|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 21:17:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Da se dobit delo na kakšni zavarovalnici, v kakšnem računovodstvu....pol se pa že skor počas konča.


Ja in? A je z racunovodstvom kaj narobe, kot prvo sluzbo pri triindvajsetih? Ali pa z zavarovalnico? Ne razumem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 21:27:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Kot prvo bi bilo potrebno omejiti vpis na fakultete, povečat tam kjer je velika možnost zaposlitve, zmanjšat tam kjer ni.


Vpisna mesta na fakultetah se ne morejo prilagajti v vsakem trenutku trznim razmeram in potrebam.

Po tej logiki bi strojno fakulteto pred dvajsetimi leti lahko skoraj zaprli, v bistvu bi se lahko sli samo dopisni studij zato, da naslov ne bi sameval....user posted image . Ker takrat ni bi bilo potreb, ne kratkorocnih, ne srednjerocnih, kaj sele perspektivnih potreb. Na drugi strani bi komot in bistveno povecali stevilo prostih mest na medicini, saj zdravnikov primanjkuje, a ne? In bi bil cez sedem let lahko ze "vsak" dohtar.

Ni tako enostaven solski sistem, da bi fakultete kar zapirali in bistveno omejevali vpise, ceprav jih je na drugi strani odpret precej lahko...user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 21:34:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Da se dobit delo na kakšni zavarovalnici, v kakšnem računovodstvu....pol se pa že skor počas konča.


Ja in? A je z racunovodstvom kaj narobe, kot prvo sluzbo pri triindvajsetih? Ali pa z zavarovalnico? Ne razumem.


Nič ni narobe. Sam mesečno je takih razpisov recimo 20. Kaj pa ostali?
S tem da običajno šiht dobijo tisti z izkušnjami, al je pa sam uraden razpis pa sploh nikogar ne iščejo.

Ni tko simpl. Se trudla najdt šiht dolgo, dolgo..... Pa sm mela izkušnje in to kar dobre prek ŠŠ. Še sreča da so me kle obdržal pol.

Pa od mojga sestrična je 10 let nazaj diplomirala na EF v lj.. Šiht najdla v dveh mesecih, super plača, super delo. Če bi diplomirala sedaj....hm....

Dejstvo je da na določene fakultete lahko vsak "tumpelj" pride sam če ma keš. To pa ni normalno za moje pojme. Aja, pol se pa lahko še ene 10 let prepisuje seveda, ker na izredne se lahko prepišeš kolkrkat češ ker jih nihče ne nadzoruje. Kar nekaj.

< Sporočilo je popravil karin24 -- 7.4.2008 21:35:31 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 21:40:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ni tko simpl. Se trudla najdt šiht dolgo, dolgo..... Pa sm mela izkušnje in to kar dobre prek ŠŠ. Še sreča da so me kle obdržal pol.


Aha, tako je. Saj potem je pa ok, ce si tukaj zadovoljna.

Na koliko razpisov si pa poslala ponudbo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 21:43:58   
frutka_
Moj študira ob delu. Jaz sem študij z diplomo zaključila ko sem bila prvič noseča, stara 25let. Delam na nižjem delovnem mestu kot imam izobrazbo, delovne dobe imam 5let. Plačo nižjo od SLO povprečja.
Moj je strojnik. Zasluži veliko več od mene, trenutno s SŠ izobrazbo, ampak je itak vseeno, ker tudi če bi imel diplomo bi enako delo, z enakim znanjem, opravljal še naprej. Delovne dobe ima več kot 10let, v svoji struji si je ustvaril že renome in to mu daje tudi ceno. Ker mu lahko, ker je inžinerjev premalo!
Tehničnega kadra krvavo primanjkuje.
Če bi se moj otrok trenutno odločal za vpis na fax bi mu ziher priporočala tehničnega. Gradbeno, stronjo, elektro varianto. Vse ostalo dobiš šiht ko kdo umre.Prej ne . 
V naslovu sporočila je totalni blef, ker diploma ni garancija za dobro službo oz. za boljše življenje. Je pa morda boljša odskočna deska.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 21:44:24   
kovač
hm, da ne bo treba delat, ja pa pa slišim pejt študirat, da ne boš navaden delavc in to pravju unmu k ma že 5. stopnjo. Halo a pol smo s strednjo šolo zdaj navadni delavci al kako?user posted image
Poznam električarje in pečarje ik zaslužjo okol 2000 eurov na mesec pa tut folk z 9. stopnjo izobrazbe - doktoratom, ki isto zaslužjo. Verjetno je razlika samo še v tem, da so prvi fizično utrujeni drugi pa psihično utriujeni pri delu ali pa še to ne. Mislim, pa da je vsako delo častno in se ne bi smelo nobenega poklica podcenjevati.
100% sem prepričana, da so nekatera dela po nedolžnem podcenjena.
Pa ne zdi asem mi fer, da so v državni upravi količniki, in ko se minimalna plača zviša se avtomatsko za **** xveč zviša plača tistim ki imajo višje količnike kot pa tistim z manjšimi količnimi in to ni niti najmanj pošteno in pravični, ker se morajo vsi truditi pri svojem delu in tisti z manjšimi količniki ne gledajo v luft.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 21:46:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ni tko simpl. Se trudla najdt šiht dolgo, dolgo..... Pa sm mela izkušnje in to kar dobre prek ŠŠ. Še sreča da so me kle obdržal pol.


