|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 13:11:37   
Pia73
baguska moje mnenje je, da tile reč. ne vplivajo kaj dosti. Jaz sem tudi dobila očala lani, pa sem jih prej imela samo za TV. Moj mož pa je za rač. sigurno 12. ur na dan pa vidi kot res. Tako, da po mojem rač. ni kriv,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 13:17:36   
Anonimen
Pri okulistu dobiš recept,da ti pri optiku naštimajo na očala refleksna stekelca-to za tiste,ki so dost pred računalnikom...pa tudi za rač.obstajajo antirefleksni zasloni....no neki podobnega,zaščita zaščita,poskusi morda bo boljše.8)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 13:20:04   
baguSka
Res ne vem.. Jst sm za računalnikom tud vsak dan najmanj
po 12,13 ur in več. Pol pa še TV predn grem spat.:grrr:

Res bo najboljš da grem mau na pregled, sej sm včeri zvečer mela totalno krizo k sm hotla eno nadaljevanko na TV pogledat, pa podnapisov in obrazov sploh nism vidla..:zmeden: Samo eno migetanje sem in tja..:( Sm se kr mal ustrašla. Pol sm pa hitr ugasnla pa šla u špegu pogledat kaj se dogaja z zenicami, pa je blo čist očitno, da je desna večja od leve in da se pr svetlobi sploh ni spremenila. No to je trajal kakšno uro, pol je blo pa dobr..:zmeden: Pa dons je tud!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 13:23:03   
baguSka
Neva hvala. Res bo najboljš da grem mau prevert stanje.

Joj kok sm se zdele ustrašla. Mi je edn po vratih trku in sm šla pogledat kdo je. Pa so bli eni mulci čist strgani s kapucami na glavi, tko da jih nism u faco vidla, pa so govorl maškare (pa sploh niso bli oblečeni v maske). Sm hitr zaprla in zaklenila..:ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 13:25:25   
Anonimen
Druzga ti ne ostane kot na kontrolo k okulistu najbrž se ti je res spremenila dioptrija.Vsaj men se je sem imela podobne težave pred mesecem kot ti.Nisem vidla ure,da grem k okulistu.Mi je rekla,da sem še dolgo zdržala(skoraj 4 leta)z isto dioptrijo.Dobila sem nov recept za nova stekla in sveda sem izkoristla za nov imidž:)-nov seksi:zmeden2:okvir.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 13:41:35   
baguSka
:)-:)- Ha bom poskusla!8) Pol bom pa tud jst z novim imidžom!:love:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 14:39:58   
Skye
Splišni to pa nisem vedela, da se proti večini otroških bolezni danes že lahko cepiš:zmeden:...sem malo ozadi očitno;)
In kje se to lahko cepiš?
Čeprav sem nekje brala, da so pa določeni ljudje imuni proti tem boleznim....upam da sem jaz tud, ker ne verjamem na kot otrok nisem bila nikoli izpostavljena tem boleznim...fasala jih pa nisem:)

Baguska sem ti odgovorila pod post od k. (test nosečnosti);)





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 14:55:06   
Anonimen
Proti rdečkam in vodenim kozam se ne cepi.
V otroški dobi smo bili cepljeni proti:oslovskem kašlju,ošpicam,otroški paralizi,mumsu...upam,da nisem še kakšno pozabilaaja pa črnim kozam:zmeden:Sedaj sem nekje slišala,da bodo začeli ukinjat cepljenje proti nekaterim boleznim,ker so popolnoma izginile.Ne vem točno katere.
Rdečke in koze pa bi bilo dobro prebolet v otroški dobi,ker bolj star ko si bolj so hude in lahko pustijo posledice,posebno če nosečka faše rdečke.Za ostale proti katerim smo bili cepljeni ni problema.
Če še nisi imela nobene in bo tvoj malček domov prinesel,lahko zboliš tudi ti,ni rečeno.Nekateri so rdečke preboleli nevidno-se pravi brez bilo kakšnih bolezenskih znakov in so poslej imuni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 14:59:42   
Anitka
Ahoj!

