|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
18.8.2008 21:22:43   
julci
pa to ne moreš verjet,zdaj tipkovnica delauser posted image

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3601
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
18.8.2008 23:02:55   
hanna1
...kaj pa je bilo user posted image user posted image -no tud jes sem iz službe...sem fizično in moralno čist na psu,ta teden me popolnoma uniči,se mi je dans kar malo strgalo,ker me je moj razkuru že včeri zvečer in sem tolk tulila na njega,sej ne morm verjet,da sem taka čarovnica...zdaj sem pa čist...praznauser posted image ...bova mela najbrž bol tihi teden,ker je ponoč v službi user posted image user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3602
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
18.8.2008 23:30:33   
hanna1
...mah sem pozna,grem tud jes spat....

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3603
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
19.8.2008 20:19:50   
Laubica
Smo bile na drugi straniuser posted image nocoj je spet -hvala bogu spaluser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3604
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
19.8.2008 22:01:06   
julci
 
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Smo bile na drugi straniuser posted image nocoj je spet -hvala bogu spaluser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še več takšnih noči


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3605
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
19.8.2008 22:05:31   
julci
Hana je mel zgleda sobotni lunin mrk prste vmes.Pa utrujenost je nardila svoje,pol pa ni čudno da se nam včasih malo strga-zastopi nas itak nihče ne.user posted image dedci kot dedci ne bi bili oni,če nebi potem še jaskali zraven,ko maš žeitak vsega vrh glave.Saj bo boljš.Kdaj maš fraj vikend,prite na drink,pa bomo kero rekli.user posted image user posted image

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3606
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
19.8.2008 23:11:22   
hanna1
Dober večer user posted image user posted image user posted image

Pozna sem itak spet,pa lačna,pa stroj cunj morm obesit,mi jih je sine dal prat,sem ga klicala s šihta,sam se mi ne daaaaaa...za povrhu so pa same male cotke in bataljon štunfkov,ker moram dat naprej eni drugi žlahtnici,ki pričakuje 4 otročka--najstarejši bo star 17...ona pa 33-je še mladauser posted image user posted image -me je nečakinja,ki mi je posodla,klicala,da se že malo mudi in zdaj moram vse polikat,kar je takega,ker sem tako tud dobla..pojma nimam,kje se je tolk nabralo..v predalih ni zgledalo tolk user posted image ....a luna me je trkala...po moje pa še ta user posted image ,ki se najavljauser posted image

...men je pa Hana v soboto po stopnicah padla...čez 5 stopnic,pa samo eno malo buško-srečo je mela,jes sem se pa skor požrla,ker je nisem držala na rokah,ker moški pa pustijo vrata kar odprta-kriva pa jaz pol...ampak drugi dan se jezafrcljala iz svojega pletenega naslonjačkaob rob mize v dnevni-nova buška...kaj čemo,neumorno išče,kam bi lahko splezalauser posted image
Laubica-bravo za spanjeuser posted image user posted image user posted image

19.8.2000 se je rodil en krasen fant,ki je odličen športnik in nogometaš in zna mamici Duškici pripravit veliko navijaških trenutkov,še posebej,ko pade gol..Jure naj bo veliko takih trenutkov veselja doma,na igrišču,ob Žani in Matiju pa velikooooo nepozabnih stvari in bodi tak sonček še naprej svoji mamici in očiju

user posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3607
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
20.8.2008 8:30:49   
Laubica
19.8.2000 se je rodil en krasen fant,ki je odličen športnik in nogometaš in zna mamici Duškici pripravit veliko navijaških trenutkov,še posebej,ko pade gol..Jure naj bo veliko takih trenutkov veselja doma,na igrišču,ob Žani in Matiju pa velikooooo nepozabnih stvari in bodi tak sonček še naprej svoji mamici in očiju