Aha, tako je. Saj potem je pa ok, ce si tukaj zadovoljna.

Na koliko razpisov si pa poslala ponudbo?


Uuuu....ful. Recimo da na ene 30 mesečno(tud za nižjo izobrazbo sem pošiljala)+še na slepo sem pošiljala. Skor pol leta. Sem sicer potem nekaj dobila, za tajnico, sam pol je pa neki vmes prišlo in nism šla.
Sem pa zelo vesela da so me tukaj zaposlili, čeprav ni moja smer ampak čist drugo, sam je pa super delo, totalno meni na kožo pisano. Se pač na poslovnih sestankah delam da sem inžiniruser posted image .....kar je kar težko k so sami dedci običajno tamuser posted image
Jaz sem recimo imela mal sreče, mal je blo pa tud to krivo da mi ni bilo problem nič delat pa da se hitro naučim novih stvari, pa da sem dostikrat cele dneve delala če je blo treba brez pritoževanja, al pa čez vikend tud..... Mogoč je pa tud to da dostikrat kkšno pecivo v šiht prnesem k spečem pa rožice zalivam pomagaluser posted image

No....jaz sem se imela možnost dokazat kot dober delavec ker sem bila tukaj prej preko ŠŠ. Nekateri pa nimajo teh možnosti. Veliko jih nima. Sploh pa študentje ki recimo cel študij delajo v lokalih ker so pač dosti boljše plačani.

Poznam pa tudi kar nekaj pravnikov, ki opravljajo zastojn pripravništvo, pa še veseli so če ga dobijo.


< Sporočilo je popravil karin24 -- 7.4.2008 21:50:25 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 21:47:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

sam je pa super delo, totalno meni na kožo pisano


In kaj bi rada lepsega?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 21:49:42   
Rubin.
Jaz pa sem raje tiho.In zakaj?Čeprav sem ponosna na moje tri,saj so dva od njih že zaposlena,ena pa je na poti,nekako omalovažujejo izbiro mojih otrok,nekako so majn vredni.


To so tvoja občutja, ki jih imaš v sebi, v pogovoru z drugimi pridejo na plan, nikakor pa ti jih ne bi mogli vzbudit, če jih ne bi imela.

Mogoče pa v sebi obžaluješ, da niso študirali?

Jaz imam samo SŠ, pa se nikoli ne počutim manj vredno v pogovoru z tistimi, ki imajo več kot V. stopnjo. Ker šola ne naredi človeka, meni pa je najbolj pomemben človek, ne šola.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 21:51:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

sam je pa super delo, totalno meni na kožo pisano


In kaj bi rada lepsega?


Nič. Jaz sem zelo zadovoljnauser posted image

V imenu drugih diplomirancev EF govorimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 21:56:38   
Rubin.
Da ne bi bilo miljon izrednih na ekonomiji, upravi, fdvju ipd. ki ne bodo nikoli v svojem fohu šihta najdl, ker pač šihtov ni, vpis je pa vsako leto višji.


Karin, zdaj me pa zanima, a naj se človek vpiše na nek fax samo zato, da bo dobil službo? Če tako misliš, je to meni čisto zgrešeno. Ker jaz sem se vpisala na takšno šolo, ki me je veselila.

Če bi bilo po moje, bi se lahko vsak otrok vpisal na tisto šolo/fax, na katerega si želi in ne na tistega, kjer je še prosto. Verjamem, da bi bili prvi letniki prepolni, ampak vrejamem tudi, da bi se do drugega že čisto znormaliziralo user posted image .

