|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 10:58:07   
Mišni
Oha, O.K., potem mi ni treba zdaj več tu, zraven računalnika čakat, če bo slučajno treba brisatuser posted image , ampak grem lahko z otrokom ven.

Je pa res lepa obleka.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 11:05:21   
*alja*
Jas tudi nebi rdeče srajce k tej čudoviti obleki!

Sicer pa a ni to vajin dogodek, zakaj sploh tašča hodi z njim po srajco?  Ma super da vama pomaga ampak če bi bil to moj dan bi jas hotela da midva poiščeva vse kar bova dala nase in da noben sploh tega ne vidi preden napoči tisti usoden dan!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 11:12:13   
brigitaa
Tudi naši otroci se bodo enkrat poročili, pa bomo videle kako bo katera mamica pomagala pri nakupih in idejahuser posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 11:19:33   
Skratek46
Ne ne-nikakor jo ne želim prikrajšati za karkoli-me ne moti če gre zravn-vem, da ji to veliko pomeni. Sam pa ne more pa mislit, da se bom strinjala z njo a ne?user posted image

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 11:21:14   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

. Sam pa ne more pa mislit, da se bom strinjala z njo a ne?user posted image


Zakaj pa ne? Ne bi bilo to lepo....za vse "vpletene"?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 11:27:57   
Skratek46
Pa zakaj nekatere delate take polemike glede vsega-pa njegovo obleko smo zbrali skupaj-je bla tudi ona z nama in smo se vsi strinjali-lila srajca mi pač ni ok in se mi ne zdi v redu da rečem da je cool sam zaradi ljubega miru...včasih sem to pošela, pa sem staknila rano na šelodcu. Poroka je najin da in itak vso zadevo nekako dirigiram jst-ker je on bolj zaseden z stanovanjem in dela cele dneve-tko da lila no way-vsaj zdej ko vem da je še čas in da bova že našla neki...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 11:29:12   
*alja*
Ne saj fajn če sodeluje, jas bi bla zelo hvaležna če bi mi pomagala z pripravami in svetovala, ampak obleka se mi pa zdi taka intimna stvar, kjer se res morata ženin in nevesta sama odločit, in predvsem dobro počutit v obleki, šele takrat bo res ta prava poroka, ker če se tebi obleka nezdi lepa in moraš bit cel dan v njej, ni prijetno.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 11:30:19   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Pa zakaj nekatere delate take polemike glede vsega-pa njegovo obleko smo zbrali skupaj-je bla tudi ona z nama in smo se vsi strinjali-lila srajca mi pač ni ok in se mi ne zdi v redu da rečem da je cool sam zaradi ljubega miru...včasih sem to pošela, pa sem staknila rano na šelodcu. Poroka je najin da in itak vso zadevo nekako dirigiram jst-ker je on bolj zaseden z stanovanjem in dela cele dneve-tko da lila no way-vsaj zdej ko vem da je še čas in da bova že našla neki...


Ja kaj pa on pravi? Njemu je všeč al ne?