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE JURETU ZA ROJSTNI DANuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3608
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
20.8.2008 18:42:23   
Laubica
Madona spet smo na 2. straniuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3609
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
20.8.2008 22:47:24   
hanna1
....a je zatišje-kaj že vse zvezke ovijate,pa svinčnike šilite-mi še nč,smo še brez torbe-julci,kje so poceni in zdržljive,pa še znamka po možnosti user posted image user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3610
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
20.8.2008 22:56:34   
julci
Hana poceni in vzdržljive torbe majo v A3 v Prevalah al pa Ravnah.Jaz sem lani Mihanu kupla Fishbone torbo za 20eu,ista v mladinski pa je prišla 52eu.Razlika je očitna.mi še nič ne ovijamo,je pa treba še neki malenkosti nabavit pa bo.
drugače pa sem delovno preživela tako dopoldne kot popoldne,večer pa na klepetuuser posted image


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3611
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
20.8.2008 23:41:32   
hanna1
...bo treba it malo v nabavo,jes mam sicer pri Kopiji naročeno in mi je ravno rekel en poštar,ki redno hodi na pice,da so začeli s temi paketi in da se jim kar meša,tolk je vsegauser posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3612
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
20.8.2008 23:43:41   
hanna1
Jaz ponavadi kupim torbo za 2 leti,zadnji je pa čist uničil naramnice,ker mora divjat z kopasto nabasano torbo in sirotica ni prenesla vseh skokov in metov user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3613
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
20.8.2008 23:46:00   
hanna1
...grem spat,da mi ne bo mala ponoči spet 15 min.kričala EJ-preden,da jas skapiram za kaj se gre-je ona čist budna,jaz pa koma neprespanauser posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3614
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
21.8.2008 5:01:34   
julci
Hana Miha ma zdaj šele drugo torbo,pa če mu lani nebi naramnice prerezala na stari torbi,bi rajtam še prvo mel.Pa je mene blo sram,da ma tk znucano torbo.saj sem rekla,da še nisem vidla kerga otroka,ki ne bi hotu nove torbe.user posted image
Če boš kaj v ravnaha hodla,pa se oglasi na kofiuser posted image


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3615
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
21.8.2008 9:36:14   
dašabina
Se javim samo toliko, da ne boste milslile, da sem pozabila na vas....
Je umrla moževa mama, pa sem bila bolj malo tukaj...
Vsem naj, naj za obmesećnice, še posebno mojemu lubčku Mihatu, ki je včeraj imel 7 mesecevuser posted image user posted image user posted image
Smo še brez zob, je velik smejko in priden, tudi ko ga čuva babi... Babi hvalauser posted image

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3616
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
21.8.2008 10:18:52   
Duškica
Ah punce, mene baše čas. Imam bolj malo časa za forum. Jure se vam zahvaljuje za čestitke. Moj fant raste.....

Jaz sem že začela malo delat (čeprav imam dopust). Sem si pa včeraj fentala koleno in sem zdaj doma. Čakam, da se me kdo usmili in mi pomaga spravit malčka iz 5. nadstropja.
Sem hotela včeraj po stopnicah pri tašči dvignit malčka v vozičku, pa še nahrbtnik je visel gor, pa mi je obrnilo koleno (iz sklepa). Samo sem se sesedla in postalo mi je slabo. Na srečo je bil tam en gospod, ki mi je pobral voziček (malčku ni bilo nič). Zdaj imam koleno zamotano, videt ni nikjer nič, mene pa boli, noge ne morem prav obremenit, niti je ne morem iztegnit. Krevsam po stanovanju. Razmišljam, da bi se šla vseeno pokazat na poškodbenega, čeprav se nič ne vidi....

