|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: I'coo Targo Country
7.5.2008 16:12:23   
eeeee
Oprosti belinka ko te tk gnjavim, sam zanima me še ali sta to košara in športni del skupaj ko ne razumem nemščine. Js bi mela Country Olive Mars sam so tam tri slikice. Pa še glede nakazila če mi lahko mal razložiš.user posted image Js sm se dobesedno zalubla v njega.

(odgovor članu belinka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: I'coo Targo Country
7.5.2008 20:02:24   
Annny
Mene pa zanima, če je katera od vas gledala tudi vozičke Jane in če bi lahko naredila primerjavo z I'coo?Plusi/minusi?Hvala

(odgovor članu eeeee)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: I'coo Targo Country
8.5.2008 11:24:43   
belinka
Od teh treh slikic pri I'coo Kombi + Wanne Targo Country Olive Mars Attack, sestaviš (imaš) prvi dve. Tretja slikica pa je podvozje z lupinico (ta ni v kompletu). Saj pri zadnji alineji opisa priše, da ni lupinica zraven (in Verbindung mit den Babyschalen I'coo C-Care Plus als Travelsystem nutzbar - nicht im Lieferumfang enthalten) .

Dobiš pa v kompletu ogrodje vozička, potem dobiš košaro in športni del (športni del in košara pa se dasta na isto ogrodje gor - prvo pač imaš narejeno košaro, potem pa daš to dol in daš športni del gor).

Glede nakazila pa je tak, da pač ko greš po korakih pri naročilu izbereš tudi način plačila. Jaz sem izbrala preko bančnega nakazila - vorkasse (možno je tudi s kreditnimi karticami,...) in šla znesek plačat na banko (pač  ponavadi greš tja kjer si komitent) in potem nakažejo v tujino. Pač izbereš si način plačila, ki ti najbolj ustreza.

Upam, da sem koliko toliko razumljivo povedala.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: I'coo Targo Country
8.5.2008 11:38:07   
eeeee
HVALA TI.


(odgovor članu belinka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: I'coo Targo Country
20.5.2008 19:59:02   
linn76
se zahvaljujem tudi jest, ker sem navdušena nad tem vozičkom

(odgovor članu eeeee)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: I'coo Targo Country
22.5.2008 14:32:32   
sedmica
ŽIVJO PUNCE!
Tudi jaz sem si sedaj ogledala ogrodje od Icoo tatgo countri, v bivši Arielovi trgovini v Kranju in sem navdušena nad njim, tako da ga bom sedaj naročila preko neta, kjer pride veliko ceneje, kot če bi ga kupila pri nas, pa še veliko prej ga dobiš po dhl pošti ( v 8 dneh). user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu belinka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: I'coo Targo Country
27.5.2008 11:17:16   
sedmica
Talytha, Vianne in Belinka, imam eno vprašanje za vas,ki že imate ta voziček doma, moj mož je včeraj srečal en par, ki ima ta voziček in je rekel da sta prvi dve kolesi stali postrani, da je zgledalo kot da je pokvarjen, jih je tudi to vprašal pa sta mu rekla da prvi dve kolesi vedno tako stojita, drugače sta ga zelo pohvalila a sta rekla da jih zaradi prvih koles vsak vpraša če je vozek pokvarjen. Jaz sem si vozek ogledala v živo pa nisem dobila občutka da bi kolesa stala postrani. Kaj pravite? A je možno potem ko je otrok v vozku in je malo bolj obtežen, da bi kolesa stala postrani?



(odgovor članu eeeee)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: I'coo Targo Country
28.5.2008 18:40:44   
vianne
sedmica ne razumem točno kako je mišljeno s temi kolesi postrani. Meni se ne zdi, da stojijo postrani res pa da za enkrat smo voziček testirali še brez "prtljage" in ti žal ne znam drugače svetovati.

