|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a so vaši
2.4.2008 9:37:25   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Mene ne sprašuje takih bedarij, ni najstnikuser posted image


No potem sem tudi jaz najstnik. Nazadnje včeraj zvečer sem svojemu postavila bedasto vprašanje.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a so vaši
2.4.2008 10:27:18   
srki
Saj to vprašanje je, za moje pojme, postavljeno bolj v hecu. Meni se tudi ne zdi tako otročje....

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a so vaši
2.4.2008 10:49:04   
srki
Aja, Tanikaa, tebi je opravičeno, ker moraš to vse nadoknanituser posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a so vaši
2.4.2008 10:56:48   
tanikaa
Nič ni bilo moje vprašanje postavljeno v hecu!!!!!! Ja, nadoknaditi moram. user posted image user posted image user posted image

Samo meni res ni nič takega, če eden ali drugi vpraša, če se bo sexalo. V tem ne vidim nič groznega, nič otročjega, nič bedastega ... saj je moj mož in jaz njegova žena. In če si lahko poveva kako nama paše, ne vidim nobenega greha v tem, če eden ali drugi vpraša ali bo kaj sexa ali ne.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a so vaši
2.4.2008 11:00:59   
Anonimen
Pride domov nabasan in blekne a bo kej dns.....

No ja, še sreča da smo si različni. Men se ne da s pijanimi ljudmi ukvarjat, kaj šele seksat.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a so vaši
2.4.2008 11:18:43   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pride domov nabasan in blekne a bo kej dns.....

No ja, še sreča da smo si različni. Men se ne da s pijanimi ljudmi ukvarjat, kaj šele seksat.


Karin zdaj razumem. user posted image  blond pač. Ja v tem primeru pa mi moj nič ne reče, ker edino kar vidi je tuš in postelja. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a so vaši
2.4.2008 11:19:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pride domov nabasan in blekne a bo kej dns.....

No ja, še sreča da smo si različni. Men se ne da s pijanimi ljudmi ukvarjat, kaj šele seksat.


Karin zdaj razumem. user posted image  blond pač. Ja v tem primeru pa mi moj nič ne reče, ker edino kar vidi je tuš in postelja. user posted image


Moj pa vidi sam pojstlo, jst pa tulim tušuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a so vaši
2.4.2008 11:33:08   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Moj pa vidi sam pojstlo, jst pa tulim tušuser posted image


Saj ni nobene panike, če se ne stušira. Saj zjutraj se tudi lahko. user posted image  Mi je pa ful smešen, ko se tušira. Traja in traja in traja. Da o umivanju zob sploh ne govorim. user posted image user posted image user posted image  Tri ure pa še malo zraven.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a so vaši
2.4.2008 13:01:23   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Nič ni bilo moje vprašanje postavljeno v hecu!!!!!! Ja, nadoknaditi moram. user posted image user posted image user posted image



Pa ne tvoje, od deje27, se vidi, da si zaslepljena od seksauser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a so vaši
2.4.2008 13:06:48   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Nič ni bilo moje vprašanje postavljeno v hecu!!!!!! Ja, nadoknaditi moram. user posted image user posted image user posted image



Pa ne tvoje, od deje27, se vidi, da si zaslepljena od seksauser posted image .


Zaslepljena si ti, čeprav ne vem od česauser posted image user posted image user posted image  V prvem stavku sem odgovorila deji, v drugem pa tebi. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a so vaši
2.4.2008 13:37:24   
srki
Od pomanjkanjauser posted image user posted image user posted image .

Ja, če je pa nabasan, pa tudi jaz nimam užitka karkoli počet z njim, se rajši sama umaknem, pol pa on itak tik tak zaspi pred TV.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: a so vaši
2.4.2008 14:36:11   
deja27
Pride domov nabasan in blekne a bo kej dns.....
mal pod gasom,ne pa nabasan,je pa mejčn razike no,dva pirčka al pa 10-to sem mislila,če ne štekaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a so vaši
2.4.2008 14:48:32   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

če ne štekaš.


Hm, šteker je hin. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a so vaši
2.4.2008 14:52:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

Pride domov nabasan in blekne a bo kej dns.....
mal pod gasom,ne pa nabasan,je pa mejčn razike no,dva pirčka al pa 10-to sem mislila,če ne štekaš.


