|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kanal A
27.3.2008 7:06:50   
Freycha
ma mene je skoraj kap.... na vsakih 10 sekund mi je šlo na jok, pa kar z odprtimi usti sem gledala in nisem mogla verjeti.... da gresta tako mentalno uničiti lastne otroke. In potem pezde razaga, da pa hoče on boljše svojim otrokom, kot je on doživljal. Ja hudiča, saj je čisto isti klinac, a jih mentalno al pa psihično uničujeta....

pa tista izjava, da morata delati, da ne izgubita statusa mladih skrbnikov me je čisto potrla...... pa folk ni več normalen.....

pa v kaki svinjariji so živeli.. groza!!!!!!!


sploh nisem mogla verjeti, da so še pustili snemat.... njima se res zdi, da nič narobe ne delata user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kanal A
27.3.2008 7:12:35   
tomca
Grozaaa, pa una fortova izjava, da nima veliko otrok pri vozička za kolouser posted image (da lahko fura svoje bratce)

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kanal A
27.3.2008 7:31:27   
ElaM
Nisem mogla gledat do konca, ker me je resnično užalostilo. Ne vem, no ampak kje so socialne službe. Takoim ljeudem bi morali otroke vzeti.
Katera punca je delala samomor? A starejša?

_____________________________

:)

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kanal A
27.3.2008 7:33:27   
Freycha
mlajša... in to pri osmih letih user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kanal A
27.3.2008 7:38:06   
anajmad
In kje je socialna služba. Zgleda,da je isto kot pri nas,ko se vtika tam kjer jim ni mesta.
Mislim,sploh da to dopuščajo......ne vem.No coment.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kanal A
27.3.2008 7:53:28   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Take ljudi bi bilo treba že v štartu sterilizirati. banda čikarska user posted image



To je bila tudi moja prva misel, ko sem ju vidla. In naj se še tako kruto sliši, sem bila prav vesela, ko so na koncu povedali, da je potem še drugič splavila. Ubogi otrok je očitno slutil, kaj ga čaka user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kanal A
27.3.2008 8:01:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

TA Starejši gre kr na smeh k govori o tisti k je samomor naredilauser posted image user posted image




Ta starejša mi deluje kot da je malo prizadeta. Haloo kako je lahko to smešno? Z grdimi besedami povedano, se mi zdi, da se ima za frajerko.



Ta boga punca še 13 let ni stara in skrbi za vse v hiši, čustev ne zna in noče izražat, je na začetku povedala da nima rada objemov.
Noben je tega ni naučil, noben ji ni dal dovolj ljubezni, od malega je skrbela sama zase in za mlajše sestre/brate, psihično in čustveno je na dnu, zato se čisto nič ne čudim da je taka in je ne obsojam, niti slučajno.
Kaj pa pričakujete od nje?user posted image  Da bo samozavestna, pozitivna, da bo oboževala sovrstnike, le zakaj bi??
In če se ima za frajerko... Saj v teh letih je to normalno, prihaja v puberteto in bi se morala imet za frajerko, morala bi uživat otroštvo, ne pa da skrbi za vse okrog sebe.
Malo pomislite no...

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kanal A
27.3.2008 8:02:41   
ZARA
Hvala bogu, da ne gledam takih in podobnih oddaj. In se strinjam z Voljgo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kanal A
27.3.2008 8:08:24   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

In kje je socialna služba. Zgleda,da je isto kot pri nas,ko se vtika tam kjer jim ni mesta.
Mislim,sploh da to dopuščajo......ne vem.No coment.


Ja, to sem se tudi jaz čudila.

Drugače pa-obup! Bogi otroci...user posted image user posted image  Kakšne butaste, neumne starše imajo..

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kanal A
27.3.2008 8:10:03   
Suzy.
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Take ljudi bi bilo treba že v štartu sterilizirati. banda čikarska user posted image


Se popišem pod tole.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kanal A
27.3.2008 8:12:46   
BarbaraE
A ta mlajša naj bi samomor delala? A ni med drugim izjavila, da ona ne bi zamenjala staršev, ker so najboljši?
Se pa čisto strinjam z Volgo, da bi bilo take sterilizirat. Jaz na srečo nisem gledala cele oddaje, sem pa videla zadosti. Pa prizor, ko se je tamal plazil pod smetnjak - katastrofa. Ta starejši hčerki so pa tako že življenje uničili.

Katastrofa od države, da to dopušča. In odnadva bi še kar imela otroke. user posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kanal A
27.3.2008 8:16:45   
nina166
Groza!!!!!!!!! Starša tako nista samo slepa, ampak tudi malo motena. Nobeni normani osebi se ne bi zdelo normalno, da dela otroke, potem pa starejši otroci skrbijo zanje in to se jim zdi čisto normanlo. In da zavrnejo pomoč od centra za socialno delo, češ da zmoreta sama...kako zmoreta sama, če pa popolnoma nič ne delata user posted image  user posted image  user posted image . Otrok ne morta rihtat, a cigarete pa si lahko prižigata...čudno, kaj niso cigareti manjši kot otroci...kako pa jih potem lahko viditauser posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Bogi otroci...ležijo po tleh onadva pa jih prestopata, mlajša punca je fanteka previjala in je bil še čisto od dreka po hrbtu pa mu je dala kar drugo plenico gor (pa ni kriva sama, saj je čisto premajhna, da bi lahko skrbela za dojenčke).

