|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
6.4.2008 21:02:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jakoLUlana)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj obleči po porodu?
6.4.2008 23:04:28   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Jaz sem sicer pozimi oblekla isto s katerim sem prišla v porodnišnico,spodaj pa sem raje always dala namesto vir


Enako. Saj hlače se dajo po velikost v pasu regulirati...


Isto.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj obleči po porodu?
7.4.2008 7:33:54   
aleksandra silvija
po 1. porodu poleti sem oblekla ene malo bolj raztegljive hlače in majčko---pa mi je vse skupaj lezlo dol, ker sem šla domov s celo -3 kg kot pred nosečnostjo(težki porod, velika izguba krvi,....)

po 2. porodu pozimi v jeans hlačah, ki sem jih nosila tudi pred nosečnostjo, ampak so mi bile takrat malo prevelike

sedaj po 3. bom pa,.....kar eno poletno celovno ohlapno oblekco-no, letos pa ne pričakujem, da bom kaj kmalu zlezla v stara oblačila, sploh če pogledam stegna in rit,....

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj obleči po porodu?
7.4.2008 10:15:35   
zabica26
Sploh se nisem ukvarjala s tem, v čem bom šla domov. user posted image
Šla sem v nosečniških kavbojkah, nosečniški polo majčki, natikačih in to je to.

Res je, da je trebuh ornk oplahnil, ampak me je vsak pritisk na mehkega bušija motil, zato sem še ene 3 tedne naokrog skakala v nosečniških hlačah. Majčke pa še dlje, sploh zaradi prsi in dojenja...
Potem sem začela oblačiti obleke od prej-pred nosečnostjo, ampak so bile majčke večinoma premajhne. user posted image

Pa smo šli v šoping po nove cunjice...

Tukaj res nisem komplicirala...pa na začetku sem skoz nosila vir vložke...tudi za ven... user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj obleči po porodu?
7.4.2008 11:28:24   
mojsoncek
V nosecniskih hlacah in jopici. Nisem niti razmisljala drugace.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj obleči po porodu?
7.4.2008 11:30:00   
anckabancka
Prvič sem sredi poletja odšla domov v ozki oblekici, ki mi jo je prinesel mož namesto enega krila na vrvico v pasu. Sem se stlačila vanjo in bila še ponosna, da tako dobro zgledam par dni po pordu. Mož je že vedel v čem bom sexi. user posted image

V drugo sem mu točno pripravila in mi je prinesel prave hlače. Bilo je sredi zime in sem oblekla hlače, ki sem jih nosila prve mesece nosečnosti, z malo bolj elastičnim pasom.

Tretjič pa še ne vem. Kakšno tuniko pa ene hlače ali krilo, če bo toplo.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Izbira imena
j.urska

Katero ime ti je najbolj všeč?

Lovro (31%)

Žiga (33%)

Mark (36%)


Število vseh glasov: 335

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!