|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 8:20:15   
Mateja82
Dan!

Zanima me, če ima katera od vas izkušnje z delom na domu in sicer sestavljanje izdelkov, oni pripeljejo robo ti potem sestaviš v določenem roku itd...
Našla sva eno punudbo, ki je kar dobra in iz najne strani vsaj po njegovem opisu brez obveznosti razen dokončati delo v določenem roku in imeti prostor..

Uglavnem se mal bojiva da je vse skupaj samo en grd nateg, če bi bilo  res ,bi bilo pa super, ker bi res zelo potrebovala kakšen everček...

Torej kaj ? Tvegati?

Povejte malo svoje izkušnje in  mnenje o tem.


< Sporočilo je popravil Mateja82 -- 11.4.2008 8:22:26 >


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 8:23:16   
Anonimen
Če pri tem zahtevajo kakšen denar od tebe (kao, da bodo potem odkupili izdelke)- je nateg.

(odgovor članu Mateja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 8:26:55   
Mateja82
ne nobenga denarja ne zahtevajo  razen za zavarovanje izdelkov, v primeru razbitja ali kraje ker so dokaj dragi.  S tem da zavarovanje uredijo oni  ali  pa lahko tudi sam poskrbiš za to.


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 8:34:16   
Anonimen
razen za zavarovanje izdelkov

To je zdaj neki novi izgovor? Pojdi na portal Moje delo in na njihov forum. Tam poišči, če o njih že kaj piše. V glavnem, če zahtevajo kakršenkoli denar- potem je nateg. Pa četudi "samo" 20€!

(odgovor članu Mateja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 9:08:25   
bučkabb
ja kot ti je že ena omenila, se mal pozanimaj o njih, če že ima kdo kakšne slabe iskušnje.

sicer pa bi jaz delala na začetko zelo previdno, plačilo v zamenu za robo. če oni teb ne bodo plača jim pa ti robe ne boš dala.  pol jo pa še vedno lahko prodaš sama in maš neki od tega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 9:13:23   
madela
Moja soseda sestavlja in lepi skupaj darilne vrečke za razne firme. Od nje niso zahtevali denarja in tudi plačajo ji kar dobro se mi zdi. Je pa problem,ker dobi toliko dela,da ga sama v tistem njihovem roku ne bi nikoli naredila. Zato sem ji že tudi sama pomagala,ampak je mene odvrnilo,da bi kaj takega sama počela doma. Ona je delala tud po cele dneve in noči,pa še ni bilo končano.
Torej ti priporočam,da se prej pozanimaš koliko in v kolikšnem času,hočejo imet stvari narejene??
Če seveda vse ostalo štima!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 9:16:39   
Anonimen
če oni teb ne bodo plača jim pa ti robe ne boš dala. pol jo pa še vedno lahko prodaš sama in maš neki od tega

No, da napišem, kako to gre (izkušnje pa ima moj svak, ki me ni poslušal-baje imam previsok IQuser posted image ):
Najprej ti pošljejo vzorec, da kao vidijo, če znaš delat. Potem kao kupiš od njih robo za 20€ in kao izdelaš nekaj izdelkov. Vendar, ko jim želiš nazaj prodat, od ni ne duha ne sluha. Tisto, kar si pa izdelal, ni vredno vse skupi 5€. Če spljoh.

(odgovor članu bučkabb)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 9:18:05   
Anonimen
Od nje niso zahtevali denarja in tudi plačajo ji kar dobro se mi zdi.

E, vidiš, to pa je nekaj drugega. Nobenega denarja vnaprej!

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 9:25:43   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Od nje niso zahtevali denarja in tudi plačajo ji kar dobro se mi zdi.

E, vidiš, to pa je nekaj drugega. Nobenega denarja vnaprej!


