|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 [15] 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2005
17.6.2008 21:27:01   
Čungalunga
Hello, deklice!

Kaj je zdaj, kje se skrivate? Se v posteljah grejete, ko je zunaj tak mraz. Brrrrrr!! user posted image

Mi imamo pa za drug teden v načrtu it do Gardskega jezera - s šotorom, pa ne vem, če ne bomo rajši odpovedali vse skupaj. Smo mislil it malo do Gardalanda, pa v safari (tam je noro fajn) in ZOO, za Aqualand se mi zdijo še premajhni. Potem pa čez Dolomite nazaj domov. Ampak me resnično ne vleče v tem mrazu in vlagi. Bomo vidli.... Ker gremo sami, ni problem načrt spremenit user posted image

V soboto smo zmagali - Jakob je šel v LJ v kino, je tako šibal na avtobus, da mi tut lupčka ni dal user posted image . No, ampak sem bla vesela. Sem spraševala, če je bil RES priden, ker mi nekako ni šlo skupaj. Pa pravijo, da je bil. Da je sicer stresel kokice vmes, so jih pobrali, vse ostalo je blo pa kul user posted image  Oh, kako otroci odraščajo....

Milchy, kako je na user posted image  Kaj lepše vreme? Eh, za Žigca se ne sekiraj, saj so vedno obdobja, gremo kar iz enega v drugega.

Vesel, yarine osebno nisem imela, sestra je bila zadovoljna. Imam Diane35, pa jih bom verjetno nehala jemat, al pa vsaj za par mesecev prekinila. Iz istih razlogov kot ti: skoz sem utrujena, čist crknjena, zvečer mi je fulkrat slabo, ko grem spat, libido...kaj je touser posted image  Bom verjetno čez poletje nehala.

Aja, pa moram vam povedat, da sem ful vesela, ker smo kupili novo mizo in stole. Sem si že dolgo želela ovalno + 6 stolov. Pri nas smo v 2-sobnem stanovanju in smo čist na tesno, do zdaj smo imel samo eno malo mizo + 4 stole, Jakob je še v svojem stolčku, zdaj smo pa "gospodje" user posted image

Dajte se no mal oglasit user posted image

Lp, vaša ČL user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Majčice 2005
20.6.2008 8:00:30   
vesel
oooooo Čungalunga res lepo,da si se oglasla! In lepo je,da si vesela zaradi miz in stolov.
Jaz imam po Yarini libido(ga nisem zgubla).Sn ga pa pri Logestu.Sn zadovoljna z Yarino in full lukam hehe.



PUNCE MORAM VAM POVEDAT
DANES SN SE OB 7H ZJUTRAJ TAKO ZJOKALA OD GANJENOSTI.
STA MI DANES ZA 25.RD MOŽ IN HČERKICA PODARILA VEEEELIIIIKKKKK ŠOPEK VRTNIC NO3 JE BIL PA SKRITI ZLAT PRSTAN-JAZ PA V JOK.


_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Čungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Majčice 2005
20.6.2008 12:01:25   
Čungalunga
Hej, Vesel, VSE NAJBOLJŠEEEEEE ZA 25KOOOOO. user posted image user posted image user posted image

Želim ti vse najboljše, veliko veliko zdravja, sreče in zadovoljstva, pa ljubezno, čeprav vidim, da ti je ne manjka user posted image

Lepo praznuj, vidiš, kakšen lep sonček je zunaj. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Majčice 2005
20.6.2008 13:24:41   
vesel
Hvalaaaaaaaaa ČL ja bom praznovala pa sonček je tudi ja.

Oštija kje pa je MILI??

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Čungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Majčice 2005
20.6.2008 21:53:04   
mama_milchy
user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Majčice 2005
22.6.2008 18:36:50   
vesel
Hvvvaaaaaaaaaalllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Majčice 2005
22.6.2008 21:13:18   
Čungalunga
Ojlaaaaa!

