|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 17:12:28   
Anonimen
Ne moreš primerjati invalida in transseksualca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 17:14:07   
Anonimen
A potem je najbolje, da začnemo otroke učiti, da razlik med spoloma ni? user posted image  Da je čisto vseeno, običajno in normalno, če ima moški poleg penisa še kakšen jošk? user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 18:49:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

A potem je najbolje, da začnemo otroke učiti, da razlik med spoloma ni? user posted image  Da je čisto vseeno, običajno in normalno, če ima moški poleg penisa še kakšen jošk? user posted image


Mogoče bi blo fejst da bi začeli svoje otroke učit da nej se brigajo zase. Da smo vsi različni, v bistvu pa vsi isti-ljudje. A je tak problem razložit ljudem da pač obstajajo ljudje k so se rodili kot fantki, psiho imajo pa žensko in se počutijo žensko? Je blo dokazano da je to fizičnega vzroka in da si pač ne morejo pomagat. Sej ni izbira to. Tko k invalidnost ni.
Kaj je pa normalno je pa čist relativno. Men osebno ni normalno futrat otroke z konzervami, teb pa ni da ma dedc joške. Kaj čve zdejuser posted image
Pač vsak po svoje. Saj če ti ni všeč ne rabiš o njem razpravljat in ga gledat. Pač se obrneš stran. Al ti kej škodiuser posted image
Osebno mi je pa bl všeč prijazen, topel in nasmejan dedc z joški in tičem k pa bedak sam s tičem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 18:52:35   
Anonimen
Se strinjam predvsem z zadnjim stavkom, ja user posted image , kljub temu pa vztrajam pri tem, da Mati Narava user posted image  ni brez smisla ustvarila dveh spolov. In dva človeka se ločita med sabo kvečjemu po spolu - po vedenju, oblačenju in ostalem se ne (nujno). In mislim, da je še kako pomembno, da se ve, ali imaš opravka z žensko ali z moškim user posted image . Kar pa pri Salome-ju ni ravno... popolnoma jasno user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 18:59:26   
Anonimen
Mati narava je ustvarila marsikaj. Tudi salome, tako kot je. Tak je prišel na svet, se ni sam odločil da bo tak. Odločil se je samo da bo živel tako kot čuti in da se ne bo skrival, zato k folk misli da ni normalen. Kar je za moje pojme pohvale vredno. Preveč je že ljudi na svetu k se pretvarjajo.
Narava je ustvarili raznolikost, škoda sam da ni ljudem dala tolk čustvene inteligence da bi jo znali sprejet.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 19:00:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Mati narava je ustvarila marsikaj. Tudi salome, tako kot je.

Tudi najboljšim se zgodi... da se zmotijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 19:04:18   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Kaj je pa to tko čudngauser posted image


Čudno je to da nisem tega nikjer prej v medijih zasledila, tako kot se npr. govori o murkotu, sicer pa ji želim vso srečo, me pa ne moti če je poročena z moškim ali žensko glavno da je zadovoljn/a.

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

...da ima pipača in da je zadovoljna tako, da si ne bi spremenila spol, ker so baje te operacije full nepredvidljive


Je pa točno to povedala v unem predstavitvenem videu, da kaj bi si ga rezala da ima čist lep spolni organ. user posted image

Me pa zanima karin kako je umetne joške za potipat a se čuti da so umetni?user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 19:04:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Mati narava je ustvarila marsikaj. Tudi salome, tako kot je.

Tudi najboljšim se zgodi... da se zmotijo.


Ja dostkrat se je zmotila, sam men se zdi da ne pr salome. Je preveč zla na svetu da bi mi na konc pameti padlo da je eno bogo bitje k nikomur nič noče in k ma pač joškice in tička napaka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 19:06:04   
Anonimen
Mati Narava se je definitivno velikokrat zmotila user posted image  in Salome je zagotovo ena njenih manjših "zmot". Ampak vseeno vztrajam, da k***c in joški ne grejo skupaj - vsaj ne na isti osebi user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 19:07:38   
Anonimen
Me pa zanima karin kako je umetne joške za potipat a se čuti da so umetni?


