|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 9:03:58   
Zamima
user posted image joj groza no,... moj je tud uvožen nemec user posted image , ampak sem ga že enkrat registrirala, tak, da po moje ni sporen user posted image ,... če pa bi bil, pa bohpomagaj prodajalcu user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 9:11:52   
Zamima
sem pogledala na tisti link, ampak tam so samo podatki o vozilu, kako naj vem, da je vse OK, zdaj ste me totalno prestrašili user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 11:16:57   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Vsakih 6 let. user posted image Nasega druzinskega.
user posted image

A to je po novem? user posted image
Nič se nisi pohvalila, ali sem pa jaz spregledala... user posted image
Pa ponavadi si vedno nekaj jamrala, kako imate malo denarja in bo vaša stara Škoda, še kar nekaj časa dobra... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR
No, cist iskreno mam sluzbenega, ki mi ga avtomatsko zamenjajo ko ima 100 tisoc km. user posted image

Hja, potem pa lahko tebi imet skos nov avto. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 11:31:42   
yellowcrystalstar
nehite strašit, res. moj je tud iz Italije uvožen, pa en ga je že pred mano v slo mel. in mi je zdaj grozno. sem preverila tisti link in tam nič glede tega ne piše. mam pa avgusta šele registracijo. smao si mislim, da če bi vedli, da je ukraden bi itak prišli ga iskat že zdaj, al kako? sej po mojem ni, ker sem zanalašč tak tip avta kupla, ki ni na top listi za kraje in dele rezervne ven krast.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
22.3.2008 11:39:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Suza)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 11:47:59   
yellowcrystalstar
tudi moj je kupljen pri posredniku in zato močno verjamem, da je vse ok.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 14:19:25   
NinaŠ
Samo, zakaj pa ne naredijo tega, da preverijo, če je z avtom vse O.K., sami od sebe v prodajalnah? Se pravi, da tisto, kar pač imajo, probajo prodat, četudi je ukradeno?

odkar je deluje preverjanje po "šengenu" ukradenega vozila skoraj ne moreš več registrirati (edino, če je bil extra hitro homologiran in registriran v Slo - še preden je bila kraja prijavljena), saj se šasija preveri takoj po  vpisu v register - torej ob izdaji homologacije. Se pravi, da že tu ustavijo postopek, na registracijskih organizacijah pa itak (tudi če bi po nevemkakšnemčudežu prišel do tja) vozila NE morejo registrirat - enostavno so onemogočeni vsi postopki na vozilu. Tako da za te, ki se zdaj "na frišno" (od januarja naprej) uvažajo, ni panike user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 15:25:16   
sazi
res kriza, da ti ga kar vzamejo

ko sva midva kupovala nov - rabljen avto, sva tudi nekej iz Italije gledala, pa nisva zaupala vsem podatkom - ma, v tisti servisni knjigi so lahko tudi podpisi in štampiljke italijaskega "Janeza Novaka" in številke kar tako

sva za avto dala malo več in kupila takega, ki je bil 1. kupljen v Sloveniji in je imel našo servisno knjigo

Petra81, a celo tako, da o delajo Italijanski prodajalci. Da se ti strga.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 18:23:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Samo, zakaj pa ne naredijo tega, da preverijo, če je z avtom vse O.K., sami od sebe v prodajalnah? Se pravi, da tisto, kar pač imajo, probajo prodat, četudi je ukradeno?


A ni logično, da jim gre za zaslužek?




Ja no, saj tatovom gre konec koncev tudi za zaslužek. In če tebi kdo ukrade denar iz denarnice, mu gre tudi za zaslužek. To je isto, pa ni več tako zelo logično, a ne?

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 19:16:58   
marsovcek
Na slovenski strani ni vseh podatkov, več je na www.stolencars24.eu. Se zgodi,  da vozilo na naši strani ni beleženo kot ukradeno, registrirat pa ga ne moreš, ko pa greš na  stolencars je beleženo. 