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 11:34:42   
Skratek46
On mi je reku:"Ja shit,sm POZABU, da je res vse rdeče,črno in belo...".Je pozabu-smotko...on itak vse pozabi-bog pomagaj da ne bo pozabil pridet na poroko....hahahahahahahahaha.
Njemu je dovolj, da sm jst srečna in da mu ne najedam-po moje je tako-čeprav on pravi, da ni resuser posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 12:01:53   
cukr07
Si te predsetavljam, da te je vrglo s tira ja. Ampak saj se da še vse rešit do poroke.
Naj ti v tolažbo povem, da je moja tašča hotela za na najino poroko oblečt bel kostim in da se je meni ob tej novici tudi čist utgalo. No potem smo jo le nekako prepričali, da to pač ne gre - je mela še dolgo časa dolg nos, ampak na koncu smo le našli drugo barvo zanjo.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 12:07:23   
Skratek46
Beli kostim-hmmmm...ja sam ta bi se mi še manjkala...phahahahaha.Ne ne-moja mi nebi tega nardila-sva že gledali za njo eno fancy rumeno oblekico-ona ima itak super postavo in tudi lepo zgleda-pa tudi za tasta smo že zbrali...Tko, da ne bo bela...
Itak, da se da vse rešit sam veš kako je, ko maš polno glavo vsega in te pol vsaka malenkost iztiri-zdej sm še dobra-sm se malo ulaufala...prej sm pa kr jokala ko dž, ko je šlo kaj narobe-hvala bogu, da me je minilo. Dobro v temu je pa, da mam mega postavco od vse živčnosti sm skenslala 9 kg-sej me sploh ni motlo niti prej-sebi sem se zdela bolj ženstvena-sam je pa lepo, da me vsi sprašujejo kaj za vraga delam da sm ratala tko suha...phahahaha. Naj se poročijo, pa bojo vidle user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 13:18:14   
lelaval
Škratek, jaz se s tem sploh ne bi obremenjevala.
Jaz bi tako naredila, če bi bila na tvojem mestu: če je tašča želela srajco izbrat (ali celo kupit), bi jaz njeni volji ugodila - naj jo kupi, če želi (sploh, če mu takšna barva pristaja). Kje pa piše, da bi jo potem tudi moral imet oblečeno? Na poroko bi oblekel srajco po najini izbiri, če bi tašča hotela razlago - se je pač polil z vinom user posted image  - s takšno srajco pa valjda ne bo na lastni poroki user posted image . Pa bi bil volk sit in koza cela - pa še nekaj živcev prihranjenih na obeh straneh user posted image .

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 14:23:06   
vesel
Škratek sej tvoja obleka je čist vredu oz.luštna je!! Ne vem kaj je tk narobe,če je mal črne čipke vmes?? Haloo?? To je moda..

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Lila srajca...
7.4.2008 0:21:53   
benika
Škratek sej tvoja obleka je čist vredu oz.luštna je!! Ne vem kaj je tk narobe,če je mal črne čipke vmes?? Haloo?? To je moda..


Obleka je že superca (res je čudovita), ampak sori škratek, rdeči čevlji pa res ne pašejo zraven.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Lila srajca...
7.4.2008 8:28:01   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Škratek sej tvoja obleka je čist vredu oz.luštna je!! Ne vem kaj je tk narobe,če je mal črne čipke vmes?? Haloo?? To je moda..


Obleka je že superca (res je čudovita), ampak sori škratek, rdeči čevlji pa res ne pašejo zraven.


Sem čakala, če bo katera kaj na to temo rekla, da nebi bila jaz prva. Tudi meni se zdi, da tukaj rdeča barva ne paše zraven in da nebi dobro izpadlo. Ampak res je tako, kakor komu paše... Jaz imam zelo rada rdečo barvo ampak se mi zdi, da bi moglo biti vsaj malo rdeče v obleki, da bi dobro izpadlo....
user posted image  Recimo tale pa rdeči čevlji.... to bi pa že šlo...

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Lila srajca...
7.4.2008 11:34:43   
pety78
Lepa oblekca! user posted image Ne je pokvarit z rdečo barvo.

_____________________________



(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Lila srajca...
7.4.2008 13:35:36   
Pajaca
Kok manj problemov mam ker se ne poročim! No pa itak moj tud pod razno ne bi šel s svojo mamo gledat obleke pa srajce.... bi šel raje sam vse nabavt, če pa bi že koga s sabo vlekel bi brata.

Sam čist tko k obleki niti pod razno ne pašejo rdeči čevlji. Ti bodo unič vso eleganco obleke. Tud k uni k jo je ena dala z rdečo črto mi ne pašejo.

Pa tud njemu ne bi dala gor ne rdeče ne lila srajce ampak lepo belo, ampak ne klasika kroj, pač nekaj malo odbitega. Pač črno bela kombinacija. Ker karkoli drugega ne bo zraven pasalo, razne sive srajce mi pa ne pašejo na poroko.

Pa magar če ima potem za neuraden del eno pisano srajco, lila rdečo rumeno karkoli že, sam za uraden del bi mi pa pasal tko črno belo.

Pač rdeča vabila bodo pa pasala k rdeči troti, saj ni nujno da imata tudi vidva takrat nekaj rdečega na sebi???



PS Drgač je pa men luštna una rdeča obleka.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?