|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 18:06:59   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie




a če si v frčafelo nalijem malo vodke po spolnem odnosu, jo bo tut razgradilo. spermo, namreč user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Punce, pa kaj jo zezate, no. Ne bit nesramne.
Jaz sem tako zanosila. Nisem namreč vedela da imam čir na želodcu, pa je sperma pronicala in prišla do jajčnikov in sem lepo zanosila. Kaj tega še niste slišale? Seveda lahko zanosiš, če poješ spermo.
Najboljše da spiješ nekaj močnega( vodko, ali kaj podobnega, da se ti semenčeca čimprej razgradijo.)



Frčafela ? Kje pa je spet to user posted image  A to je poleg želodca, una žleza?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 18:07:47   
BlackyMouse
Najbolj zalostno je pa, kako ste se ve temu odzvale.. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Clovek ne more niti vprasanja postaviti, brez, da bi se spravila na njo, se posmehovale.. Pa ve ste popolne zenske, vsaka vam cast! 

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 18:12:03   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: BlackyMouse

Najbolj zalostno je pa, kako ste se ve temu odzvale.. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Clovek ne more niti vprasanja postaviti, brez, da bi se spravila na njo, se posmehovale.. Pa ve ste popolne zenske, vsaka vam cast! 


Neumna vprašanja zahtevajo neumni odgovor.
Pa kaj je s tabo? Kaj si ti Dalajlama? Vprašaj mojo 4 letnico kako pride otrok na svet pa ti bo razložila. Bemti vola, pa ne išči spet fajta, ker sem ravno prave volje da ti ga bom dala.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 18:13:25   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 18:15:41   
Maxica
Za poscat.user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 18:25:31   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: BlackyMouse

Najbolj zalostno je pa, kako ste se ve temu odzvale.. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Clovek ne more niti vprasanja postaviti, brez, da bi se spravila na njo, se posmehovale.. Pa ve ste popolne zenske, vsaka vam cast! 


Odzvale smo se, kot na vsak post, ki se na forumu objavi. Zakaj je post objavljen? Zato, da se nasmehnemo ko ga preberemo in gremo dalje, ali zato da se na njega odgovarja? Tudi ti si senm pridružila. Nam, ki smo tako neumne, da tu odgovarjamo. user posted image

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 18:26:30   
Anonimen
Tako nastanejo dojenčki

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 18:39:57   
Ze pequeno
Meni je pa bolj to zanimivo;

vprašanje je lahko postavljeno s strani dejanske osebe, ki o spolnosti ne ve nič. Žalostno, da ta oseba, kljub znanju uporabe interneta ne zna uporabiti strani na katerih bi se o spolnosti kaj naučila.

če je to vprašala oseba, ki je še otrok, ali jo zanima zaradi lastne izkušnje oralnega seksa, ali v imenu prijateljice, kako to, da se niste vprašale zakaj že oralni seks pri teh letih.

Sam sem se o spolnosti veliko sam naučil, starši se z menoj niso o seksu nič pogovarjali. Kar sem se naučil, je bilo preko znancev, prijateljev, pa veliko sem si o tem prebral. Tako da menim, da bi se lahko tudi ta anonimnica sama prebrala o teh stvareh, preden se o tem neumno sprašuje.

Drugače se pa tudi sam strinjam z nekaterimi uporabnicami. Neumno vprašanje, neumen odgovor. Ali moje ljubše reklo: Na provokativna vprašanja ne odgovarjam. user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 20:15:36   
BlackyMouse
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: BlackyMouse

Najbolj zalostno je pa, kako ste se ve temu odzvale.. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Clovek ne more niti vprasanja postaviti, brez, da bi se spravila na njo, se posmehovale.. Pa ve ste popolne zenske, vsaka vam cast! 


Neumna vprašanja zahtevajo neumni odgovor.
Pa kaj je s tabo? Kaj si ti Dalajlama? Vprašaj mojo 4 letnico kako pride otrok na svet pa ti bo razložila. Bemti vola, pa ne išči spet fajta, ker sem ravno prave volje da ti ga bom dala.


Pa daj, jaz niti nimam casa se fajtat z vami, skoda casa za vas... Pojdi raje k otroku, ne pa da fajt isces!


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 20:18:00   
Strawberrie Cherrie
Menda ja nisi goltala kaj danes???

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 20:21:51   
Astorija
Joj, tole me je spomnilo na vprašanje iz antene, ko sem bila še srednješolka. Vprašanje se je sicer glasilo: ali je nevarno če se samozadovoljujem s curkom vode.... pa je moja prijateljica odgovorila: Seveda je, lahko se ti kapniki naredijo!


Sicer pa "anonimna" verjetno si dobila odgovor na svoje vprašanje: ne ne moreš zanositi na tak način.... pa brez zamere šaljivim komentarjem, ampak verjemi, da se boš čez nekaj let tudi sama smejala, takemu vprašanju...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 20:50:21   
muki1
Deca spijo, le pridi iz luknjice, mala siva miška user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Astorija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 21:44:14   
Blejka26
koliko si stara da take ven mečeš??????????'

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 21:45:01   
Blejka26
aja sej res otrok zraste v želodcu..user posted image user posted image user posted image user posted image mene so pa narobe učiliuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali lahko zanosim, če...
27.3.2008 21:55:58   
Olivija
Zanimivo, na enem nemškem forumu je postavljeno isto vprašanje in so odgovori veliko bolj potrpežljivi - v smislu vprašaj, če kaj ne veš oz. nobeno vprašanje ni neumno. user posted image

Zdaj me pa zanima, če obstaja že kakšna študija o razlikah med narodi/kulturami pri internetni komunikaciji ali pa kaj podobnega ... po moje bi bili rezultati presenetljivi.

