|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   splav - nujno
20.3.2008 20:45:10   
teyci
mene zanima, je možno po zaužti tableti za prekinitev nosečnosti(sem v 14 tednu) in sem hotela naredit splav si premislti?
namreč dali so mi metodo ki traja 3 dni...zaužila sem tableto jutri moram pa nazaj na preostalo, a sem si premislila...je to možno da se splav ne izvede?

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: splav - nujno
20.3.2008 21:17:55   
stunfek
upam. vem pa ne.
zakaj pa si se odločila za splav tako pozno? slab rezultat na nuhalni ali kaj podobnega? In kako to, da si se premislila...a sem preveč firbčna? sorry. če ne dobiš odgovora....potem ti predlagam, da pišeš pušenjaku na med over net...

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu teyci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: splav - nujno
20.3.2008 21:17:59   
teyci
kaj res ne ve nihče če je to možno?? ne želim splavit in me zanima če še n prepozno ??

(odgovor članu teyci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: splav - nujno
20.3.2008 21:19:21   
teyci
ne vse je blo vredu...fant me je pustil in sem oklevala se odločla in sedaj sem si premislila...
in ne vem če še ni prepozno?

(odgovor članu teyci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: splav - nujno
20.3.2008 21:20:51   
BlackyMouse
Vprašaj Pušenjaka, ti bo bolj za ziher odgovoril!

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu teyci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: splav - nujno
20.3.2008 22:19:12   
stunfek
jutri se normalno oglasi tam in povej kot je res...ti bodo že svetovali. držim pesti, da je še čas.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: splav - nujno
20.3.2008 22:52:31   
tinatona
V 14 tednu ne delajo več splava samo s tabletko.

LP

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: splav - nujno
20.3.2008 23:14:28   
BUŠICA
tudi koliko jaz vem je splav dovoljen do 12.tedna! potem bi morala na komisijo če bi hotela splavit. ali kaj ilegalnega piješ? ne vem,skoči do urgence!!

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: splav - nujno
20.3.2008 23:26:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinatona

V 14 tednu ne delajo več splava samo s tabletko.

LP



Kolikor so nas poducili, se dela s tabletko (oz. tabletami) do 6. tedna - oz. tko pise na netu user posted image



(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: splav - nujno
21.3.2008 10:10:06   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

IZVIRNO SPOROČILO: tinatona

V 14 tednu ne delajo več splava samo s tabletko.

LP



Kolikor so nas poducili, se dela s tabletko (oz. tabletami) do 6. tedna - oz. tko pise na netu user posted image




Mislim, da imaš prav. MIslim tudi, da se nekdo grdo norčuje tukaj gor in želi novih provokacij.
V kolikor bi to bilo res, bi bilo prepozno,Kolikor vem, tista tabletka povzroči odmrtje ploduuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: splav - nujno
21.3.2008 12:43:05   
Joob
Hmm...to ravno ne bo držalo...jaz sem imela UPN z tabletkami v 14. tednu. kakor pa sem seznanjena, pa ta 1. tabletka sproži krčenje maternice, "zadušitev ploda"...
Na tvojem mestu bi TAKOJ letela na urgenco...TAKOJ!

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: splav - nujno
21.3.2008 17:02:21   
...Martina...
Meni so jo dali za splav zaradi odmrtja ploda tudi v 14 tednu. Popila sem jo zjutraj ob 10h, zvečer ob 8 začetek popadkov, plod je iz mene odšel nekje ob 3h zjutraj.

Po moje ni več vrnitve nazaj.

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: splav - nujno
21.3.2008 20:40:59   
* Mateja *
Halo! A tako se lahko to dela! Sploh nisem vedela, da se splav tako lahko dela!

Sicer pa ti želim vso srečo!

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: splav - nujno
21.3.2008 20:59:30   
Muca Copatarica
Noro, da se lahko na tak način znebiš živega zarodka. Jaz se ga ne bi mogla, ne glede na vse.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: splav - nujno
25.3.2008 8:03:35   
Lianna
V 14. tednu ti nikakor ne dajo tabletke, če je plod živ oz. je z njim vse vredu. Ker splav je dovoljen samo do 12. tedna. In dvomim, da ga ti delaš pri 14t s tabletkami.

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: splav - nujno
25.3.2008 15:04:48   
Joob
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

V 14. tednu ti nikakor ne dajo tabletke, če je plod živ oz. je z njim vse vredu. Ker splav je dovoljen samo do 12. tedna. In dvomim, da ga ti delaš pri 14t s tabletkami.


Lianna, zdej se sprasujem o kateri tabletki govorite....
Sama sem imela UPN v 14. tednu z tabletkami...po zauzitju prve tabletke, ti vaginalno vstavijo se 2 tableti...in nato na vsake 2 uri se dve tableti v usta pod zgornjo ustnico. Mislimo isto ali obstajajo se kake druge tabletke?

Pozdravcek!user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: splav - nujno
25.3.2008 22:31:24   
BUŠICA
kaj pa je to UPN? verjetno nek razlog za splav, ne pa kar tako , ker nočeš obdržat otroka, a ne?