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 20:04:58   
yellowcrystalstar
IZVIRNO SPOROČILO: marsovcek

Na slovenski strani ni vseh podatkov, več je na www.stolencars24.eu. Se zgodi,  da vozilo na naši strani ni beleženo kot ukradeno, registrirat pa ga ne moreš, ko pa greš na  stolencars je beleženo. 


ful ti hvala za tale link. no, moj avtek je ok. user posted image


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 20:23:18   
Anonimen
Sem šla gledat statistiko. Mazde in Slovenije ni na seznamu.user posted image

(odgovor članu yellowcrystalstar)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 20:41:11   
tatam
F..!Naš je tudi iz Italije uvožen.Ampak že dvakrat registriran oz.podaljšan,tak da upam,da smo "varni"user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 20:42:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tatam

F..!Naš je tudi iz Italije uvožen.Ampak že dvakrat registriran oz.podaljšan,tak da upam,da smo "varni"user posted image

Pa saj ga je Suza isto lani brez problema registrirala. Letos pa...

(odgovor članu tatam)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 20:44:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: tatam

F..!Naš je tudi iz Italije uvožen.Ampak že dvakrat registriran oz.podaljšan,tak da upam,da smo "varni"user posted image

Pa saj ga je Suza isto lani brez problema registrirala. Letos pa...


Sele letos so se zacele te kontrole.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 21:04:32   
Naja31
Ja no, saj tatovom gre konec koncev tudi za zaslužek. In če tebi kdo ukrade denar iz denarnice, mu gre tudi za zaslužek. To je isto, pa ni več tako zelo logično, a ne?


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 22:25:48   
Marogica
Hvala za link od stolencars. Naš je OK, preverjeno v Nemčiji, Poljski, Italiji, Sloveniji..... Sem kar bolj mirna.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 22:35:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Ja no, saj tatovom gre konec koncev tudi za zaslužek. In če tebi kdo ukrade denar iz denarnice, mu gre tudi za zaslužek. To je isto, pa ni več tako zelo logično, a ne?


user posted image


Kaj ti ni jasno? Meni ni logično, da če jim gre pač za zaslužek, je pa kar vse O.K..

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: policija mi je zasegla avto
22.3.2008 23:41:35   
pravljica
ni rečeno, da ti ga ob prvi registraciji zasežejo, ker ga ne prijavijo takoj kot "ukradenega"...ko prideš podaljšat naslednje leto pa lahko pride v 5. minutah policija in samo še debelo gledaš user posted image



_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: policija mi je zasegla avto
23.3.2008 10:29:26   
Tiamo
to pa je grozno... vsak pa lahko avto, ki ga kupuje preveri tudi na upravni enoti. Greš na šalter, izpolniš obrazec in dobiš podatek o avtu...zdaj se tega postopka večina kupcov avtov iz tjine, dragih avtov poslužuje.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: policija mi je zasegla avto
23.3.2008 14:14:13   
Ml.očka
Mojmu frendu so zasegli pred 14dnevi Audi a8 ki je mev vse papirje in slovensko servisno knižco.Ukraden je biv v Nemčiji.Za 90.000€ se lahko samo pod nosom ubriše.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: policija mi je zasegla avto
23.3.2008 14:54:16   
lefairyon
hvala za link...mi smo našega kupili januarja letos, lastnik je bil iz slo sam prej pa ne vem kdo ga je iel...kakorkol, ni med kradenimi, hvala boguuser posted image pa tudi znamka ni tako interesantna, 4%, samo še vedno...you never know

_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu Ml.očka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: policija mi je zasegla avto
23.3.2008 15:58:44   
Klaudia
http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20080323_3120634.php

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu lefairyon)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: policija mi je zasegla avto
23.3.2008 16:14:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ml.očka

Mojmu frendu so zasegli pred 14dnevi Audi a8 ki je mev vse papirje in slovensko servisno knižco.Ukraden je biv v Nemčiji.Za 90.000€ se lahko samo pod nosom ubriše.


Moj je rekel "kva se pa kurči".

(odgovor članu Ml.očka)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: policija mi je zasegla avto
23.3.2008 16:31:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Ml.očka

Mojmu frendu so zasegli pred 14dnevi Audi a8 ki je mev vse papirje in slovensko servisno knižco.Ukraden je biv v Nemčiji.Za 90.000€ se lahko samo pod nosom ubriše.


Moj je rekel "kva se pa kurči".




kva češ...jz vem, da za avto ne bi nikol dala tolk dnarja, da bi se non stop tresla na katerem ovinku mi ga bo nekdo spizdil...

Ampak mi pa izjava od tvojga ne zdi ne zrela in niti najmanj smešna. Mislim, da  bi bila pa pa ti alpa tvoj vseen žalostna tut če bi vajin avto za 2.000 evrov (al kolkr je pač vreden) ukradl alpa zasegli.





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?