Žalostno je ko vidiš, da se otrok ne more vpisati na zelo željeno šolo zaradi nekaj pik, potem pa stagnira na neki x šoli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 22:04:24   
frutka_
Po mojem mnenju naj se najprej vpiše na tistega, kjer bo dobil službo, potem pa ima še celo življenje cajt študirat tisto kar ga veseli. Tako si jaz mislim.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 22:04:27   
Anonimen
Karin, zdaj me pa zanima, a naj se človek vpiše na nek fax samo zato, da bo dobil službo? Če tako misliš, je to meni čisto zgrešeno. Ker jaz sem se vpisala na takšno šolo, ki me je veselila.


Ja nekateri se. Ker folk misli da če bodo študirali bodo pa ful meli dobre šihte, kjer se kao nič ne dela, kjer so čudovite plače.....pol pa diplomirajo, pa misljo da so boga za jajca prjel, pa nočjo jit delat pod izobrazbo, pa pridejo v šiht pa misljo da vse vejo.....
Razmišljanje ljudi je napačno.

Super je da se vsak izšola za tisto kar si je želel delat, sam dejstvo je da se jih dosti ne.

No jaz se nisem želela tja vpisat, sam pač nisem bila sprejeta tam k sm želela. Pol sm se pa sprijaznila. Oz. mi je celo všeč ratalo potemuser posted image .

Veliko se jih pa vpiše pač sam zato da se, al zarad statusa, al zarad tega ker se jim še ne da v šiht, al zarad tega ker jih starši nahecajo....ogromno razlogov je.
Veliko jih pa sploh ne ve kaj bi radi v življenju počeli. Se mi zdi da je teh še največ. Vprašaš človeka kaj bi rad počel, pa ti odgovori da bi rad v pisarni delal, pa ga vprašaš kaj bi delal v pisarni pa te gleda k tele v nova vrata....kao kaj pa se dela v pisarniuser posted image


Je pa prav da je na fakultetah omejitev, se je pač treba potrudit za svoje sanje.

< Sporočilo je popravil karin24 -- 7.4.2008 22:07:15 >

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 22:05:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Po mojem mnenju naj se najprej vpiše na tistega, kjer bo dobil službo, potem pa ima še celo življenje cajt študirat tisto kar ga veseli. Tako si jaz mislim.


To je pa tudi resuser posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 22:17:31   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Po mojem mnenju naj se najprej vpiše na tistega, kjer bo dobil službo, potem pa ima še celo življenje cajt študirat tisto kar ga veseli. Tako si jaz mislim.


A zato si se ti vpisala na pedagoško? Da si dobila službo?  

Kaj boš pa zdaj šla študirat? user posted image .

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 22:24:50   
Rubin.
Jaz sicer takšnih ljudi kot ti Karin ne poznam, da mislijo, če bodo študirali, da ne bodo rabili nič delat. To se je dogajalo v socializmu oz. v obdobju naših staršev, sedaj pa res ne poznam službe v kateri ne rabiš nič delat user posted image , pa če si šolan ali ne.
Očitno pa je da te nekaj zelo moti, da se lahko sedaj vsak vpiše v kakršno koli šolo, če ima denar, brez da bi vnaprej razmislil, če bo dobil službo.
Bi te razumela, če bi bila brezposelna in bi ti tako "odžirali" kruh, kar pa je spet relativno, če bi ti ga res.
Jaz pravim, službe so za vsakega, ki si jo resnično želi in se zanjo potrudi.

Da pa bi šla v neko x šolo samo zato da bom dobila službo in opravljala 35 let neko delo, ki me sploh ne bi veselilo, pa ne vidim smisla.

Me prav zanima, s kakšnim veseljem bi hodila delat?

Takšno izjavo, ki jo je podala Frutka, lahko da samo človek, ki tega ni izkusil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 22:28:15   
frutka_
Jaz sem tole združila.user posted image To me je veselilo in obenem sem vedela, da bom imela službo. 
Trenutno študiram na drugega otroka, da se bo zdrav rodil. V naši službi poskrbijo, da imaš vedno na kaj študirat. Lani sem se izobraževala za aktivno učenje, imam opravljen tudi certifikat zgodnjega učenja TJ, ki je mednarodno priznan.
Sicer pa zgoraj omenjeno velja, da bi to rekla svojemu otroku v primeru, če bi se trenutno vpisoval na fax.
Na koncu bo itak naredil kar bo hotel ampak rekla bi mu to!
Zaradi mene pa je lahko kuhar, babičar, dohtar, štromar. Delal bo zase in ne zame.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 22:31:51   
Anonimen
Očitno pa je da te nekaj zelo moti, da se lahko sedaj vsak vpiše v kakršno koli šolo, če ima denar, brez da bi vnaprej razmislil, če bo dobil službo.


Ja ni mi glih všeč. Pa pljuvam seb v fris k sm tud zadnje letnike izredno delalauser posted image . Sam to je sam spodbujanje lenobe.

