|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:15:08   
Anonimen
Verjetno še  za nazaj bere, da bo na tekočemuser posted image Smo bile res pridne s čvekom.



l.daisy
čakava teuser posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:16:01   
l.daisy
IZVIRNO SPOROČILO: alea01

I.daisy- vidim teuser posted image user posted image . Javi se, ker te pogrešamo


evo me... sam tolk mam za komentirat, da moram sproti še malo listat po straneh...:)

če sem kaj izpustila, bom naknadno, obljubim...:)


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:16:24   
Anonimen
Ti kar počasiuser posted image

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:17:03   
*Mojca*
jutro od mene!

Na hitro:

aleksandra silvija: jaz nisem hotela tega prav zaradi ročajev. Ga pa ima moja kolegica in je rekla da jo motijo majhna kolesa, ker niso za po makadamu. Drugače pa je zadovoljna, zdaj pa mi je posodila avtosedež in košaro.

l.daisy: se še pogajamo glede stroja, smo na nivoju obojestranskih pisnih pritožb.

Šibammmmm


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:17:40   
l.daisy
sej ane... pol pa ni čudno, če pridem sem, pa piše "uporabniki na tej temi: nihče" ker se skrivata user posted image

_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:19:43   
Anonimen
skriti svauser posted image

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:25:01   
Anonimen
Ja, tkole. Meni se zdi, da striptizete niso za na fantovščino, ker je to spet neka pogruntavščina, ki nima slovenskih korenin. Meni je vsekakor ljubše, da fantu naredijo križ, ga napijejo kot žival, potem pa peljejo domov spat. Ne rečem, da je vsem lušno, vendar tukaj vsaj ženska nič ne trpi. Pri striptizetah pa je zgodba lahko drugačna - sploh če ni le navadna s, ampak ena obična kuser posted image , ki ji plačajo, da se vlači po enem ubogem pijanem moškem, po možnosti privezanem na stol - tudi take stvari so se že dogajale v SLO, da ne bo katera mislila, da se samo v ameriških filmih.

V glavnem, Anja se bo poročila, jo je pa prizadelo pisanje na forumu, tko da če ste za, tudi me nehamo o tej temi in se z njo veselimo, ji zaželimo lep poročni dan in jo poprosimo, naj se nam oglasi ob priliki in prilima kakšno fotko s poroke.

I.daisy - lepo da si nas prišla pozdravit, smo te že pogrešali

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:25:18   
alea01
I.daisy- sam da je vse v reduuser posted image user posted image user posted image . Mene je že fuuuuul skrbelo zateuser posted image

Bugaboo-a še čakava, ker sva rezervirala barvo, ki jih niso imeli. Barva pa je- temnosiva in peščena- ful dobra če vidiš v živo- jaz sem sicer vsako posebej. Je pa ta barva, ki trenutno najbolj gre. Nisem vedela....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:27:21   
Anonimen
V glavnem, Anja se bo poročila, jo je pa prizadelo pisanje na forumu, tko da če ste za, tudi me nehamo o tej temi in se z njo veselimo, ji zaželimo lep poročni dan in jo poprosimo, naj se nam oglasi ob priliki in prilima kakšno fotko s poroke.


se podpišem pod touser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:28:27   
l.daisy
nya, se strinjam... mislim, da gre ta tema lahko pod ad acta...

alea, koliko časa se pa čaka?

aja, pa ne se sekirat zame, vam bom že sporočila, če se bo treba user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:32:34   
alea01

alea, koliko časa se pa čaka?


so bili že naročeni glih v tej barvi in jaz sem jih sam rezervirala. Rekli so kakšna dva tedna. Kak je drgač pa ne vem

Tolk mase sem naredila za piškotke, da še zdaj nisem končala. Jih bom imela za izvoz....user posted image user posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:34:22   
Anonimen
Alea kar v škatlo pa na pošto in še nam mal pošlji. Dobra si,da se ti da vsak dan nekaj pečt. Kakšne piškote pa pečeš?

