|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 15:30:21   
julika
IZVIRNO SPOROČILO: lollypop

a ve ste vse dobile napotnico za rešilca za v P - jaz namreč nisem nič dobila, pa valjda sem pozabila tudi vprašat kako je s tem, me matra nosečniška pozabljivost user posted image user posted image user posted image   he, he, samo da imam izgovor...



nam so rekli v MŠ, da napotnic za rešilca ne dajejo več, saj ti tako pripada (če bi bilo kaj narobe).

(odgovor članu lollypop)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 17:22:16   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: julika

IZVIRNO SPOROČILO: lollypop

a ve ste vse dobile napotnico za rešilca za v P - jaz namreč nisem nič dobila, pa valjda sem pozabila tudi vprašat kako je s tem, me matra nosečniška pozabljivost user posted image user posted image user posted image   he, he, samo da imam izgovor...



nam so rekli v MŠ, da napotnic za rešilca ne dajejo več, saj ti tako pripada (če bi bilo kaj narobe).


Sem ravno mislila vprašat kdaj dajejo te napotnice, vem da sem jo prvič dobila sedaj pa sem že v 34t pa jo še nimamuser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu julika)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 17:25:19   
nanaa
Ojla,

Sašša vso srečo ti želim pa čim manj bolečin, imena imaš že izbrna?

Jaz sem bila danes pri svoji zdravnici glede bolniške je rekla naj se pritožim, vendar sem imela občutek da nima smisla. Pravi, da je najbolje, da dam 2 dni dopusta potem pa mi odpre bolniško do porodniške, ki ni nad 30 dni. Banda pa bodo zopet delodajalcu obesili strošek, počas kar razumem male delodajalce zakaj se tako bojijo bolniških.

Drugače pa je moj dragi mož začel danes sestavljati omaro in previjalno mizico za našega dojenčka user posted image , me je kar malo stisnilo, da sedaj gre pa počasi zares, drugi teden začnem zbirat cotke pa prat. Spola še vedno ne veva tako, da zaenkrat vse urejamo nevtralno.

A tudi vam kaj prerokujejo kaj boste imele, tiste stare vraže, špicast trebuh, pa če ga spodaj nosiš, pa kakšna si v obraz, meni so včereja še z eno verižico neki prerokovali. Zaenkrat so vsi bolj na strani, da bo fantek - me prov zanima kaj bo.

Julika tudi nam so rekli, da ne dajejo več napotnic za rešilca, ker če je kaj nujnega, da ga itak pokličemo.

se tipkamo.

(odgovor članu julika)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 17:28:22   
.Evelyn.
Dober dan vsak dan nasmejan user posted image user posted image

Kako smo? Jst uredu. Zadnjič sm bla na pregledu (CTG), pa je rekla da je vse kot mora bit tednom primerno. No, dobila sm tut potrdilo o predvidenem porodu, zdj me pa zanima, ker berem da so na CSD same zmajevke, KDAJ grem to jst rihtat, da nam dubla histerični napad tm sred pisarne user posted image user posted image user posted image ? Jst mam PDP 20.12.2008 (čeprov mam filing da bo 25.12.2008 user posted image user posted image ) - to pomeni da grem rihtat nč prej kot 20.10.2008 al še kasnej? BOLJE PREVENTIVA KO KURATIVA. user posted image Aja, pa še to? A je važno kje urejava z mojim za priznanje očetovstva? Men je rekla naj prideva tja k sm jst prjavljena (moj pa prav zakaj pa ne tm k sm jst = DEDCI!)user posted image  Uglavnem, upam, da nism zakomplicirala..Sej otroški dodatek je pa itak po porodu, in to se ga tam rihta, kjer bo otrok prijavljen...TO SM PA ZASTOPLA ŽENSKO TAM = čudež zame, k si morm zadnje čase vse zapisovatuser posted image .

