|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 18:19:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Če temu že rečem prodajanje, potem sem se jaz z osnovno šolo in plačo čez 800€ bolje prodala kakor diplomant s plačo 900€, recimo.


Kako dobro bi se sele prodala, ce bi imela papir v zepu :)?

Dejstvo je, da se zelo dobro znajdes....in s papirjem bi to svojo znajdljivost se toliko bolje vnovcila. Naredi ze enkrat to solo, saj si sposobna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 18:24:20   
Anonimen
Razumem bistvo, Mič. Saj zato sem pa napisala, da je diploma MOŽNOST. Ne pa to EDINA možnost in še zdaleč ne garancija. Tudi zase vem, da bi bila moja plača... kako je že ena napisala?... brez zgornjega limita?... z diplomo nekako takšna (kar trenutno ni, saj čez 950€ ne morem priti, pa da se j***m). Hotela sem samo povedati, da večina dela diplomo zato, ker pričakujejo stabilno in dobro plačano službo (če bodo diplomirali). Hotela sem samo povedati (ali pa dokazati, kakor želite), da se to DA tudi brez diplome. In da ti nobena diploma ne bo mogla pomagati, če nimaš zdrave pameti.

Ja, moja šola pa... čaka... zadnjič sem šla mimo... še je tam, veš? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 18:36:51   
Anonimen
Hotela sem samo povedati (ali pa dokazati, kakor želite), da se to DA tudi brez diplome. In da ti nobena diploma ne bo mogla pomagati, če nimaš zdrave pameti.

Ja, moja šola pa... čaka... zadnjič sem šla mimo... še je tam, veš? user posted image


Sebi si ze zdavnaj dokazala, da lahko. Nam ni treba, saj ves :).

Zato se ze enkrat spravi v tisto solo, ne samo mimo nje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 18:39:59   
Anonimen
Spravi se vanjo, ja... to je pa lahko rečt... imam premajhno plačo in prevelike stroške, da bi se lahko zdaj še šolnino plačevala... če si je ne sama, mi je pa tudi nihče drug ne bo... ko izplavam iz pufov, bomo šli pa v šolo... če me ne bo prej pobralo user posted image ...

Vidiš... vsega tega mi ne bi bilo treba, če bi imela diplomo. user posted image

Dokazujem se pa jaz kvečjemu sama sebi, stara, ne RR-u ali komu drugemu. Nihče mi ni ne mama, ne Bog, ne banka, tako, da dokazovanja ne potrebujem. Samo vsake toliko kaj napišem, ker pač uleti taka tema in s tem pač povem oz. "dokažem", da se da tudi na drug način. Ampak to ni moje samopotrjevanje. To je samo zgodba, drugačna od povprečja (pa kljub temu še kako resnična).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 18:42:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Vidiš... vsega tega mi ne bi bilo treba, če bi imela diplomo. user posted image


Kaksen puf ti tudi ne bi usel...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 18:43:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

To je samo zgodba, drugačna od povprečja (pa kljub temu še kako resnična).


To je res. 
Škoda zate, da ne izkoristis potencialov, samo to...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 18:46:35   
Anonimen
Trenutno jih toliko, kolikor jih lahko brez diplome user posted image . Ostalo bo pa že še počakalo. Dvomim, da bodo v npr. naslednjih petih letih ukinili fakultete ali izredne študije. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 18:47:51   
Anonimen
Zgleda, da mene cakas...user posted image .

K mi vsi govorijo, kaksna zajebana pravnica bi bla....bo res treba probat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 18:54:27   
Anonimen
Zaje*ana sem jaz tudi brez diplome, Mič. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 18:56:49   
Anonimen
Zaje*ana sem jaz tudi brez diplome, Mič. user posted image


Samo nisi zaje*ana pravnica. Ker potem te denar ne bi več jeb*.

Ne vem, zakaj me ni cenzuriralo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 18:58:54   
Anonimen
Če sem že zaje*ana, ja a je treba, da sem poleg tega še pravnica?! user posted image  No, je*alo me bo pa tako ali tako vedno nekaj (ali nekdo! user posted image ), zato se ne splača sekirati. S cenzuro ali brez. user posted image

Povzete teme - tudi brez diplome lahko živiš enako dobro kakor z njo. Samo znajti se moraš (jaz še delam na tem). user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 19:04:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007
Za to, da se dobro prodaš, ne potrebuješ diplome, ampak spet zdravo pamet, tega pa te ne naučijo na faksu. Tega te nauči življenje.


Zdravo pamet res ne pridobiš na faksu,lahko pa pridobiš znanje,ki ga morš potem dobro vnovčit. Zdaj boš pa rekla,da ima tist z diplomo manj znanja kot en z srednjo ali pa enako??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 19:05:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač
Zdaj boš pa rekla,da ima tist z diplomo manj znanja kot en z srednjo ali pa enako??

