|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
3.4.2008 13:10:07   
ključek
jst pravim - vsak po svoje. se mi ne zdi prav, ampak...imam prijateljico, ki je "kAO" mami samohranilka, pričakuje 2 user posted image , nezaposlena, nima 1 dneva redne službe ali vsak začasne, stara 28 let, živi pri starših od fanta, kjer jima tud nč ne fali-ni položnic in stroškov...., in kmalu ima namen imeti še 3 user posted image . pravi-zakaj bi delala, če imam pa lahko otroke in uživam doma??? sicer je meni to čist mim, ampak vsak zase najbolje ve. je pa tako -dokler odgovorni ne bojo poskrbeli za to(pa vejo, kaj se dogaja), se lahko ostali, "pošteni" državljani samo po glavi tolčemo-zakaj smo pa mi tako neumni, ker smo pošteni???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
3.4.2008 14:52:02   
Anonimen
 
točn tko. se povsem strinjam.

(odgovor članu ključek)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
3.4.2008 15:32:55   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tedy
Sama sicer nimam v mislih nobenga kriminala - oziroma - vsaj zame to ni kriminal,
da preveriš opcije kaj je zate bolš.
V današnjem času itak ni več tako, da se morš
nujno poročit predn maš otroka. Kolkr ti paše.
Konec koncev verjetno tud ko greste v trgovino pa imate na izbiro dve
sorte makaronov - vedno vzamete dražje???? Al mogoče vzamete cenejše pa
ti par centov ostane??


Fak, no, da primerjaš izbiro med cenejšo in dražjo robo v štacuni z goljufanjem... user posted image user posted image user posted image  To je bolj podobno dilemi med tem, ali boš makarone plačala ali pa ukradla... user posted image
 
In ja, lubica, lažno samohranilstvo je po zakonu kaznivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
3.4.2008 15:50:54   
Anonimen
 
Ja lubica sori - tko je. Vsak normaln človk bo pretehtou bolše možnosti.
Pa nej bojo to makaroni al pa kej druzga. In ja - se strinjam - res je podobno dilemi ali
plačati ali ukrasti - samo lubica moja draga - tukaj točno vem kako stvari stojijo ter da si za to kaznovan.
Zato sem pa tudi vprašala kako je s samohranilništvom - ali je ta varjanta možna ali ne -
ker na žalost nismo vsi tako brihtni kot ti da ti modrost iz glave vn kuka!!!

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
3.4.2008 15:54:38   
špelin@
tedy, dihaaaaaaaj, dihaaaaaaaaaj user posted image user posted image user posted image  Sem pa ravnokar zaključila debato s (potencialnimi??) lopovi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
3.4.2008 16:01:33   
Mijavček
tedy zdej si pa že nesramna.

Če ti zbereš cenej makarone, ni noben drug prikrajšan za to, če pa goljufaš državo pa ja. A je to tako težko razumet? Sprijazni se, da nekatere menimo, da to kar nameravaš narest ni pravično in pika.

Tako kot je aninimna napisala; takole se kaže kultura neke družbe, družbo pa sestavljajo posamezniki. In tvoja kultura se ni preveč izkazala, s tem zadnjim postom pa sploh ne.

ja madona, kaj bi pa bilo, če bi vsi sam gruntal kako bomo en druzga okol prenesl.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
3.4.2008 16:05:32   
Vrtnica79
Pa dobro, punce- kaj se morate res vedno kregatuser posted image .......................

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Urejanje uradnih podatkov
3.4.2008 17:09:05   
Bonnie_RR
Punce, samo malo bi vas opozorila na izbiranje besed, napadalni ton ipd... Ostanite na kulturni ravni in se ne spuščajte v medsebojne obračune.

Hvala in lp,
Bonnie


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Urejanje uradnih podatkov
3.4.2008 20:42:22   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

Punce, samo malo bi vas opozorila na izbiranje besed, napadalni ton ipd... Ostanite na kulturni ravni in se ne spuščajte v medsebojne obračune.

Hvala in lp,
Bonnie



Se podpišem! Povejte svoje mnenje, ne pa sodit ljudi (ali celo obsojat). Poleg tega si tega v obraz ne bi povedale, skrivanje za računalnikom pa marsikaj olajša. Vedno postanem žalostna, ko berem take debate!