Ugkavnem user posted image , bodite v cvetju...jst sm v službi, pa mi prov dogajaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

Pa pa

_____________________________

Kadar ne uspe nič, poskusi, poskusi vnovič...

William Edward Hickson


(odgovor članu julika)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 18:01:49   
Splet.Ka
Dober dan.

Jaz imam pa tokrat popoldansko oglašanjeuser posted image .

Saša, srečno v ponedeljek. Kmalu pridite domov, veseli in zdravi!

Spalnico so nam sestavili, vse je ok, razen luči, ki jo je stric monter razbil. Smo že kupili novo, še lepšo. In sva že spoala v novi spalnici - super je.

Midva z user posted image  sva danes "udarila" eno generalno čiščenje stanovanja. In znebili smo se vseh omar, ki smo jih imeli namen dati sorodnikom in prijateljem. Zdaj je končno tudi v otroški sobici dovolj prostora za oblačilca in za posteljico. Tako da grem v ponedeljek v akcijouser posted image .

No, ker sva cel dan garala z dragim (čistila okna, prala zavese, zreducirala vso garderobo, uredila lopo, počistila kopalnico, po vsem stanovanju sva pospravila in zreducirala vsebino omar, povsod počistila prah, posesala, pomila), sva zdaj na smrt utrujena.

Tako da grem zdaj za nedoločen čas na kavč in vas lepo pozdravljam! 

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu .Evelyn.)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 18:03:20   
katja_p
Očetovstvo morš urejat na tistem CSD, kjer si TI prijavljena. Tud vse ostale papirje, ki jih NE moreš urejat PRED 20.10.

Če se nekje v sredini novembra tega lotiš, boš mela čist dost časa.

(odgovor članu .Evelyn.)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 18:09:29   
.Evelyn.
Hvala katja_p. To pomen da je vse na meni user posted image user posted image  torej najbolj da se mi ne mudi. Super. Hvala ti še enkrat.

Lep pozdravček

_____________________________

Kadar ne uspe nič, poskusi, poskusi vnovič...

William Edward Hickson


(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 18:19:25   
katja_p
Ena od vas je pred časom napisala, da je za prvega user posted image  uporabljala "baby sleep". Zanima me, kje je to kupila, ker v Sanolaborju tega nimajo.

(odgovor članu .Evelyn.)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 18:45:55   
Bimba80
Pa se se jaz malo oglasim........no pregled je mimo.....ostaja user posted image , kar precej velika, verjetno po ociju, saj naj bi imela ze 2300g.........naslednji pregled imam 5.11........dobila pa sem tudi potrdilo o datumu poroda, ki ostaja enak 6.12. in zdaj grem lahko zdaj na CSD........

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 19:21:40   
žabicamala
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Ena od vas je pred časom napisala, da je za prvega user posted image  uporabljala "baby sleep". Zanima me, kje je to kupila, ker v Sanolaborju tega nimajo.


mislim, da sem jaz pisala o tem. Kupila sem v MB v trgovini z medicinskimi pripomoški Diafit. Če lahko še kako pomagam, kar napiši. user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 19:40:34   
zverinca
Dober večer!!

Evo, princeska v postelji, možek na rekreaciji, jaz pa pod tuš in večerja, potem pa moj najljubši večer pred TV....
Sem pa kar precej utrujena danes, itak me še noga boli, pa mladič nekaj uganja da me vse tišči, na trenutke imam v nožnici (se mi zdi) da kot mini krče, malo pekoče al kako naj rečemuser posted image kr neki - ne vem ali naj se grem h G pokazat, naj pokličem, kaj naj.. malo še kolebam, bom videla kako bo jutri. Danes sem uspela le pečico počistit, mi pa pride v ponedeljek mami pomagat kuhinjo generalno počistit. Tako da bo še delovno tudi pri nas...

IZVIRNO SPOROČILO: Splet.Ka
Tako da grem v ponedeljek v akcijouser posted image .




