|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 21:03:45   
cmokec
O ženi nimamo informacij. Pa o družini niti nimam namena tu pisati, tako da ... Upamo, držimo pesti. To je vse, kar njej in družini sedaj lahko pomaga.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 21:06:53   
Blejka26
kot prvo mislim da se nihče ne bi lotil take prvoaprilske šale..drugače pa motoristi kot motoristi..nekaj  bo treba ukrepat glede tega

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 21:07:30   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Ne štekam kaj so tej genialci razmišljali ko so delali to cesto. Taki priključki in prečkanja so smrtno ne varni. Le kaj so mislili?user posted image

V glavnem moj del je bl ql.


Maš takih cest na tone...

v LJ za Bežigradom recimo, če zaviješ iz Dunajske pri AMZS-ju levo (če prideš iz Črnuč) je na koncu, pri semaforju, ena potka, tlakovana. Vodi pa od avtobusnega postajališča do ceste, kjer ni prehoda. Prehod je 30m nižje. Ne vem čemu je to dobro? Edini rezultat tega je, da zjutrej, ko je že tako gužva, še pešaki skačejo po cesti, ki grejo po potki iz busa in potka jih pripelje direkt na cesto. user posted image



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 21:11:56   
Mišni
Ja, saj to je potem ta cesta, ki je cela kritična, ker je ravna in se hitro vozi. Saj na oni strani, od križišča proti delavskemu mostu, so tudi že parkrat do smrti zbili pešce, ki se sprehajaj po potkah na obeh straneh te ceste in potem skačejo čez.

< Sporočilo je popravil Mišni -- 1.4.2008 21:12:22 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 21:12:23   
Pikec
v LJ za Bežigradom recimo, če zaviješ iz Dunajske pri AMZS-ju levo (če prideš iz Črnuč) je na koncu, pri semaforju, ena potka, tlakovana. Vodi pa od avtobusnega postajališča do ceste, kjer ni prehoda. Prehod je 30m nižje. Ne vem čemu je to dobro? Edini rezultat tega je, da zjutrej, ko je že tako gužva, še pešaki skačejo po cesti, ki grejo po potki iz busa in potka jih pripelje direkt na cesto.



Nekoč je bil tam prehod za pešce. Nekoč nekdaj. Pol so pa nardili semaforizirano križišče in ukinili tist prehod ampak je tlakovanje ostalo pešci pa tudi user posted image .

Mislim, da sem bla jst eden izmed redkih tepcev ki je vedno tam šel na semafor in ne prek potke čez.


Jst tuki slovesno oblublam, da kjer bom mela prste vmes takih kretenizmov ne bo (če ne bo politka mela še več prstov vmes)


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 21:27:50   
Anonimen
Nekoč je bil tam prehod za pešce. Nekoč nekdaj. Pol so pa nardili semaforizirano križišče in ukinili tist prehod ampak je tlakovanje ostalo pešci pa tudi .

Mislim, da sem bla jst eden izmed redkih tepcev ki je vedno tam šel na semafor in ne prek potke čez.

A je to tle, k je Pedagoška fakulteta? Ker potem sem tudi jaz ena redkih tepk, ki je vedno hodila na semafor.user posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 21:27:58   
TONČI.
Ne žal ni prvoaprilsa šala. Sem bila ravnotakrat tam. In grozno je zgledal.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 21:58:09   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Nekoč je bil tam prehod za pešce. Nekoč nekdaj. Pol so pa nardili semaforizirano križišče in ukinili tist prehod ampak je tlakovanje ostalo pešci pa tudi .

Mislim, da sem bla jst eden izmed redkih tepcev ki je vedno tam šel na semafor in ne prek potke čez.