A je še kaj prostora zame?;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:00:36   
clea
Ojla punce!A ste kr doma za računalnikom!!!A niste šle nič na sonček,pa u maškare???:)
Jst bi šla pa se morm učit!!!:(

Lp,Clea

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:05:04   
Anonimen
Anitka...ti kar,še je prostora,piši riši.:)-
Clea sonček že mraza manj,volje pa še manj.Res je pustni torek,ampak tu na obali so že vse prireditve organizirali v soboto in nedeljo danes pa je živa žalost.:((

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:08:43   
Anitka
Pri nas še kar neke maske hodijo naokrog in so kar luštkane. Drugače pa se tudi jaz stiskam k radiatorju, ker je pa v našem koncu spet najbolj mraz. Pri nas je bilo zjutraj kar 23 pod ničlo. Drugače pa malce počivam, pa gora likanja me čaka 8) Jutri pa spet v vrtec.
A bomo spile kak čaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:11:56   
VITA74
Tudi v Lj kotlini je danes prav močno pritisnil mraz a kljub temu je lušno ko je končno sonček namesto večne megle :bravo: bili smo ne sprehodu in se bobali in potem pojedli odlično kosilo (hvala babi) in potem mami v službo :( škrat pa na cartanje pri babici... :)-
Jaz bi eno močno kavico :kava: , da bo zdržala do večera, še katera???
Lp :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:13:25   
Anitka
O.K. bom pa eno :kava: A jo boš ti pristavila?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:13:29   
clea
madona 23 minusa je pa kar hudo.v lj. je blo sam -7.:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:13:53   
NENAJANI
Kje so danes vse žabice?????:zmeden:
A tolk fehtajo pusta hrusta, al iz spoštovanja do Prešerna nočejo pisat na forumu?????:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:14:47   
clea
kdo so pa to žabice?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:16:12   
NENAJANI
Jaz kličem babnice s RR kar žabice. Se mi lepo čuje!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:16:27   
Anitka
Pa še kako je hudo pri minus 23, sploh meni, ki sem že itak tak zmrznjenček. Po mojem bi v 15-ih minutah mirovanja na mrazu kar postala ledena gmota. Poleti nas bo pa spet nabojl cvrlo tule v Prekmurju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:17:55   
emaa
jaz sem z mraza lih pršla, pa se bom počas ogrela. Sem lih zvedla za en ss, v 7 tednu, žalostno, ampak zato pa men:hudicek: zamuja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:18:44   
Vera*
Joj kaj je že to če ti je vroče??????????Madonca sovražim ta mraz in zimo.:grrr::grrr:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:20:16   
Anitka
Hja EMA res žalostno tile ss. A tebi pa zamuja? Glej si ga no. Držim pestke:miska::miska::miska::miska::miska: da tokrat kar za kakih devet, deset mesecev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:21:31   
emaa
bilo bi lepo, pa ni ne enih, ne drugih znakov, po enotedenski zamudi bom delala test, prej ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:24:35   
Anitka
Ema nič sekirat zaradi znakov. Se že veselim drugega tedna, ko ti bomo čestitale za srečko :nosecka: Kdaj pa bi se :hudicek: "morala" prikazati?

Vera tudi jaz se že sprašuje kje je sonce, morje :):morje:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 15:25:57   
clea
emamair tudi jaz držim pesti,da :hudicek: ne bo še doooolgoooo.Sporoči ko boš kaj več vedla!!!

Je pa hudo,ko zveš za ss!Moja prijateljica je tudi zdaj v t tednu pa sem se kar malo ustrašila zanjo ko si napisala,da si zvedla za en ss.No sej itak da ni ista,ampak me je sttrah,ker je enega že imela,pa ji ful želim da bi bilo tokrat vse OK!!!

Jaz sem danes gledala slike z morja in zdaj še bolj komaj čakam poletje pa morje pa sonce,pa toploto,pa take stvari...:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?