Starejša pa se po moje tako obnaše, ker ji je čisto vseeno za vse, in kot je ena napisala ne zna izražat čustev...boga user posted image  user posted image  user posted image

Imam pa občutek, da je v resnici še veliko slabše, in da so se zdaj malo potrudili, ker so jih snemali, v resnici pa jim gre še bolj bedno user posted image  user posted image  user posted image

Ne vem zakaj jima pustijo imet toliko otrok...če ne moreš skrbet zanje, jih ne delaj user posted image  user posted image  user posted image

Mene je to tako user posted image ...sploh nisem mogla verjet, da je kaj takega možno...in pol še pravta kako rada jih mata...seveda, da jima delajo, saj so kot hlapci user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kanal A
27.3.2008 8:19:56   
Anonimen
Ja saj sta rekla, da želita veliko otrok zato da jima bodo lahko pomagali ko bosta stara!!user posted image

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kanal A
27.3.2008 8:24:16   
Sonrisa
To je pa res tu mač! Mislim, kaj se gre ta folk! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kanal A
27.3.2008 8:27:38   
Šarki
se mi zdi da bojo poj kr pobegnil od doma. kermu se bo pa dal bit cel življenje hlapec?? mislm da ne bo noben skrbel za njih. ta starejši se bo čist odvezal k bo enkrat frej. bo vse nadoknadla za nazaj...

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kanal A
27.3.2008 8:35:07   
Freycha
pa kak so bili vsi umzani... to ne moreš verjeti..... pa tamalemu 8m staremu fantku so kar pomfri dali za jest.... pa saj niso normalni, res niso.....

za ta starejšo se pa tudi jaz ne čudim, da je tak čustveni invalid. Saj se ni mogla od nikjer naučiti ljubezni, topline in objemov..... kot sem že napisala, ti otroci so vsi po vrsti čustveni in mentalni invalidi in mentalno trpinčeni.... bogi bogi otroci user posted image

da je pa ta mlajša izjavila, da sta njena starša najboljša, je pa seveda normalno. Saj ona ne ve, da ni normalno, da otroci tako živijo. Ona je odraščala s tem in misli, d aje čisto normalno, da sta starša taka in da imajo toliko otrok in predvsem, da morajo tastarejši skrbeti za mlajše..... Ker drugih staršov ne pozna, so njeni starši najboljši.......


(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kanal A
27.3.2008 8:38:57   
ninataja
Tole je bilo res grozno no ...
Sploh ne moreš ničesar rečt na videno ...
Ona dva pa kadita za hišo (kot dva najstnika ki se skrivata, da ju starši ne bi zalotil med kajenjem) češ da sta utrujena in da rabita malo miru ... Pa prosim te lepo ...
In potli čisto z veseljem povesta, da so jim zdravniki rekli da bosta lahko imela še več otokov ... Ja, my ass so jim to rekl user posted image  Ko ji je pa babica v porodnišnici rekla glede kajenja, jo pa ni poslušala, ker ona nič ne ve ... Pa ta ženska je na nivoju otroka ... V Sloveniji vem da dajejo v takih primerih kontracepcijo ženskam z inekcijo, ki drži 3 mesece.
Jaz mislim da je v tem primeru že ukrepala socialna služba in nekaj naredila na tem in da otroci ne živijo več v takih razmerah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kanal A
27.3.2008 8:39:38   
tatam
Sicer nisem gledala vsega,ker nisem mogla user posted image user posted image user posted image Pa sem še preveč vidla!!
Popolnoma se strinjam z Volgo-sterilizacija in to takoj!!Ubogi otroci!user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kanal A
27.3.2008 8:40:24   
jolly123
Sem gledala oddajo pa me je čisto prizadelo, sploh ne morem nehati misliti na to user posted image Živa groza!!! In te dva pezdeta se nalivata s pirom in kadita čike, tudi enkrat v celi oddaji nista nekaj sama naredila, pa dej nehi veš kaj vse slepi delajo. Če maš dve roki in nogi, ki ju lahko uporabljaš, oprosti bi lahko veliko sam naredil.
Ne pa da ti hčerka pri 8-ih dela samomor in ti rečeš da te ne skrbi, da če hoče biti skrbnica se mora malo potruditi. Pa 8 let je stara, haloooo!!!?