A je to tle, k je Pedagoška fakulteta? Ker potem sem tudi jaz ena redkih tepk, ki je vedno hodila na semafor.user posted image


Jap, tam pri PF. Ampak jaz sem zdaj zlobna, pa se v koloni ko stojimo na semaforju vedno tistemu pred mano tako "prilepim na rit" da pešaki ne morejo vmes skakat user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 22:02:18   
Pikec
Zakaj pa ne greš po Vojkovi?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 22:07:52   
Anonimen
Jap, tam pri PF. Ampak jaz sem zdaj zlobna, pa se v koloni ko stojimo na semaforju vedno tistemu pred mano tako "prilepim na rit" da pešaki ne morejo vmes skakat

Včasih je bilo zanimivo videt, ko je policaj stal tam pod drevesom in je celi skupinici potalal kazni. Ja, pa jaz tudi kar "rinem", kao, da jih bom povozila.user posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 22:11:25   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

kot prvo mislim da se nihče ne bi lotil take prvoaprilske šale..drugače pa motoristi kot motoristi..nekaj  bo treba ukrepat glede tega


V tej nesreči ni bil kriv samo motorist, ampak tudi voznik avta, kot poročajo na črni kroniki.

Cmokec, iskreno sožalje. user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 22:14:20   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

kot prvo mislim da se nihče ne bi lotil take prvoaprilske šale..drugače pa motoristi kot motoristi..nekaj  bo treba ukrepat glede tega


btw po policijskem poročilu je voznik avtomobila izsilil prednost motoristu. Cmokec moje sožalje za družinskega prijatelja. Vsaka smrt je tragična. Prav tako je tragična smrt mladega motorista in sopotnika. Zakaj o tej smrti nihče ne razpravlja? Ker ni nobenega od bližnjih tu? Menda naj bi motorist vozil prehitro. Ne dvomim. Torej vsak nosi svoj del odgovornosti, zato prosim ne napadaj, da je motorist kot motorist..... Dvema družinama je sedaj enako težko, kot je družini gospoda, ki je vozil avto....

ogromno nič krivih motoristov letno umre, ker jim nekdo  zapre pot, pa vedno je najlažje reči: motorist kot motorist, verjetno je vozil prehitro in je debata zaključena.......


< Sporočilo je popravil Freycha -- 1.4.2008 22:15:52 >

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 22:16:12   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

kot prvo mislim da se nihče ne bi lotil take prvoaprilske šale..drugače pa motoristi kot motoristi..nekaj  bo treba ukrepat glede tega


V tej nesreči ni bil kriv samo motorist, ampak tudi voznik avta, kot poročajo na črni kroniki.

Cmokec, iskreno sožalje. user posted image


"Kriv" je bil v toliko da je izsilil prednost motoristu, ki je pripeljal mnogo prehitro in naj bil brez vozniškega izpita.

Največ nesreč, v katerih so udeleženi motoristi se zgodi zaradi izsiljevanja. Zakaj? Ker motoristi običajno (ne vsi!) pripeljejo z neprilagojeno hitrostjo in tisti, ki ga izsili ne oceni njegove hitrosti.

< Sporočilo je popravil N & B -- 1.4.2008 22:17:06 >

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 22:17:59   
Freycha
tisti, ki si ne vzame toliko časa, da bi ocenil hitrost vozečega je enako kriv kot tisti, ki vozi prehitro. Pika!

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 22:27:15   
Blacky30
Se popolnoma strinjam z obema, N&B in Freycha. Obe imata prav. Jaz sem samo hotela Blejki razjasniti okoliščine nesreče, ker mi je hudo, da se govori čez mrtvega, ki pa je nosil le del krivde. Tudi on je bil le človek, ki ga zdaj več ni.
Za vse tri mi je hudo, pa nikogar ne poznam, a vsako življenje je vredno ogromno. Naj počivajo v miru.user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 22:32:43   
Freycha
blejka še nekaj: ukrepalo se bo lahko to, da bomo vozniki avtomobilov dojeli, da so motoristi spet med nami in to tudi upoštevati.

Seveda pa bi morali tudi motoristi upoštevati, da vozniki avtomobilov na njih še ne pomislijo, da so razmere cest še slabe in da je treba najprej malo obnoviti znanje, preden si res pripravljen za vožnjo.....

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: nesreča pri Kranju
1.4.2008 22:44:24   
Pikec
Kukrkoli obrneš, tud motoristi nosijo svoj del krivde. Prav tako je med njimi en velik % bedakov kakor jih je za volanom.

