|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Joj, grozljivo!!!
21.3.2008 13:45:40   
NATAŠI
jaz bi udrezala tista tiuser posted image  in mu dala dosmrtno ječo pa full trpljenja... o trot ...

ampak to ni res. kje je morala ?? kje je srce ??

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Joj, grozljivo!!!
21.3.2008 13:58:26   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako grozno! Ne razumem tega sveta. Enostavno ga ne razumem...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Joj, grozljivo!!!
21.3.2008 22:24:36   
mama54
user posted image user posted image user posted image   ubogi otrok.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Joj, grozljivo!!!
21.3.2008 22:27:03   
Anonimen
Groza. Pri petih mesecih user posted image . Ne vem, kaj naj recem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Joj, grozljivo!!!
21.3.2008 22:47:28   
lotoska
Ej sori, ampak te svinjarije ne morem niti prebrat. Za bruhat.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Joj, grozljivo!!!
22.3.2008 0:07:22   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  pa kaj sem šla to bratuser posted image user posted image user posted image Prov pri srcu me boliuser posted image Prokleti prasec hudičevuser posted image

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Joj, grozljivo!!!
22.3.2008 0:15:04   
* Mateja *
ma mislim, kakšne se dogajajo na tem svetu!!

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Joj, grozljivo!!!
22.3.2008 16:20:27   
valči
user posted image user posted image user posted image Tako sem jezna sama na sebe,da sem šla take svinjarije brat,res.Pogledam mojo hčerkico,ki ima 5 mesecev,pa me srce boliuser posted image user posted image
Sploh mi ne gre z glave,zakaj sploh objvljajo take krutosti.Kaj takega sploh ne bi imela srca to gor dat,ker tu smo starši takim malim sončkom in misel,da je ena punčka tako trpela.Groza,nečlovečko,upam,da zgnije nekje v črni ječi.

Jaz zase vem,da več ne bom nikoli odpirala tem z čudno vsebino,ker me potem tako boli in spremlja lep čas in se samo sekiram in potiho jočemuser posted image

Saj vem,da sem sama kriva,samo jaz bi to zaklenila,če bi bila moderator,ker preveč boli.

Oprostite,ker težim,samo mogla sem.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Joj, grozljivo!!!
22.3.2008 16:42:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: valči

user posted image user posted image user posted image Tako sem jezna sama na sebe,da sem šla take svinjarije brat,res.Pogledam mojo hčerkico,ki ima 5 mesecev,pa me srce boliuser posted image user posted image


Jaz sem prisla samo do pvega stavka...grozljivo.

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Joj, grozljivo!!!
22.3.2008 17:15:56   
janjja
Če bi se kdorkoli spravil na MOJEGA otroka ga ubijem v istem trenutku brez premišljanja!!!


Brez premišljanja

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Joj, grozljivo!!!
22.3.2008 19:38:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Meni pa ni jasno, zakaj je treba take svinjarije dajati na RR forum? user posted image


Podpis. user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Joj, grozljivo!!!
22.3.2008 21:08:11   
K_a_t_j_a
Prokleti idiot!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz ga kar obesim za njegove jajce pa tiča odrežem!!
Boga punčka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Joj, grozljivo!!!
22.3.2008 21:14:56   
kovač
Škoda, da so se taki ljudje sploh rodili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?