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:38:11   
l.daisy
vsa čast, alea... jaz sem zadnjič zgubila živce s tistimi linškimi... se mi je zdelo ful premalo sestavin na receptu, pa sem dala dvojno... napaka... user posted image ampak je bilo potem fino, ko jih kar ni in ni zmanjkalo... user posted image

sem šla gledat, so ful lepe barve.. kaj pa košara? tudi sicer me zanima, a imate košare oz. torbe?


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:39:44   
alea01
ka pa vem, kak se jim reče po "slovensko"- očike. Spodnja plast je večja, ki jo namažeš z marmelado, gor pa položiš manjšo plast, ki ji narediš še luknjico... Tak po domačeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:42:07   
alea01
pri bugabooju je košara zraven že šteta v ceno, sicer pa jaz bi jo v vsakem primeru vzela, ne glede na vrsto vozička. Lupinica je zame avtosedeš in v njej ne bom prevažala user posted image , tak da tudi adapterjev nisem naročila

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:42:21   
Anonimen
Jaz sem se zadnjič po ene dveh letih lotila piškotov in sem delala smetanove(pride sladka smetana noter) Pol sem jih namazala z marmelado in po dva in dva skupaj, pol sem jih pa v čokolado pomakala. Sem delala celo popoldne preden sem bila gotova in me je za nekaj časa minilo, ker sem jih napekla tri skledeuser posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:44:17   
l.daisy
IZVIRNO SPOROČILO: alea01

ka pa vem, kak se jim reče po "slovensko"- očike. Spodnja plast je večja, ki jo namažeš z marmelado, gor pa položiš manjšo plast, ki ji narediš še luknjico... Tak po domačeuser posted image user posted image



linške oči user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:48:59   
alea01
joj, sem komaj na polovici, pa še kosilo zraven delam. mi nekam počasi greuser posted image  Seveda, ko pa na RR visim....user posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:56:35   
l.daisy
hehe, alea, a si ti govorila o stokkejevi posteljici a? user posted image
gledam zdaj na bušijevi strani, zihr je bila ta...

jaz moram nujno najti eno lepo posteljico 70x140 cm... ta malih je na pretek, pa res so luštne, ta velike pa niso več tako "dojenčkaste"...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 11:38:59   
alea01
na, ni stokkejeva posteljica, ampak je na podoben način ampak bistveno lepša. Firma leander- je pa ni na bušijevi spletni strani

user posted image

< Sporočilo je popravil alea01 -- 9.4.2008 11:40:17 >

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 11:57:16   
Anonimen
Punce, mene zanima kje ste jogije za posteljice kupile? Jaz sem od ta mala ga stran vrgla, ker je bil res že slab, pa sem sedaj gledala malo po netu pa nimam pojma kje naj ga naročim.

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 12:24:55   
mate0ja
Bodoče mamice pozdravljene. Čestitke za 3 del. Če bi mene čakale bi ble verjetno pri desetem postu prvega dela. Občudujem kako vam rata. Mene v službi tako okupirajo, da včasih samo preletim vsebino, si zapomnim kakšne vaše izkušnje pri nakupu in uporabi opreme. Pol se pa kar konča. No od sedaj naprej bo mogoče kaj več časa za klepetanje, saj sem večino dela predla sodelavcem, samam pa bom do porodniške sam še v službo hodila in šefa špilala user posted image .

So mi pa zelo zanimive teme o opremi, ker nimam še NIČuser posted image . Nič pomeni da nimam niti volje hodi t po trgovinah. Sm mal zoprna in mam že pred nakupom v glavi, da bi bo kakšna zoprna trgovka solila pamet. Sm namreč kar velika in navadno imam problem npr. z dolžino hlač zase. Povem že vnaprej in dobim ene za pomerit, trgovka pa potem kar na prvo žogo:"joj kako vam te hlače pašejo, kot ulite so... " v resnici pa se končajo deset centimetrov nad tlemi, da zgleda kot da so jih v vodi merli. Isto je pri vozičkih, posteljicah, ostali opremi: "gospa ta je najboljši, vsaka ga vzame..." pa že vnaprej razložiš, da rabiš trpežen voziček, ki bo prenesel kilometrske vožnje po makedamu, ona pa ponuja neki s plastičnimi kolesi ...user posted image . Tako da vsi vaši nasveti zelo dobrodošli.