Ja se čuti, k niso tolk mehki. Majčken so bl kompaktni. Sam so fejst zgledal, pa tud na otip so bli kuluser posted image . Sam takrat je imel prve vsadke notr-B košarico. Zdej ma že tretje-D košarico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 19:09:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Mati Narava se je definitivno velikokrat zmotila user posted image  in Salome je zagotovo ena njenih manjših "zmot". Ampak vseeno vztrajam, da k***c in joški ne grejo skupaj - vsaj ne na isti osebi user posted image .


Eh....največje zmote zgledajo čist "normalno". Se skrijejo med množico, jih sploh ne opazmo...... naredijo pa ogromno zla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 19:09:46   
Anonimen
A uganeš, kje se skrivajo, Karin?

NA RINGARAJI! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 19:13:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

A uganeš, kje se skrivajo, Karin?

NA RINGARAJI! user posted image


Tud ja. Pa zelo prijazne/i so.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 19:55:16   
Rubin.
Ampak vseeno vztrajam, da k***c in joški ne grejo skupaj - vsaj ne na isti osebi .


Meni tudi to ne gre skupaj.

Se pa strinjam s teboj Karin, da so ženske duše v moških telesih in obratno. In proti temu ne moreš nič (se spomniš filma: Fantje ne jočejo?, zelo dober film, sicer o punci, ne o fantu).
Ampak to kar je Salome nardil-a iz svojega telesa pa meni ni naravno in tega ni naredila narava.
Nimam pa proti njemu nič in tudi kot osebnost je čist o.k. Tudi ga sprejmem takšnega kot je, kaj mi pa druga preostane user posted image .
Zmotil me le tisti stavek od Skuštrane, da ve kaj je, ker meni se zdi, da ne ve. Bil bi moški in ženska, se meni zdi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 21:00:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Ampak vseeno vztrajam, da k***c in joški ne grejo skupaj - vsaj ne na isti osebi .


Meni tudi to ne gre skupaj.

Se pa strinjam s teboj Karin, da so ženske duše v moških telesih in obratno. In proti temu ne moreš nič (se spomniš filma: Fantje ne jočejo?, zelo dober film, sicer o punci, ne o fantu).
Ampak to kar je Salome nardil-a iz svojega telesa pa meni ni naravno in tega ni naredila narava.
Nimam pa proti njemu nič in tudi kot osebnost je čist o.k. Tudi ga sprejmem takšnega kot je, kaj mi pa druga preostane user posted image .
Zmotil me le tisti stavek od Skuštrane, da ve kaj je, ker meni se zdi, da ne ve. Bil bi moški in ženska, se meni zdi user posted image


Bil bi ženska, ampak se pač ne upa na operacijo, kar je čisto razumljivo.
Za njega je naravno, ker se je pač tak rodil. Ma pa jajca, tko in drgač, da se upa živet tko k čuti. Sploh pa v našem "strpnem" okolju, k bi folk raj morilce mel za sosede, al pa "popolno" slovensko družinco v kateri se tepejo, k pa enga nikomurničžaleganarjenga homoseksualca ali biseksualca, al transeksualca, al tranvestita.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
19.3.2008 21:17:39   
taja27
Kako se dojema kot ženska, če je poročen z žensko?


Ej sam ne ve kaj bi rad in kaj hoče, saj ne vem kako bi takim ljudem sploh rekla. Pa ja niso ne eno in drugo.

Nobeden pa mi ne bo govoril, da so ženske tako robustne po izgledu kot je to bitje!!!! Samo da je keš!!!!

Žal se mi takšni ljudje......jah!

Pa nimam kaj proti homo, uni vsaj vedo kam grejo in kam so nagnjeni, to pa je kar neki.....




jst pa ne vem, kako bi rekla ljudem, ki dajejo take izjave user posted image

sploh pa ne zato, ker sama sebe negiraš v parih stavkih ... in to večkrat;

1. nč nimam proti homo ... samo, kako se lahko tretira kot ženska, če je poročen z žensko (kaj pa dve ženski, ki sta poročeni? a ne morta obe ostat ženski?)

