|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
11.4.2008 23:00:43   
hanna1
pa-pa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
11.4.2008 23:07:39   
julci
No dokler jaz vse preberem je pa že pa-pauser posted image

Neli lepo da ste boljš,sam tidohtarjiga pa včasih pluneje s teminavodili.Boga Nataša je mogla pa lakat.
Pri Zali  sicer ni blo problema če je kdaj flašo dobla,vempa da nekateri dojeni otroci zavračajo vse.

Stephany pa saj sem vedla da jetvojKlemenfant od fare,je prenesel čisto po moškouser posted image user posted image user posted image user posted image za Klemena.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
11.4.2008 23:21:57   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu julci)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 10:07:05   
hanna1
Dober dan user posted image user posted image user posted image

Kavico spili,eni so že malicali,zdej pa višek odlagajo v plenico-zgleda user posted image user posted image -sva že probali tud kakija lovit v kahlo,pa sva sam enkrat uspeli,drgač pa kr zadrži pol in pol se tako trdo pokaka,bova še malo počakali-lulanje pa že uspeva tu in tam user posted image .
Je dans ponoč kar naprej vreščala in iskala dudo in ko sem nazadnje ji vtaknila jo-preden sem jo sploh našla v postelji-sem začela mislit (user posted image user posted image user posted image ),kaj pa če ji je vroče,ker je v spalni vreči in tako čist tanko dekico čez,sem jo odgrnila,pol je blo pa v redu,ker se zgleda ni premetovala...mati,mati,kak sem tupa,da rabim z lajtnge najprej stopit...to so ti izkušnje user posted image ....


......lep dan želim,no.....


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 10:37:36   
hanna1
...kaj imate vse lepo vreme..user posted image user posted image user posted image ...no sej pri nas pogrmenju in nalivu že bolje kaže,sem optimist,da bo še mogoče malo sončka user posted image user posted image user posted image ...naš bogi stroj pa pereeee.....in pereeeee....user posted image user posted image user posted image -gora perila user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 12:36:10   
julci
Dan
Zame tako klavern,za mojga pa še bolj.Je ponoči bil v službi in je mel delovno nesrečo,tako da je v bolnici na opazovanju.Ga je ketna udarla po čeljusti in licu,tk da je cel zatečen.Ne vejo a mu bojo delali drenažo,zjutr so ga pa non stop slikali,ker so se bali notranje krvavitve.sem mislila da se mi bo zmešalo,ko me je klical.Hvala bogu je mel angela varuha ob strani,ker bi se lahko končalo tud tragično.



_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 12:49:30   
hanna1
julci user posted image user posted image user posted image ljubi bog,da ima tako smolo,sam,da bi se vse v redu končalo !!!Pa v železarni je že prišlo tud do kar tragičnih nesreč,ko vidijo,kaj se lahko zgodi,pa ne poskrbijo za malo boljšo varnostuser posted image user posted image Sam,da bi bilo vse v redu in da ne bi bilo krvavitve-držim fige za vas in user posted image user posted image user posted image user posted image ,da bo čim prej okreval user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 12:58:07   
Anonimen
Ojoj Julči!!!user posted image user posted image user posted image

Kaj pa njegovi zobje??
Javi nam, ko bo kaj novega.

(odgovor članu hanna1)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 17:29:38   
viator
živjo punce,

pri nas lije...tako da smo not.

Joj Julci...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da je mož že doma...in da ni nič hujšega. Kak strah si mogla prestatuser posted image user posted image - pesti držim, da bo vse OK. Pa mal ga pocartaj reveža.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 17:39:01   
viator
Laubica glede vozičkov - jaz poznam samo Pega - ga imam - pa sem zelo zadovoljna.
Ima pa prav Duska - e-bay je res za pogledat, ker se dobi kaj ugodnega. Tudi moja prijateljica je prava ekspertka za kupovanje tam gor...kupila je že vse živo, med drugim tudi voziček zelo ugodno - mislim da je bil traxx. user posted image

tuki tudi prodajajo pega, mogoče je tvoj model še mal cenejši..
KLIK

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 12.4.2008 20:59:46 >

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 19:07:38   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: duskamb

Ojoj Julči!!!user posted image user posted image user posted image

Kaj pa njegovi zobje??
Javi nam, ko bo kaj novega.
Duška kot so povedali so mu prav oni preprečli hudo poškodbo čeljustnega dna,so pa storili žalosten konc.Tkda morem poklicat v MB,da vidim kaj bo zobozdravnica rekla.Sam to je še najmanj.Je pa ostal na opazovanju,ker ma levi strani obraza veliko oteklino,ker če se ne bo manjšala bojo nardili drenažo,zaradi podkožne krvavitve.Tk da upamo da ne bo treba rezat.je pa veriga zgrešla za 3 centimetre oko.e je pa prej klical in vprašal,če so me iz službe klicali,da se je poškodoval.Nihče ni bil niti tolko,da bi me poklical.






