|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moja mami.....
14.4.2008 21:53:31   
benika
Iskreno sožalje Andrejauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: moja mami.....
15.4.2008 6:49:20   
andreja2000
Tako ste zlate,drage moje,še enkrat prav vsaki posebaj hvala in hvala tudi vsem,ki ste opisale vašo zgodbo ob izgubi drage osebe,hvala bojka ( in še nekaj vas je in ne mi zamerit,ker se trenutno ne spomnim vašega nika) in ostale,da ste mi zaupale vaše izkušnje in vašo bolečino....,hvala za sožalja!

Spet je novo jutro prišlo,
a zame tako boleče in pusto.
Moje misli pri tebi so,
moje srce te pogreša zelo.
Tako zelo me v duši boli,
draga noja mami,
ko tebe tukaj ni.
Pogrešam tvoj nasmeh,
pogrešam tvoj dotik,
pogrešam tebe vso,
mojo zlato mamico!
Tolažim se,datam nekje si,
kjer bolećine ni,
kjer ničesar več te ne mori,
kjer srečna zdaj si ti.
            tvoja žalujoča hči!user posted image
 
 
Od moje mami pa bo zadnje slovo v petek..........user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: moja mami.....
15.4.2008 7:36:19   
mika
andreja, iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

čutim,da je nekje tu,nekje ob meni...čudno,vendar resnično čutim tako in me to na nek način pomirja.


...in vsakič ko si boš zaželela, da je ob tebi, bo prišla, jo boš čutila. naj te tolaži misel, da bo vedno s teboj

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: moja mami.....
15.4.2008 10:17:56   
Balonchy
Andreja, moje iskreno sožalje!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


P.S. Ob vsem tem se spomnim na mojo preljubo nono. 28. aprila bo minilo leto dni odkar je ne morem več poljubčkat, jo stisnit k sebi. Odšla je pa na zelo podoben način kot tvoja mami.

Oprosti, ker smetim tvojo temo, ampak preprosto nisem mogla mimo moje ljubljene nonice!!!


(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: moja mami.....
15.4.2008 11:13:29   
Foxina
Andreja2000,

kr zjokala sem se, ko sem to prebrala...kaj nej ti rečem, da ti bo lažje...iskreno sožalje, pa veliko energije za naprej!!!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: moja mami.....
15.4.2008 11:22:29   
baby_08
Iskreno sožaljeuser posted image user posted image

(odgovor članu Foxina)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: moja mami.....
15.4.2008 11:46:46   
Shani
user posted image user posted image user posted image Iskreno sožalje

(odgovor članu baby_08)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: moja mami.....
15.4.2008 12:50:24   
TRIŠ
Andreja tako si me ganila s tvojo zgodbo in ljubeznijo do svoje mamice.Takrat ko sem jaz izgubila svojo mamiko sem bila stara 16 let in vrjemi z enakimi čustvi do nje kot ti.Vem ,da čaz celi rane ,toda včasih se še vedno kakšna odpre in takrat  so spomini boleči, katere prepleta neutolažljiv jok.Ta rana se je danes ob tvoji zgodbi pri meni danes odprlauser posted image user posted image user posted image .Bodi močnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: moja mami.....
15.4.2008 14:43:38   
nana 27
Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image   Andreja, user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: moja mami.....
15.4.2008 14:48:50   
sayuri
Andreja, sožalje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: moja mami.....
15.4.2008 14:54:46   
Anonimen
Andreja, iskreno sožalje ob izgubi tvoje mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image !

Tudi meni so prišle solze v oči, ko sem brala kar si napisala, zelo je lepo!

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: moja mami.....
15.4.2008 20:12:31   
HEL36
andreja, moje sožalje, jokam ko to berem user posted image  user posted image  user posted image  , ker se iz napisanega čuti tvoja ljubezen do mamice. Drži se! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

USPELO je!!! 10.08.2009 bi naj bil tvoj datum prihoda

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: moja mami.....
15.4.2008 21:11:35   
metkica1
Ob izgubi mamice ti izrekam globoko sožalje user posted image

(odgovor članu HEL36)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: moja mami.....
16.4.2008 7:02:00   
andreja2000
Danes se počutim prav tako,kot bi prebolevala kakšno virozo.....
Sedaj spet odhajam k atiju,kjer je mami tudi živela in mi je vsakič znova hudo,ko gledam njene stvari njene obleke,očala,torbico in vse kar je imela......user posted image .
Včeraj smo tudi našli del jopice,ki jo je pričela štrikati za mojo malo punčko,žal je ni uspela dokončati.....user posted image


Ste pa tako pridne drage moje,ker mi res v tako velikem številu pišete,da mi je kar bolj toplo pri srcu.Tukaj vam v zahvalo prav vsaki posebaj poišiljam user posted image ,rada vas imam,če prav vas večine ne poznam,čutim vašo toplino,hvala!




