|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 12:22:18   
Anonimen
Samo dežuje, Nejcko... vsaj pri nas.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 12:26:41   
Anonimen
Lažem... takoj, ko sem napisala, da samo dežuje, je začelo snežiti... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 12:27:09   
Anonimen
Tudi pri nas.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
22.3.2008 12:32:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 12:33:44   
Anonimen
V Ljubljani te bo očitno dočakal sneg z dežjem, če se bo takole nadaljevalo. Če greš v Prekmurje, greš tudi čez moj konec Ljubljane, tako, da je to informacija iz prve roke. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 12:47:40   
Anonimen
Neva tvoj Timi je res priden, če je že pobarval jajčka, je prej izjavil moj mali, ko sva gledala Timijevo tortico. Mami to pa je "Timodi", se začnem smejati in še enkrat vprašam kako mu je ime: "Timodi".



user posted image user posted image user posted image Kot,da ima poln nos,pa ne more rečt T.Sicer pa,evo ideja za novo ime.user posted image Timi rad kaj packa,tudi za kuhanje se zanima,vedno je poleg,ko se kuha.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 13:35:41   
Mala_princeska
"Tra la laaa, tra laaa laaaa bela je Ljubljana vsa od travnikov pa do neba......."user posted image user posted image user posted image  To je besedilo ene otroške pesmice ........ ki mi je padlo na pamet.

Jp pa tak drugi pomladni dan.......



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
22.3.2008 13:54:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 13:56:20   
Anonimen
Pravkar sem govorila s prijateljico s Trojan. Tam sneži še bolj, kakor v Ljubljani - pa že tukaj kar pošteno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 14:03:16   
lelaval
Pri nas je zjutraj ful snežilo, zdaj pa nič ne pada.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 14:14:36   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

A ste vse nesle k žegnu?



Rade volje bi nesla - pa sem dežurna ravno to soboto cel dan in ponedeljek. Mislim pa da sta tamala in ati nesla k žegnu, sta sama pobarvala jajčka, potičko so pa kar v njegovi službi spekli.

A je tudi drugje po Slo lets tako, da ni več žegnanja pri vaških kapelicah ampak samo po cerkvah??? Je bilo prav fajn nest žegn prejšnja leta samo k bližnji kapelici - 10 minut in konec...



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 14:29:12   
urbancek
Kako lahko rečete, da na gorenjskem ni snega. Pri nas ga je dobrih 40 cm, pa še kar pada, kot za stavo.

K žegnu pa še nisem nesla, ker je pri nas šele ob pol petih. Sem mislila, da bodo šli vsi otroci z menoj, pa je zunaj preveč svinjsko.

Lp

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 14:30:44   
karamela
A je tudi drugje po Slo lets tako, da ni več žegnanja pri vaških kapelicah ampak samo po cerkvah??? Je bilo prav fajn nest žegn prejšnja leta samo k bližnji kapelici - 10 minut in konec
IZVIRNO

Pri nas malo ven iz Ljubljane je vsako leto žegn pri kapelci. Letos ne bomo šli ker  dežuje in sta oba otroka na antibiotikih, pa bomo raje doma.


A se spomnite lansko leto je bil tak lep sonček, prav toplo je bilo....

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 16:07:06   
valči
Danes zjutraj je tako padalo,da je sine rekel,da gremo smrekico krasit in da bo zvečer Božiček darila prineseluser posted image Sem mu rekla,da gremo kar jajca barvat,smo imeli čast še sedem gosjih pobarvat,ostalo pa kokošje.
Ja,hvala,da ste me spomnile,da jih še naj v špeh povaljam,da se  bodo svetila.
Joj,sem tašči dala nezloščena jajcauser posted image ,si misli,da sem tako lena,da se mi ne da.

K žegnu smo nesli v velikem snegu,se ne spomnim,da bi kdaj v taki zimi šli k žegnu.Zunaj je vse pobeljeno,zimsko-velikonočna idila.
Pa veselo praznujteuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 22:53:01   
Anonimen
Pod Nanos - Vrhnika sneg na cesti, potovalna hitrost 40-60km/h. No, upam da so zdaj ze spluzili, prej so pluzili le proti morju. Uvoz na AC iz Unca in izvoz iz AC Logatec sta bila prej cist zasnezena. Smo se iz Trsta vozili 2 uri, na morju je bilo popoldne pa sonce user posted image

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 23:15:47   
Rožica I
Če je katera še tu gor user posted image - zanima me ali je treba torto (biskvit) prerezat,(da jo potem lahko nafilaš) še vročo ali raje počakam, da se shladi? Hvala, punce  user posted image !

Drugače pa je pri nas v mestu brez snega, hribčki okrog pa pošteno beli user posted image !

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 22.3.2008 23:16:10 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 23:27:57   
Anonimen
Raje pocakaj, da se shladi. Razen ce je res tezko pocakat. Jaz sem tudi se malo toplo ''filala'' z vrocim vanilijevim pudingom in jo potem pac postavila v hladilnik (prelito s cokolado).

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 23:46:02   
Rožica I
Hvala user posted image ! Kaj pa glede samega rezanja? Kdaj je bolje? Filala jo bom pa verjetno čisto shlajeno.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Sneži ko sto vragov!
23.3.2008 18:17:35   
Anonimen
No, zdaj sem ze prepozna, ampak meni se manj drobi, ce je ohlajena. user posted image

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Sneži ko sto vragov!
23.3.2008 20:20:37   
Gina
Pri nas sneži že dva dni. Imamo vse fejst zasneženo, ceste so sicer splužene, ampak vsak dan je vsaj 30cm zamedlo in še mede. Otroci so naredili snežake, iglu in se ves dan sankali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 7:35:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Pri nas sneži že dva dni. Imamo vse fejst zasneženo, ceste so sicer splužene, ampak vsak dan je vsaj 30cm zamedlo in še mede. Otroci so naredili snežake, iglu in se ves dan sankali.


To je že dobro. Pri nas ga je pa ravno toliko, da je samo blato okoli hipe. Pa zdaj še dež pada. Spet bo BV dan, ga že čutim.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 7:36:22   
Anonimen
Ne pa ne bo, Volga. Ti povem, da bo d best dan! user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 7:40:14   
Anonimen
Nasmej se, Volga moja... user posted image

DJ-Krmak-(Severina)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 8:09:35   
Nea_teja_
Pri nas tud sneži kot zmašan in ga imamo že full.Da bi vsaj nehu  ga mam že kr dost ampak kaže zlo slabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 9:28:26   
Mala_princeska
Pri nas tudi snežiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii................

Jaz pa sredi trgovskega centra, ker moram delat user posted image , raje bi se sankala doma........

In res vsi govorijo da je Božič ne pa Velika Noč.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?