Midva z dragim pa jutri napadeva mueller in pikapolonico, da nakupiva vse s seznama, saj bo moj naslednjih 14 dni na terenu in ne bo imel časa, jutri si je pa malo frej vzel prav zato, da bo potem mir. V soboto dobim še omarico in lahko potem sama pospravim, zlagam, perem.. juhuuuuser posted image no, seveda odvisno od mojega počutja jutri oz obiska pri G, če bo potrebno...

Otika, dojenček še ima prostor se obračat, naj te ne skrbi!! user posted image

Sanja, to te ne razumem, kako da stiskaš dojenčka? a so ti malo panike naredili? ma ne, lej, dojenček je na varnem, telo mamice se prilagodi dojenčku, ti se uleži tako da ti bo pasalo, na trebuhu ti itak ne paše več ne?

Jaz pa imam napotnico za rešilca, tudi prvič sem jo imela... čisto tako, če bi bila res nujna vožnja...

kaj pa je to baby sleep? prvič slišimuser posted image

lep večer še naprej, uživajte!!


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 20:21:41   
5ra_28
Dober večer,


Deca sem peljala na nogomet, ker po nogometu mal spijejo, pa raje grem po njega, kot pa da vozi. Jaz pa nisem mogla direkt domov, ampak v otroške trgovine. Zdaj sem pa že skroaj odvisna. user posted image  Nekateri moški ne morejo mimo gostilne, jaz pa ne mimo otroške trgovine. user posted image

V ponedeljek ali torek sem vam napisala, da sem si nagledala posteljico v BC od Lipa. Pa je nisem naročila, ker sem še hotela da jo moj vidi. On pa jo je tudi želel videt. No, danes sva jo šla pogledat, in je odločitev padla, da je ta prava. No, in zadnjič je bila cena redna, danes pa jo vidim v akciji, klub cena, 20 € ceneje. Uh, sem bila kar happy, da sva jo skoraj kar takoj naročila. Pa sem mislila, eh bova še preverila če gre potem še previjalna deska gor bilokatera ali mora bit od njih komplet.
No, in ker nisem mogal it potem mimo Pikapolonice in C&A-ja, sem še v Pikapoki vprašala za ceno za isto posteljico, ker je nimajo razstavljene. In evo, redno ceno imajo še 15€ nižjo, kot pa je v BC akcijska. Pa če ta BC ni banda!!! user posted image  In zdaj jo bom kar v Pikapoki naročila. Sem že prišla na dost nižjo ceno, kot pa sem jo videla v ponedeljek!

Potem pa sem še šla v C&A, pa je mali spet nekaj dobil in si je bodoča mami še nekaj pvoščila. Sem dobila v C&A ful poceni dva bodija, različne barve,  komplet za 5,90€, pa sta na preklop zapiranje (tiso običajno še dražji), pa še komplet hlačke z nogicami in majčko, oboje skupaj za 6€. Meni je to bilo kar ugodno. Se vam ne zdi?

No, tako da moram mojmu zabičat, da mi prepove hodit po trgovinah, ker se več ne morem zadržat. user posted image  Kje so tisti meseci nazaj, ko sem le gledala in si rekla, 'ah, saj ne bom še nič kupovala'.

V novembru pa grem v akcijo za plenicami, kozmetiko in tistimi drobnarijami, ker sam cotke mu ne bodo nič koristile, a ne??! user posted image


Otika....meni se še sploh ni obrnil, pa sem ga en dan pred pregledom imela na sumu, da se je... Pa zdaj imam tudi zgoraj brcike, pa še nekako ne upam bit sigurna, da je re sz glavico spodaj. Se še kar nekaj obrača, lump mali.


IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

kaj pa je to baby sleep? prvič slišimuser posted image



Jaz tudi ne vem, kaj je to...?? user posted image

Lep večer.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 20:31:10   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28


IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

kaj pa je to baby sleep? prvič slišimuser posted image



Jaz tudi ne vem, kaj je to...?? user posted image




To je to:

http://www.babyreflux.co.uk/product_images/m/baby_sleep__81049.jpg

En tak pripomoček, da spi user posted image  na boku. Namest da ga v dekico zavijaš in postavljaš, ga daš pač sem noter.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 20:36:44   
žabicamala
kaj pa je to baby sleep? prvič slišim


prilepila link, da si lahko pogledate BABY SLEEP

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 20:38:40   
žabicamala
katja_p, si me prehitela user posted image

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 20:39:58   
katja_p
Sva gledli iste strani user posted image

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 20:42:29   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28


Potem pa sem še šla v C&A, pa je mali spet nekaj dobil in si je bodoča mami še nekaj pvoščila. Sem dobila v C&A ful poceni dva bodija, različne barve,  komplet za 5,90€, pa sta na preklop zapiranje (tiso običajno še dražji), pa še komplet hlačke z nogicami in majčko, oboje skupaj za 6€. Meni je to bilo kar ugodno. Se vam ne zdi?




Js tud morm it v C&A pogledat, če so res take cene. Napram ostalim trgovinam je to poceni - vsaj men se zdi. Js v BC sploh ne upam več gledat teh cotk, ker so tako drage, da adijo pamet! user posted image  Bom samo še v H&M in C&A kupovala.

Računam, da se bom drug teden po materiski sprehodila po teh trgovincah, da user posted image  kupimo kompletek pa še kak bidi in hlačke al pa pajaca.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 20:43:34   
katja_p
Danes sem začela s pranjem - dekice in posteljnina je oprana, ju3 bom likala. In ju3 bom dala še bele stvari prat.

No, pa napredujemo user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 20:44:49   
ninica04
Sanja - pa kaj to tebe matra? Spet popadki. Dej počivaj pa poskusi še malo zdržati.

napotnica za rešilca - še nisem dobila, prvoč sem jo dobila sedaj pa ne vem

baby sleep - ne mislim uporabljat, se mi zdi da je bebica tk stišana tam noter.... pa itak se mi zdi da zdaj čisto preveč komlicirajo z vsem skupaj...



(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 20:46:01   
žabicamala
katja_p, ne vem pa kje bi prodajali baby sleep v Celju, vem samo za MB in LJ. So pa nam to priporočali v MŠ pred dvema letoma.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 20:46:53   
ninica04
aja pa še to - še vedno nimam nič za bebico. No razen prašnih cot v kleti in kup stvari za počistit (voziček, previjalno....) user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 21:42:24   
žabicamala
Je morda katera videla TO, hči/sestrca pri porodu, svašta user posted image .

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 22:21:23   
5ra_28
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28


Potem pa sem še šla v C&A, pa je mali spet nekaj dobil in si je bodoča mami še nekaj pvoščila. Sem dobila v C&A ful poceni dva bodija, različne barve,  komplet za 5,90€, pa sta na preklop zapiranje (tiso običajno še dražji), pa še komplet hlačke z nogicami in majčko, oboje skupaj za 6€. Meni je to bilo kar ugodno. Se vam ne zdi?




Js tud morm it v C&A pogledat, če so res take cene. Napram ostalim trgovinam je to poceni - vsaj men se zdi. Js v BC sploh ne upam več gledat teh cotk, ker so tako drage, da adijo pamet! user posted image  Bom samo še v H&M in C&A kupovala.



