|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
8.4.2008 12:06:55   
kovač
Gapisala, a ti pol kasiraš za čiščenje pisarne 17 eurov na uro?

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
8.4.2008 12:41:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Pospravljate? Lektorirate? Pazite otroke? Karkoli...

Koliko vam to nanese na mesec?

Jaz igram Loto... z izgubo. user posted image


ko sem imela še čas sem delala vse zgoraj našteto.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
8.4.2008 13:49:12   
andie
Še delam ne, razn diplomo tu pa tamuser posted image
Ja, loto igram, pa še nikol niti 4 nism doblauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
8.4.2008 13:58:33   
Anonimen
A lahk odgovarjamo tud tisti, ki nimamo službe?user posted image

Čistim hiše (privat) in  pišem v eno revijo.

S tem se ne da preživet, je pa boljše kot nič.

Aja poleg tega pa delam, da bom čimprej mela pogoje za zaposlitevuser posted image

(odgovor članu andie)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
8.4.2008 14:05:35   
Anonimen
nič...pa bi nekaj pa nimam idej kaj. čistit se mi ravno ne da :) še doma ne :) nimam pa  nobenga tazga konkretnega znanja d abi lahko kaj inštruirala al pa kej :(

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
8.4.2008 14:13:02   
mighi
Nič, ker pridem iz službe zmatran kot cunja. Mislim, da žena enako, pa sva rajši skupaj še tistih par uric preden gremo spat. Veliko delo je pa tudi vzgoja, samo nplačano z $
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
8.4.2008 14:17:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mighi

preden gremo spat. Veliko delo je pa tudi vzgoja, samo nplačano z $
user posted image


Tega pa nisem vedela.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mighi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
8.4.2008 17:24:01   
dory
Inštruiram angleščino,vse nivoje , prevajam in bom če bo tko kazal kmal odprla kak popoldanski s.p.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
8.4.2008 21:55:28   
janca
Saj ni treba da si odvisen od moških. Pač, če moški več zasluži plača položnice, registracije, dopust, plača večkrat v trgovini kot  ženska ipd. in zato še ni razloga, da si odvisen od moškega. Meni ustreza dopoldanska štiriurna služba, popoldne pa se posvečam otrokom. Mi je čist kul. Pol me pa prou mal zanima kaj si kdo misli.
Ja ja delo je rekreacija za norce. Hahaha katere se tudi sama poslužujem.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
8.4.2008 22:33:29   
Clavdy
V začetnem tečaju pomagam otroke trenirat karate, 2x tedensko. Ni ne vem kaj, a je porodniška bolj slaba in ne pridem skoz mesec.

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
9.4.2008 9:01:58   
noe
""Nabijam s kladivom take obročke na osovince""", user posted image neki, kar sem si privlekla iz službe. Za enega dobim3 cente

(odgovor članu Clavdy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
9.4.2008 9:16:39   
Maxica
Nič.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
13.4.2008 23:04:37   
Astorija
IZVIRNO SPOROČILO: dory

Inštruiram angleščino,vse nivoje , prevajam in bom če bo tko kazal kmal odprla kak popoldanski s.p.


Iz katerega konca pa si? Ravno iščem eno inštruktorico na relaciji LJ - Kranj..??

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
15.4.2008 19:55:54   
riders
Trenutno nič, sem pa pred dvema letoma bila v upravnem odboru obrtne zbornice in sem dobila mesečno sejnino takratnih 15.000 sit; pa v nadzornem odboru občine, kjer je bila sejnina celih 36.000 na eno sejo, tko da je bil kar dober postranski zaslužek.

(odgovor članu Astorija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
17.4.2008 11:11:54   
majamo
Mene pa zanima kako in kdaj ste pol z otroci?   Midva imava kar dobre službe,  dodatno se ne bi branila kakega eura, saj imava trenutno vsak po 2 kredita, položnice, hrana, in 2 leti starega otroka 

Kaj vem,  midva prideva ob 4,  pol 5 domov,  ati še dodatno hodi v šolo ob petkih in sobotah, pa še drugače se dosti študiju posveča, pa se mi zdi da do 8, ko gre mali spat nič kaj nismo skupaj, sploh ne vsi trije.    Se najemo, pospravimo, letimo v trgovino, včasih še malo ven, pa to na brzino,  pol pa spat.  Trenutno shajamo bolj na tesno, morama kar gledat kam damo denar, vendar se mi zdi nesprejemljivo, da bi zamudila čas z otrokom.     Ko bo odrasel, se ne bo spomnil da ni mogel imeti  treh različnih bagerjev namesto dveh.  Spomnil se bo da mamice in atija ni bilo nikoli doma.   

Mojca mami je delala do petih vsaki dan, pa še popoldne včasih,   pa ji mogoče ne bi bilo treba. Ko je bila pa doma, je pa bila tak utrujena in izžeta ko cunja.  

Pač vsak dela po svoje in po svojih zmožnostih.   Jaz bi, če ne bi mogli imeti osnovnih dobrin tudi kaj postrani delala.   Definitivno. 




(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
17.4.2008 11:21:52   
felicia
ne delam ama nič pa bi rada vsaj kakšno normalno službo pol bi pa še za zraven iskala user posted image

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
22.4.2008 13:20:27   
2mama
vodim tečaje javnega nastopanja, svetujem (piar)

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
22.4.2008 13:34:29   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: majamo

Mene pa zanima kako in kdaj ste pol z otroci?   ,




Jaz enostavno manj spim in delam "nočne". Začnem, ko gresta otroka spat in potem lahko ogromno naredim od ca. 22 - 2 ure zjutraj, za vikend grem pa še bolj pozno spat. Meni to ustreza, ker sem nočna ptica. Ni pa to vsak dan - dobiš job in ga pač potem delaš nekaj noči, potem si pa spet en čas frej. Ali pa izkoristim tudi čas na vlaku, v 30 minutah, lahko marsikaj narediš.


< Sporočilo je popravil Olivija -- 22.4.2008 13:37:45 >

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
25.4.2008 16:02:12   
lencica
Pedikuro.
Pri meni doma ali pri stranki.
Je slabo plačilo. Vsi bi radi za male denrce doooolgo uživali. Al pa kar zastonj!user posted image

_____________________________

Ne bojte se, ko vstopate v novo življenje. Vsako plemenito pridobitev spremlja kanček tveganja. Kdor se boji tveganja ne more pričakovati, da bo kaj pridobil!

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
25.4.2008 20:27:28   
ZmajTolovaj
Jaz prevajam in lektoriram, boljše bi bilo, da bi končno spackala do konca tisto svojo diplomo, da lahko najdem normalen job. Ampak mam res bedno porodniško. user posted image Pa fino je, ker vse lahko delam od doma. Zvečer ko gre mala spat pa tja do polnoči, več se mi niti ne da.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu lencica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
25.4.2008 20:38:58   
ada2
masiramuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
4.5.2008 17:30:19   
Poka
Jaz tudi masiram, pišem kakšne članke... Kolikor mi sploh ostane časa, poleg službe. Nimam še otrok, delava na tem... tud finančno.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj še delate pogleg službe (za denar)?
10.5.2008 15:56:37   
Colicka
Tud jaz inštriram angleščino OŠ, SŠ, pripravljam za maturo, prevajam, vodi tečaje ...
Atrorija, javi se, če rabiš, se na relaciji LJ-KR.

Lp, vanilija

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?