Edino en odgovor kaže na prisotnost Slovenca na forumu. user posted image


< Sporočilo je popravil Olivija -- 27.3.2008 21:58:56 >

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali lahko zanosim, če...
28.3.2008 10:16:58   
snake
a še sprašuješ!!! draga si še v kakem drugem tednu verjetno!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali lahko zanosim, če...
28.3.2008 10:20:38   
Stella80
Ženske lepo vas prosim. Če nekdo vpraša še tako neumno vprašanje se mi zdi res brez veze vso tole zasmehovanje, cinizem itd. Pač ne ve. Bi bilo tako težko odgovoriti s preprostimv stavkom: ne se ne da zanosit. Ne, potrebno je popljuvati, se norčevat. Tudi ve niste verjetno vso pamet požrle. Sem prepričana, da ko ste bile stare 12,13, niste vsega vedele o spolnosti, zanositvi itd. Sedaj pa se po večini obnašate kot bi vse imele doktorate iz medicinske, biološke, psihoterapevtske... zananosti. Malo kulture ne bo škodovalo.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali lahko zanosim, če...
28.3.2008 10:40:19   
Anonimen
oprosti pri 13 sem vedela da ne moreš zanosit ,če poješ spermo.
halo pa kake trosite ljudi no user posted image
Sramotno res

(odgovor članu Stella80)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali lahko zanosim, če...
28.3.2008 10:46:53   
Maxica
Ma dajte no. Otroci pri 4 letih že vejo, kako to gre, pa da ne bi vedel nekdo, ki zna postavit vprašanje na starševski forum.
Pa tu sploh ne gre za prijaznost oz.neprijaznost, sam mislim, da smo tolk takih for že prebrali tu, da nekak ne nasedemo vsem pravljicam.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali lahko zanosim, če...
28.3.2008 10:48:37   
Stella80
Anonimna, če prebereš moj post nisem rekla, da pri 13 večina ne ve, da lahko zanosiš če pogoltneš spremno, pač pa, da ne veš verjetno vsega. Sej v končni fazi ne vemo koliko je oseba stara, ki to sprašuje. To sploh ni pomembno. Mogoče se heca, tudi to ni pomembno. Pomemben se mi zdi odnos oz. pristop, ki je nezrel in nekulturen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali lahko zanosim, če...
28.3.2008 11:27:09   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

...sem pojedla spermo? Ene se boste smejale, ampak je to resno vprašanje. Ker nimam nobene zaščite.
Prosim za resne odgovore!



Hmmm, za zanositev imaš glih take šanse kot takrat, ko zajahaš metlo brez da bi uporabila kondom.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali lahko zanosim, če...
28.3.2008 11:29:20   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali lahko zanosim, če...
28.3.2008 11:31:23   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: BlackyMouse

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: BlackyMouse

Najbolj zalostno je pa, kako ste se ve temu odzvale.. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Clovek ne more niti vprasanja postaviti, brez, da bi se spravila na njo, se posmehovale.. Pa ve ste popolne zenske, vsaka vam cast! 


Neumna vprašanja zahtevajo neumni odgovor.
Pa kaj je s tabo? Kaj si ti Dalajlama? Vprašaj mojo 4 letnico kako pride otrok na svet pa ti bo razložila. Bemti vola, pa ne išči spet fajta, ker sem ravno prave volje da ti ga bom dala.


Pa daj, jaz niti nimam casa se fajtat z vami, skoda casa za vas... Pojdi raje k otroku, ne pa da fajt isces!



Brigaj se zase, ne pa za njenega otroka.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali lahko zanosim, če...
28.3.2008 11:34:20   
Anonimen
Joj res smo grozne k se norčujemo ja. Mislm starševski forum je to, ne smrklja.comuser posted image

In če bi me en odrasel človek v živo to vprašal bi se mu pomeje glih direkt v fris začela režat. K sori to ni normalno vprašanje. In če zna enmu potegnt ga, zna verjetno tud kkšno knjigo za biologija iz 6ga razreda odpret pa si kaj prebrat. Pa če zna najdt RR, se včlanit, najdt pravi forum za vprašanje, obkljukat da si anonimen.....zna tud najdt info o tem da če pogoltneš spermo ne morš zanosit.
Je to vsakmu z parmi celicami v glavi jasno.

Itak je pa to zajebancija. Zato so tud odgovori zajebantski.


< Sporočilo je popravil karin24 -- 28.3.2008 11:35:34 >

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali lahko zanosim, če...
28.3.2008 11:56:52   
Ze pequeno
Res ste zanimive, s to vašo potrpežljivostjo. Saj sem napisal, internet je zakladnica znanja in bedarij. Torej se lahko odgovor na takšno vprašanje dobi pred tem, da sprašuješ to na internetu.

Je bilo pa v zadnji števlki priloge ONA, par sestavkov odgovorv otrok iz vrtca (starost med 4 in 5.5 let), kako nastanejo otroci. in verjemite, da odgovori niso bili neumni, samo ti otroci si rojstvo otrok malo drugače predstavljajo.

Tako, da anonimna, preklikaj internet, naprimer v Google napiši zanositev, kako zanosimo ipd. pa dobiš veliko odgovorov, samo malo se je potrebno znajti.

Bom še sam postavil eno vprašanje. Ali lahko dobim virus HIV, če sem v istem prostoru kot oseba, ki ima virus HIV.

Pozor sarkazem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?