|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nudistična plaža
22.4.2008 16:34:13   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Lolypop

Torej gremo nudisti lohk tud v navadne kampe in goli šetamo okoli?
Torej tudi nobenega oblečenega nebi smelo motit moje golo telo na navadni plaži.



user posted image user posted image user posted image  točno tako!

Kinokija, za nudistične kampe in plaže veljajo pravila. Tako kot veljajo pravila za navadne kampe in plaže. in pravila je pač treba spoštovat. sicer pa nimam problema s tem, da sem gola na "oblečeni" plaži, se pa bojim, da bi ti imela s tem problem, ali pa kdo drug.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nudistična plaža
22.4.2008 16:50:24   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

proti nudizmu nimam nič,še zdaleč,ker marskej vidišuser posted image user posted image user posted image .ne bom pozabila enkrat na rabu,najprej k sva z svojmu prišla na nudl plažo,sem pač rekla,da se ne bom slekla,ker je blo zame prvič,pol pa ena stara ženska začne težit k da sem kužna in na ljubi mir dam modrček dol,ampak sam zarad tega k so ble moje joške lepše k pa njeno kosmato mednožje,potem pa ženska ne da mira s pogledom,na mojo rit sem imela kopalke gor,sem jiu pa sam noge dala narazn in ji fakiča pokazala.je blo pa tud to fajn k mlad fant drži punco za roke in se lepo sprehajata po plaži,njegov korenjak pa ko antena.res zanimivo.še bi šla na nudl plažo,sam sem tipa zamenjala.

aja,pa še to,lahk lepo ležiš na plaži,počivaš al pa spiš,pa odpreš učke in ti tički okol migajo,sej je fino,sam kerga starga si ne želuser posted image user posted image user posted image




user posted image   Đizus, kaj tako primitivnega pa že 100 let nisem prebrala, slišala, doživela. A si ti ziher, da tista 27-ka predstavlja tvoja leta, ali gre zgolj za tvoj IQ? 

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nudistična plaža
22.4.2008 17:14:36   
Kinokija
IZVIRNO SPOROČILO: Lolypop

IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija
1. če vztrajate, da ste nudisti zgolj zaradi sebe in edino sebe, potem vam naj bi dol visel za druge, ker ste pač neobremenjeni in odprti in dopuščate svobodo vsem (torej me nudist, ki mu je pomembna njegova zagorelost in zdravje ledvic, ne bi ven dajal iz kopalk in naganjal v druge kempe);

2. če pa vam je pomembno, da so v nudističnem kapmu VSI goli, ne samo vi iz osebnih razlogov, potem dragi moji, ste obremenjeni z nagoto drugih in ste nudisti zaradi drugih (ker drugače kličete varnostnike).

Simpl k pasulj. Sam ne priznate.

Torej gremo nudisti lohk tud v navadne kampe in goli šetamo okoli?
Torej tudi nobenega oblečenega nebi smelo motit moje golo telo na navadni plaži.



Oblečeni se ne sprenevedamo, da smo oblečeni zaradi sebe, belih lis in mokrih kopalk. Oblečeni smo zaradi drugih, kakor ste vi nagi zaradi drugih. pa če si priznate ali ne.

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nudistična plaža
23.4.2008 9:09:40   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija

Opa, dobro sem brala. Vi niste.

Nudist:
- ne mara mokrih kopalk- je res? Je res!
- ne mara belih lis- je res? Je res!
- ne mara, da ima revčka soseda na plaži mokre kopalke in bele lise- je res? Je res!

Gre za vaše spreobračanje vprašanja- zakaj sem nudist (navedeni razlogi strogo osebni ala kopalke, svoboda in lise) in zakaj hočem, da so sosedi na plaži nudisti (raztegnitev osebnih razlogov na neutemljene zahteve do soležečih).

Pravzaprav menim, da je veliko razlogov navedenih, da si osebno nudist in bore malo, zakaj hočeš, da je potem soseda zraven tebe nudistka recimo. Naj mi eden argumentirano utemelji povezavo: Jaz rad nudist, vsi drugi zato nujno nudisti.


če je nudistični kap, in nudistična plaža v kampu, potem smo tam vsi nudisti na plaži, če kdo hoče bit oblečen, potem si naj izbere drug kamp ali plažo.
sama sem nudistka zato, ker sem rada zagorela po celem telesu in ker enostavno uživam biti brez kopalk in ker so tudi ljudje drugačni v teh kampih, bolj odprti in neobremenjeni z drugimi. tako pač jaz vidim in čutim, pa hodim že kar nekaj let v take kampe.