A ni krasno, ko je zunaj tako toplo vreme user posted image  Pr nas smo prav zadovoljni: kolesarimo, se "sladoledamo", v hribe sicer še nismo šli (razen eno malenkost prejšnjo nedeljo", ampak bomo tudi to. Jakob je za RD dobil tudi pohodne čevlje in je čist navdušen nad njimi. Drugač pa zadnje dni ful poje in je skratka čist v elementu - očitno tudi njemu tale sonček prav paše user posted image

No, da vam povem, za kakšne stvari pri nas jokamo: ker smo se včeraj prav pozno zabavali pri sosedih, je posledično pranje glave padlo na današnji večer. In pri nas imamo poleg deklice še fantka, ki sta dolgolasca oz. Maks je bil do lanske spomladi, ko si je ful zaželel ostrič. V redu, zdaj je kratkolasec, ampak vseeno so mu lasje zrasli in je bil čas za ostrič. In je dons ves čas jamral, kako bi on bil rad ostrižen na balin. Pa sem se še nekako strinjala, ko me je prijateljica opozorila, da ga lahko sonce ful opeče. In sem ga ostrigla na 2 ali 3 mm, on pa v jok, da bi rad na balin - ČIST na balin user posted image
No, ga nekako pomirim in se spravim strič Jakoba, ki ima pa res kar dolge (za fantka) in mi vmes začne jokat, da se pa zdaj on ne bi.
Potem pa začne jokat še Nina, da bi rada, da jo ostrižem jaz in ne frizerka. Se ni in ni mogla potolažit. Seveda je nisem, ker bi jo itak frizerka mogla popravljat, bi jaz naredila več škode kot koristi...joj, otroci user posted image

No, kako ste pa kaj ve? Vesel, si lepo praznovala user posted image

Milchy, kje si pa ti? Se z Vesel samo prek ZS pogovarjata, k tukaj ni nobene user posted image

Mala, kje si???

Lp, vaša ČL user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Majčice 2005
26.6.2008 11:42:52   
vesel
Hahaha Čungalunga! Ja jaz sn še kar ok praznovala kljub bolezni,ki sn jo dobila na dne mojega RD.Imam Angino in tako velike bikovske tbl.(antibiotik) In dobila sn vročino 39 st.C.
Danes imam vročino 38.3-tak,da za malenkost gre na bolje je pa zelo pasje počutje Angina+dodatna vročina vzunaj.user posted image user posted image

Z Milchy se pa že tud dolgo nisn čulauser posted image -kje pa je sploh?!

In vse ostale?

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Čungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Majčice 2005
29.6.2008 10:25:04   
mama_milchy
Ojla,

kako smo kaj? jaz delam in če ne pa uživam na plaži z malim; smo dobro, še ta teden do petka delam in pol grem na dopust za 10dni....je full vroče, gužva na cestah me spravlja ob živce, ko grem v službo in norim, ker vsi nekam hitijo in silijo ma itak počasi se daleč pride;

kako pa vaši otročki? kam greste na dopuste?

alla, uživajte, grem jaz še kaj nardit pred službo; sej veste cunje, pospravljanje in tako.....

lep dan,

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Majčice 2005
29.6.2008 14:49:26   
vesel
oooo izgubljena Milchyuser posted image . Ma nič ne počnemo,ker je ful vroče.
Mi še kar ne vemo kam na dopust letosuser posted image  Še premlevamo.
Moja Ajda je nabrita ko user posted image .Mi zadnjič reče,ko semi jo malo požgečkala:"Mami nehaj,ker te bom atiju povedalauser posted image !"

Torej se ve kok je ura.

ČUngalunga kje si pa ti? A si že kj šla do G in zamenjala KT?Poskusi Yarino sn full zadovoljna!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Majčice 2005
10.7.2008 12:00:08   
vesel
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa dobro ženske kje se zdaj skrivate??

Jaz sn dala moj modrostni zob zdaj ven--končnoooouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Majčice 2005
16.7.2008 8:39:29   
mama_milchy
jutro,

evo mene; z dopusta, sveža in spočita, v pakiranju 2 v 1......ja, ja, damice moje, ni bilo user posted image  in smo naredili test pa je pokazal +, tako da najbrž sem user posted image , 31/7 ko imam G pa bom najbolj sigurna...

Kako ste drugače? Vidim, da se bol malo piše, najbrž ker je poletje in uživate zunaj na sončku oziroma v kakšni prijetni senčki...

Jaz sem dobro, delovno že ampak gre.....

Ok, se beremo, zdaj grem mal pospravit; cunje in to, sej veste, dela pri hiši nikoli ne zmanjka...

