|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 12:40:20   
Anonimen
Kakšno kulinariko? Barilla rezance v vodo, da se skuhajo (ali je rezanec kuhan ali ne, preveriš tako, da ga zabrišeš v keramično ploščico nad štedilnikom - če se prime, je kuhan), omako imam pa že narejeno (kupljena, v kozarcu) in jo samo pogrejem.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 12:44:36   
srki
Aja, sem pač mislila, da ne znaš skuhat tega, ker si nalepila user posted image .

Ja, pri nas pa nimajo takih omak v štacuniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 12:45:47   
Anonimen
Morjo met user posted image . Jst sm jo u Tušu kupla.

A za kopalnco je OK univerzalno čistilo? Sej to nej bi use spucal, a ne? Tut DREK OD VOLGE. user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 12:50:58   
Anonimen
...v takem lepem, sončnem, toplem dnevu, kakor je danes, da NE sedite s kavo v roki na terasi, ampak da pospravite, kar bi bilo treba že prejšnji teden?


Čist simpl, k mi ni glih apetitlih v svinariji živet.
Kavo pa vseen spijem ko pospravim, oz. če je sonček spijem kavico in grem pol pospravljat....pol pa spijem še enouser posted image .

Aja, pa če maš čisto ne pomen da si suženj stanovanja. Jst mam dve mački pa mam čisto. Pač vsak dan porabim recimo do pol ure da na hitro posesam pa kuhinjo pospravim. Pa v soboto porabiva še urco do urco in pol da vse drugo počistiva(kopalnica, bolj temeljito sesanje, pomit tla, kuhinja, prah....), pač en puca kopalnico, drug meče cunje prat....
Ni glih neki ful cajta a ne.

Men je resnično ogabno k majo ljudje svinjsko. Ne moti me razmetano. Svinarija me pa ful moti. Mi je res ogabno.

< Sporočilo je popravil karin24 -- 26.3.2008 12:59:28 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 13:24:03   
Anonimen
Verjemi, Karin, da ločim med nepospravljenostjo in umazanostjo. Nekateri pa pač smatrajo, da živiš v svinjaku, če imaš skodelice od jutranje kave opoldan še na kuhinjski mizi, pa če ti jakna visi čez naslonjalo stola v dnevni sobi, pa če imaš prah na polici s spominki dve metra od tal in podobno. Jap, po tej "logiki" imam svinjsko. Po normalni logiki pa imam večino časa samo razmetano. In še to ne zato, ker ne bi imela časa za pospravljanje, ampak ker raje počnem kaj drugega.

Mimogrede - tudi kopalnico sem pravkar pomila. Ja, POMILA, ne samo pospravila. Volga, a zdaj že kaj lažje dihaš? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 13:26:11   
Anonimen
Mogoče bi si pa omislila gospo k bi ti čistila recimo vsake 14dniuser posted image
Ne pride drago, pa ti maš cajt za druge stvari.
Jaz vem da si jo bom ko bom imela hiško pa otroke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 13:28:35   
Anonimen
Sem že razmišljala o tem, ja, Karin. In to ne glede na to, ali sem v hiši ali v stanovanju. Tudi tistih 5€ na uro bi še premogla, ampak me pa bremza ena druga stvar. Ne maram tujcev v hiši. Neznancev. Pa čeprav takih, ki delajo meni v korist. Si ne predstavljam, da bi plačala nekomu, da bi brskal po moji zasebnosti. S tem ne trdim, da bi gospodinja pregledovala moje predale (saj ne bi nič pametnega našla, no user posted image  - vibrator je v kleti), ampak si res ne morem zamisliti tega. Jaz sem navajena na svoj mir. Zasebnost mi je totalna prioriteta.

Ampak niti ne bi bilo slabo, da se tega "predsodka" znebim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 13:31:41   
viv_
Jest sem pa učer vse zglancala in pospravla doma. Pridem v dnevno, pa sonce direkt skozi okna... ven se pa ni nič vidlo in sem šla še okna pomivat. user posted image  Zdej je pa tkooooooooooooo lepooooooooooooooo...