_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 19:19:35   
natasaom
julči user posted image user posted image   sam da ni kej hujšga..v službi jih je pa treba mal okurcat user posted image .



< Sporočilo je popravil natasaom -- 12.4.2008 19:21:31 >

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 19:20:48   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

julči user posted image user posted image   sam da ni kej hujšga
Ja Nataša hvala bogu,je mel zgleda angela varuha zravn sebe.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 19:26:36   
natasaom
a je že doma

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 19:28:56   
natasaom
sem že prebrala user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 19:31:43   
julci
Sva z Zalo same doma pa nama je malo dolg cajtuser posted image

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 19:33:42   
natasaom
bogica ..sej ne vem kaj naj ti rečem da te v dobro voljo spravim..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 20:33:58   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: smotka lonib

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica


http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=175620
Tile vozički so zdaj bolj v ožjem izboru moram jih videt v živo ker me zanima kateri ima najboljša kolesauser posted image ali kera te vozičke pozna -zadnjega vem da ima Duška



Laubica!

Jest preko E-BAYA zadnjič kupila podobnega Haucka s tem, da je trikolesnik (gume za napumpat) in sem s poštnino vred dala 113,85 EUR.

Lonib preko kerega Nemškega ali Avstriskega -mi še nikoli nismo tak kupovali
IZVIRNO SPOROČILO: julci

Dan
Zame tako klavern,za mojga pa še bolj.Je ponoči bil v službi in je mel delovno nesrečo,tako da je v bolnici na opazovanju.Ga je ketna udarla po čeljusti in licu,tk da je cel zatečen.Ne vejo a mu bojo delali drenažo,zjutr so ga pa non stop slikali,ker so se bali notranje krvavitve.sem mislila da se mi bo zmešalo,ko me je klical.Hvala bogu je mel angela varuha ob strani,ker bi se lahko končalo tud tragično.


Ojej JULCI-Upam da bo hitro vredu revež
Kaj pa njegovi zobje??
Javi nam, ko bo kaj novega.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja to sem tudi jaz prvo pomislilauser posted image user posted image user posted image
Duška kot so povedali so mu prav oni preprečli hudo poškodbo čeljustnega dna,so pa storili žalosten konc.Tkda morem poklicat v MB,da vidim kaj bo zobozdravnica rekla.Sam to je še najmanj.Je pa ostal na opazovanju,ker ma levi strani obraza veliko oteklino,ker če se ne bo manjšala bojo nardili drenažo,zaradi podkožne krvavitve.Tk da upamo da ne bo treba rezat.je pa veriga zgrešla za 3 centimetre oko.e je pa prej klical in vprašal,če so me iz službe klicali,da se je poškodoval.Nihče ni bil niti tolko,da bi me poklical.


Kaj -barabe -jaz bi jih že poklicala in povedala svojeuser posted image





_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 20:35:31   
Laubica
Viator -hvala za nasvet
Jaz sem pa fejst zbolela mam 38.5 vročine in mali je ful prehlajen tak da se nimamo nič lepo


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 20:41:55   
Laubica
JULCI bom mislila nate in moža zdaj pa grem spat

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 20:42:24   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: julci

Dan
Zame tako klavern,za mojga pa še bolj.Je ponoči bil v službi in je mel delovno nesrečo,tako da je v bolnici na opazovanju.Ga je ketna udarla po čeljusti in licu,tk da je cel zatečen.Ne vejo a mu bojo delali drenažo,zjutr so ga pa non stop slikali,ker so se bali notranje krvavitve.sem mislila da se mi bo zmešalo,ko me je klical.Hvala bogu je mel angela varuha ob strani,ker bi se lahko končalo tud tragično.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 20:43:10   
dašabina
Julči user posted image user posted image pocajtajte se...
Pri nas pa imamo jutri familjarno praznovanje, saj smo ženski del v enem tednu napolnile 55 let user posted image (35+11+9).. zdaj pečem torto otrok pa noče spat, grrrr.....Uh, je že Maša tu, hvala ti sonce moje..

Lepo nočko...

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 20:43:38   
dašabina
Laubica pozdravte se... user posted image user posted image

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 21:11:40   
hanna1
IZVIRNO SPOROČILO: julci
Sva z Zalo same doma pa nama je malo dolg cajtuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ,da le ni bilo hujšega...a zdaj je še v bolnci user posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
12.4.2008 21:12:38   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: julci

Dan
Zame tako klavern,za mojga pa še bolj.Je ponoči bil v službi in je mel delovno nesrečo,tako da je v bolnici na opazovanju.Ga je ketna udarla po čeljusti in licu,tk da je cel zatečen.Ne vejo a mu bojo delali drenažo,zjutr so ga pa non stop slikali,ker so se bali notranje krvavitve.sem mislila da se mi bo zmešalo,ko me je klical.Hvala bogu je mel angela varuha ob strani,ker bi se lahko končalo tud tragično.




user posted image user posted image groza. čimprejšne okrevanje mu želimuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?