Jaz sem cotke do zdaj kupila samo v H&M-u, pa v Toysu, ker sem pač bila slučajno v Avstriji. V BC  in teh trgovinah sploh več ne gledam, ker so ful dražje. Pa itak mi je stil H&M-a ful všeč, so mi ful lepe cotke. Pa C&A tud. Sam je ful različno. Prejšnji teden sem bila v C&A v MB, pa nisem našla ene pametne in hkrati lepe stvarce. Imeli so poceni bodije, sam brez gumbekov zgoraj. Sem pa takrat kar nekaj nabavla v H&M. Danes recimo pa so mi bile v C&A v Celju fajne cotke. Ta dva kompletka (torej skupno 4 stvari) sem morala vzet, pa skupaj je bilo cca 12 €. Sam števiik 62 več ni bilo. Sam 56 in manjše in večje. Samo enega sem dobila 62. Ste vse pokuple, babnce. user posted image

Za Baby sleep, pa sem vedela, za to blazino, da obstaja, sam nisem vedela, da se ji tako reče.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 23:13:42   
Anonimen
Jaz sem bila tudi pridna danes ... do konca sem narisala drevo (sedaj manjkajo samo še ptički), spekla kruh in 3 pladnje mufinov, pa pospravia sem malo stanovanje, skuhala kosilo, zdaj sem pa čisto izžeta in sem se spravila na kavč urejat svoje nohtke na rokah, da bom lepa user posted image .

Glede brcik v spodnji del trebuha pa takole ... popoldne so minile in sem jih spet čutila nekje pod rebri, tak da sedaj ne vem, al tale moja frčafela dela prevale not in mamico mimo grede še malo brca zraven al kaj?! user posted image

Drugače mi je pa danes prijateljica tale link poslala: http://www.trebuscek.com/index.html
Pa prav smešno, ker sva se ravno pri kosilu z mojmu pogovarjala, da bi me lahko kaj pofotkal za spmin. No midva bova imela ta vikend en fotosešn doma (ima moj kar soliden fotoaparat pa lampe za fotkat pa smisel za to in najpomembneje, obvlada photoshop user posted image ), če pa ne uspe bova šla pa k temule iz linka. Ne vem no ... se mi zdi en tak zanimiv in lep spomin to na nosečnost ... precej bolj kot pa kaki mavčni odlitki trebuha in joškic user posted image .

Cotk pa jaz sploh še nisem šla nič nakupovat ... še vedno sem samo pri 3h bodijih na preklop user posted image ... samo imam pa obljubljeno celo garnituro cotk od rojstva dalje in naj bi jo dobila v tem ali pa naslednjem tednu, tak da bom počakala in malo presortirala potem pa dokupila, kar se mi bo še zdelo potrebno.

(odgovor članu 5ra_28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 7:56:07   
Splet.Ka
Dobro jutro.

Najprej vas vabim na eno user posted image .

Po vseh pravilih bi naša družinica zdaj morala odriniti na vikend, pa je tako grdo vreme, da nimamo tam kaj početi. Tako da je moj vd možek punčko peljal v vrtec. Ker sva stanovanje včeraj tako uredila, imava danes čas, da greva končno k tašči na podstrešno po cunjice, ki jih je nosila naša punčka, ko se je rodila. Potem bom videla, kaj mi še manjka in bom šla naslednji teden po nakupih.

Tako sem vesela, da se malo dogaja, da me dojenček slučajno ne prehiti!user posted image  Je pa res, da imam jaz rok na začetku meseca in smo z nekaterimi, ki imate rok na koncu decembra, skoraj za cel mesec razlike. user posted image

Jaz nimam napotnice za rešilca, tudi prvič je nisem imela. Ampak prvič je bilo super...voda mi je odtekla ravno v petek popoldne, ko sva z dragim začela pripravljati romantično večerjouser posted image . Zdaj tudi upam, da se bo začelo, ko bo na primer punčka v vrtcu, vd mož še ne v službi...no, pa da bi potem rodila tako hitro, da bi šel vd lahko normalno po punčko v vrtec in da bi šla potem onadva samo pod tuš in k meni. A je dober načrt, kaj? user posted image
 
Včeraj sem izpustila svojo redno rubriko: Kosilo. Danes še ne vem, kaj bo. Smo pa včeraj jedli makarone s tunino omako in skledo motovilca...njaaaaam.

Lepo vas pozdravljam!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?