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 13:32:49   
Anonimen
Ampak niti ne bi bilo slabo, da se tega "predsodka" znebim.


Jaz tud ne maram da mi kdo šeta po stanvanju in sm tud dolg govorila da ni šans.
Pol sva bla pa po novem letu oba bolna za znoret, sva komej uspela si čaj skuhat, pa umit se.
Stanvanje je blo totalno v razsulu, po dveh tednih nesesanja(res nisva mela moči to počet) je blo tolk dlak da sm jih na kolenih pol iz tepiha ven spravljala, praha za ****, kopalnica v razsulu, cot miljon za oprat in speglat....v glavnem za kozlat. No takrat sva se pa odločila da k bodo otroci in posledično manj časa oz. ga bomo raj bolj kulturno preživeli, da takrat pa bomo mel eno gospo. Predsodke bom pa že pogoltlna. K pretrgat se pa ne mislim, pa glede na to kakšne šihte mava je vsaka prosta urica k jo lahko skupej preživimo dragocena.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 13:39:09   
Anonimen
Ja, no, vidiš... šiht... si upam dati roko v ogenj, da sta vajini službi še zelo normalni proti najinim user posted image ... potem si pa predstavljaj - eden dela podnevi, drugi ponoči... vstanem, ko prideta otroka popoldan domov... nemogoče se je enemu posvetiti 100%-no, zraven še pospravljati, po možnosti skuhati nekaj, kar NI instant user posted image , pa še obdržati razmeroma zdravo pamet... dedca zjutraj vidim za pol ure in zvečer za eno uro... tisti vikend, ko sta otroka v varstvu, pa na polno delava (€ niso nikoli odveč) in spiva za en teden nazaj in en teden vnaprej... in če greš potem samo 1x na teden v trgovino in 1x na teden nekam na obisk, ti časa enostavno zmanjka... za pospravljanje, za sprejemanje obiskov, za privat uživancijo...

Koga ob vsem tem še briga, ali je na enem od okrog 25-ih oken, kolikor jih ima ta hiša, kakšna packa? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 13:58:40   
Anonimen
enostavno takoj v akcijo -ker če cincam potem lahko stoji še dolgo dolgo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 13:59:48   
taja27
Predsodke bom pa že pogoltlna. K pretrgat se pa ne mislim, pa glede na to kakšne šihte mava je vsaka prosta urica k jo lahko skupej preživimo dragocena.


takih predsodkov se človek hitro znebi ... sploh, ko ugotoviš, kako udobneje je lahko življenje in ko si v glavi pošlihtaš, da itak sam plačaš ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 13:59:49   
Anonimen
Ja ampak jaz sem vedno prepričana, da bodo stvari počakale tam, kje so - da jih pospravim... in vedno imam prav. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 16:00:44   
Anonimen
Tko... pa kuhnja je pospravljena, pa pomivalca sm nafilala (IN vklopla user posted image ), pa une obešene cunje so že skor suhe na stojalu, pa predprostor u prtličju sm pospraula, pa mseti odnesla, pa Gospo Pes skrtačla... jst mam za ceu tedn dost! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 16:16:02   
Muca Copatarica
Kave ne pijem. Pospravljeno pa imam tudi, tako da .....se lahko mirno nastavljam sončku......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 21:34:01   
Anonimen
Nikakor...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kako se prepričate...
26.3.2008 23:02:46   
SOULatka
ja..tukaj sploh ni dvoma, da bi se mogla kaj prepričevat,user posted image

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kako se prepričate...
27.3.2008 8:42:30   
tatam
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

...v takem lepem, sončnem, toplem dnevu, kakor je danes, da NE sedite s kavo v roki na terasi, ampak da pospravite, kar bi bilo treba že prejšnji teden? user posted image


Ko bo kera našla tapravi recept naj ga še meni javi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?