|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "piknik poroka"
5.5.2008 14:40:54   
baguSka
Česa bi bile vesele, če ne bi dobile denarja?


Jst nicesar, ker mam vse. Ne vem.. ce ze  mora bit kej drucga, pol eno rozico - res ne vem. Drugac pa bi najraj denar, ker bi sla z njim na porocno potovanje al pa bi vsaj piknik lohk pokrila.user posted image

(odgovor članu P*****)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "piknik poroka"
5.5.2008 14:48:29   
Anonimen
Midva sva tud rekla da nič, pa so vsi rekli da bodo pol denar dali. Jaz v bistvu ne pričakujem nič. Se ne poročim zarad daril. Res je pa da nočem stvari, ker imava že vsega preveč in stanovanje že po šivih poka.

(odgovor članu P*****)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "piknik poroka"
6.5.2008 12:23:54   
gaya
Midva sva bila lansko leto na taki piknik poroki. Meni je bilo fino. Ljudi je bilo okoli 50-60, pekli so kar sorodniki. Sta pa naredila poročni piknik kar skupaj s praznovanjem rojstnega dne od sina. Za darilo sva pa kupila album in notri sva dala slike od civilne poroke(sem šla firbca past tudi tjauser posted image ) in potem sem eno slikco, k so bili vsi trije s sinčkom gor povečala in jima jo dala v malo večji okvir, ki je imel gor dva prstančka. Pa še enkrat je omenjala, da si želi imeti set enih skled in sem ji kupila še to.



_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "piknik poroka"
12.5.2008 18:21:38   
muška
hmm če bi se še 1x poročila ... user posted image   . No priznam, ko sem odprla temo sem bila skeptična in si mislila, pa dobro kaj je zdaj to, zdaj pa mi je postala ideja všeč. Sploh zato, ker sva oba športnika,... no dosti o naju user posted image user posted image user posted image

No torej, če bi se še 1x poročila in imela piknik, vseeno ne bi imela plastičnih lončkov in krožnikov. Saj po eni strani je res samo piknik, ampak je pa poročni piknik tudi ne?

Tudi za peko bi poskrbela, da bi nejela nekoga ki bi pekel, ker kar tako zadolžit nekoga, da bo za žarom ne vem koliko ur in tam obračal meso,.... ni fer a ne? Pa čeprav to rad dela, je vseeno big razlika, če tisti pekoljub roštilja za 20 ljudi kot pa za 150 nimam prav?  Pa potem tudi rabiš nekoga, ki bo to pečeno hrano nosil na mize oz. ruski bife stil mizo, ... in da spet nekdo od povabljencev dela in dežura,.... Mislim, da bi tukaj za to delo  res bilo fino imet nekoga drugega in ne pa povabljencev.

Tisti teksti za v vabila (zgoraj) so mi vsi OK, luštni, jaz bi še zraven napisala obvezna oprema trenerka oz. kratke hlače in deka za na tla .
Bi pa jaz vseeno dala tudi kakšno darilce gostom. Nekaj mini. Predlog od Ribice, čebulica rožice (tulipan, narcise,...) v teglčku, mi je super všeč, paše zraven pa še kjut je no!

Šit no, ste me raznežle zdah, grem starega podkurit, če se greva še 1x poročit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




sadje
Lelly28 RR

v kakšni obliki vašim otrokom najrajši ponudite sadje

sveže (100%)

suho (0%)

v kašicah /smutijih (0%)

v pecivih (0%)

kompot (0%)


Število vseh glasov: 2

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!