|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jogurt
7.4.2008 18:16:03   
PIZZA
citiram: "2. Zaradi na splošno hladne hrane takoj iz hladilnika boli trebuh tudi odrasle ne samo dojenčkov!!!Ja sladoled mu bom pa dala malce kasneje kot pri 7 mescih!!!Naš je dobil vneto grlo od tega, in je na antibiotiku. "

Zakaj so potem jogurti v hladilniku, da nas bolijo trebuhi? user posted image
Verjemi, da ni dobil antibiotika od hladnega jogurta. Poleg tega je nam naš pediater priporočal jedi iz hladilnika, ko so nam rasli zobki, ker blagodejno vplivajo na otečene dlesni. Jogurt se v ustih pogreje in do žrela sploh ne pride tako mrzel, da bi dobil zaradi tega vnetje. Edino, če bi mu ga direkt vlivala v usta in bi bile ogromne količine. To pa pri dojenčku ni možno.

Dojenčka pa že dolgo nimamo. Ne vem, kako bi prenašal lahke jogurte, ker le teh do 3. leta ni jedel, saj se priporočajo polnomastni in ne lahki. user posted image


< Sporočilo je popravil PIZZA -- 7.4.2008 18:24:59 >

(odgovor članu sanci)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jogurt
7.4.2008 21:17:06   
Talika19
IZVIRNO SPOROČILO: LadyB

Piko, zgleda, da imam potem jaz kosmato grlo, da me ne zebe .

April kakšna posvetovalnica pa je to pri vas, da se ne menite o prehrani . pri nas ob vsakem sistematskem in tehtanju teže najprej izvemo vse o uvajanju in vseh težavah in razvoju in šele potem gremo naprej do pediatra.


pri nas v posvetovalnici tudi še ni bilo nikol govora o prehrani. Le enkrat me je vprašal pediater če sem mu že začela uvajatuser posted image



Pri nas je enako kot pri LadyB.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jogurt
8.4.2008 19:37:59   
Naja30
Moja je pa sladoled jedla še pred vsemi ml.izdelki user posted image  Kakšen "liz" sem in tja.

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Jogurt
9.4.2008 19:50:36   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: PIZZA


3. In ne ni res, da je najboljše, da začneš z lahkimi navadnimi jogurti, ker otrokom do 3. leta se daje vse polnomastno. Torej vsaj s 3,2 mlečne maščobe

¸

to definitivno drži.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu PIZZA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jogurt
10.4.2008 16:23:58   
darcicaa
Otrokom se dajejo polnomastni izdelki!
Pri zaprtju sem v navaden jogurt namočila semena in dala tamučiju. Ni treba veliko, pomaga pa - najboljša je mešanica semen, najučinkovitejše pa laneno seme.

In tudi moj je vsake toliko dobil kakšen liz sladoleda, ampak pri jogurtih pa se vedno držim, da ga vzamem malo prej iz hladilnika ali pa ga malo pogrejem pod toplo vodo. Mislim, da je kar šok za majhno grlo, če mu daš jogurt direkt iz hladilnika.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Jogurt
10.4.2008 20:46:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: darcicaa

Otrokom se dajejo polnomastni izdelki!
Pri zaprtju sem v navaden jogurt namočila semena in dala tamučiju. Ni treba veliko, pomaga pa - najboljša je mešanica semen, najučinkovitejše pa laneno seme.

In tudi moj je vsake toliko dobil kakšen liz sladoleda, ampak pri jogurtih pa se vedno držim, da ga vzamem malo prej iz hladilnika ali pa ga malo pogrejem pod toplo vodo. Mislim, da je kar šok za majhno grlo, če mu daš jogurt direkt iz hladilnika.



Se popolnoma strinjam s tem. Tudi pri nas nobeden niti ta veliki ne jemokar iz hladilnika, kaj pa šele malemu dajat. Jaz ponavadi vzamem dobre pol ure ven iz hladilnika , včasih pogrejem tud pod toplo vodo da mu dam mlačno.
Nikoli mu nisem dala nobene mrzle stvari.

(odgovor članu darcicaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?