|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček Brevi Ovo
17.2.2009 18:21:47   
dany82
V Pikapolonici so punce očitno dale napačno informacijo - Brevi zelo redko zniša stare modele oz. barve, ko pridejo nove ven - preverjena informacija na upravi Pikapolonice v Ptuju.

Mi2 sva voziček pogledala v Pikapolonici in ga naročila preko internega (http://www.bimbomarket.it/en/department.asp?Id=40) - je skoraj 200 e cenejši.

Sva bila nad prijaznostjo  in obveščanjem trgovine v Italiji zelo zadovoljna, tako da bova kasneje stolček za hranjenje in ostale stvari 100% naročala pri njih, saj je poštnina samo 40 e, so pa cene bistveno nižje kot pri nas, pa še v 3 delovnih dneh ti stvari dostavijo (UPS).

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Voziček Brevi Ovo
18.2.2009 12:47:19   
barboom
Končno je naš Brevi Ovo doma... in smo super navdušeni nad njim, zdaj čakamo samo še bebico!
Sicer pa sva ga kupila v Italiji, trgovina Baby Pulman, kjer majo trenutno akcijo... cel komplet 499€, tako da je kar bistveno ceneje kot v Sloveniji.  Morm pa pohvalit osebje trgovine ki je super prijazno in pripravljeno pomagat!

Je pa voziček kar velik, midva sva to opazila komaj ko sva ga domov pripeljala, tako da ga je kar fino prej stestirat če gre v prtljažnik... user posted image

(odgovor članu dany82)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Voziček Brevi Ovo
18.2.2009 15:12:09   
**NiNa**
oj oj
meni gre voziček v prtljažnik od cliota, tako, da mislim, da se ga da super zložit!

(odgovor članu barboom)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Voziček Brevi Ovo
18.2.2009 20:23:43   
sonček85
http://www.bimbomarket.it/en/department.asp?Id=40
IZVIRNO SPOROČILO: barboom

Končno je naš Brevi Ovo doma... in smo super navdušeni nad njim, zdaj čakamo samo še bebico!
Sicer pa sva ga kupila v Italiji, trgovina Baby Pulman, kjer majo trenutno akcijo... cel komplet 499€, tako da je kar bistveno ceneje kot v Sloveniji.  Morm pa pohvalit osebje trgovine ki je super prijazno in pripravljeno pomagat!

Je pa voziček kar velik, midva sva to opazila komaj ko sva ga domov pripeljala, tako da ga je kar fino prej stestirat če gre v prtljažnik... user posted image
u to pa super,mi smo probali in gre v clia,kupiliga bomo pa v pikapolonici ,samo dobiti ga še morajo.Bo pa svetlo moddre barve.Kako barvo pa imaš ti


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu barboom)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Voziček Brevi Ovo
18.2.2009 21:41:45   
barboom
Sej v mojo corso gre tud, sam večino placa zasede! user posted image
Midva sva tud tega svetlo modrega vzela, čeprav mi je bil oranžen skor lepši!
Čimveč lepih trenutkov z vašimi dojenčki in vozički! user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Voziček Brevi Ovo
22.2.2009 17:40:30   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: barboom

Sej v mojo corso gre tud, sam večino placa zasede! user posted image
Midva sva tud tega svetlo modrega vzela, čeprav mi je bil oranžen skor lepši!
Čimveč lepih trenutkov z vašimi dojenčki in vozički! user posted image
enakouser posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu barboom)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Voziček Brevi Ovo
18.3.2009 9:03:50   
tanja040
Rabim pomoč, kupila bom brevija in se nikakor ne morem odločiti za barvo. Pričakujemo deklico, čeprav sva bila oba prepričana da bo deček :)))) Nekako imam že izbrano oranžno- črnega, ampak me zanima ali bo čudno zgledalo če bo noter moja pikica.Za roza-sivega pa moj noče slišati, ker misli da bo naslednji deček.ha ha ha
Ima katera kakšen predlog!!!


_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Voziček Brevi Ovo
18.3.2009 9:13:55   
kpmk
Mi2 tudi ne veva kaj naju bo presenetilo in sva izbrala oranžnega in nama je sedaj ko ga imava v sobici še lepši kot na slikah user posted image  je res lep, žive barve user posted image ,... v pikapolonici sva gledala le rdčečega, ker nimajo vseh barv na zalogi,.... Mi je pa moder tudi zelo zelo všeč, ampak ne vemo kaj bomo imel,..... pa če še bomo imeli katerega, je oranžna full nevrtalnauser posted image ......

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Voziček Brevi Ovo
18.3.2009 9:37:35   
kekec in mojca
Na začetku sem pisala o variati Brevi Ovo vozička - Baby welt moon T. Vozička sta oba enaka, samo naš ima športni del in se da poleči.