(odgovor članu sedmica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: I'coo Targo Country
29.5.2008 10:57:07   
sedmica
Vianne hvala za odgovor, tudi meni se zdi da kolesa nebi smela stati postrani, ne vem pa zakaj sta pri tistem vozičku pri dve kolesi stali postraniuser posted image . No pa saj se bom kmalu lahko tudi sama prepričala.
user posted image

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: I'coo Targo Country
31.5.2008 11:39:43   
sedmica
OJ PUNCE!
Še eno vprašanje katero lupinico boste uporabljale, katera paše na ta ogrodje ( v trgovini niso bile prav prepričane katera paše ). Ali ste kupile dežno prevleko in mrežo proti mrčesu??

(odgovor članu sedmica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: I'coo Targo Country
4.6.2008 10:35:49   
vianne
IZVIRNO SPOROČILO: sedmica

OJ PUNCE!
Še eno vprašanje katero lupinico boste uporabljale, katera paše na ta ogrodje ( v trgovini niso bile prav prepričane katera paše ). Ali ste kupile dežno prevleko in mrežo proti mrčesu??



Jaz bom kupila lupinico maxi cosi ter isofix podstavek kar preko e paketa saj je bila zelo dobro ocenjena pa tudi bolj poceni bom tako prišla. Jaz bom imela zimskega dojenčka in bom lupinico uporabljala le za prevoz v avtu. Ostalih "pritiklin" pa tudi nisem kupovala. Mi je žal le da se nisem pozanimala za zimsko vrečo. No ja jo bom pa kupila naknadno.

(odgovor članu sedmica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: I'coo Targo Country
10.6.2008 18:37:18   
sedmica
No končno pa sva tudi midva dobila voziček, user posted image user posted image user posted image v rdeči barvi, super je, full mi je všeč tudi v živo ( prišel je v 8 dneh user posted image ), upam da se bo izkazal tudi v praksi ko bo v njem user posted image . Kar se pa tiče lupinice imava pa midva Romer- jevo, tako da jo bova imela tudi samo za avto, prevleko za dež bom pa naročila v Baby centru. Proti mrčesu pa je tako ali tako univerzalna, kot tudi dežnikec.

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: I'coo Targo Country
13.6.2008 19:27:06   
Tiancek
Živjo...

Danes sem v Rutar centru v Ljubljani ugotovila, da tam prodajajo I'coo vozičke..menda jih nimajo dolgo v ponudbi in je cena vozička višja kot na netu - Foryourbaby, Kikiwelt ali Semwa.de, je pa nižja od cene, ki jo ima na netu slovenski Semwa...
Tudi mi smo se navdušili nad njihovimi modeli, tako, da ga bomo kupili - sigurno preko neta, ker se bolj splača...user posted image

(odgovor članu sedmica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: I'coo Targo Country
18.6.2008 10:24:06   
petrushka
Živjo vsem skupaj!

Tiancek
, a je bil v Rutarju tudi ta model TARGO COUNTRY?

Če jih ni v Rutarju, ve katera kje bi se dalo ta model videt?

Fajn se mejte





(odgovor članu Tiancek)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: I'coo Targo Country
21.6.2008 17:03:44   
sedmica
Živjo vsem skupaj!

Tiancek, a je bil v Rutarju tudi ta model TARGO COUNTRY?

Če jih ni v Rutarju, ve katera kje bi se dalo ta model videt?

Fajn se mejte


Živjo,
jaz sem si ga ogledala v BC v Kranju, vendar so takrat naročili le ogrodje, ker baje paše na I'coo-jeva ogrodja vsaka njihova košara in športni del user posted image . Da bi ga imeli še kje drugje ne vem ker sva midva tudi vsepovsod spraševala pa ga nikjer niso imeli ( v BC so pa ga takrat ravno naročili in ga čez dober mesec tudi dobili ).
Midva sva ga potem naročila preko neta ga dobila v osmih dneh in veliko ceneje, kot če bi ga naročila v BC. In sedaj komaj čakava da ga sprobava.
Upam da sem ti kaj pomagala. LP

(odgovor članu petrushka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: I'coo Targo Country
24.6.2008 9:08:30   
Annny
Na kako velik 'format' pa se zloži ta voziček (glede na to, da ima 4 velika kolesa) in koliko kg ima?Kako je kaj z obračanjem?  