Štekam, štekamuser posted image

Jst tebe ful rada razburjamuser posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: a so vaši
2.4.2008 16:49:26   
Katey
No ja, še sreča da smo si različni. Men se ne da s pijanimi ljudmi ukvarjat, kaj šele seksat.
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pride domov nabasan in blekne a bo kej dns.....

No ja, še sreča da smo si različni. Men se ne da s pijanimi ljudmi ukvarjat, kaj šele seksat.



A pol je pr vas tko, da ko se ga desc napije je tiha maša naslednji danuser posted image user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: a so vaši
2.4.2008 16:58:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

No ja, še sreča da smo si različni. Men se ne da s pijanimi ljudmi ukvarjat, kaj šele seksat.
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pride domov nabasan in blekne a bo kej dns.....

No ja, še sreča da smo si različni. Men se ne da s pijanimi ljudmi ukvarjat, kaj šele seksat.



A pol je pr vas tko, da ko se ga desc napije je tiha maša naslednji danuser posted image user posted image ?


Ne ni tiha maša. Navsezgodaj vstanem, spustim mačke v spalnico če so zunej, sesam pod pojstlo, stroj zalaufam da centrifuga nori, muzko nažigam pa prah brišem, taščo povabm na kafe....pol k pa revež ves povožen prpleza iz pojstle ga pa začudeno gledam pa vprašam: lubi kaj si že pokonc al kaj?user posted image  

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: a so vaši
3.4.2008 6:55:20   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: deja27

Pride domov nabasan in blekne a bo kej dns.....
mal pod gasom,ne pa nabasan,je pa mejčn razike no,dva pirčka al pa 10-to sem mislila,če ne štekaš.


Štekam, štekamuser posted image

Jst tebe ful rada razburjamuser posted image


No, pa da je mogoče še ne vzburjašuser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: a so vaši
3.4.2008 18:47:16   
Darja*
halo,

mene tud moj včasih vpraša,..a bo dans kej,..a? pa mi je tak cartig,...pa tud jaz ga včasih mal pohecam,..a lubek,.nocoj pa bo akcija,..do se bodo šipe trsle,...user posted image user posted image


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: a so vaši
4.4.2008 8:17:11   
deja27
user posted image user posted image ,prav fletn se je mejčn tko hecat.

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: a so vaši
4.4.2008 11:04:29   
Katey
Ne ni tiha maša. Navsezgodaj vstanem, spustim mačke v spalnico če so zunej, sesam pod pojstlo, stroj zalaufam da centrifuga nori, muzko nažigam pa prah brišem, taščo povabm na kafe....pol k pa revež ves povožen prpleza iz pojstle ga pa začudeno gledam pa vprašam: lubi kaj si že pokonc al kaj?



user posted image user posted image user posted image  to te je vesel ko vstaneuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: a so vaši
4.4.2008 11:06:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Ne ni tiha maša. Navsezgodaj vstanem, spustim mačke v spalnico če so zunej, sesam pod pojstlo, stroj zalaufam da centrifuga nori, muzko nažigam pa prah brišem, taščo povabm na kafe....pol k pa revež ves povožen prpleza iz pojstle ga pa začudeno gledam pa vprašam: lubi kaj si že pokonc al kaj?



user posted image user posted image user posted image  to te je vesel ko vstaneuser posted image user posted image user posted image .


Itakuser posted image

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: a so vaši
4.4.2008 11:11:35   
Katey
To si ga pa pol res dobr 'zdresirala', pa najbrž ima še slabo vest.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: a so vaši
4.4.2008 11:13:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

To si ga pa pol res dobr 'zdresirala', pa najbrž ima še slabo vest.user posted image user posted image


Ja itak, sploh če je njegova mami pr nama na kafetu pa z glavo zmajuje k ga viduser posted image

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: a so vaši
4.4.2008 11:16:06   
Katey
user posted image user posted image  aja pol mama res pride na kofeuser posted image user posted image ?
Dober recept, če bo pr nas kdaj tkouser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: a so vaši
4.4.2008 11:38:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

user posted image user posted image  aja pol mama res pride na kofeuser posted image user posted image ?
Dober recept, če bo pr nas kdaj tkouser posted image user posted image .


Pride 3xletno......user posted image
Ne, sej moj ful redko pije.

Ma ne, sej to sm sam enkrat nardila, pa sm mela pol jst slabo vest, se mi je revež smiluuser posted image

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?