2. ne ve kaj bi rad in kaj hoče ... sama pa ne veš, kako bi sploh rekla 'takim' ljudem (jst mislim, da on velik bolj ve, k ti)

3. nobeden pa mi ne bo reku, da so ženske tako robustne po izgledu ... očitno hodiš po svetu z zaprtimi očmi

4. če ti je žal ... kako se ti potem lahko 'takšni' ljudje ... jah ????

5. nimam kaj proti homo, in v istem stavku jim rečeš 'uni'


ampak kaj češ ... tud takšni morte obstajat

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 6:54:26   
kajsica
IZVIRNO SPOROČILO: taja27












jst pa ne vem, kako bi rekla ljudem, ki dajejo take izjave user posted image

sploh pa ne zato, ker sama sebe negiraš v parih stavkih ... in to večkrat;

1. nč nimam proti homo ... samo, kako se lahko tretira kot ženska, če je poročen z žensko (kaj pa dve ženski, ki sta poročeni? a ne morta obe ostat ženski?) Ta tip ni ženska in tudi nikoli ne bo!!!!

2. ne ve kaj bi rad in kaj hoče ... sama pa ne veš, kako bi sploh rekla 'takim' ljudem (jst mislim, da on velik bolj ve, k ti); ne želiš vedeti kako jim jaz pravim, vem kaj so

3. nobeden pa mi ne bo reku, da so ženske tako robustne po izgledu ... očitno hodiš po svetu z zaprtimi očmi; poglejte njegove zgradbo telesa, kosti, obraz,

4. če ti je žal ... kako se ti potem lahko 'takšni' ljudje ... jah ???? Stvar izjave

5. nimam kaj proti homo, in v istem stavku jim rečeš 'uni' Ti nikoli ne uporabljaš zaimkov ko pišeš, žal je pa "uni " res v dialektu za "oni"

ampak kaj češ ... tud takšni morte obstajat

jst pa ne vem, kako bi rekla ljudem, ki dajejo take izjave ; no jaz pa ne vem kako bi rekli takšnim kot si ti, ki ne prenesejo drugače mislečih ljudi. To je moje mnenje in takšno bo tudi na vašo žalost in moje veselje tudi ostalo. Transi so zame ljudje ki ne vedo kaj želijo, neodločneži (ne bo se operiral, čeprav ve da je ženska, ker potem pa orgazma ne ve ali ga bo še lahko doživel - bull shit, če bi bil ženska v moškem telesu bi naredil tudi to).


Ker pa vidim, da berete samo tisto kar želite in obsojate drugače misleče (men tud ne gre skupaj **** in joške), bom povedala še enkrat, kot sem že par postov nazaj:

Ja tudi Salome je  v prvi vrsti človek in samo človek, samo njegova nrav je meni zelo zelo čudna.  

Ej v prvi vrsti to bitje ni ŽENSKA in tudi nikoli ne bo!!!!!!!! Transi sami ne vedo kaj bi.
 
Pa ne mi govorit, da biseksualci delajo to zaradi matere narave. Daj no daj, to je pokvarjena človeška čud, ki že ne ve več kako bi eksperimentirala.

Ja priznam, mda se mati narava zmoti in da žensko dušo v moško telo in obratno, samo tista oseba potem živi (bolj ali manj, ko prizna) z istim spolom. Ta Salome, pa se hoče igrati žensko, živi pa življenje moškega in ženske. Pa daj no, al pa je sam ugotovil da otrok pač ne bo mogel imeti...
 
Kaj naj rečem, tudi če bom imela otroka drugače nagnjenega, upam, da bo to priznal, ker bo še vedno moj otrok, samo upam pa da bo vedel kam se nagiba, ne pa da ne bo ne tič ne miš!!!

