|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF - Reš - Leonišče
14.1.2009 20:25:27   
n74
punčkica, no vidiš, pa so le super novičke user posted image

gupika, boš pa sedaj dobila enega, nekaj jih bodo pa sigurno zamrznili za vsak slučaj, a ne?

ančibanči, jej to bi bilo fino bit debeluška, sam ne od hrane user posted image

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF - Reš - Leonišče
14.1.2009 21:40:40   
lučka 25
Pozdravljene. jaz sem tudi Reševa. Da povem še mojo zgodbo. Prvi postopek sva plačala. Imela sem pa standardno terapijo s s-factom in menogonom. Ampak zgodba nima vesele vsebine. Folikli so zelo počasi rasli in, ko so bili končno dovolj veliki, se je na punkciji izkazalo, da os bili vsi prazni, tako da nisem pridelala nitio ene celice. Šok je bil velik. 2,5 mesca po punkciji sva bila že v novem postopku IVF, kjer pa sem imela edino 3 dozo Menopurja. Folikli so lepo rasli, čisto po šolsko. Imela sem okoli 10 foliklov in od tega 5 celic. Od teh sta se dve oplodili in na ET so mi vstavili en zelo lep zarodek in en , ki je malo zaostajal v razvoju. In uspelo mi je, kajti sedaj v meni raste ena pikica. Sem pa med postopkoma shujšala 5kg, s pomočjo Montinjakove diete, pila sem matični mleček, Q10, omega3, evelit, krvomočnico ter čas z ingverjem, cimetom in malinovimi listi.
Želim vam samo to, da ne obupati, na vse glejte pozitivno, sledite cilju, da ga boste čim prej dosegle.

Srečno!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ............

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF - Reš - Leonišče
15.1.2009 10:48:16   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Želim vam samo to, da ne obupati, na vse glejte pozitivno, sledite cilju, da ga boste čim prej dosegle.

Srečno!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ............


strinjam se z lučko... optimizem je tisto glavno

in seveda navijam za čimprejšnji uspeh user posted image user posted image

seveda je sedaj bit fino debeluška:)

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF - Reš - Leonišče
15.1.2009 18:51:06   
punčkica
Čestitam Lučka user posted image , isto slabo si reagirala na menogon kot jaz. No ne vem koliko imam možnosti da bom noseča le z enim zarodkom, upam seveda na najboljše!!user posted image

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF - Reš - Leonišče
17.1.2009 17:35:35   
gupika
n74...

Evo vstavili so mi en zarodek, baje zelo lepa blastocita. Drugi je bil bolj bogi, a mi ga niso vstavili zaradi hiperstimulacije. Za zamrznitev pa so bli vsi zarodki bolj bogi in ne bi preživeli odmrzovanja. Eto od 11 celic noben zamrznjenček. ja tko pač je. Zdaj pa upam na najbolje, pa držim pesti tudi drugim puncam.

lp

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF - Reš - Leonišče
17.1.2009 18:51:37   
Vitaebella
Zdravo Gupika,

želim ti vse najboljše, da se ti postopek posreči. Jaz imam pa punkcijo (IVF)drug teden, pa me zanima, če te je bolela.

Hvala za odgovor,

LP

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF - Reš - Leonišče
17.1.2009 18:56:34   
n74
gupika, veš kaj jaz sem bila pa zelo vesela, ko sem prišla na ET in so mi rekli, da je celica zelo lepa, nisem izgubila upanja do testa. Tko, da zdaj lepo počivaj in misli na najboljše. Držim pesti naprej user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF - Reš - Leonišče
17.1.2009 19:24:04   
gupika
Ja jst sem tud ful vesela in polna optimizma in razmišljam pozitivno. Kar bo pa bo. Mal je mankalo pa mi nobenga ne bi vstavli, zarad hiperstimulacije.

vitaebella... mene punkcija ni čisto nič bolela, je neprijetno, imam pa tudi kar visok prag bolečine. Pa osredotočla sem se na monitor, mi je bilo zanimivo gledat kako vsrkava folikle. Ne sme te biti strah. Jaz grem na vsak pregled, v vsak postopek s predpostavko, da nič ne boli in da je itak vse vredu.

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF - Reš - Leonišče
17.1.2009 19:27:16   
Vitaebella
Gupika hvala!

na spletni strani http://www.neplodnost.info/ziva/portal/staticpages/index.php/2005071118293659  sem prebrala, da so različne teorije o tem, ali bi morala ženska po postopku počivati ali ne. Kaj so tebi svetovali? pri kom pa sploh si? Jaz sem pri Rešu.

LP!

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF - Reš - Leonišče
17.1.2009 20:13:22   
gupika
Ja sem prebrala. Men niso nič posebnega rekli. Imam pa hiperstimulacijo, tako da kej druzga kot počivat niti ne morem.

Ravno danes sem se z eno punco pogovarjala o tem. Mi je povedala zanimivo zgodbo.
V preteklosti (menda), čisto na začetku so prakticirali, da so po ET ležale cel dan.  Takrat, ko se je vse skup šele začelo tle pri nas. Ko so pa šli zdravniki na neke seminarje v London, so pa videli, da dekleta pridejo s kolesom na ET in odidejo s kolesom.