Za božjo voljo, mame boste ali pa že ste!!!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Urejanje uradnih podatkov
3.4.2008 21:15:17   
ključek
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
3.4.2008 21:38:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu meta21)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
4.4.2008 10:02:34   
Anonimen
 
No ne mislim se pregovarjati tuki z vami ker
mi kot
1. to ni v interesu, kot
2. ste me napadle kot največjega
lopova ki obstaja - čeprav nisem še nikoli v življenju ničesar ukradla
3. ste me obdolžile da to bom storila, čeprav NISEM rekla da je to moj namen
4. preberite še enkrat - sem samo vprašala kako te stvari potekajo (iz razloga ki sem ga menda že 10x napisala in to je: da mi je kolegica to svetovala - namreč sama teh stvari ne poznam!!!)
5. če bi bila naša družina tako nepoštena, potem bi verjetno te stvari že vse poznala
6. ne sprašujem tega zato, ker nebi bila sposobna preživljati otroka - namreč sem prepričana
da sem finančno bolj preskrbljena kot marsikatera tuki na forumu, saj imava oba s partnerjem
službe, pa tudi plač nimava slabih
7. kot zadnje se je izkazalo - da nisem jaz tista ki posplošuje in obdolžuje druge, ampak ste nekatere izmed vas tiste, ki obdolžujete na podlagi enega samega vprašanja.

8. PROSIM MODERATORJA DA TO TEMO ZAKLENE.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
4.4.2008 12:06:57   
ključek
tedy, na forumu je žal tako...vsaka napiše svoje mnenje...nekatera mnenja bojo tebi všeč, druga pa ne. nekdo te napade, drugi samo napiše mnenje. škoda se sekirati, ti si vprašala, dobila si odgovore, in sedaj poišči kaj tebi najbolj odgovarja.
sicer jaz ne podpiram tega, ampak kot sem že napisala-dokler bo država to dopuščala, tako bo.
misli raje na user posted image  in uživaj v nosečnosti.
lep pozdravček. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
4.4.2008 13:02:29   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: tedy 
A jebi ga...
Velik je takih ki čist živijo na račun
socialne. Pa bi lahko hodil na šiht pa delal,
pa se jim ne da. Rajš čakajo da kaj dobijo. Da ne govorim o ciganih
- tolk podpore dobijo da glava boli. Pa jim država priskrbi še
stanovanje itd.. Men se to tud ne zdi prav. Mislm da se nobenmu ne zdi prav.
Marsikdo bi rajš doma ležou pa čakou da mu kej z neba prleti, k pa
cele dneve garou. Slovenčki smo pač na to obsojeni.
Sam če bi bi pa gledala z njegove perspektive - saj ni neumen -
zakaj pa bi če mu ni treba?
Sama sicer nimam v mislih nobenga kriminala - oziroma - vsaj zame to ni kriminal,
da preveriš opcije kaj je zate bolš. V današnjem času itak ni več tako, da se morš
nujno poročit predn maš otroka. Kolkr ti paše.
Konec koncev verjetno tud ko greste v trgovino pa imate na izbiro dve
sorte makaronov - vedno vzamete dražje???? Al mogoče vzamete cenejše pa
ti par centov ostane??
Aja pa še to - Špelina - ne posplošujem - in nikakor nisem rekla da smo/ste vsi taki!!!!

Nisem se mislila oglašat, ker je res tako - kakor komu paše ...
ampak se skoraj "moram"
zaradi takih, ki se jim ne ljubi delat, pa bi lahko ... ne ljubi se jim naredit faksa, pa bi ga lahko ... kljub temu pa bi radi (oziroma rade) bili fency šmency, seveda mora bit otrok tud v cotkah, k niso poceni, ampak morajo biti nekih dragih znamk ... treba je hodit na pedikure, manikure pa razne tečaje ... no, zarad takih imava sedaj z dragim probleme ... midva živiva pošteno, ker se nama zdi lepše, da bomo lahko z malim živeli kot družinica, ne pa kot ločena starša ... pa imava malo dohodkov in bi se nama precej poznalo tisto, kar bi dobila od socialne, če bi bila jaz "samohranilka" ...
mojega dragega pa sedaj bivša toži za zvišanje preživnine (čeprav ima dohodkov toliko kot jaz plačo), ker se ji ne ljubi delat ... in zato me takile izgovori "saj to vsi delajo, zakaj pa ne bi še jaz" fejst pogrejejo user posted image
uf, pa ne bom več ... naj dela vsak, kar mu paše

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
4.4.2008 13:14:22   
Mijavček
IZVIRNO SPOROČILO: tedy


6. ne sprašujem tega zato, ker nebi bila sposobna preživljati otroka - namreč sem prepričana
da sem finančno bolj preskrbljena kot marsikatera tuki na forumu, saj imava oba s partnerjem
službe, pa tudi plač nimava slabih



Zdaj sem pa res žalostna. Ko sem prebrala tvoj prvi post sem si sicer mislila, no to pa ni prav, ampak saj, mogoče pa težko shaja, pa raj vidim, da grejo moji davki za mamice, ki mal težje preživljajo otroke, kot pa za kakšne tanke.... ampak ko sem tole zgoraj prebrala.....  BREZ BESED!!!!!



< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 16.4.2008 7:34:14 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
4.4.2008 13:58:26   
Mijavček
Očitno nisi razumela kaj sem hotla povedat.
Mah brez veze! Jaz sem zaključila tukaj.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 16.4.2008 7:35:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
4.4.2008 14:13:33   
Anonimen
Sj je že cajt.
Te pa zastopm kaj si hotla s tem povedat.
Ti predlagam da greš brat od začetka. Poglavitne stvari
si spregledala.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 16.4.2008 7:35:59 >

(odgovor članu Mijavček)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
15.4.2008 22:21:51   
pikicai
ej prav bolane debate mate tle....kregate se za tistih par evrov k jih nekateri posamezniki "priguljofajo" na mesec....to pa kak pa država gulfa folk se vam pa niti sanja ne...tko da vsak se pac sam odloči, na kak način bo preživel skozi mesec, ne obsojam niti kvazisamohranilke niti tiste ki so proti temu, pač vsak se po svoje znajde...ne morte se pa kregat zato, kaj je prav in kaj ne.....mnenja so različnauser posted image      

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
15.4.2008 22:28:11   
pikicai
tedy   teb pa svetujem da pač pustiš to debato pa naj se drugi  kregajo naprej če jim je to v interesu....kej koristnega tko ne bo iz tega....namesto da bi se veselo pogovarjal o pričakovanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se tle kregajo kaj kdo misli.....whateveruser posted image

(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Urejanje uradnih podatkov
16.4.2008 7:50:22   
Bonnie_RR
Glejte, bile ste opozorjene, ampak ene pač ne morete iz svoje kože in še kar nadaljujete.
Temo sem počistila, takšna naj tudi ostane. Če se bodo žalitve in medsebojni obračuni nadaljevali, jo bom brez opozorila brisala.

Pa še nekaj: če nekdo objavi neko temo na javni forum, mora pričakovati, da bo dobil tudi različna (ena bolj druga manj) všečna mnenja oz. odgovore. To mora pač vzeti v zakup, tako pač je. Zaradi tega se tema ne more zakleniti.

Lp, Bonnie


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
16.4.2008 8:32:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Če si poročena, ne greš delati zapisnika. V P neseš le poročni list.


Tudi to ne velja več, vsaj v Po porodnišnici. Pride matičarka in vse tam poveš. Dokumente dobiš za user posted image  na dom v 14 dneh. Prvo rojstni list, potem davčno , na koncu pa še kartico ZZZS. Ni več letanja sem in tja po porodu.user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
16.4.2008 14:57:43   
lana17
Ne vem, če je že katera napisala, ker nsiem vsega brala. Sigurno pa drži, da lahko bolniško vzame samo tisti, ki živi oz.  je prijavljen na istem naslovu kot otrok. Torej, če oče  ni prijavljen na istem naslovu kot otrok bolniške ne more koristiti za otroka.
Je pa v pripravi nov zakon oz pravilnik (karkoli že) v zvezi s tem. Naj bi bil bolj prijazen do stašev.

LP


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
17.4.2008 11:38:30   
LUNA06
IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy

če smo se že odločli, da bomo družina, bomo družina v pravem pomenu.
otrok pa je strošek valda.. ampak tega si se morala zavedat, ko si šla v to.



Se podpišem, zakaj bi tajila očeta pred svetom!!!!

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
21.4.2008 14:45:24   
28nina
A ni tako, da preživnina in biti samohranilnika ne gre skupaj? Kot mi je razlagala prijateljica, ki ima takšno situacijo, je samohranilka tista, katere je oče otroka neznan. Torej tudi ne more plačevat preživnine, ane?
Če pa je v rojstnem listu navedeno ime očeta, pa pride v poštev preživnina.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: UREJANJE URADNIH PODATKOV
10.5.2008 18:37:35   
Anonimen
Ja, tile, ki živjo na račun socialne (pa to niso le cigani), taki pa tudi mene čist iz tira spravijo!!!!
Mi pa delamo in plačujemo prispevke, da na kocu dobimo ven mizerno plačo... Zdaj, ko pirčakujem drugega otroka, se resno sprašujem, če nebi bilo bolje, da bi ostala doma... mislim, da bi tako prišla na isti denar kot, če sem v službi, garam... kot če sem doma ter dobivam socialno pomoč države, po vrhu vsega bi plačevala dosti manj za vrtec.
Torej delala nebi nič, razen to da bi skrbela za svojo družino - otroke, finančno pa bi bila na istem. Torej kaj se mi po vašem boj izplača???? In kdo je kriv za to???
Sistem naše države je dobesedno ČIST ZGREŠEN - podpira lenuharje, rome in cigane po duši!!!!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?