Toplo priporočam, ful je dober, okreten, podvozje je ISTO kot pri Breviju... nobenih težav, skratka... navdušena sem nad njim, potem, ko ga že leto dni uporabljam in nimam nobenih težav z njim.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Voziček Brevi Ovo
18.3.2009 9:47:21   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

Mi2 tudi ne veva kaj naju bo presenetilo in sva izbrala oranžnega in nama je sedaj ko ga imava v sobici še lepši kot na slikah user posted image  je res lep, žive barve user posted image ,... v pikapolonici sva gledala le rdčečega, ker nimajo vseh barv na zalogi,.... Mi je pa moder tudi zelo zelo všeč, ampak ne vemo kaj bomo imel,..... pa če še bomo imeli katerega, je oranžna full nevrtalnauser posted image ......
hejla,pišem  zato da vam povem najprej da smo mi sedaj kupili tega in je super,komaj čakam da ga sprobamo prvo turo k se malček rodi.

Ti pa prosim roko na srce polagam kpmk in vsem ,ki boste kupovale v CE pikapolonici in NG ,da naročite voziček in ne jemati  tiste k jih imajo tam ,ker so sigurno že bili kdaj razstavljeni.

Jaz sem namreč mesec nazaj naročila modrega ,ker mi je bil tko lep pa še fantek bo ,če mi ga dostavijo iz katere druge trg pikapolonica  ker ga niso imeli v CE in kaj sem dobila.jajčka je bila uničena,košara pa ob šivu raztrgana.
Takoj sem nesla naslednji dan nazaj jezna pa ko ris.Rekla sem če imajo oranžnega zapakiranega in so ga imeli ,saj sem hodila več časa tja in vem da oranžnega niso imeli razstavljenega(bila sta samo moder in rdeč) in so ga imele pa sem potem vzela tega.Če ga nebi imeli bi zahtevala v roku 1t da mi nabavijo novega modrega iz skaldišča.
No in potem smo tam vse pregledali in je bil oranž cel in vse ok,so se pa gospe res zelo opravičile ,one v NG bi pa najraje nekam poslala,kako si sploh upajo posalti tak voziček za v prodajo.Toista ki je pakirala je sigurno videla da je kaj narobe in si misla ja bojo že kupl čene pa dal nazaj.user posted image

Sedaj smo ponosni lastniki oranžnrga in je res super,lahko si pogledate v albumu

U sem se razpisalauser posted image

kpmk:a vi boste tudi tega vzeliuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Voziček Brevi Ovo
18.3.2009 9:48:24   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tanja040

Rabim pomoč, kupila bom brevija in se nikakor ne morem odločiti za barvo. Pričakujemo deklico, čeprav sva bila oba prepričana da bo deček :)))) Nekako imam že izbrano oranžno- črnega, ampak me zanima ali bo čudno zgledalo če bo noter moja pikica.Za roza-sivega pa moj noče slišati, ker misli da bo naslednji deček.ha ha ha
Ima katera kakšen predlog!!!

vzami oranž meni je tko lep in sem rekla da sedaj bo notri fantek ,ker vem da bo naslednja punčka in bo glih super,saj je tko  nevtral barva za pupe in popeuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Voziček Brevi Ovo
19.3.2009 8:51:58   
kpmk
Sonček85 - ja imava že doma oranžnega, sva ga naročila prek neta iz Italije in ga dobila v roku 3 dni - vse pohvale, pa še gor so nama ga prnesl,.... Full sma zadovoljna, nama je še bolj všeč kot v živo - no sej videla sva samo rdečega v pikapolonici, fajn je ker je tako živa barva in res nevtralna. Čeprav men je ZELO všeč še moder,.... No pa sej tako kot ti praviš, sedaj ne vem kaj bo ali user posted image  ali user posted image , pa če se potem še za enega odločimo, spet prav pride user posted image
Mi2 sva ga šla prej poskusit v Pikapolonico če nama sploh gre v avto, ker res deluje velik in ni problema, med tem ko nekateri vozički niso ravno šli tko not, ta nama pa gre z športnim delom, da ga ni treba čist razstavit,... no sej vsaka bodoča mamica res hvali svojega in tak tudi mi2 vse oihvale Brevi Ovo. Aja pa še to, klicala sva prej serviserja od Pikapolonce ali se zelo kvarijo in je reku da ti naši ne, včasih so mel težave s kolesi, ki pa so jih takoj odpravili, tako da je še sam reku, da se ga splača vzet user posted image
Komaj pa čakam, da nas uporabnik/ca razveseli in ga bomo lahko preizkusil user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Voziček Brevi Ovo
19.3.2009 10:32:41   
barboom
Jst mam svetlo modrega, ker so v Italiji vse oranžne razprodali... Tako da če bo punčka, bomo pa roza odejice pa rožice gor dali pa bo glih tko ok!
je pa res super ta voziček, se ga ne morm nagledat!

Sonček, vidim da sva obe aprilčici, pa še isto ime sva izbrali! user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Voziček Brevi Ovo
19.3.2009 12:10:20   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ysedaj sva ponosni lastnici  vozičkauser posted image user posted image user posted image se še kje v CE k bomo se celjanke dobile skp vozmo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Voziček Brevi Ovo
19.3.2009 12:11:28   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: barboom

Jst mam svetlo modrega, ker so v Italiji vse oranžne razprodali... Tako da če bo punčka, bomo pa roza odejice pa rožice gor dali pa bo glih tko ok!
je pa res super ta voziček, se ga ne morm nagledat!

