|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A je kdo dobil dohodninsko odločbo?
3.4.2008 10:53:41   
PBJ
Taška, naredi si izračun še enkrat, s tem da daj za januar in februar otroka v olajšavo, pa boš videla, koliko je treba še potem doplačati. Me prav zanima.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: A je kdo dobil dohodninsko odločbo?
4.4.2008 12:35:52   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: PBJ

Taška, naredi si izračun še enkrat, s tem da daj za januar in februar otroka v olajšavo, pa boš videla, koliko je treba še potem doplačati. Me prav zanima.


Sem naredila domačo nalogouser posted image , torej namesto 800€ bi morala plačat dobrih 550€. Bi pa mož dobil tolk manj nazaj, skratka minus (če upoštevam naju oba) ostaja isti.
Čedalje bolj sumim, da mi v službi niso odjavili otroka marca, kot smo se zmenili, ampak da je ostala gor celo leto (kar pomeni da sva jo imela kar oba z možem prijavljeno od marca-dec)user posted image , ker če jo prijavim v inf.izračunu od jan-dec, bi dobila pa 48€ nazaj.
Ja, očitno me je letos država malce kreditirala, škoda le da tega nisem prej vedla, mogoče ne bi vsega zapravla.user posted image user posted image

Ni pa to še 100% ziher. Bom v ponedeljek v službi tole raziskala, če je res tako.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: A je kdo dobil dohodninsko odločbo?
4.4.2008 18:51:57   
Maleal
Ma brezveze je vse skupaj,meni sploh niso upoštevali vzdrževanih družinskih članov,kljub temu da sem oddala do konca januarja.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: A je kdo dobil dohodninsko odločbo?
5.4.2008 21:56:01   
PBJ
Taška, uf...res razišči v službiuser posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: A je kdo dobil dohodninsko odločbo?
7.4.2008 12:26:16   
**Petra**
Mene pa nekaj zanima, če mi bo kdo vedel odgovoriti. Če si pozabil oddati vlogo za vzdrževane družinske člane do 31.1. in si jih uveljavljal že lani, ti jih bodo letos avtomatsko vpisali na ta izračun ali bodo računali brez in se bo potrebno pritožiti????

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: A je kdo dobil dohodninsko odločbo?
8.4.2008 22:22:20   
blustar
Jaz sem si pa lani med porodniško sama vplačevala dodatno pokojninsko zavarovanje in dobim zdaj skoraj 300 eur dohodnine nazaj. No, med porodniško sem si vplačevala sicer manj, ampak potem sem na koncu leta vplačala še dodatno, da sem izkoristla davčno olajšavo v celoti. Sem vedla že prej, da teh "starih" olajšav ne bo več. Prejšnja leta sem tako šla kupit še kakšne strokovne knjige, zdaj sem pa to.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: A je kdo dobil dohodninsko odločbo?
8.4.2008 22:27:38   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: **Petra**

Mene pa nekaj zanima, če mi bo kdo vedel odgovoriti. Če si pozabil oddati vlogo za vzdrževane družinske člane do 31.1. in si jih uveljavljal že lani, ti jih bodo letos avtomatsko vpisali na ta izračun ali bodo računali brez in se bo potrebno pritožiti????


Ne, ne bodo ti jih upoštevali in se  bo treba pritožit.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 132
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?