Ja nekaj drugega...vsi sosedi ti pomagajo,da sfolgaš končat user posted image . Sam plačano pa ima verjetno res lepo. Jaz sem ji sam nekaj malega pomagal,kolikor pač lahko poleg treh otrok,pa mi je takrat,ko je dobila plačano dala 20 €. Naredila sem ji pa cca.50 vrek,medtem,ko jih je imala doma cca.2000

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 10:20:41   
ROŽICI
jaz imam s tem delo na domu slabe izkušnje.je že ene 2 leti nazaj delat bi mogla ene obeske za ključe iz vovne.
za prvi paket je blo treba plačati 12.000sit vseboval pa je eno vovno,načrt za izdelavo in izdelan obesek.mene je skoraj kap ko sem paket odprla.seveda sem potem poklicala tistega moškega in ga vprašala če se norca dela..da sem za to vovno tolk plačala.naj povem še to da sem bla v porodniški in nisem imela tolk denarja zato sem pač mislila da bi s tem malo zaslužila ker so obljublali ful visoke zneske.
poslal mi je še drugi paket niti ne vem kolk bi mogla za njega plačat vendar ga nisem dvignila.zahtevala sem denar nazaj, grozila sem mu da ga bom dala na tv...in reče da bom dobila pač denar nazaj.poštar mi prinese vrednostno pismo od zunaj piše znesek 12.000sit not pa listek da on nobenega ne sili in da sem podpisala pogodbo v kateri piše da se denarja ne vrača.te osebe se skrivajo z lažnimi imeni in priimki tako da jih je težko izsledit.ta primer je bil enkrat tudi po tistem na pop tv preverjeno..tako da je veliko oseb na ta način okrog prinesel.
zato se rajši pazi...user posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 10:34:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

jaz imam s tem delo na domu slabe izkušnje.je že ene 2 leti nazaj delat bi mogla ene obeske za ključe iz vovne.
za prvi paket je blo treba plačati 12.000sit vseboval pa je eno vovno,načrt za izdelavo in izdelan obesek.mene je skoraj kap ko sem paket odprla.seveda sem potem poklicala tistega moškega in ga vprašala če se norca dela..da sem za to vovno tolk plačala.naj povem še to da sem bla v porodniški in nisem imela tolk denarja zato sem pač mislila da bi s tem malo zaslužila ker so obljublali ful visoke zneske.
poslal mi je še drugi paket niti ne vem kolk bi mogla za njega plačat vendar ga nisem dvignila.zahtevala sem denar nazaj, grozila sem mu da ga bom dala na tv...in reče da bom dobila pač denar nazaj.poštar mi prinese vrednostno pismo od zunaj piše znesek 12.000sit not pa listek da on nobenega ne sili in da sem podpisala pogodbo v kateri piše da se denarja ne vrača.te osebe se skrivajo z lažnimi imeni in priimki tako da jih je težko izsledit.ta primer je bil enkrat tudi po tistem na pop tv preverjeno..tako da je veliko oseb na ta način okrog prinesel.
zato se rajši pazi...user posted image


Obljubil ti je pa najbrž mesečno plačilo 200.000 SIT, kajne? user posted image

(odgovor članu ROŽICI)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 11:18:13   
Tiamo
moja mama je sestavljala na domu ene dele za audija, je bilo kar dobro plačano, samo je bilo tok težko tist sestavit, da je delo opustila.

Zdaj je dobila za lepit nalepke, nič težkega, samo dolgočasno...dobi pa za 1000 nalepk 10€. 1000 nalepk ima pa nalepljenih v 30 min.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 13:05:20   
doroteja23
Pozna katera koga, ki ima kakšno delo na domu v  Mariboru?
Jaz bi rabla nekaj! Kak evro več bi prišo prav!

Hvala

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 15:41:41   
felicia
a lahko še kakšno konmntaktno na ZS prosim, mogoče bi moja tašča kej tazga delala pa bi ji vsi pomagali.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 17:32:59   
queen_gb
IZVIRNO SPOROČILO: Mateja82

Dan!