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Majčice 2005
18.7.2008 22:19:44   
vesel
Moja,moja Miliiiiii maoštja kaj bomo zibali,jaa bravoooooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Da nam javiš,ko boš ziher.

Jaz sem ok,moja mala Ajda tudii jaooo je taka lumpa gratala in prišla v obdobje,ki mi je začela ugovarjatttuser posted image  hmmmm. Ampak sem jo bolj v roke prijela in sem za kanček bolj stroga pri vzgoji,ker popuščala ji pa tudi ne bom. Ne bom dajala potuhe v brezveze.user posted image

Kako ste ostale?? Čungalunga,anja,.....user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Majčice 2005
19.7.2008 8:58:59   
mama_milchy
dobro jutro,

ma sem dva testa naredila in je bil user posted image user posted image , spi se mi full (kot pri Žigcu), malo sem sitna, kava mi ne gre za pit (ponavadi se dan brez nje ni začel), jedla bi čips s papriko skozi (prej sem živela brez) tako da najbž sem user posted image , tudi trebuh je bol trd; sicer pa bomo 31/7 vidli kaj se dogaja....

Žiga je tudi v fazi ugovarjanja in veliko je NE-jev ampak ne popuščam; sej ko vidi da ne drži njegova, hitro reče oprosti in postane ko angelček priden...

Kje so pa ostame Majčice 05?

Uživajte

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Majčice 2005
30.7.2008 20:55:33   
Čungalunga
Ooooooooooooooo, bravo, bravo, Milchy user posted image user posted image user posted image  Prav lepo presenečenje si nam pripravila. Želim ti vse lepo. Ju3 imaš pa G, kaj? Dobro opravi user posted image

Mi2 z možičkom sva že doma z morja, imeli smo se super fantastično, šotorili smo na Lošinju user posted image  V soboto zvečer sva pa pustila otroke v Istri pri mojih starših, midva sva v pon začela delati user posted image , pa še posrpavljava doma, ker imava prah v vsaki luknjici, pa pobrišeš, naslednji dan je pa user posted image  spet tam. Grrrr!!! Hja, kaj češ, bomo imeli pa potem lepo kopalnico in WC, to je pa tut nekaj vredno, kaj? Ampak komaj čakam petek, ko bova šla k otrokom, sva jih prvič pustila in sem kar na trnih - kljub obilici dela.... Ampak mi je lepo, ko pravijo, da se imajo fajn user posted image

Upam, da ste ve v redu, da lepo preživljate tole poletje. Milchy, čestitke še 1x!

Pa pa, vaša ČL user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Majčice 2005
30.7.2008 22:43:48   
mama_milchy
Čungalunga,

pa kje si ti? sem že mislila, da ste me vse zapustile; vsak dan gledam, ma nobena nič ne piše.

Upam,da si se imela lepo na dopustu in uživala; mi smo bili med 5/7 in 14/7 gor v beli krajini; sedaj v ponedeljek pa smo šli na enodnevni izlet v gardaland, včeraj pa v zambratijo se kopat;
drugače opažam, da sem res user posted image , zaspana sem full, trebuh je trd, prsa težka, več jutri po pregledu;

sedaj šibam domov iz službe;

lp

(odgovor članu Čungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Majčice 2005
31.7.2008 20:58:52   
Čungalunga
Milchy, si v službi? Kako si opravila danes pri G? Kdaj imaš rok?
Vam je bilo v Gardalandu všeč? Mi smo bili junija v Gulliverlandiji (ne vem, če sem to tukaj že pisala user posted image ) in nam je bilo super všeč, je krasno za male otroke, pa še cenejš...kaj češ, Gorenjci user posted image

Ja, res smo se zanemarile, majčice, nikjer nobene. Bomo po dopustih bolj pridno gor visele in čvekale, a ne?user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Majčice 2005
31.7.2008 21:36:47   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Čungalunga

Milchy, si v službi? Kako si opravila danes pri G? Kdaj imaš rok?
Vam je bilo v Gardalandu všeč? Mi smo bili junija v Gulliverlandiji (ne vem, če sem to tukaj že pisala user posted image ) in nam je bilo super všeč, je krasno za male otroke, pa še cenejš...kaj češ, Gorenjci user posted image

Ja, res smo se zanemarile, majčice, nikjer nobene. Bomo po dopustih bolj pridno gor visele in čvekale, a ne?user posted image