Ne, ne bom rekla tega. Ker v veliki večini to ni res (pa pustiva izjeme, ki so povsod, a ne?). Je pa res, da mu vsak fakultetna teorija popolnoma nič ne pomaga, če nima zdrave pameti, da bi jo znal spremeniti v prakso. In, nenazadnje je res tudi to, da polovice teorije iz fakultete v službi (ali celo za sam sprejem v službo) nikoli ne potrebuješ.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 19:07:44   
Anonimen
In, nenazadnje je res tudi to, da polovice teorije iz fakultete v službi (ali celo za sam sprejem v službo) nikoli ne potrebuješ.


Skoraj nic je ne potrebujes. Ko koncas studij, je vecina znanja ze zastarelega. Razen Rimskega prava...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 19:08:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
In, nenazadnje je res tudi to, da polovice teorije iz fakultete v službi (ali celo za sam sprejem v službo) nikoli ne potrebuješ.

Skoraj nic je ne potrebujes. Ko koncas studij, je vecina znanja ze zastarelega. Razen Rimskega prava...user posted image

Oprosti, Mič, ampak če mene vprašaš, je tudi marsikaj iz Rimskega prava že za v kanto. user posted image  Ampak s tem se bom ukvarjala takrat, ko bom... kako naj rečem... usposobljena za to. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 19:12:10   
April
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
In, nenazadnje je res tudi to, da polovice teorije iz fakultete v službi (ali celo za sam sprejem v službo) nikoli ne potrebuješ.

Skoraj nic je ne potrebujes. Ko koncas studij, je vecina znanja ze zastarelega. Razen Rimskega prava...user posted image

Oprosti, Mič, ampak če mene vprašaš, je tudi marsikaj iz Rimskega prava že za v kanto. user posted image  Ampak s tem se bom ukvarjala takrat, ko bom... kako naj rečem... usposobljena za to. user posted image


to boš pa lahko šele takrat rekla, ko boš za izpit naštudirala. Čeprav mislim, da boš spremenila mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 19:13:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Oprosti, Mič, ampak če mene vprašaš, je tudi marsikaj iz Rimskega prava že za v kanto. user posted image   


Ne, ni za v kanto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 19:13:34   
Anonimen
April - saj sem rekla, da bom šla študirat iz nuje, ne iz veselja. user posted image  Iz veselja bi jaz lahko že danes delala marsikaj, kar delajo npr. začetniki z diplomo. Ampak zakon je pač tak, da me ne delovno mesto brez ustrezne uradne izobrazbe ne smejo sprejeti, ne glede na znanje in/ali neuradne izkušnje. Kaj čmo. Saj pravim, da je sistem gnil. user posted image

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 19:15:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007
Oprosti, Mič, ampak če mene vprašaš, je tudi marsikaj iz Rimskega prava že za v kanto. user posted image   

Ne, ni za v kanto.

Ja za kam pa? Za na kakšno zaprašeno polico v NUK-u? user posted image

Poglej... jaz sem popoln laik (uradno) v pravu (in popoln samouk - klinc, pa tak lajf user posted image ), ampak se pa resno vprašam, kaj so nekateri počeli na faksih, če potem ne znajo niti izpolniti vloge za otroški dodatek. OK, baje, da se temu reče funkcionalna nepismenost in vem, da to z uradno izobrazbo nima popolnoma nič, ampak še vedno - kaj ti bo diploma v žepu, če pa v vsakodnevnem življenju ne funkcioniraš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 19:17:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007
Oprosti, Mič, ampak če mene vprašaš, je tudi marsikaj iz Rimskega prava že za v kanto. user posted image   

Ne, ni za v kanto.

Ja za kam pa?


Preberi in bos vedela.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 19:18:02   
Anonimen
Zdaj sem pa užaljena, Mič. Zdaj si mi pa rekla, da ne vem, kaj je Rimsko pravo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 19:18:42   
Anonimen
A si ga prebrala?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 19:19:45   
April
še dobr, da te ne morejo sprejet....lahko se ti ljubiteljsko in neformalno izobražuješ, samo kolikor opažam, ti znanje zelo škripa .kaj naj rečem, temelji ti manjkajo. ne moreš nekih bližnjic ubirat. tistih par osnovnih predmetov, ki so eneki že sto let je treba naštudirat. ne pa sam zakone brat. ni tako enostavno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 19:20:06   
Anonimen
Vseh par milijonov strani?! A si je je skraužlal?! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Študiraj,da ti ne bo treba delat
8.4.2008 19:21:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: April
kolikor opažam, ti znanje zelo škripa

Če meni znanje škripa, imam izgovor za to - NIMAM DIPLOME! user posted image  Kaj naj pa diplomiranci rečejo (ne leti nate)? user posted image

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?