Tko, da je najbrž res vseeno. Po punkciji je pa fajn počivat. Sem pa na GKL.

lp

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF - Reš - Leonišče
18.1.2009 9:59:27   
punčkica
Čestitam Gupika za lepo blastocisto user posted image !! Meni sso tudi vstavili enega sedaj sem že 4 dni od et. Tebi so vsaj vstavili blastocisto in veš da se ti je razvijala meni pa le dvocelični zarodek. No držim pesti za obeuser posted image .

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF - Reš - Leonišče
18.1.2009 13:53:07   
gupika
hvala punčkica... tud jst držim pesti za obe...

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF - Reš - Leonišče
19.1.2009 8:00:55   
anci banci
punce vso srečo:)

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF - Reš - Leonišče
22.1.2009 10:20:51   
punčkica
Gupika.... kako si, kateri dan po et si? Jaz sem danes 8 dan in že komaj čakam da naredim test najraje bi ga že klar naredila samo si ne upam user posted image .


Lp

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF - Reš - Leonišče
22.1.2009 19:59:32   
gupika
Ojla...

Ja danes je šele 5 dan. Jst se trudim čim manj razmišljat o tem. Bom kr do testa počakala, če me prej ne preseneti menstr. (negativno preseneti)...

Me zanima kdaj dobijo punce menstr.,če ne rata? A tko kot ponavadi? A ti kej veš?

Držim pesti...

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF - Reš - Leonišče
22.1.2009 21:27:07   
punčkica
Čisto različno ene pravijo tam nekje od 7 naprej, ene pa še kasneje

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF - Reš - Leonišče
23.1.2009 15:16:14   
gupika
punčkica...

Kako? Imam občutek, da se mi bo vsak čas ulilo. Upam, da se motim...

lp

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF - Reš - Leonišče
23.1.2009 17:16:39   
jazzz27
čao punce...

menst. se ne pričakuje 12 dan po transferju. Tako da srečno!!!


Vitabela..si spraševala če punkcija boli. Kakor kakšno. Se da preživet, ni pa prijetno. Mene je full matralo potem, ker sem dobila hiperco, tako da priporočam veliko vode oz. tekočine!!! Če so full bolečine lahko tud dva lekadola na dan. Za punkcijo pa ti priporočam 2x 550 nalgesin....meni je žal, ker sem vzela samo en ketonal in spasmex (k sploh nima veze za tak poseg)..aja sem bla pa tud pri Rešu.

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF - Reš - Leonišče
23.1.2009 17:57:49   
Vitaebella
Živjo jazzz27,

punkcija je za mano, je bila popolnoma znosna, brez bolečin in malo neprijetna. Pridelala sem 9 celic, v nedeljo imam ET.

Držim pesti za Gupiko in Punčkico, držim pesti!!! Vsekakor javita kako bo.

LP in srečno vsemuser posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF - Reš - Leonišče
23.1.2009 18:59:01   
punčkica
Gupika....., jaz sem še zaenkrat vredu tu pa tam imam rahel pritisk v maternici čisto malo špikanja, ostalo pa nič. Upam da bo. Baje so znaki pri M in nosečnosti dokaj podobni. Držim pesti za naju user posted image

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF - Reš - Leonišče
24.1.2009 13:02:49   
gupika
Evo konec je, danes se je vlilo.... držim pesti za vas...

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF - Reš - Leonišče
24.1.2009 13:47:26   
punčkica
Tudi pri meni je konec sicer se nivlilo ampak prsi so usahnile, BT je padla in test na 10 dan -. Mislim da je to to. Bo pa naslednjič bolje a ne Gupika samo s pozitivnimi mislimi naprej. Sma pa midve še na med over net tam sem prijavljena kot Maldivi.Drži se, meni solze kar letijo user posted image

Vsem drugim pa želim da zagledate +

Lp

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF - Reš - Leonišče
24.1.2009 13:52:00   
gupika
Se mi je zdelo, da si tisto tudi ti. Ja jst sem se tud že zjokala.

Moj je bil to šele prvi postopek, tko da še nisem tok razočarana. Kolki postopek pa je to bil pr teb?

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF - Reš - Leonišče
24.1.2009 16:41:47   
punčkica
Tudi prvi, zaj pa morem poklicat Reša kdaj lahko grem ponovno. Jaz sem bila že na punkciji razočarana nad pridelkom. Na kateri kliniki pa si ti?

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF - Reš - Leonišče
24.1.2009 18:27:10   
gupika
Jst sem pa na GKL. Me prav zanima kdaj bom zdaj na vrsti. Kako kej poteka tle?

Ja jst sem imela pa 11 celic. od tega 8 pravilno oplojenih. Samo ena lepa blastocita.  Drugi pa vsi bolj tako, da jih še zamrznali niso. tko, da res ni pomembno koliko jih pridelaš. Dober, je več možnosti, ampak vseeno...

No ja, v drugo bo bolje...

Ti pri Rešu plačuješ?

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?