|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Uhani-kdaj?
25.4.2008 12:36:08   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

zakaj se pa raje ne vprašaš, če bodo tvoji pupi všeč.

Glede primernosti uhanov v nosu in popku, če je eni mamici to pač všeč,...bog pomagajuser posted image



Saj si sama napisala odgovor - nisem rekla, da je meni všeč njen preboden popek pri skoraj sedemnajstih - njej je všeč. Mene pa pač ne moti in se mi ne zdi nič posebno groznega.user posted image In res ne vidim, kaj ima tu zraven bog, in kako bi lahko pomagaluser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
25.4.2008 15:53:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bojananika)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Uhani-kdaj?
25.4.2008 16:02:43   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: mika



nisem  vedela, da lahko nastane  cirkus na RR zaradi uhanovuser posted image ...svaštauser posted image user posted image user posted image


Na rr rata cirkus  za vsako najmanjšo stvar.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
25.4.2008 16:34:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Uhani-kdaj?
25.4.2008 16:50:09   
Felicity
Nisem brala vseh odgovorov ...

Moj odg. -  ko bo sama izrazila željo, in ne pred OŠ. 

Še najbolj mi dvigne pritisk, ko vidim prebodeno uho pri kakšnem 2, 3l fantiču. user posted image
Kaj pa ko odraste in tega ne bo hotel nosit in se mu bo luknjo poznalouser posted image A kdo razmišlja? Ali pa kakšna user posted image user posted image v vozičku (nekaj mesecev stara), gola glavca, ma dve zlati rinki na uhih. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Uhani-kdaj?
26.4.2008 21:18:14   
lila114
Tudi jaz nisem brala vseh odgovorov, a vseeno izražam svoje mnenje!!

Jaz sem pa ena tistih mamic, ki jim je všeč, da nosijo punčke in fantki uhane!!
Sama sem mamica dveh fantkov in verjeli ali ne, moj tavečji (5 let) si je pri 2 letih želel imeti uhančka, takega kot ga nosi ati!!! Pa smo ga peljali eno soboto v zlatarno in dobil je uhančka!! Bil je ponosen nanj in še danes ga nosi in mu je všeč!!! Sedaj že napeljuje za novega v drugi obliki!!!

< Sporočilo je popravil lila114 -- 26.4.2008 21:19:11 >

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Uhani-kdaj?
26.4.2008 21:34:53   
Felicita
še jaz pristavim svoj lonček:
jaz bi punčki tudi dala okrog dveh, treh let preluknjat ušeska (meni so jih luknjali pri petih). uhani so mi všeč (seveda primerno veliki - majhni kamenčki, vsekakor ne viseči) in vem da ne povzroča to kakšnih hudih problemov. Poleg tega ne poznam ženske, ki bi ji dali starši ušesa preluknjat, pa da potem ne bi hotela nosit uhanov... poznam pa jih veliko, ki so si ušesa luknjale v 'starih' letih in imele s tem kar konkretno problemov (od tega da se rana ne zaceli, alergije, izcedki; tega pri otrocih ni v taki meri, vsaj kakor sama opažam). Če punca v odrasli dobi (ali najstništvu ali kadarkoli pač) uhanov ne bo hotela, jih bo pač dala ven. Luknje se pa tako zarastejo praktično brez sledi.
Fantu bi tudi pustila uhan, ampak ko sam izrazi željo. Je vseeno še rahlo 'neobičajen' okras to za fante, no.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu lila114)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Uhani-kdaj?
26.4.2008 22:03:06   
kaya2007
jaz ji bom dala preluknjat ušesa, ko in če bo sama hotela. sama sem si jih dala šele na koncu o.š., prej sem bila bolj fantovska in vem da mi ne bi bilo všeč, če bi mi starši luknjali ušesa user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Uhani-kdaj?
28.4.2008 20:53:19   
mily
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

še jaz pristavim svoj lonček:
jaz bi punčki tudi dala okrog dveh, treh let preluknjat ušeska (meni so jih luknjali pri petih). uhani so mi všeč (seveda primerno veliki - majhni kamenčki, vsekakor ne viseči) in vem da ne povzroča to kakšnih hudih problemov. Poleg tega ne poznam ženske, ki bi ji dali starši ušesa preluknjat, pa da potem ne bi hotela nosit uhanov... poznam pa jih veliko, ki so si ušesa luknjale v 'starih' letih in imele s tem kar konkretno problemov (od tega da se rana ne zaceli, alergije, izcedki; tega pri otrocih ni v taki meri, vsaj kakor sama opažam). Če punca v odrasli dobi (ali najstništvu ali kadarkoli pač) uhanov ne bo hotela, jih bo pač dala ven. Luknje se pa tako zarastejo praktično brez sledi.
Fantu bi tudi pustila uhan, ampak ko sam izrazi željo. Je vseeno še rahlo 'neobičajen' okras to za fante, no.