Upam samo da jima bodo po tej oddaji prepovedali še imeti otroke in da se bo socialna malo zmigala.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kanal A
27.3.2008 9:15:42   
madela
Sem gledala nekaj malega na začetku,pa me je tako razžalostilo in prizadelo,da sem raje ugasnila program.
Menim,da sta starša totalno neodgovorna in da pri tej družini ni nikakršne ljubezni. In verjetno je res,da delata otroke zato,da bodo skrbeli za njiju,ko bosta stara. Saj so že sedaj samo zato na tem svetu,da skrbijo za njiju in mlajše otroke.
Najbolj hudo mi je bilo ravno to,da ni bilo videt ljubezni user posted image user posted image

Samo eno vprašanje! O kateri punčki je govora,da je naredila samomor? O tisti 8-letnici,ki je bila v oddaji,ali sta imela še kakšnega otroka? Ne vem,ker res nisem mogla gledat user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kanal A
27.3.2008 9:49:23   
Udb
madela, ni naredila samomora - je samo poskusila. Ja, ta 8-letnica.

Ampak, čist resno - mene take situacije ne prizadanejo  kar tako - ampak ta oddaja...je bla pa too much!!! Čist sem se razkurla, še danes sva s sodelavko debatirale o tem. Takoj vzet otroke, pa sterilizirat! Mislim. Revčki bogi.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kanal A
27.3.2008 9:54:07   
Češnca
Groza, res! Pa ko bi se vsaj vedno "skrivala" zunaj, ko kadita... Onadva sta veselo kadila tudi v hiši!!! In ona je začela kadit med eno od nosečnosti, haloooo!?! user posted image  Srčno upam, da so kaj ukrepali vsaj po predvajanju te oddaje! Al sem preveč naivna? user posted image
Naši sosedi so vzeli vseh pet otrok in je blo čist prav. Pa razmere niso ble tko slabe, kot tu!

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kanal A
27.3.2008 10:02:42   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Udb

madela, ni naredila samomora - je samo poskusila. Ja, ta 8-letnica.




Hvala za odgovor Udb!

Sicer pa nekako ne morem razumeti kakšno socialno skrbstvo imajo tam.To je en velik dokaz,da  je nekaj hudo narobe,da gre tako majhen otrok delat samomor user posted image
Otroci si zaslužijo več,precej več od življenja. Na žalost pa so odvisni od odraslih ljudi in tisti,ki imajo pooblastila,da bi lahko ukrepali ne ukrepajo nič.
Meni so solze kar tekle,ko sem videla,kako je malek zaspal na tleh,mama pa ga kar tam pusti. In pa,ko si je 3-letnik presekal ustnico....niti objela ga ni,niti pobožala user posted image user posted image user posted image  Ma spet bom jokala,bom raje kar nehala.

Resnično upam,da otroci najdejo srečo na tem svetu.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kanal A
27.3.2008 11:05:16   
tane
GROZA!!! samo to lahko rečem, sva z mojim gledala pa potem raje nehala, ker je bilo čisto too much. Sem si pa rekla, halo pa to se v UK dogaja, kje je sociala, res tudijaz sem za take, da se jih kar sterilizira, pa še otroke vzet. če mene vprašate ne samo da sta bila slep, še malo motena, posebej mati.
pa tisto, da so tamali v istih plenicah dokler ne pridejo ta velike iz šole, HALO pa saj malo vidita, pa tudi če si slep mislim, da se lahko naučiš previjat plenice, pa otroka vzeti v naročje...res groza, še dons ne morem verjetiuser posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kanal A
27.3.2008 11:39:45   
mala maja
men je že na začetku pritisk narastel user posted image  Nisem vedela a naj se jokam ali kregam sama s seboj, da lahko sploh taki ljudje obstajajo.

Bom napisala nekaj za kar me boste popluvale, amapk ženska je izgubila dojenčka  tistega ki nosila pod srčkem med snemanjem oddaje in na koncu je pisalo da je v naslednjem letu še enega izgubila  in da še kar poskušata user posted image . Amapk bolje za male user posted image  tako vsaj ne živijo v bedi.user posted image user posted image

Pa kakšno so imeli. Živo svinjarijo. Pa so rekli da jin 2x na teden pridejo pospravit, pomoje bolj tako-tako, češ sej ne vidita, ker po tleh pomoje ni bilo po telh pomito že par mesecev, posesano pa prav tako ne. Čudno da noben od malčkov ni bolan. Pa v sobico sta jih zaklenila, notri pa soprno za umret. maček se je kar pod omaro skril in zakopal v svinjarijo.

Ampak ko so šli na grobek user posted image  so bili pa vsi lepo oblečeni. Mama je pa tako in tako zgledala tud umsko bolna, oče se mi je zdel še kako ampak mamauser posted image . Kaj pa dela socialna pa user posted image user posted image  Boge punčke in tud malčki sej ne vedo kaj se dogaja.user posted image user posted image  Zunajega sveta sploh ne poznajo. Sej je tavelika govorila da se je sosedova punčka obesila in da ni imela nič stikov z njo, ker nima časa.

Res pa sta pridni pučki, tavelika je celo ena inzmed najboljših učencev.user posted image  Kako ji uspeuser posted image user posted image

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?