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3617
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
21.8.2008 10:30:36   
hanna1
Duškica,pa taka smolauser posted image user posted image .Vseeno se pojdi pokazat,ker jaz sem mela tud poškodovano koleno-voda -v 7 razredu in ker sem morala z gipsom na nogi krave past,se mi je še dolgo rada nabirala malo voda noter,zateklo mi je,komaj sem hodla,zdaj je sicer bolje,me pa kolena vseeno zelo rada bolijo-verjetno si si nategnila vezi,je pa dobro,da malo slikajo,da ni kaj natrganega-predvsem pa NIČ ne obremenjuj kolena-vsaj kakšnih 14 dni.Upam,da bo čimprej boljeuser posted image user posted image user posted image

....vsem slavljenčkom pa vse najnaj....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Leonid od misske praznuje danes 1 rojstni dan user posted image user posted image user posted image -vsenajboljšeuser posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3618
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
21.8.2008 10:57:47   
Duškica
Julči, poslala sem ti mail.

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3619
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
21.8.2008 11:58:05   
makala
Dan moje drage čvekice.
Nisem vas pozabila, vendar ne pridem do RR, ker intenzivno preživljam zadnje dneve doma z mojimi sončki. Lana gre 1.9. v vrtec in jo bom 1 teden uvajala po 2 do 3 ure dnevno. 8. septembra pa tudi jaz začnem s službo.
Ne morem verjet, da že. Kako je hitro minilo. Pa čeprav sem bila doma 20 mesecev ( bla sem doma od začetka nosečnosti).
Matevž in Kaja pa sta ravno danes šla v DZS po potrebščine. Zdej,ko ima sine že izpit za avto, sta samo rekla: mami dej denar, si bova sama kupila za šolo. In sta šla. Kako sta že odrasla. Še dobro da imamo Lano, če ne bi bla z mojim user posted image  kmalu sama. Kako bežijo leta.user posted image user posted image
Vsem, ki ste praznovali želimo vse naj nauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Duškica le pojdi se pokazat kirurgu, še bolje ortopedu. Koleno je pomemben sklep in ima notri veliko struktur, ki se lahko poškodujejo, pa se zunaj nič ne vidi. Lahko pa poškodbe pustijo dolgotrajne posledice, če se jih ne sanira.
Sem pametna ne?? Ne Duškica, samo dobro ti želim.

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo, temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo.
**********************************************

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3620
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
21.8.2008 20:44:50   
julci
Najprej vsem ki praznujejo obmesečnice in pihajo prve svečke vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja punce počasih bo pa cajt da se prestavimo na temo otrok.user posted image

Duška pojdi na poškodbenga,ker je čist možno da si si nategnala vezi.Jaz sem si jih pri 12 in je po 2 dneh longete začelo tako boleti da sem do gipsa hodla po berglah,posledice čutim še danes.pa tk ko so ti punce napisale,se ti lahko voda začne delat.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu makala)
Neposredna povezava do sporočila: 3621
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
21.8.2008 22:37:44   
Duškica
Pozdravljene punce!!

Me je danes pogledal ortoped in me je prvo ful prestrašil, da sumi poškodovane križne vezi in me je poslal na urgenco in na slikanje. Na srečo ni tako strašno. Kosti so cele, miniskus tudi, imam pa zrahljane vezi. Napisali, so mi počivanje (nevem, kako naj to zraven mojih treh mulcov), hladne obkladke, in bandažiranje (če bi dobila longeto bi morala kampirat pod blokom, ker ne bi uspela prit peš v 5. nadstropje). Po nekaj dneh lahko začnem počasi razgibavat do bolečine in dobila sem novo napotnico za ortopeda.
V bistvu se je kar dobro končalo. Koleno me sicer kar boli in ne morem iztegniti noge, ampak to bom že preživela.

Zdaj pa še obesim perilo, potem pa grem res počivat.

LAHKO NOČ!!!


_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3622
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
22.8.2008 7:59:43   
Laubica
DUŠKICA-POČIVAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ kolikor pač lahkouser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3623
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
22.8.2008 8:00:19   
Laubica
Mi smo dobili hkrati 2 nova zobka -tak da jih je zdaj 6user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3624
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
22.8.2008 9:15:32   
Duškica
BRAVO ZA ZOBKE LAUBICA!!!  Pravzaprav Timon!!!

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?