Aja pa še to, kdaj je katera v naravi pri drugih živalih videla biseksualce, jaz še nikoli nisem slišala za njih, za homoseksualce pa ja. Ja se mati narava lahko zmoti, ne pa tolikokrat kot se pri ljudeh...

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 7:31:25   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Ja, je poročen/a. Z žensko. user posted image


Hm .... zakaj ti je pa čudno, da je poročen z žensko, a zato, ker veljate za bolj tečne al kako user posted image ??

< Sporočilo je popravil daddy -- 20.3.2008 7:35:54 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 7:35:40   
daddy
  U fak .... sem šele zdaj videl, da je na tej temi bolj "glasno podajanje mnenj" ( beri kreg ) .....
In kot vedno, Karin, odličen komentar. Ni kaj dodat. Tisti, ki vas life style Salome in podobnih moti - jih pač ne spremljajte, pa bo user posted image .

< Sporočilo je popravil daddy -- 20.3.2008 7:38:03 >

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 7:36:44   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

prehitro stskam potrdi, materhorn .......... kofe še ni "prijel", se vidi user posted image

< Sporočilo je popravil daddy -- 20.3.2008 7:37:36 >

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 7:46:42   
srki
Ne, nisem vedela in kot pravi Daddy, nene ti ljudje ne zanimajo, zato jih tudi ne spremljam, niti kaj so niti s kom so....skratka, rekla pa bi, moram, druge mi ni, da to zame ni normalno. Pa si mislite o meni kar čte, lahko tudi, da v prvi vrsti nisem človek......

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 7:49:14   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Osebno mi je pa bl všeč prijazen, topel in nasmejan dedc z joški in tičem k pa bedak sam s tičem.




   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ej, tole pa moram poslat Guštiju, da uglasbi ..... njegova Polona bi po mojem imela "jajca" tole odpet ( v duši, se razume, ne med nogama user posted image user posted image  )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 7:53:46   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: srki

skratka, rekla pa bi, moram, druge mi ni, da to zame ni normalno. Pa si mislite o meni kar čte, lahko tudi, da v prvi vrsti nisem človek......


Čist nič posebnega si zdaj ne mislimo  o tebi zarad tega. Samo to, da tebi nekaj pač ni normalno. Point je v tem, da je na koncu to popolnoma vseeno, kaj je komu normalno in kaj komu ni, tako tud enim ni normalno, ko kaka bica v farški cerkvi pusti svoje zadnje prihranke, pa kaj češ zdaj? Dokler ni nihče v nič prisiljen, je pravzaprav "normalno" čisto vse.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 8:03:56   
srki
Ja, maš prav. So pa tudi še bolj čudne stvari, kot te, pa kaj čmo. Tak je današnji svet. Prej verjetno pa še hujši, ko so ženske imeli za čarovniceuser posted image .

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 8:24:44   
taja27
jst pa ne vem, kako bi rekla ljudem, ki dajejo take izjave ; no jaz pa ne vem kako bi rekli takšnim kot si ti, ki ne prenesejo drugače mislečih ljudi. To je moje mnenje in takšno bo tudi na vašo žalost in moje veselje tudi ostalo. Transi so zame ljudje ki ne vedo kaj želijo, neodločneži (ne bo se operiral, čeprav ve da je ženska, ker potem pa orgazma ne ve ali ga bo še lahko doživel - bull shit, če bi bil ženska v moškem telesu bi naredil tudi to).



draga kajsica ... tle si pa čist falila. mene sploh ne motijo ljudje, ki mislijo drugače, kot jaz. tega ne boš razbrala iz nobenega mojega posta.

mene motijo samo ljudje, ki obsojajo in mislijo, da imajo samo oni prav ... ljudje, ki ne priznavajo drugačnosti ... ljudje, ki zaničujejo vse, kar ne ustreza njihovim normam ... ljudje, ki mislijo, da bi se morali drugačni skrivati zgolj in edino zato, ker so pač drugačni ...

razumem pa, da obstajajo tudi ljudje, ki pač tega ne morejo razumeti ... žal

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?