Zanima me, če ima katera od vas izkušnje z delom na domu in sicer sestavljanje izdelkov, oni pripeljejo robo ti potem sestaviš v določenem roku itd...
Našla sva eno punudbo, ki je kar dobra in iz najne strani vsaj po njegovem opisu brez obveznosti razen dokončati delo v določenem roku in imeti prostor..

Uglavnem se mal bojiva da je vse skupaj samo en grd nateg, če bi bilo  res ,bi bilo pa super, ker bi res zelo potrebovala kakšen everček...

Torej kaj ? Tvegati?

Povejte malo svoje izkušnje in  mnenje o tem.



Pazi,da ne bo kakšen nateg,saj lahko delaš zastonj.Gazda pride po izdelke in ga nikoli več ne vidiš.Lahko je pogojeno z normo-če je ne narediš spet ni pravega plačila.Pazi kaj sprejmeš.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Delo na domu - sestavljanje
11.4.2008 18:50:44   
Rubin.
dobi pa za 1000 nalepk 10€. 1000 nalepk ima pa nalepljenih v 30 min.


To pa ni slabo.

Torej 2000 nalepk/uro (20€) x 182 (kao da bi redno delala) = 3.640 € na mesec.

Bravo mami user posted image


(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Delo na domu - sestavljanje
15.4.2008 9:49:17   
andreja.v
Pozdravljene!

Mateja82 tudi jaz sem skepticna
glede tega sestavljanja na domu!
Posli mi e-mail z tvojo tl. st. na
andreja.v@gmail.com pa ti razlozim.user posted image

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Delo na domu - sestavljanje
15.4.2008 9:50:35   
andreja.v
Mateja82 popravljam moj e-mail
andreja.v29@gmail.com

(odgovor članu andreja.v)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Delo na domu - sestavljanje
15.4.2008 10:02:17   
Tiamo
Vidim, da je Rubin zračunala kok naj zasluži, žal ni tako ....
..te nalepke je zdaj dobila ene 2krat za lepit ali 3krat in od vsake runde potegnila ene 250€. Podjetje ima pač kvoto za naredit, kar ne zmorejo narediti, dajo pa zunanjim za naredit.


Če bodo še kaj potrebovali bom javno na RR napisala, če smem user posted image

(odgovor članu andreja.v)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Delo na domu - sestavljanje
15.4.2008 10:26:35   
Party
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

jaz imam s tem delo na domu slabe izkušnje.je že ene 2 leti nazaj delat bi mogla ene obeske za ključe iz vovne.


kaj pa je to vovna?

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Delo na domu - sestavljanje
15.4.2008 10:36:40   
smrka
vovna je volnauser posted image

(odgovor članu Party)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
15.4.2008 10:55:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Delo na domu - sestavljanje
15.4.2008 11:03:22   
mala maja
mojo svakinjo so nat***** že 3x. pa še kar rine v to.user posted image

če dobiš res kakšno tako delo ki je vredno zaupanja, amapk težko. vsekakor pa ne plačuj nič naprej in ne podpisuj nobene pogodbe, katere prej ne neseš do odvetnika.
ker boš ob velike denarje, pa še sama boš kriva za vse skupaj. Moja svakinja je nazadnje izgubila cca 150€ in da ne govorim da se tip en oglasi en na telefon in na na mobi.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Delo na domu - sestavljanje
15.4.2008 11:31:12   
andreja.v
Se strinjam mala maja,da je to en lep nat....., zato ker me je ta firma klicala in ko sem začele spraševat po imenu podjetja je začel gospod jeclat.Potem je rekel, da se naj odločim ,da me bo drugi dan zjutraj poklical za ogled prostora in tako se je končalo, ni klical.Tudi to podjetje ni registrirano.Sem preverila.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Delo na domu - sestavljanje
15.4.2008 11:54:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja
mojo svakinjo so nat***** že 3x. pa še kar rine v to.user posted image

A to od tistega brata?user posted image  Nič dela, pa velik denarja.user posted image

Sicer pa. IQ telesne temperature?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?