Me ne moti tako zelo, sam razmišljanja pišem tukej gor. Ni mi pa všeč, to pa ja.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 22:33:40   
Rubin.
No vidiš Frutka, pa tudi tvoj pokilc ni tako zelo iskan, da bi lahko rekla, da boš službo takoj dobila, a ne?

Vidiš jaz pa bom moji miss rekla: vpiši se na takšno šolo na katero si želiš, služba se bo že našla user posted image .

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 7.4.2008 22:34:43 >

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 22:34:06   
frutka_
Joj, premalo me poznaš, da bi vedela kaj vse sem delala.
Med drugim tudi kelnarla, inštruirala, pazila otroke, delala v knjižnici, prostovoljno pomagala otrokom v domu,bila prodajalka, ... Zato vzemi kar nazaj.
Pravzaprav so me tvoje besede kar zadele v srce, ker ravno to je srž vsega, da se najprej znaš preživet, kar sama praviš, potem pa uživat. Če združi v službi oboje je ql, ampak od veselja do službe ne moreš nahraniti družine. Ali pač?!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 22:36:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Da pa bi šla v neko x šolo samo zato da bom dobila službo in opravljala 35 let neko delo, ki me sploh ne bi veselilo, pa ne vidim smisla.


Meni je bil to eden najbolj butastih nasvetov. In tudi ce bi "izgubila" samo stiri mlada leta v soli za nekaj, kar me ne bi veselilo...no way. Tako butasta pa nisem, da si s solo, ki mi je bila v veselje (vseh devet let), ne bi mogla poiskat dela.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 22:39:09   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Joj, premalo me poznaš, da bi vedela kaj vse sem delala.
Med drugim tudi kelnarla, inštruirala, pazila otroke, delala v knjižnici, prostovoljno pomagala otrokom v domu,bila prodajalka, ... Zato vzemi kar nazaj.
Pravzaprav so me tvoje besede kar zadele v srce, ker ravno to je srž vsega, da se najprej znaš preživet, kar sama praviš, potem pa uživat. Če združi v službi oboje je ql, ampak od veselja do službe ne moreš nahraniti družine. Ali pač?!




Saj te sploh ne poznam. In tukaj se ne gre, ali zna kdo preživet ali ne, gre se zato, na katero šolo se naj kdo vpiše. Kaj pa naj vzamem nazaj?


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 22:39:27   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.



Da pa bi šla v neko x šolo samo zato da bom dobila službo in opravljala 35 let neko delo, ki me sploh ne bi veselilo, pa ne vidim smisla.




Ali pa obratno - da se zaposliš v x branži samo zato, da imaš službo, in jo opravljala 35 let in me sploh ne bi veselila, metdtem ko bi imela y izobrazbo doma napisano na diplomi, pa tudi jaz ne vidim smisla.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 22:39:56   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Da pa bi šla v neko x šolo samo zato da bom dobila službo in opravljala 35 let neko delo, ki me sploh ne bi veselilo, pa ne vidim smisla.


Meni je bil to eden najbolj butastih nasvetov. In tudi ce bi "izgubila" samo stiri mlada leta v soli za nekaj, kar me ne bi veselilo...no way. Tako butasta pa nisem, da si s solo, ki mi je bila v veselje (vseh devet let), ne bi mogla poiskat dela.



user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.



Da pa bi šla v neko x šolo samo zato da bom dobila službo in opravljala 35 let neko delo, ki me sploh ne bi veselilo, pa ne vidim smisla.




Ali pa obratno - da se zaposliš v x branži samo zato, da imaš službo, in jo opravljala 35 let in me sploh ne bi veselila, metdtem ko bi imela y izobrazbo doma napisano na diplomi, pa tudi jaz ne vidim smisla.



Tudi s tem se strinjam.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 7.4.2008 22:42:43 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
7.4.2008 22:40:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Vidiš jaz pa bom moji miss rekla: vpiši se na takšno šolo na katero si želiš, služba se bo že našla user posted image .


Itak...user posted image .

Zgleda da imam alergijo na pametne nasvete. K mi je ves cas nekdo govoril, da sem sposobna bolj zahtevne sole....ki me niti pod razno niso veselile...in boljse sluzbe, pri kateri mi gre ze na dalec na bruhanje. Ne vem, jaz ne morem.

In kaj bi naredila, ce bi poslusala pametne nasvete? Devet let (ali kaksno vec?) se mucila v soli, ki bi me ne veselila, se ene pet let delala "dobro" sluzbo....pol pa verjetno k pameti prisla user posted image . Pa bi slo petnajst let.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?