_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: moja mami.....
17.4.2008 10:23:09   
scubadiver
Draga Andreja ob tvojem postu so me zalile solze.
Moje iskreno sožalje ob izgubi drage mamice. Vem kako se počutiš, vem kako ti je hudo. 1. marca je bilo dve leti odkar sem izgubila mamico - diagnoza možganski tumor.
Bodi srečna da je dočakala tvojega 4-mesečnega otročička. To ji je dalo moč. Moja mamica je počakala še svojega prvega vnučka -sina od mojega brata in en mesec za tem za vedno odšla. Moja hčerkica je žal na svet prišla prepozno da bi jo moja mamica in očka spoznala in to zares močno boli user posted image
Bodi močna, tvoja mamica ve kako jo imaš rada, ve kako jo sedaj pogrešaš, njej pa je bilo prizanešeno nadaljnje trpljenje.
Drži se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: moja mami.....
17.4.2008 17:59:29   
sonce78
... iz tvojih besed zares žari brezmejna ljubezen ... iskreno sožalje ob izgubi predrage mame user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: moja mami.....
17.4.2008 21:59:19   
sandra85
iskreno sožaljeuser posted image user posted image (vem, kako se počutiš, ker sem preživljala isto pred 4 letiuser posted image )
drži se-tvoja mamica noče, da si žalostna!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: moja mami.....
18.4.2008 6:45:26   
andreja2000
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Bodi srečna da je dočakala tvojega 4-mesečnega otročička. To ji je dalo moč.
Bodi močna, tvoja mamica ve kako jo imaš rada, ve kako jo sedaj pogrešaš, njej pa je bilo prizanešeno nadaljnje trpljenje.
Drži se user posted image user posted image user posted image


pa kako res...

Pripravljam se še na zadnje slovo od moje mami,ki bo danes popoldanuser posted image

mami,tako prazno in pusto je,odkar te ni,moje srce kar naprej joče,krvavi.....pa vendar vem,da tvoja duša sedaj več ne trpi in to je tisto,ki v teh težkih dneh pokonci me drži.
                                                

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: moja mami.....
18.4.2008 7:05:51   
srki
Kako lepo si to napisala, da moram user posted image .

Iskreno sožalje, Andreja.

< Sporočilo je popravil srki -- 18.4.2008 7:06:56 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: moja mami.....
18.4.2008 8:49:00   
Anonimen
Andreja, sem se ravnokar spomnila nate in ti pošiljam user posted image , bodi močna danes.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: moja mami.....
18.4.2008 10:08:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andreja2000

Danes se počutim prav tako,kot bi prebolevala kakšno virozo.....
Sedaj spet odhajam k atiju,kjer je mami tudi živela in mi je vsakič znova hudo,ko gledam njene stvari njene obleke,očala,torbico in vse kar je imela......user posted image .
Včeraj smo tudi našli del jopice,ki jo je pričela štrikati za mojo malo punčko,žal je ni uspela dokončati.....user posted image


Ste pa tako pridne drage moje,ker mi res v tako velikem številu pišete,da mi je kar bolj toplo pri srcu.Tukaj vam v zahvalo prav vsaki posebaj poišiljam user posted image ,rada vas imam,če prav vas večine ne poznam,čutim vašo toplino,hvala!





Tudi iz moje strani iskreno sožalje.in verjemi mi,da vem kako ti je.
Jaz sem šele po desetih letih pospravila mamine stvari iz omar in sobe.enostavno sem imela občutek,da če so tam je tudi ona.Vsakič,ko sem odprla omaro me je znan vonj ponovno vrnil v njen objem.
Nosi jo v srcu za vedno,pogovarjaj se z njo,te sliši veš.
en tesen objemuser posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: moja mami.....
18.4.2008 12:15:52   
scubadiver
Draga Andreja, danes še nebo joče s tabo user posted image user posted image
Drži se na zadnjem slovesu user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: moja mami.....
18.4.2008 13:52:53   
ursalara
Moje iskreno sozalje!user posted image user posted image Vem da je v tebi praznina ki se je ne da zapolniti ampak bodi mocna zase in za svojo druzinico!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: moja mami.....
18.4.2008 13:57:29   
klepetka
Moje iskreno sožalje .Točno vem kako se počutiš in kaj prestajaš,ker sem bila jaz na istem pred 1 letom ,ko je odšel moj ati.Boli ,ampak čas celi rane.Drži se

_____________________________



(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: moja mami.....
18.4.2008 14:21:29   
Balonchy
Andreja, drži se danes!!!

Mislim nate... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?