|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pomagajmo NINI
3.4.2008 23:31:14   
sonce78
user posted image user posted image user posted image user posted image TO PA JE NOVICA user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz se grem vpisati v register takoj, ko neham dojiti.


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pomagajmo NINI
4.4.2008 14:02:41   
biba 78
Super, upam, da bo Nina res čimprej ozdravela. Držim pesti.

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pomagajmo NINI
4.4.2008 18:19:19   
sonce78
Sem dolžna odgovor za vpis v register v SB Celje. Pisala sem na e-mail g.Cveti iz Zavoda za transfuzijsko medicino in odgovorila je, naj jo pokličem po 1.maju, da naj bi takrat začeli z vpisi tudi v Celju.

Glede dojenja in poroda pa velja, da dojilje in do enega leta po porodu ni mogoč vpis v register. Če pa dojite dlje kot eno leto, pa je mogoč vpis v register en mesec po prenehanju dojenja.


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pomagajmo NINI
10.4.2008 19:28:15   
Majchi
Jaz sem šla tja v torek, ko so ponovili postopek za Nino, pa so me zaradi dojenja zavrnili. Tko da to o dojenju definitivno drži.

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pomagajmo NINI
1.6.2008 18:51:55   
lillchy123
Kako pa je sedaj z Nino?
držimo pesti


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pomagajmo NINI
3.6.2008 21:25:41   
Janeja
Presaditev kostnega mozga so odpovedali, ker je njen zdravnik na nekem simpoziju v Ameriki zvedel, da tam tega že nekaj let ne delajo več. user posted image Je baje tveganje pri sami operaciji dosti večje kot možnost, da bo telo sprejelo kostni mozek darovalca. user posted image

Nina je zdaj že zaključila vse kemoterapije in izvidi so zelo vzpodbudni. Trenutno v njenem telesu niso našli nobene bolne celice. Eno leto bo zdaj na "vzdrževalni" terapiji. Vsi seveda naprej molimo in upamo, da bo ostala zdrava. Največja nevarnost je ponovitev bolezni. user posted image
Nina, močno verjamem, da si premagala bolezen. Bodi še naprej tako pogumna in močna punčka. user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Pomagajmo NINI
3.6.2008 22:20:25   
kaya2007
a potem kostnega mozga sploh več ne presajajo, ali kako?

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pomagajmo NINI
3.6.2008 23:06:56   
Samrela
NINA.... kakorkoli.....drži se punca!!!! Upam in želim ti, da si za vedno premagala bolezen!user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pomagajmo NINI
23.6.2008 22:57:26   
scubadiver
Šele sedaj sem našla tole temo,

Draga mala velika Nina iz vsega srca ti želim, da ostaneš tako pogumna punčka in da boš še dolgo dolgo nagajala svojim staršem user posted image user posted image Za vse tvoje ljube pa en velik user posted image .


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Pomagajmo NINI
24.6.2008 9:15:45   
amaya
Jaz sem tudi šele zdaj našla ta post.....in mi je prav hudo pri user posted image .

Res upam in držim pesti, da je mimo in da bo lahko končno zaživela kot otrok, ne pa da se mora že tako mala ukvarjati s tegobami odraslega človeka. 

Nina drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?