|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Šokirana
4.4.2008 10:18:10   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Lej, stara sem dovolj, pa vendar sem enkrat od jeze prijela stol, da bi ga pač z jezo dala na svoje mesto (stol itak ni bil nič kriv, ampak gnev v meni). Tako čudno sem ga zasukala oz. prijela, da sem z nogo  stola naredila v steni luknjo. To ni bil moj namen, zgodilo pa se mi je. Pa nisem druče zmožna nekoga ubit samo zaradi tega, ker sem naredila, kar pač sem.


user posted image user posted image user posted image
Sem velik ljubitelj knjig, pa sem enkrat ene deset knjig v jezi zabrisala na tla in dve uničila, ker sem bila tako jezna na eno učieljico, ki se ni držala dogovorjenega. Sem videla vse rdeče okoli sebe user posted image .
Pa enega večjega in močnejšega fanta sem konec osnovne šole prebrcala, ker se je spravljal na 5 let mlajše otroke. Še zdaj me pohlevno pozdravi, ko me sreča. In sem drugače zelo miroljuben človek.
Hočem rečt, da v navalu besa (ne jeze) je vsak človek zmožen narediti marsikaj, kar misli, da nikoli ne bi naredil.

Saj po moje ta fant ni napačen. Če bi bil zelo zgrešen, potem ne bi začel jokat  in ne bi razbil šipe, ampak bi se že v prvem kratekem stiku z inštruktorjem zdrl nanj, ko bi padel, pa bi se fizično spravil nanj. Fant ima probleme s pravilnim usmerjanjem jeze in sprejemanjem lastne odgovornosti za neuspeh. Te probleme pa ima večina ljudi.



Joj, sem se nasmejala.

Se strinjam v celoti, spoloh z zadnjim odstavkom.

Glede tistih karotek in kako problemov v prihodnosti, pa sploh ni res. Saj vemo, koliko mld. dela prekrške-prometne, pa nimajo nobene ovire kasneje, da ga ne bi naredili. No, ne poznam nobenega takega, ki ga ne bi smel it opravljat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Šokirana
4.4.2008 14:26:09   
pijja
Pol pa vidiš, kaj se naredi, ker vsi ostali ne plešejo, kakor bi on rad. Jezo stresa trenutno na predmete, kasneje jo bo na ljudi.
Taka osebnost rabi pomoč, da spozna da "krivice" ne izvirajo od drugih ljudi (in predmetov) ampak od njega samega.


Tako ja.Tu se začne,potem se samo stopnjuje na slabšeuser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Šokirana
4.4.2008 14:35:43   
pijja
Saj po moje ta fant ni napačen. Če bi bil zelo zgrešen, potem ne bi začel jokat in ne bi razbil šipe, ampak bi se že v prvem kratekem stiku z inštruktorjem zdrl nanj, ko bi padel, pa bi se fizično spravil nanj. Fant ima probleme s pravilnim usmerjanjem jeze in sprejemanjem lastne odgovornosti za neuspeh. Te probleme pa ima večina ljudi.



Tako po pogovoru z njim ,ni tako hudo.Je poba olikan,celo vika ,kar je danes redkost.Drugače se je pa z vrstniki pogovarjal,če ne naredim ,metak v čelo,če me ne bo spustil skoz.Še sreča ,da ni res kaj takega poskušaluser posted image

Bil pa je storjen pvi korakuser posted image Pa ne pravim,da jaz v jezi nisem postavila kakšno stvar bolj trdo na tlauser posted image .

Ampak tu je to izpadlo čisto mim.

Upam samo da mu bodo starši razložili ,kako in kaj,da res ne bo prišlo do česa hujšega.

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Šokirana
4.4.2008 14:40:48   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: pijja

Tako ja.Tu se začne,potem se samo stopnjuje na slabšeuser posted image


Ni res. Se strinjam z Volgo, srki in Ankico. Če sem prav razumela je fant star 14 let. Res se tega ne sme početi in je potrebenen ukrep ... Ampak iz tega ni treba delati tragedije. Mulci v tej jezi, gnevu tako odreagirajo (napačno seveda), ampak zato ni treba delat neke hude projekcije za prihodnost in pripisovati neke krivde.