Sama sebi govoriš v nasprotju! Če si rada zagorela in brez kopalk in če si res NEOBREMENJENA Z DRUGIMI IN ODPRTA, potem te ne bi motilo, da je drug oblečen v kopalke. Ergo, nekaj ne štima. user posted image

Nagci, imate 2 možnosti:

1. če vztrajate, da ste nudisti zgolj zaradi sebe in edino sebe, potem vam naj bi dol visel za druge, ker ste pač neobremenjeni in odprti in dopuščate svobodo vsem (torej me nudist, ki mu je pomembna njegova zagorelost in zdravje ledvic, ne bi ven dajal iz kopalk in naganjal v druge kempe);

2. če pa vam je pomembno, da so v nudističnem kapmu VSI goli, ne samo vi iz osebnih razlogov, potem dragi moji, ste obremenjeni z nagoto drugih in ste nudisti zaradi drugih (ker drugače kličete varnostnike).

Simpl k pasulj. Sam ne priznate.


Ja. Simpl k pasulj. In priznamo. Aja, jaz nisem nudist. user posted image

Glej, stvar je isto preprosta. Nudistini kampi, plae so namenjene nudistom. Tam veljajo taka in taka pravila, ki jih mora upotevat, e eli biti na tisti plai. Ker namen nudistinega kampa je, da se ljudje tam kopajo brez kopalk. Zato je NUDISTINA PLAA.

Ker tudi na drugih plaah, ki niso namenjena nudistom, veljajo ena splona, nepisana pravila. A si lahko predstavlja, kako bi bilo, e bi se na portoroki plai kopala isto gola? Mislim, da bi se ljudje okrog zgraali in po moje bi bila tudi s strani varnostnikov ali kaj so e opozorjena, da golota na tej plai ni primerna ter da naj gre na nudistino plao.

Torej, simpl k pasulj. Ko si na nudistini plai, se bo prilagodila pravilom tistega okolja, ko bo nudist na "tvoji" plai, se bo prilagodil pravilom te plae. e nudist ne prenese kopalk, ne bo hodil na "obleene" plae, e ti ne eli kopanja brez kopalk, se ne bo kopala na nudistini plai. Ja, vedno bolj simpl k pasulj.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nudistična plaža
23.4.2008 9:13:47   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija
kakor ste vi nagi zaradi drugih. pa če si priznate ali ne.




Nagi zaradi drugih??? Ne hecaj se. Mislim, ta ti je pa totalno mimo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nudistična plaža
23.4.2008 10:17:01   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija
kakor ste vi nagi zaradi drugih. pa če si priznate ali ne.



ja, seveda user posted image  ce bi bila naga zaradi drugih, bi jim prizanesla z razkazovanjem svojega celulita in bi bila kar oblecena user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nudistična plaža
23.4.2008 11:32:42   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ja. Simpl k pasulj. In priznamo. Aja, jaz nisem nudist. user posted image

Glej, stvar je isto preprosta. Nudistini kampi, plae so namenjene nudistom. Tam veljajo taka in taka pravila, ki jih mora upotevat, e eli biti na tisti plai. Ker namen nudistinega kampa je, da se ljudje tam kopajo brez kopalk. Zato je NUDISTINA PLAA.

Ker tudi na drugih plaah, ki niso namenjena nudistom, veljajo ena splona, nepisana pravila. A si lahko predstavlja, kako bi bilo, e bi se na portoroki plai kopala isto gola? Mislim, da bi se ljudje okrog zgraali in po moje bi bila tudi s strani varnostnikov ali kaj so e opozorjena, da golota na tej plai ni primerna ter da naj gre na nudistino plao.

Torej, simpl k pasulj. Ko si na nudistini plai, se bo prilagodila pravilom tistega okolja, ko bo nudist na "tvoji" plai, se bo prilagodil pravilom te plae. e nudist ne prenese kopalk, ne bo hodil na "obleene" plae, e ti ne eli kopanja brez kopalk, se ne bo kopala na nudistini plai. Ja, vedno bolj simpl k pasulj.


ma ne bi morala bolj odgovorit...

e grem na nudistino plao in kamp, je potem tam pravilo, da so vsi goli.
e ti to ne pae, gre na "tekstil" plai in si tam, zakaj bi potem sploh rinil na nudl plao?

je pa res, na portoroki plai bi sigurno nudistu rekli, da ni primeren kraj za goloto... zato pa so nudistine in tekstilne plae.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nudistična plaža
24.4.2008 14:28:57   
Anonimen
Jaz sem bila prvič na nudl plaži, ko sem bila na morju s sestrično in njenim fantom in smo šli na divjo nudl plažo. Večina ljudi na tej plaži je bilo nagih in tudi onadva sta se slekla. Da ne bi izpadla bumbar sem se slekla še sama.
 