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: splav - nujno
25.3.2008 22:33:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

kaj pa je to UPN?


Umetna Prekinitev Nosecnosti.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: splav - nujno
25.3.2008 22:38:04   
BUŠICA
o hvala Mič! mi pač ni kapnilo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: splav - nujno
25.3.2008 22:43:23   
Anonimen
Ni za kaj :).

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: splav - nujno
26.3.2008 0:00:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Joob

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

V 14. tednu ti nikakor ne dajo tabletke, če je plod živ oz. je z njim vse vredu. Ker splav je dovoljen samo do 12. tedna. In dvomim, da ga ti delaš pri 14t s tabletkami.


Lianna, zdej se sprasujem o kateri tabletki govorite....
Sama sem imela UPN v 14. tednu z tabletkami...po zauzitju prve tabletke, ti vaginalno vstavijo se 2 tableti...in nato na vsake 2 uri se dve tableti v usta pod zgornjo ustnico. Mislimo isto ali obstajajo se kake druge tabletke?

Pozdravcek!user posted image


Najbrz res govorimo o razlicnih tabletkah - jaz mislim na tiste, ki jih vzames, ko ti M ze zamuja in je mozno na tak nacin napravit splav le do 6. tedna od dneva zadnje M. Ne najdem zdaj linka na netu, sem pozabila, kje sem to brala.

Sicer pa:

Pozdravljeni!
Splav brez komisije se po zakonu lahko opravi do dopolnjenega 10 tedna nosečnost. Če je nosečnost večja je potrebno opraviti pregled na Komisiji-katera mora najti tehtne razloge(zdravstvene,socialne...,tudi velikost nosečnosti je pomembna,vsak teden je pomemben!)

(odgovor članu Joob)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: splav - nujno
27.3.2008 11:42:08   
Joob
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

IZVIRNO SPOROČILO: Joob

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

V 14. tednu ti nikakor ne dajo tabletke, če je plod živ oz. je z njim vse vredu. Ker splav je dovoljen samo do 12. tedna. In dvomim, da ga ti delaš pri 14t s tabletkami.


Lianna, zdej se sprasujem o kateri tabletki govorite....
Sama sem imela UPN v 14. tednu z tabletkami...po zauzitju prve tabletke, ti vaginalno vstavijo se 2 tableti...in nato na vsake 2 uri se dve tableti v usta pod zgornjo ustnico. Mislimo isto ali obstajajo se kake druge tabletke?

Pozdravcek!user posted image


Najbrz res govorimo o razlicnih tabletkah - jaz mislim na tiste, ki jih vzames, ko ti M ze zamuja in je mozno na tak nacin napravit splav le do 6. tedna od dneva zadnje M. Ne najdem zdaj linka na netu, sem pozabila, kje sem to brala.

Sicer pa:

Pozdravljeni!
Splav brez komisije se po zakonu lahko opravi do dopolnjenega 10 tedna nosečnost. Če je nosečnost večja je potrebno opraviti pregled na Komisiji-katera mora najti tehtne razloge(zdravstvene,socialne...,tudi velikost nosečnosti je pomembna,vsak teden je pomemben!)



Aha, saj se mi je zdelo, da ne govorimoin mislimo istih tabletkuser posted image . No za te se sploh slisala nisem.
Ja, pri meni je bilotako, da je komisija glede na napako ploda in pač razvitosti določila oz odločala o splavu. Pa genetske posvete imaš...in bla bla bla...upam, da jih nikoli več ne doživim.

Punčice, SREEEEČNO!user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: splav - nujno
27.3.2008 12:05:41   
murkica
Ma sej ne morm verjet....

Raje ne bom komentirala, ker dejansko zdele jokam, ko sem to prebrala....

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: splav - nujno
27.3.2008 13:11:06   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Ma sej ne morm verjet....

Raje ne bom komentirala, ker dejansko zdele jokam, ko sem to prebrala....


Jaz tudi! Kako lahko nekatiri se kr odločijo da bodo naredili splav, pol pa si spet premislijouser posted image  , ko je že po vsej verjetnosti prepozno, in to v 14. tednuuser posted image . No ja, jaz verjetno to ne bom nikoli razumela.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: splav - nujno
27.3.2008 14:22:23   
Joob
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Ma sej ne morm verjet....

Raje ne bom komentirala, ker dejansko zdele jokam, ko sem to prebrala....


Jaz tudi! Kako lahko nekatiri se kr odločijo da bodo naredili splav, pol pa si spet premislijouser posted image  , ko je že po vsej verjetnosti prepozno, in to v 14. tednuuser posted image . No ja, jaz verjetno to ne bom nikoli razumela.


Kot sem ze napisala, komisija odloča o splavih v tako visoki nosečnosti...in dvomim, da se je forumašica kar sama odločila za splav...če je blo z plodom vse ok...no go, da bi lahko v 14.tednu opravila splav...
Lahko, pa,da se je nekdo malo pohecal...fentala bi take!user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?