Sonček, vidim da sva obe aprilčici, pa še isto ime sva izbrali! user posted image user posted image
a res al kaj ,a ti boš tudi aprila rpdilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa še fantek bo,daj javi se nam pol kaj k aprilčicam te bomo veseleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu barboom)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Voziček Brevi Ovo
19.3.2009 19:43:28   
kpmk
sonček85 in barboom - a ve2 sta obe aprilčici in celjanki z Brevi Ovotom user posted image user posted image  Jst tudi aprilčica (1.4. in celjanka z okolico, no ja kr iz Ce)  user posted image user posted image user posted image  mamo Celjanke  dober okus glede vozičkov user posted image user posted image user posted image  


barboom - men je moder full hud, ker ni temen in je res res lep, pa tud je za punčke sej ni temno moder,... pa sej Ovo je vsak lep, pa super je user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Voziček Brevi Ovo
20.3.2009 15:54:38   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

sonček85 in barboom - a ve2 sta obe aprilčici in celjanki z Brevi Ovotom user posted image user posted image  Jst tudi aprilčica (1.4. in celjanka z okolico, no ja kr iz Ce)  user posted image user posted image user posted image  mamo Celjanke  dober okus glede vozičkov user posted image user posted image user posted image  


barboom - men je moder full hud, ker ni temen in je res res lep, pa tud je za punčke sej ni temno moder,... pa sej Ovo je vsak lep, pa super je user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Voziček Brevi Ovo
20.3.2009 16:08:33   
tanja040
Hvala punce, ampak tudi v Ljubljani imamo dober okus, ANE!!! user posted image

_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Voziček Brevi Ovo
20.3.2009 16:20:47   
kpmk
Itak, da sej drgač so pa vsi vozički luštni, ker so za naše bebije user posted image

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Voziček Brevi Ovo
20.3.2009 16:32:19   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tanja040

Hvala punce, ampak tudi v Ljubljani imamo dober okus, ANE!!! user posted image
ja itak,sam saj veš CE je bolj malo ,manjše k LJuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Voziček Brevi Ovo
20.3.2009 18:02:40   
kpmk
Ko sva se mi2 odločila kateri vozek, sva bla mal zaskrbljena, ker res Ovota še nisva vidla v "živo" na cesti,.... sma najprej mislila da  je kaj narobe, da so mogoče Breviji kaj slabši, zdej pa smo res navdušeni user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Voziček Brevi Ovo
20.3.2009 21:21:25   
miska2004
Uf ste me navdušle, punceuser posted image user posted image user posted image  Tudi midva sva že skoraj 100% odločena, da bova vzela Brevija, čeprav je moj bolj navijal za Jane-ja, ampak sem ga že prepričala, da za isto ceno (kot bi dobila rabljenega Jane-ja) dobiva novega Brevija user posted image

Edino lupinica res ne vem, koliko je kaj fajn / varna... Ste punce zadovoljne z njo, oz. ste kje najdle kakšen test?
Aja, midva sva pa za rdečega user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Voziček Brevi Ovo
25.3.2009 10:39:57   
dany82
miska2004: mislim da je lupinica tako varna kot vse ostale saj jih vse stestirajo preden grejo v prodajo.

Sem pa full vesela da nas je že toliko z Brevijem. Tudi mi imamo oranžnega Ovota - zaradi nevtralne barve. So ga pa imeli razstavljenega v Pikapolonici, naročila pa sva ga v Italiji, ker je bil občutno cenejši.

Meni je nasploh vsa oprema, ki jo izdelujejo zelo všeč - v Pikapolonici imajo cel katalog za 2009 (vozički, stočki za hranjenje, previjalne mize, podloge, igrače,...). Že imam nagledan stolček za hranjenje, čeprav ga bomo verjetno šele drugo leto potrebovali.

Je zanimino male cene primerjat z Italijo - http://www.bimbomarket.it/en/department.asp?Id=33

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Voziček Brevi Ovo
25.3.2009 10:45:42   
dany82
miska2004: mislim da je lupinica prav tako varna kot vse ostale, saj jih stestirajo preden grejo v prodajo.

Sem pa full vesela da nas je že toliko z Brevijo. Tudi mi imamo oranžnega Ovota - je bil razstavljen v Pikapolonici na Ptuju, ker pa je bil v Italiji občutno cenejši, sva ga kar po internetu naročila.  Je pa res da še ga na Ptuju pri nobeni nisem videla, in tudi prodajalka je rekla da so nekaj časa nazaj prodali samo enega, prav tako  oranžnega.

Sicer pa Brevi proizvaja same lepe stvari - v Pikapolonici imajo katalog za 2009 - sem si že nagledala stolček za hranjenje, čeprav ga bomo šele naslednje leto potrebovali.    user posted image

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Voziček Brevi Ovo
25.3.2009 10:47:22   
dany82
Zdaj kar 2 krat gor, prej pa prvega pisanja nisem našla nikjer.

Se opravičujem za zmedo - če boste 2x brale.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dany82)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?