, da so ji napačnega otroka pripeljali.

Je tudi bilo sr... ja, ko so pa ugotovili svojo napako pa so mamo še celih 5 dni "nosili po rokah" v porodnišniciuser posted image user posted image

(odgovor članu 3T)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 10:24:31   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

Jaz sem tudi bila zamenjana ob rojstvu, mami so pripeljali fantka, jaz sem se pa že dojila pri drugi ženskiuser posted image  Torej tista sploh ni ugotovila da nima svojega otroka, pa še fantka je imelauser posted image  Mama se pa je v sekundi začela dret na sestro, da so ji napačnega otroka pripeljali.

Je tudi bilo sr... ja, ko so pa ugotovili svojo napako pa so mamo še celih 5 dni "nosili po rokah" v porodnišniciuser posted image user posted image


Jaz pa takoj po rojstvu ne ločim, ali gre za fankta ali punčkouser posted image . Razen seveda, ko so nagci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 11:20:34   
3T
Si upam trdit s 100% gotovostjo, da bi takoj vedela, če mi nebi pripeljali mojega otroka, ker od trenutka ko ga zagledaš, ga ne pozabiš in vsak otrok je drugačen in svojega ločiš, še po joku. Govorim o klasičnem porodu, kakor je bil moj, kjer otroka takoj vidiš in ti ga položijo na prsi... pri CR  je najbrž drugače.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 11:21:40   
vesel
No ta moja znanka je pa po 5-ih dneh dobila hči nazaj. In so mogle vse otročke DNK testirat.Fora je bla pa že v tem,da je bla una mami z hčerko od moje znanke že doma. Svašta,ej to je blo tako sranje,.....da ne nastevamuser posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 11:25:27   
sazi
A to se še dogaja, kljub tistim zapestnicam, ki ti jo dajo takoj ko rodiš?

Mojemu sinku je zapestnica kar naprej dol padala. Zadnja 2 dni je bil kar brez (sva bila tam 9 dni). Je pa tako, da če ni nekih ekstremnih situacij, si ne predstavljm, kdaj bi ga lahko zamenjali - sem ga imela ves čas ob sebi in ga nihče ni nikamor nosil.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 11:27:05   
vesel
js sm svojo hči tud mela skoz ob seb.jim nisem dovolila,da mi jo odpeljejo!!user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 11:34:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki
Drugače pa bi mene tudi kmalu zamenjali, upam, da sem pravauser posted image , ampak je mami takoj rekla, "ta pa ni moja".

Tudi mene. Še vedno se sprašujem, če sem res prava, ker sem kontra vsem sorodnikom.user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 11:37:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

js sm svojo hči tud mela skoz ob seb.jim nisem dovolila,da mi jo odpeljejo!!user posted image

Meni so ga vsako jutro odpeljali na kopanje.user posted image  Samo na srečo je imel (še ima) na ličku znamenje, tko da mi ga ne bi mogli zamenjat.user posted image

(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 11:50:32   
AKP
Ko sem rodila hčero sem jo odšla ponj drugi dan po rojstvo zjutraj ob 5.00 v sobo za dojenčke. Notri je bilo najmanj 20 dojenčkov. Vsi so bili lepo pokriti in so samo glavice ven kukale in so se mi zdeli vsi skoraj isti. Pa sem raje pogledala na priimek, ki je bil moj in lepo odpeljam mojo pupiko po hodniku. Pa se mi je zazdela čisto drugačna na pogled. Sem mi je čudno zdelo kako se je v enem dnevu tako spremenila. Pridem v sobo in jo gledam, pa se mi je res zazdela čisto drugačna. Pa še enkrat pogledam na tablico z podatki. In sem ugotovila, da to ni moja hčera. Me je skoraj kap zadela. V tem pa je že prišla sestra in mi pripeljala mojo deklino. Tako je to če si še zaspan in slabo vidiš user posted image . Ko sem pa sina rodila je pa še bil stari režim, ko so ti otroka pripeljali samo za dojenje. Ko je sestra prišla v sobo je klicala mamice po priimku in sta bile slučajno dve mamici, ki sta se isto pisale. Je dala moji sosedi napačnega otroka, ona ga je že začela dojit, ko je prišla sestra in ji je prinesla pravega. Takrat si pa res skoraj nisi mogel zapomnit otroka, saj so ti ga prinesli vsake 3 ure za par minut.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zapestnice proti kraji novorojenčkov
19.3.2008 12:33:43   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

js sm svojo hči tud mela skoz ob seb.jim nisem dovolila,da mi jo odpeljejo!!user posted image


Mojega pa so odpeljali, ponoči, pa ko so šli na vizito oz. kopanje. Pa po pravici povedano, sploh nisem pomislila, da mi napačnega pripeljejo. Sicer si imeli pa tudi na tistih posteljicah obešeno oz. privezano ime in priimek.


(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
19.3.2008 14:38:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?