|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mali čuudež
19.2.2005 17:51:35   
Anonimen
Joj, kako je bila mičkena. Pikica mala:duda: ZDaj pa že prava mala gospodična. Bravo Sara:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu bleva13)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   mali čuudež
23.2.2005 18:43:21   
TARA in MAJ
:bravo::bravo::bravo:
SARA
sem si ogledala slikce prava damica ta mala sara:rozica:

(odgovor članu bleva13)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   mali čuudež
24.2.2005 9:03:06   
sena
Res je čudež, vaša mala Sara. Čestitke vsej družinici!!!:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu bleva13)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   mali čuudež
27.2.2005 21:23:47   
alpog
Moja Urška je imela 1110 g, pa je bila takoooo majhna! Tvoje Sare je bilo torej še pol manj! Res pravi ČUDEŽ!

(odgovor članu bleva13)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   mali čuudež
1.3.2005 9:52:50   
k1
Čestitke Sari. Naša Nika se je rodila 7.2. s 1070 g. v 30t. Danes jih ima 1230, upam, da čimprej pridobi na teži, da jo dobima domov. Pa da končno mine že ta prepoved obiskov (no, včeraj so se naju usmilili po 14 dneh prepovedi na mb pediatriji) in svo jo lahko šla za kratek čas pogledat:)) Je že v topli posteljici.

Kakšno pa je to srečanje??? Kdaj? Kje?

Pozdravček vašim sončkom:)

(odgovor članu bleva13)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   mali čuudež
1.3.2005 20:16:22   
Anonimen
Srečanja pod Pohorjem ima Društvo prezgodaj rojenih otrok se mi zdi, da vsako jesen. Drugače pa društvo organizirala še razna predavanja.

Mi se bomo prvega srečanja sigurno udeležili!

Bojana

(odgovor članu bleva13)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   mali čuudež
1.3.2005 21:33:16   
petra + zoja
BOJANA 26,
tudi midve z Zojo bi se ful rade udeležile tega srečanja in tudi predavanj o nedonošenčkih ampak ker nisma rojene v slo, ne vema kje se včlanit, in če se sploh lahko, a bi se ti lahko kaj o tem pozanimala in nama javila kako in kje se lahko včlanima!!

please:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu bleva13)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   mali čuudež
1.3.2005 21:43:16   
bleva13
lep pozdrav. V društvo se lahko včlaniš pri tajnici Društva za prezgodaj rojene otroke Maribor sestri Ireni Špes iz intenzivnega oddelka mariborske pediatrije.Lahko mi pošlješ svojo telefonsko številko, pa te obvestim o naslednjem srečanju in se ga lahko udeležiš.Srečanja so enkrat mesečno na mb pediatriji.

(odgovor članu bleva13)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   mali čuudež
1.3.2005 21:58:52   
Anonimen
Teh predavanj se žal še nisem udeležila! Zadnje predavanje je bilo 25.2 in sicer GOVORNI RAZVOJ! Žal nisva imela varstva! Upam, da bova imela pri naslednjem več sreče!!!
Drugače smo se mi tudi včlanili pri g. Ireni, ko sve odhajali z oddelka! Članarina je pa 2000 sit!

Mi imamo od društva sposojeno dihalno blazino Baby sense in je zlata vredna!

Bojana

(odgovor članu bleva13)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   mali čuudež
2.3.2005 19:23:56   
petra + zoja
hvala Bleva13 in Bojana 26,
imasta mogoče kakšno št. od te tajnice, da jo probam dobiti, ker bi z veseljem hodila na predavanja!

Kako kaj gre otročkom?

Zoja je vredu, edino sma tako malo skupaj, ker hodim v službo in imam kr malo slabo vest do Zoje!

ok lepo bodita
:angel::angel::angel:

(odgovor članu bleva13)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   mali čuudež
2.3.2005 20:14:10   
bleva13
Zdravo povedat ti -oz vam moram ,da SARA poskuša samostojno hodit. 2-5 korakov ,potem pa na vse štiri .Pokliči na pediatrijo na št.023212146 in prosi za g.Špes Irena
ti bo dala vse informacije. LEP POZDRAVČEK:sloncek:

(odgovor članu bleva13)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   mali čuudež
2.3.2005 21:53:20   
k1
Ne vem, zakaj imam tak občutek da nas je večina iz štajerskega konca.... ko bom šla noter k najini Niki, bom tudi jaz poiskala sestro, da se včlanimo. to bo čez kake 2-3 tedne. že komaj čakam.

Bojana26, si dobila kaj v nabiralnik od mene??

(odgovor članu bleva13)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?