|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 17:47:00   
vrtnica21
user posted image   


                               user posted image
03.09.2008
1. MoonEve    Luna (? g, ?cm) (pdp 12.12.08 - 27. teden)

                 user posted image      user posted image

20.10.2008
2. Saššša    Ajda (1.490 g, ?cm) (pdp 01.12.08)
                        Živa (1.630 g, ?cm) (pdp 01.12.08)


< Sporočilo je popravil vrtnica21 -- 20.10.2008 17:48:59 >

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 18:15:02   
mami_1979
martka
se grem zdaj pripravit za akupunkturo...

Kje pa jo imajo?

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 18:17:37   
mami_1979
Saššša čestitke za mali princeski!!!

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 18:27:23   
vrtnica21
Odprta je tema Decemberke 2008 - 2. del.



(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 18:30:35   
moonshine
Sašššaa user posted image , iskrene čestitke ob rojstvu dveh user posted image user posted image !!!Upam,da ste vse zdrave,glede veselja,vem da je le to nepopisnouser posted image .Čuvajte se , čimprejšnje okrevanje , hitro rast  in da boste kmalu doma!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sporočam,da je bilo v petek vse OK na pregledu,naše dete pridno raste in tehta baje okrog 2300g ,je že dol obrnjeno in pripravljeno na prihod user posted image ,ampak " sma v dogovoru " , da do 25.11 ne sme ven user posted image  . Malo, da jaz pridobim na času za dokončne priprave , pa tudi drugače čim kasneje tem boljše.Podatki za tabelo: PDP ostaja enak - 9.11 , pridobljenih imam 10+ ,pas ... ( nak - ni šans,da se grem merit user posted image  - je še zaloge od prej dost ) , naslednji pregled - CTG 4.11.

Drugače pa vidim,da ste bile kar pridne čez vikend,bom rabla kar nekaj časa,da vas preberem,ampak tudi prav je tako user posted image .
Ste se začele že pogovarjat o pleničkah iz izkušenj moje sestre pa so mullerjeve veliko boljše kot pa dm-ove babylove,pa tudi cenovno je baje prvi cenejši - nasploh glede kozmetike,res pa je da ima verjetno vsaka drugačno izkušnjo.
Blackcoffee , sem se prav nasmejala,ko sem začela brat kaj vse že imaš pripravljeno , prej pa tako odločno , da je še prehitro in da se ne znajdeš user posted image user posted image .Ti kar veselo dokupuj naprej,saj sem šele danes videla,da si res med prvimi.Jaz lahko za tabo zaostajam za cel teden user posted image .

Tako,sedaj grem pa nekaj pojest ,pa na kratek sprehod.
Lep preostanek večera in čim mirnejšo noč!user posted image

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 18:53:20   
pike
Čestitke naši decembrki za njuni punčki. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem zdaj v 33 tednu in bi bila najrajši, da rodim nekje v 38 tednu. Možno je vse.
Se mi zdi, da je bolje, da rodiš 2 tedna pred rokom kot pa teden ali več po pdp.

Plenice- jaz bom kupila za začetek Pamper newborn v Avstriji pol pa jih bom v Mullerju nabavljala, ker so tam baje boljše kvalitete. Sem pa slišala od prijateljice in svakinje  za baby love pleničke iz dm in Mullerjeve . Bomo videli katere bodo našiuser posted image ustrezale, bomo malo sprobali.

Oblačila: danes sem malo v H&M gledala cotke zauser posted image in so res dosti cenejše od baby centra. Za 2 žabice do pasu daš enako kot v BC za ene in tudi pliš trenirkice in kopletki so cenejši. Jaz bom verjetno kar tam naprej nabavljala cotke.

Julika - danes sem srečala v Mb Sanjo iz MŠ. Sva si telefonski izmenjali in mi bo sporočila, ko rodi. Sva se pogovarjale, da bi se pol z našimiuser posted image morale kaj dobit na kaki kavi.



(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 18:57:16   
Anonimen
HALO BEJBE,  BEJŽ'MO NA DRUGI DEL DECEMBERK!
- ne več tukaj pisat!!!

(odgovor članu pike)
  Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 21:08:35   
abi
 user posted image  user posted image  user posted image   Saššaa - čestitke ob veselem dogodku !   user posted image user posted image user posted image
  user posted image   user posted image   user posted image   


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: decembrke 2008
21.10.2008 8:15:56   
b
Sašša- iskrene čestitke user posted image veliko zdravja, veselja in pa hitro okrevanje mamici. 

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?