Če sem poštena se jst najbl bojim (po vrsti):

- otrok ob cesti
- kolesarjev,
- motoristov
- norcev za volanom

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 5:41:31   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Kukrkoli obrneš, tud motoristi nosijo svoj del krivde. Prav tako je med njimi en velik % bedakov kakor jih je za volanom.

Če sem poštena se jst najbl bojim (po vrsti):

- otrok ob cesti
- kolesarjev,
- motoristov
- norcev za volanom



Ja, res je, se podpišem. Ti pride čisto za rit, nagasira in skoraj podrsa po avtu, ko prehiteva, nemalokrat v škarje, da moraš, kot obziren šofer pač, bremzat, da ne pride do nesreče.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 6:43:33   
srki
JOj, koliko bo treba še žrtev, da se bodo nekateri spametovali. Prejšnji petek proti našemu koncu mlada punca. Pa ni bil noben norc, ki je vanjo priletel, gospoda, ki je pripeljal nasproti, je kap in je zapeljal na levo, ona pa ravno takrat pripeljala nasproti. Tako da, vsega pa le niso norci  krivi. Večinoma pa, se strinjam. Do nesreče pa lahko pride tudi iz drugih vzrokov, kot je bil npr. ta v našem koncu. 


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 6:45:30   
Mišni
Ja, samoo razmišljam, kdo od nas pa ne vozi prehitro, kdo vozi točno po omejitvah? Malokdo, bi rekla.



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 6:50:01   
srki
Ja, res je. Malokdo, jaz priznam, da tudi ne.

Samo je razlika, ali 60 km/h v naselju, ali pa 100.

Res pa ne prenesem fjakanja 60 po cesti, kjer je 90. Taki tudi povzročijo nesreče, pa še zastoje.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 7:05:26   
Anonimen
Blejka, tistega komentarja "motoristi so pač motoristi" raje ne bi komentirala, ampak ok.  Grdo ali ne, očitno si ti ena izmed tistih, ki motoristov nikoli ne opaziš, dokler niso že mimo tebe. Dokler se vozijo za teboj, jih v ogledalu itak ne vidiš. Potem ko jih pa opaziš, pa zanalašč zapelješ še malo bolj na sredino ceste - da te ja ne bi prehiteli..

Smili se mi folk, ki razmišlja isto kot ti in govori stvari na pamet. V večini nesreč, v katerih so udeleženi motoristi niso oni krivi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mogoče, če bi se kdaj usedla na motor, bi videla kaj nam delate avtomobilisti. Sam to lahko rečem. Je res, da so nekateri motoristi divjaki, ampak ne vsi!!!!!!!!!!

Jaz sem šele odkar se vozim z motorjem ugotovila, da sem bila premalo pozorna na motoriste- pa sem bila ful. Ampak sedaj jih vidim čisto drugače in sem na njih veliko bolj pripravljena na cesti.

samo v razmislek..

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 7:17:12   
srki
Izjeme se najdejo povsod, med vozniki avtomobilov, motorjem, koles, še celo med pešci.  Pospološevat tu res ne gre.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 7:21:22   
Volga
Je res, da so nekateri motoristi divjaki, ampak ne vsi!!!!!!!!!!


ja, pa saj to vsi pravimo, kaj se tako razburjaš?

In je res, da so nekateri vozniki divjaki, ampak ne vsi. Amen.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 7:27:12   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: biba12
Blejka, tistega komentarja "motoristi so pač motoristi" raje ne bi komentirala, ampak ok.  Grdo ali ne, očitno si ti ena izmed tistih, ki motoristov nikoli ne opaziš, dokler niso že mimo tebe. Dokler se vozijo za teboj, jih v ogledalu itak ne vidiš. Potem ko jih pa opaziš, pa zanalašč zapelješ še malo bolj na sredino ceste - da te ja ne bi prehiteli..


Hej, hej, hej, sicer nisem Blejkina odvetnica, ampak mislim, da bi pa zatele besede bilo nujno potrebno opravičilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?