Sem bila sama priča taki jezi, objestnosti, dolgočasnosti... že tudi kasneje na faksu. Se mi zdi, da to počnejo bolj mirni fanti, ki jim potem prekipi.
En mi je sam priznal, da se takrat ne more kontrolirati, da ve da tudi sebi škoduje s tem. Zdaj je ta fant-dec miren družinski očka.

največji psihiči so normalni, neagresivni ljudje, ki so vedno mirni, nikoli niso nobenmu nič naredili...pol pa katastrofa. to je navadna mladostniška objestnost.

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Šokirana
4.4.2008 14:44:38   
pijja
največji psihiči so normalni, neagresivni ljudje, ki so vedno mirni, nikoli niso nobenmu nič naredili...pol pa katastrofa. to je navadna mladostniška objestnost.


Ja, s tem se pa strinjamuser posted image

Za dobro fanta upam da je tkouser posted image   Pomoč pa vseeno rabi,da se to zatre že sedaj.

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Šokirana
7.4.2008 7:11:29   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: pijja

Pol pa vidiš, kaj se naredi, ker vsi ostali ne plešejo, kakor bi on rad. Jezo stresa trenutno na predmete, kasneje jo bo na ljudi.
Taka osebnost rabi pomoč, da spozna da "krivice" ne izvirajo od drugih ljudi (in predmetov) ampak od njega samega.


Tako ja.Tu se začne,potem se samo stopnjuje na slabšeuser posted image


ja, seveda, jaz mojega vsak dan premlatim.

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Šokirana
7.4.2008 8:48:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: pijja

Pol pa vidiš, kaj se naredi, ker vsi ostali ne plešejo, kakor bi on rad. Jezo stresa trenutno na predmete, kasneje jo bo na ljudi.
Taka osebnost rabi pomoč, da spozna da "krivice" ne izvirajo od drugih ljudi (in predmetov) ampak od njega samega.


Tako ja.Tu se začne,potem se samo stopnjuje na slabšeuser posted image


ja, seveda, jaz mojega vsak dan premlatim.


jz ti čist verjamem user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Šokirana
7.4.2008 8:57:06   
Anonimen
No, za njegovo vzgojo ravno ne vem kdo bi bil krivec, poznam pa ljudi, ki hujši je njihov otrok, bolj ga hvalijo in poveličujejo. Tako, da je vse mogoče. To kar je naredil lahko izrača jezp zaradi nesporazumov v družini, vlasih pa "crkljanje otroka". Tudi jaz sem se že znesla nad predmetom vendar ne, da bi ustrahovala druge, ker se ne bi slučajno upala, ampak ko sem bila sama doma, v navalu besa, jeze. Tako da mislim, da je to čisto nekaj drugega, kot da ustrahujem ljudi. Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Šokirana
7.4.2008 9:24:40   
BlackyMouse
Jaz pa ne bi starsev krivila za to, ker verjamem, da vsi starsi dajo vse od sebe, da otroke vzgojijo v dobre ljudi. Pac trenutek jeze.  Plus tega mu hormoni verjetno spilajo.

Pol pa vidiš, kaj se naredi, ker vsi ostali ne plešejo, kakor bi on rad. Jezo stresa trenutno na predmete, kasneje jo bo na ljudi.


S tem se pa sploh NE strinjam!! Sem ze dosti krat se znesla nad predmeti, nad ljudi pa NIKOLI!!! Sem pa ze marsikaj unicla, sipo, luknjo v omari naredila, ..... Sama pravim, boljse predmeti, kot pa clovek..


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Šokirana
7.4.2008 11:08:41   
srki
Ja, caffe, boj se meuser posted image user posted image .

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?