Oj, sem rešla; G mi je dal PDP 20/3 po UZ, po zadnji M pa je še vedno 11/3, pikica je še zelo majhna (4 mm) in je težko ocenil karkoli, me je naročil 4/9 spet na pregled in upam,d a bo vse OK do takrat; po ginekološkem pregledu in otipu ter po prsih, sem res user posted image ; tudi zaspana sem grozno, sitna in tečna tako pravi moj user posted image  in Žigec user posted image user posted image user posted image
V Gardalandu je bilo full kull user posted image user posted image user posted image  in je reku Žigec, da gre spet jutri user posted image

ja, majčice smo bol dopustniške, bo pa zima bol pestra,

ja, delam, ta teden sem popoldanska 16-23; drug teden pa dopoldanska 7-14; ko sem zjutraj še nekako gre, zdržim, popoldan pa nikakor; okoli 21-ih sem že gotova, se mi spi in ne zdržim/ne preneašam ljudi;

ti, tvoji otročki kako ste?

(odgovor članu Čungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Majčice 2005
31.7.2008 22:47:09   
Čungalunga
Milchy, super, da si fajn opravila user posted image . Jaz bi tut še enega user posted image .... pa ne bo nič, so rekli gospod mož user posted image  Pa saj vem tudi sama, da ni dosegljivo....

Otročki so baje super, sva jih v soboto zvečer pustila pri mojih starših v Istri - naj bi bli do nedelje, pa greva mi2 jutri popoldan dol in se potem vrnemo skupaj. Komaj čakam, res. Drugače je pa Maks na Lošinju splaval user posted image , Nina je itak že profesionalka user posted image , Jakoba pa ne spravimo dlje kot do kolen in mi babi piše SMS, da on kraljuje na obali user posted image . Res komaj čakam, da jih vidim. Sva jih prvič pustila, pa mi res manjkajo. Sva imela z možem plan, da bova mal kolesarila ta teden, pol se je pa renovacija kopalnice zavlekla in sva cel teden pucala stanovanje user posted image

Nič, se še tipkamo, Milchy, ti uživaj in bodi srečka user posted image , ostale majčice pa uživajte te lepe dni, upam d,a se imate skrajno fajn.

Pa pa, ČL user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Majčice 2005
7.8.2008 14:00:40   
mala
Podravljene Majčice!
No končno mi je ratala ena luknja vmes, da vam malo napišem...Ja naš najmlajšiuser posted image je začel veselo kobacat in ga je povsod dovoljuser posted image  jest pa sam letamuser posted image za njem, ko vleče razne kableuser posted image .

V glavnem smo imeli pestro dogajanje zadnje čase,  Zala si je razbila ustnico in dobila 7 šivov, je zelo dobro prenesla vse skupaj-šivi so sami odstopili in zdej je vredu. Mislim, da se ji ne bo nič poznalo. Potem je padla pa še na sprednje zobke in zdej so začel odmirat-postajajo vse bolj siviuser posted image  in ne bo imela več lepih belih-mlečnih zobkov. Je pa zobozdravnik rekel, da se ni tako močno udarila, da bi kaj vplivalo na stalne zobkeuser posted image .
Ja je bolj štorasta deklcauser posted image  tale naša Zala tudi po kolenih sodeč.

Mama_milchy čestitamuser posted image  za user posted image  in tvojemu Žigcu, ker bo postal starejši bratecuser posted image .


Vesel vse najboljše za roj. danuser posted image user posted image  -vem da sem malo pozna, si pa moj letnik
sam, da sem jaz par mesecev starejšauser posted image

Čungalunga-lepo da sta si vzela malo dopusta in da vajini sončki uživajo na morjuuser posted image , no midva jih še nisva dala v tako dolgo varstvo ti pa verjamem, da jih zelo pogrešaš.

Zdej grem pa še malo pospravljat preden se naš mali zbudi, potem pa po Zalo v vrtecuser posted image .
Lep dan in lep dopust vsem Majčicam inMajčkom.
user posted image user posted image



_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu Čungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Majčice 2005
11.8.2008 9:42:24   
mama_milchy
Ojla,

no, no; pa se le prebujamo majčice. Kje pa je Vesel?

evo jaz sem kr OK, to user posted image  prenašam kr dobro, se mi full spi in bi skozi na kavču ležala; drugače kakšnih slabosti (bruhanje in podobno) pa nimam; Žigec je vesel, da bo dobil user posted image  in je že zbral imena, mogoče pa mu bomo izpolnili želje, saj sta in za user posted image  in za user posted image  lepi imeni; več o tem pa marca user posted image

mala, kako pa je to Zala padla? revčka mala, upam, da je sedaj vse OK.

