|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Trgovina Ikeja
26.11.2008 13:07:27   
Blueeyes
zdej se bom najbrž en dan odpravla do Ikee... bo treba kmalu montirat posteljioco in ostale potrebne pripomočke za dojenčka... na spletni strani sem si okvirno malo pogledala kaj hočem, tako da ne grem čisto brez idej gor... ko bom pa tam, bom pa itak vidla a je v resnici tudi tako lepo kot v katalogu... vedno se da premisliti... user posted image

(odgovor članu merita)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Trgovina Ikeja
26.11.2008 13:10:04   
sonček33
Ko si tam te še vse toliko bolj pritegne. Idej neomejeno! pa dober nakup.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Trgovina Ikeja
26.11.2008 14:02:33   
olea
Ojla!
A ketra ve mogoče če še vedno prodajajo tisto zložljivo stensko previjalno mizo? Taka kovinska bela, pa žepe ma...super zadeva, sem jo vidla pr eni punci, na internetu je pa ne najdemuser posted image

Hvala,
lp

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Trgovina Ikeja
28.11.2008 13:29:05   
Pikapolonica_
Olea, tista previjalna mizica je res super, sploh, če nimaš prostora in jo recimo kamot namontiraš na pralnim strojem. Če pa je še, bom šla malo pobrskat po netu. user posted image

Drugače pa je, kot so punce napisale - Ikea je življenjski stil in ne samo trgovina. Jaz sem čisto ubrisana na Ikeo in grem 1x mesečno gor. To mi je za sprostitev, za dušo, za kakšno novo idejo. Jaz imam samo kuhinjo od Dan Kuchen in otroško posteljo od Flexe (ker sem se zaljubila vanjo), vse ostalo je kupljeno gor. In bo. Sploh njihov PAX sistem za garderobne omare in predsobe - 1a! Pa pol cenej od vseh zloglasnih Rutarjev, Lesnin in ostalih blablabla.

Pa lesene žaluzije so gor pol cenej, kot pri nas. Pa otroške brisače, posteljnina, kovtrčki, pregrinjala, Ikea Antilop stolček (ga imajo sedaj tudi v rdeči in modri!) - v glavnem mene ne vidijo nikjer drugje, kot pa v Ikeiuser posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu olea)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Trgovina Ikeja
2.12.2008 15:36:00   
jajula
čau,
če gre katera ta teden gor bi ful prosila za eno malenkost (eno 120cm štango za kuhinjo), sm pa iz LJ.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Trgovina Ikeja
5.12.2008 11:45:29   
loonanai
Pozdravljene,

upam, da vas ne bo motilo, če se tudi jaz priključim vašemu pogovoru.

Tudi sama sem ena izmed popolnih odvisnic od Ikeeuser posted image in seveda zdaj, ko prihaja naš naraščaj, bom zanj prav tako kupovala v Ikei.

In sedaj vprašanje. Namreč posteljico, ki jo želim kupiti imajo v Padovi, meni pa je to zelo predaleč.user posted image Pa me zanima, se katera mogoče odpravlja tja in bi mi bila pripravljena pripeljati to posteljico? Gre za posteljico Gulliver v beli barvi, ki v Padovi stane 79,90 EUR.

user posted image

Na žalost je ne moreš v Slovenijo naročiti preko spleta, drugače bi seveda jo.

Upam, da nisem preveč nevljudna s takim vprašanjem.user posted image



(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Trgovina Ikeja
7.12.2008 14:18:15   
Pikapolonica_
loonanai, sicer nisem namenjena v Padovo, me pa zanima, zakaj ne vzameš kar nove serije Hensvik v beli barvi? To pa imajo v Au.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu loonanai)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Trgovina Ikeja
7.12.2008 14:38:05   
loonanai
Saj najverjetneje se bom res odločila za Hensvik posteljico, če ne bo druge možnosti. Malo bolj mi je všeč Gulliver, ker je bolj preprosta, ampak z glavo ne bom rinila skozi zid, če je ne bom mogla dobiti. Bo pač teba narediti kompromisuser posted image .

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Trgovina Ikeja
7.12.2008 14:44:48   
Blueeyes
sej majo to Gulliver tud v Avstriji

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/00118815

(odgovor članu loonanai)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Trgovina Ikeja
7.12.2008 14:52:55   
loonanai
Že, ampak ne v beli barviuser posted image .

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Trgovina Ikeja
7.12.2008 14:55:53   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: loonanai

Že, ampak ne v beli barviuser posted image .


aha, ti prov belo barvo hočeš... hm... ja pol ti pa težko pomagam.. veliko sreče, pa upam da bo šla kakšna čim prej v Padovo, da dobiš to posteljico... user posted image

(odgovor članu loonanai)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Trgovina Ikeja
7.12.2008 14:59:46   
loonanai
Hvalauser posted image ! Malo res kompliciramuser posted image !

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Trgovina Ikeja
7.12.2008 16:14:35   
Deja
ampak pred cca pol leta so imeli Gulliver posteljico v beli barvi tudi v Avstriji. Slučajno vem, ker sem takrat sama kupovala posteljico. Pa sem se pol odločila za Hensvik, ker ima eno krajšo stranico polno. http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/70116002

_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu loonanai)
Neposredna povezava do sporočila: 88
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?