|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj skrije podočnjake?
6.4.2008 15:18:42   
Anonimen
Sem šla včeraj v Muller v BTC-ju pogledat to kamuflažno čudo. Seveda ga niso imeli - razprodan! user posted image  Imeli so sicer kamuflažni svinčnik za 9€, ampak nad svinčniki nisem najbolj navdušena. Zato sem šla še v drogerijo Limoni. Hmmm... razprodano! user posted image  Pa mi tista gospodična prodajalka pravi, da mi kamuflažo odsvetuje, ker je to stvar, ki je tako močna, da ti koža potem izgleda popolnoma umetno. To kamuflažo naj bi uporabljali v gledališču za masko! user posted image  Ni hudič, da sem se ustrašila, ker kakor porcelanasta lutka pa spet ne nameravam hoditi naokrog. Kot nadomestilo mi je predlagala Age Renew puder, ampak ker imam te komerciale polno kopalnico, pa ni nobenega efekta od nje, nisem kupila nič.

Ti mater... grem jutri kar tisti svinčnik kupit v Mullerja... pa bo, kar bo, no.

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj skrije podočnjake?
6.4.2008 15:56:44   
solatja
da se da pa tebe tako hitro prestrašit, pa tud nisem verjela user posted image user posted image

sploh ni tako lutkasto, če tega nočeš. se pač manj namažeš, pa je oz. malo bolj razmažeš. meni še nikoli ni nihče rekel, da zgledam lutkasto user posted image prej so me spraševale, kaj imam za en dober korektor.
svetujem ti, da greš jutri še v Namo pogledat, pa ga magari prej sprobaš (itak majo testerje), greš vmes še na dnevno svetlobo in se potem odločiš.


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj skrije podočnjake?
6.4.2008 16:09:00   
Anonimen
Ja saj sem itak mislila it še v center v Mullerja pogledat, ker v BTC-ju jim je tudi testerjev zmanjkalo - ČE VERJAMEŠ! user posted image  Bom pa v Namo skočila, saj je samo čez cesto.

Kar se pa prestrašenosti tiče - jaz ne spadam med tiste, ki gredo vsak dan ven s kilogramom make-upa na faci. Pudram se zdelo redko in še takrat, ko se, se zelo malo. Tako, da če jaz prikorakam v službo zakamuflirana user posted image , bo še koga kap.

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj skrije podočnjake?
9.4.2008 21:09:44   
Anonimen
No, pa sem si le kupila to kamuflažo. user posted image  Ker kreme nisem našla v svojem odtenku, sem pač kupila svinčnik, klinc. Ampak hej - JAZ SEM BREZ PODOČNJAKOV in to za 10€! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj skrije podočnjake?
9.4.2008 22:24:37   
Tende
user posted image
To je važno....Ste me navdušile, bom še jaz šla kupit!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj skrije podočnjake?
10.4.2008 3:36:54   
Anonimen
Jaz si bom tudi ob priliki vzela nekaj časa in pobrskala po celotni kolekciji Art Deco-ja. Očitno niso nekoristni. user posted image

(odgovor članu Tende)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj skrije podočnjake?
10.4.2008 22:15:59   
Tende
Meni je že dolgo full všeč njihov korektor za mozoljčke v zeleni barvi. Prvo sem bila skeptična, ampak rdeč mozoljček veliko lepše prekrije kot ta rjav korektor....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj skrije podočnjake?
10.4.2008 23:36:59   
Anonimen
Če pa tale Art Deco-jev kamuflažni svinčnik skombinirate z "Maanhattan wake up concealer", potem se pa u špeglu ne boste prepoznale. user posted image

(odgovor članu Tende)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj skrije podočnjake?
14.4.2008 0:22:03   
Anonimen
V lekarni kupi kremo proti hemeroidom.Vem,da se hecno čuje ampak resnično pomaga.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj skrije podočnjake?
14.4.2008 16:36:48   
Anonimen
In to naj si potem na fris namažem?! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj skrije podočnjake?
14.4.2008 20:37:57   
Anonimen
Ja,kam pa?Ampak to je res no,ni hec.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj skrije podočnjake?
14.4.2008 20:41:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

V lekarni kupi kremo proti hemeroidom.Vem,da se hecno čuje ampak resnično pomaga.


Ja, samo to je tako, ne za vsakdanjo uporabo. Jaz si s to kremo proti hemoroidom namažem takrat, ko se zjutaj zbudim, pa ne vidim do tal, ko sem zabuhla. Karnisa pa po moje ni zabuhla ampak ima modre podočnjake. Mislim tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj skrije podočnjake?
14.4.2008 22:33:36   
Magi*
pri črnih kolobarjih pod očmi ne pomaga prav nobena žavba - edino veliki sončni špegli. men verjem. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj skrije podočnjake?
14.4.2008 23:19:55   
Anonimen
Velika črna očala pa imam. Jih nosim zvečer, ko grem na šiht. user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj skrije podočnjake?
18.4.2008 8:39:30   
Magi*
jaz jih nosim non stop. pa ne samo zarad podočnjakov, pač pa tudi zaradi dioptrije. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?