ČL, kako si zdržala brez otročk?

grem jaz kaj postorit po bajti pred službo;

se tipkamo

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Majčice 2005
14.8.2008 21:27:02   
Čungalunga
Živjo, dekleta!

Prav lepo vas je brati, da se počasi počasi že spravljamo skupaj user posted image  
Mi smo presrečni, da je pred nami malo daljši konec tedna - jutri dokončno zaključujemo z našo prenovo - manjkajo samo še fuge v WCju, pa luč zmontirat v WC in to bo to. Prav lepa je kopalnica, moj oči se je res maksimalno potrudil. Kapo dol! user posted image user posted image
Otroci so na morju uživali ful, vseeno me je pa Jakob pogrešal in se potem ves vikend, ko smo bili skupaj dol stiskal in stiskal k meni, babi in dedi mu nista smela nič pomagat ali pospremit na stranišče. Samo mami...user posted image  Tudi joka je bilo več tista dva dneva, medtem ko so jih ostali ful hvalili, kako so bili pridni ves teden. Sem bila prav ponosna na njih. Res hitro rastejo!
Mala, krasno, da si se oglasila. Upam, da je Zala že čisto v redu, da udarec ni bil prevelik šok zanjo user posted image  Ste dopustovali že kaj? Kdaj pa zaključiš s porodniško za najmlajšega?
Milchy, a zdaj nas boš pa držala do marca v negotovosti glede imen??? Daj nam malo prišepni, no user posted image  Saj ne bomo nikomur povedale user posted image Ful fajn ,da se dobro počutiš...
Veseeeeeel, kje si????

Prijeten konec tedna vam želim, pa fajn se crkljajte in spočijte, pravijo, da bo slabo vreme in ne bo za nič drugega kot crkljanje... No, mi imamo še 3 RD od prijateljev in bo tudi luštno user posted image

Pozdravček, vaša ČL user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Majčice 2005
16.8.2008 20:40:31   
vesel
Evoooooo meeeeeeeeeeeee babe moje! MILCHY moja iskrene čestitke za bebicoooooouser posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Jaz sem pa bila skoraj cel mesec v bolnici-imela sem pljučnico pa noben Penicilin mi ni pomagal. Razen čist ena x zadeva,ki je za pljučnico--neke Primotren tbl.
 
Zdaj se pa pe doma cajtam in še nisem čisto pri močeh-me je vse skupaj zelo izčrpalouser posted image user posted image .
 
Tako,da se opravičujem za tako dolgo odsotnostuser posted image user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Čungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Majčice 2005
17.8.2008 21:04:39   
Čungalunga
Heeeej, Vesel, welcome back user posted image user posted image user posted image  Upam, da se bom kmalu čisto do konca pozdravila, pljučnica je zoprna zadeva in zna pustit kar dolgo posledice! Pazi nase!!!  user posted image user posted image user posted image Je bilo pa verjetno kar zoprno cel mesec v bolnici bit user posted image  Kako je pa kaj Ajda prenesla? Uboščki... user posted image

Jaz sem Primotren ravno v začetku tega meseca jemala, ko sem imela ful hudo vnetje mehurja. K sreči je hitro prijelo, bolelo je pa ko strela user posted image

Upam, da te doma primerno crkljajo, pa da si boš zdaj kaj več časa za nas uspela vzeti user posted image

Še en veeeeelik user posted image obema z Ajdo, pa lep pozdrav, Metka


(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Majčice 2005
17.8.2008 23:38:09   
vesel
Hvalaaaaa Metka za objem. Moja mala Ajda je kar prenesla,sicer sma pa obe imele krize,ko sva se jokale za en-drugo. Zdaj se pa na veliko cartama z mojo malo miško-me nikamor več ne spusti.user posted image user posted image  Še na Wc gre z manouser posted image user posted image moj srček mali,...

MILCHY kje pa si ti?

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Čungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 14 [15] 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 [15] 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?