Sicer pa me zanima en podatek, koliko približno ste zapravile za nakup potrebščin za novorojenčka? Prideš skos s 1500€ ali bo treba globje v denarnico sešt? Kaj pa paketek ki ti ga podari država? Se odločate zanj ali raje vzamete denar?

Aja pa še malo poročila: počutim se kot da nisem noseča, težav s spanjem ni več, v križu bolečin tudi skoraj ni ker sem najdla ustrezno držo, z user posted image vse Ql, zredila sem se za 3 kg ( no ne vprašat koliko je bilo podlage pred nosečnostjouser posted image ).





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 12:53:38   
aleksandra silvija
koliko približno ste zapravile za nakup potrebščin za novorojenčka? Prideš skos s 1500€ ali

Matej0a---Hm 1500E? Veš kaj? Lahko zapraviš samo ene 500 EUR, če uporabljaš rabljene stvari, pa pošteno paziš, kaj sploh vzameš, lahko pa daš 1000 E + samo za voziček, pa za sobico enih 10000Euser posted image .
No, šalo na stran. Menim, da  se z enih 1500 da nakupiti vse potrebno, sploh če dodaš še paket iz CSD ali denar. Moraš pa seveda paziti, katere stavri kupuješ, pa da ne kupuješ povsem nepotrebnih stvari, za katere te prepričajo, da so nujno potrebneuser posted image .

Npr. kakšen palček zavijalček, pa hojica, pa stol za hranjenje--ah, kje je še to, pa takšne in drugačne dude, flaške--vse to lahko počaka. Pa kozmetika. Pa oblekce. Pri njih lahko ogromno zapraviš, pa tudi brezveze. Mogoče je fino pomisliti, da se začnejo začetek julija razprodaje. Torej št. že nekaj 62, sploh pa 68 bi bilo pametno kupovati tedaj. Pa še veš kakšen je otroček in kaj rabi,...

Tu lahko zapraviš ogromno brezveze. Rabiš pa samo olivno ali mandljevo olje, fiziološko, kakšne sterilne gazice, šampon za dojenčka, mazilo za ritko, mazilo za bradavice, milo in te stvari pa za novorojenčka itak niso primerne.

Sama bom vzela denar namesto paketa, ker že imam 2 otroka in posledično nekaj stvari.user posted image
Sicer pa se mi zdi, da če rabiš posteljico, lupinico, previjalno, da tudi paketek čisto prav pride. Zakaj se nisem odločila za paket, čeprav bom-sem kupila tudi te stvari? Ker sem si zamislila druge modele.user posted image




Prodajalke?
vljudno jih običajno odslovim, da bom pogledala ali pa naj mi pokažejo to in to in običajno mi nič ne razlagajo,...user posted image

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 13:04:26   
mate0ja
Aleksandra Silvija jest sm si zamislila osnovne stvari. Torej tisto kar pravijo na materinski da je nujno. Ne bom že sedaj komplicirala s stolčki za hranjenje pa stajicami in podobnimi zadevami, ker imamo po porodu ljubi čas nabavljat. Zaenkrat pa res najbolj nujno. Če pa bo kaj falilo so pa trgovine itak blizu in non-stop odprte pa bomo bodočega očka poslali po nakupih.

Zaenkrat še imamo tudi malo stanovanje tako da veliko šare tako ali tako ne morem navlečt.user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 13:13:01   
anaj22
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

Punce, mene zanima kje ste jogije za posteljice kupile? Jaz sem od ta mala ga stran vrgla, ker je bil res že slab, pa sem sedaj gledala malo po netu pa nimam pojma kje naj ga naročim.


Midva bova dobila jogi od Dormea, menda so vredu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?