O ja pa je. Moja si je zelo želela uhanov in naju je kar nekaj časa prosila. No za peti rojstni dan, sva ji dovolila. Doma smo se zmenli vse okoli tega. Kako stvar poteka, da malo zaboli itd. No in smo šli. Medicinske je imela skoraj cel mesec, da se je vse dobro zacelilo, zlate pa tudi kakšen mesec, ker se ji je vse začelo gnojiti. Čistila sem ji vsak drugi dan, ampak se ni in ni hotlo nehati gnojiti. Pa sem mela vsega dost in sem ji vzela uhane ven, kljub temu, da me je prosila, da še počakam, ker ji je pač všeč in ker imajo vse prijateljice v vrtcu. Res mi je bilo žal, da sva popustila, ampak ok, bila je njena velika želja. Zdej bo pač imela spominček na to, in to so male luknjice, ki se nikoli ne bodo popolnoma zacelile.



Druga "zgodba" je soseda iz bloka, kjer sem včasih živela. Uhane so ji dali že zelo hitro delati, ampak se očitno potem noben ni veliko brigal za to, sploh niso opazili, da se ji je vnelo! Mala pa tudi ni upala nič rečit al kaj, v glavnem, uhec je imela tako zagnojen in zateku, da se uhanček sploh ni več ven videl in so ji ga morali izrezati.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Uhani-kdaj?
28.4.2008 21:14:11   
kajajaka
Naša punčka si bo dala preluknjat ušesa, ko bo sama to želela in to ne pred OŠ.
Mislim, da je to nekaj podobnega kot tetovaža...
Jaz imam oboje, ampak sem se obakrat sama odločila (uhani pri 12 in tatu pri 25 letih - ko sem bila prepričana, da si to želim -zato mi tudi ni žal)

Pa če pomislim, kako me je bolelo, ko so se mi vnele luknje (ker sem alergična na zlato, pa tega takrat ni nihče vedel...) uf, groza. Moji punčki tega ne bom naredila. Raje še 5 tatujev kot 1 uhan user posted image user posted image

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Uhani-kdaj?
29.4.2008 21:18:18   
*jasminika*
naš je tudi pri 2 letih zaželeo uhana,in ga je dobio.sedaj bo 4 pa ga včasih vprašam če bi ga dal ven iz uha pa oravi da ne.sam sebi je všeč..jaz PA OBOŽUJEM UHANE.....Meni je všeč..obnašate se ene kot,,,,,,,,lepo je vprašala vi pa se zgražateuser posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Uhani-kdaj?
30.4.2008 11:29:34   
Nina00
Jaz sem si tudi zelo želela uhane. Tam konec OŠ. Pa mi mama ni dala naredit lukenj. Mi je pa kupila take za pripet in sem jih nekaj časa nosila. Je rekla, da si bom luknje lahko dala naredit, ko bom polnoletna, če si jih bom še želela. Sem ji zelo hvaležna za to. Si jih kasneje nisem nikoli več želela. Pa luknje se pri enih zarastejo, če daš uhane ven, pri drugih pa ne. Pri večini pa ostane vsaj malo vidno,kje so luknje bile.

(odgovor članu *jasminika*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Uhani-kdaj?
30.4.2008 21:21:33   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: lila114

moj tavečji (5 let) si je pri 2 letih želel imeti uhančka, takega kot ga nosi ati!!!


Kako je pa izrazil to svojo željo? Tako da je kazal na atijevo uho s prstkom ali kako? user posted image

(odgovor članu lila114)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Uhani-kdaj?
30.4.2008 23:05:56   
mika
Kako je pa izrazil to svojo željo? Tako da je kazal na atijevo uho s prstkom ali kako?


sej otroci pri dveh letih znajo govoriti..... zakaj bi kazal s prstkom?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Uhani-kdaj?
1.5.2008 10:16:50   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Kako je pa izrazil to svojo željo? Tako da je kazal na atijevo uho s prstkom ali kako?


sej otroci pri dveh letih znajo govoriti..... zakaj bi kazal s prstkom?


Nisem misla dobesedno. Ne vem no, pri dveh letih mislim, da otroku pač ne izpolnimo vsake želje, ki jo izrazi. Verjetno sem jaz čudna. Sicer pa kakor je komu všeč.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Uhani-kdaj?
14.5.2008 13:34:06   
Zanica
Moja tašča in tast sta ob rojstvu moje hčere poklonila uhane, in tašča je takoj rekla da jih lahko damo okoli 3 meseca !?!?!? Jaz in mož sva rekla da ni šanse, da ji bova dala ko se bo nami zdelo prav. Zdaj ko bo najina hči napolnila eno leto je spet začela težit za te uhančke, kako "fina" bo z uhani, pa kako je "dedek" lepe uhančke kupil itn... meni pa to gre na živce, zato ker mi daje občutek kot da sva obvezna dati uhančke samo zato ker so jih oni kupili....sej ne rečem da so kupili grde uhančke, celo lepi so, nič kičasti.

Jaz sem tudi mnenja da je bolj počakat, ne pred 5 letom, ali celo pred začetkom šole, in seveda če si jih bo sama želela. jaz jih nimam, nisam jih hotla. Ko sam si jih naredila z 17 let, pa so mi se ušesa vnela in je bilo zelo neprijetno. Pa sem jih dala van. Pa mi prav nič ne manjka!!


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Uhani-kdaj?
14.5.2008 22:24:42   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Uhani-kdaj?
 
Ko bo dovolj stara, da si jih bo sama dala delat.



Sem istega mnenja.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 67
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?