(odgovor članu sedmica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: I'coo Targo Country
25.6.2008 6:42:52   
Tiancek
Pozdravljena...

ja, v Rutarju so imeli ta model T.Country - sicer v red flame barvi in je res dober (ful kompakten...)

(odgovor članu petrushka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: I'coo Targo Country
25.6.2008 6:47:03   
Tiancek
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Na kako velik 'format' pa se zloži ta voziček (glede na to, da ima 4 velika kolesa) in koliko kg ima?Kako je kaj z obračanjem?  



Ja, najlažje je, je odstraniš najprej zgornji del, sestaviš ogrodje in vsako gumo snameš z enim samim pritiskom nanjo...cel princip vozička je zasnovan tako, da z pritiskom na določen gumb ali del premikaš stvari...je pa tudi zelo lahko vodljiv...je za pogledat in stestirat v praksi....user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: I'coo Targo Country
19.8.2008 9:49:59   
trabi
Mene pa zanima, če se je katera odločala med Targo Country in City. Country se meni ne zdi preveč praktičen oziroma okreten za po mestu, trgovinah, restavracijah..., bolj mi je všeč City ker je zelo lahko vodljiv in okreten. Vendar pa me pri City skrbi, kako se obnese vseeno na kakšnem lepšem kolovozu, malo bolj v naravi ali pa npr. v Ljubljanjskem živalskem vrtu (saj veste, malo peska, malo gozdnih poti). Kaj menite? Ali imate izkušnje?
LP trabi

(odgovor članu Tiancek)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: I'coo Targo Country
11.12.2008 20:31:28   
SALT



Previdno, če kupujete voziček I coo targo country!
user posted image
user posted image



torek, 25. november 2008


Potrošnika, bodoča starša, sta razmišljala o nakupu otroškega vozička. Ko sta pregledala, kaj ponujajo v slovenskih trgovinah, sta ugotovila, da so cene otroških vozičkov precej visoke. Odločila sta se, da bosta voziček kupila v tujini prek spleta. Na spletnem mestu nemškega podjetja Kirsten Küper (www.kikiwelt.de) sta naročila otroški voziček I'Coo Targo Country in kmalu sta ga tudi dobila. Ko pa sta ga začela uporabljati, sta ugotovila, da ima napako na podvozju.  

Zato sta se prodajalcu pritožila. Kmalu sta dobila odgovor, naj pošljeta podvozje, da bodo preverili, če gre res za napako. To sta tudi storila. Podjetje je potrdilo, da gre res za napako. Minilo je kar nekaj časa, preden so jima iz podjetja sporočili, da podvozja žal ni mogoče zamenjati, ker je proizvajalec prenehal izdelovati ta model vozička. Potrošnika sta zato od podjetja zahtevala vračilo kupnine, vendar odgovora ni bilo od nikoder. Za pomoč sta prosila naš evropski potrošniški center.

Z njuno težavo smo seznanili nemški potrošniški center in ga prosili za posredovanje. Navezali so stik s prodajalcem, ki je kmalu potrdil, da sta potrošnika upravičena do vračila celotne kupnine, skupaj s poštnimi stroški. Potrošnika sta po pošti poslala prodajalcu še zgornji del vozička in svoje bančne podatke, da bi jima lahko podjetje povrnilo zahtevani znesek. Kmalu sta dobila povrnjen znesek celotne kupnine in poštnih stroškov.

Kmalu po našem uspešnem posredovanju pa smo dobili novo pritožbo potrošnice, ki je pri istemu prodajalcu na spletnem mestu kikiwelt.de kupila enak model otroškega vozička. Tudi njen voziček je imel napako na podvozju. Njen primer še rešujemo. Potrošnike opozarjamo, naj bodo previdni pri nakupu tega modela otroškega vozička, saj je napaka na podvozju očitno pogost pojav.  

(odgovor članu trabi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: I'coo Targo Country
11.1.2009 11:33:08   
sedmica


Objave: 97
Član od: 15.9.2008
Status: odsoten


Previdno, če kupujete voziček I coo targo country!





torek, 25. november 2008


Potrošnika, bodoča starša, sta razmišljala o nakupu otroškega vozička. Ko sta pregledala, kaj ponujajo v slovenskih trgovinah, sta ugotovila, da so cene otroških vozičkov precej visoke. Odločila sta se, da bosta voziček kupila v tujini prek spleta. Na spletnem mestu nemškega podjetja Kirsten Küper (www.kikiwelt.de) sta naročila otroški voziček I'Coo Targo Country in kmalu sta ga tudi dobila. Ko pa sta ga začela uporabljati, sta ugotovila, da ima napako na podvozju.

Zato sta se prodajalcu pritožila. Kmalu sta dobila odgovor, naj pošljeta podvozje, da bodo preverili, če gre res za napako. To sta tudi storila. Podjetje je potrdilo, da gre res za napako. Minilo je kar nekaj časa, preden so jima iz podjetja sporočili, da podvozja žal ni mogoče zamenjati, ker je proizvajalec prenehal izdelovati ta model vozička. Potrošnika sta zato od podjetja zahtevala vračilo kupnine, vendar odgovora ni bilo od nikoder. Za pomoč sta prosila naš evropski potrošniški center.

Z njuno težavo smo seznanili nemški potrošniški center in ga prosili za posredovanje. Navezali so stik s prodajalcem, ki je kmalu potrdil, da sta potrošnika upravičena do vračila celotne kupnine, skupaj s poštnimi stroški. Potrošnika sta po pošti poslala prodajalcu še zgornji del vozička in svoje bančne podatke, da bi jima lahko podjetje povrnilo zahtevani znesek. Kmalu sta dobila povrnjen znesek celotne kupnine in poštnih stroškov.

Kmalu po našem uspešnem posredovanju pa smo dobili novo pritožbo potrošnice, ki je pri istemu prodajalcu na spletnem mestu kikiwelt.de kupila enak model otroškega vozička. Tudi njen voziček je imel napako na podvozju. Njen primer še rešujemo. Potrošnike opozarjamo, naj bodo previdni pri nakupu tega modela otroškega vozička, saj je napaka na podvozju očitno pogost pojav.


In kakšna naj bi bila ta napaka?

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: I'coo Targo Country
12.1.2009 12:57:49   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: sedmica
In kakšna naj bi bila ta napaka?



Na tej sliki je vidna

user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu sedmica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: I'coo Targo Country
12.1.2009 14:48:50   
mediuhec
a se lahko sliko poveča, da vidim napako.

hvala in LP.

ICCO-te prodajajo v naših BC, nimajo pa povsod vseh modelov. v Rutarju MB jih nimajo.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
12.1.2009 19:59:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: I'coo Targo Country
13.1.2009 10:21:07   
mediuhec
ee, zgleda da je prva kolo krivo al kaj? mal je mala slika.

midva sva vzela CITY, nama je vozek izgledal povsem v redu (nič čudnega s kolesi), tako da se tolažim, da ne gre za isto ogrodje. sva pa naročila v BC.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Minus koliko kg po porodu
Božička09

Koliko kilogramov ste bile lažje po odhodu iz porodnišnice?

3-4kg (22%)

5-6kg (25%)

7-8kg (24%)

9-10kg (17%)

11kg ali več (13%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!