Najprej sem samo ležala na brisači in pozorno opazovala gola telesa okrog sebe. A sem se hitro navadila na svojo goloto in ostale gole kopalce. Golo kopanje in sončenje je res ful fajn in od takrat sem nagica na plaži, če je le možnost za to.

(odgovor članu jagoda77)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nudistična plaža
24.4.2008 22:16:45   
nasmejani
Eno stavna stvar a vi jo tolk zakomplicirate. Sam naslov nudistička plaža je velik povedal. To je plaža za nudiste.
Prepovedano ni nobenem da pride tam.
Drugo ak kir hoče da hoda nag to lahko naredi in v centri ljubljane.



_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nudistična plaža
15.5.2008 12:53:34   
Anonimen
Meni so ful všeč nudl plaže. Moti me edino gužva in firbci na plaži, ki se parkirajo pol metra od mene in potem bulijo v moje mednožje, kot da še nikoli niso videli češplje.  



(odgovor članu nasmejani)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nudistična plaža
16.5.2008 15:14:20   
uršika***
IZVIRNO SPOROČILO: nasmejani

Eno stavna stvar a vi jo tolk zakomplicirate. Sam naslov nudistička plaža je velik povedal. To je plaža za nudiste.
Prepovedano ni nobenem da pride tam.
Drugo ak kir hoče da hoda nag to lahko naredi in v centri ljubljane.




Ja. In potem ga zaprejo kot spolno moteno osebo. Mislim, da obstajajo pravila o oblačenju na javnih mestih, se ti ne zdiuser posted image

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nudistična plaža
30.5.2008 14:44:36   
Anonimen
Ker grem prvič v nudistični kamp me zanima kakšno frizurco imajo ženske tam?

(odgovor članu uršika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nudistična plaža
31.5.2008 8:48:52   
Freycha
S starši smo na morje hodili samo na FKK in sem se vedno dobro tam počutila. Pa nikoli nisem imela občutek, da bi kdo koga gledal... ok, ko so meni malo začeli hormoni delati, sem že pogledala naokoli, samo ni pa to bistvo FKK kampa oz. plaže.

Lahko pa rečem za FKK kampe same pozitivne stvari. Folk je veliko bolj skuliran, veliko bolj umrijeno je vse, vsak se res drži zase, nihče nikogar ne moti, tudi veliko bolj uvidevni so. Težko se zgodi, da bi prišla kaka ekipa mladcev, ki bi se ga dan in noč napijali in hrulili in kozlali in delali zgago.... Če bi lahko prepričala mojega dragega, bi zagotovo hodili v FKK kampe. Pa mu ni, pa ga pač ne silim.

Deja27 takega primitivnega dejanja pa ne bi rada videla v živo...... in ti se še važiš s tem? svašta...... pa za voljo vseh ljubiteljev FKK-ja niti ne hodi več tja, pa če še takega mačota norega na nudistično plažo spoznaš....

Kar se pa preživljanja tiče je pa od nekdaj tak: v trgovine, restavracije, itd moraš imeti vsaj brisačo okoli spolovila ovito. Vse ostalo je pa prosto po prešernu. Torej tudi badminton pred prikolico lahk nag igraš, če ti paše. V bistvu kopalke itak na nek način niso dovoljene.

Bety upa saj se strinjam, da imamo pač ljudje svoj pogled itd.... in ti tvojega čisto dopuščam. Hočem le reči, da če je kaj naravnega, je biti nag. Tako nas je mati narava ustvarila in tako je najbolj naravno biti..... Naravno je tudi lulati in kakati, ampak je največ zaradi krščanske vere (nasplošno pa zaradi vere kot take) vse to postalo moralno nesprejemljivo početi pred očmi vseh ostalih. Gre za to, da so nam moralne vrednote vcepili, ni pa to naravno......


(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nudistična plaža
31.5.2008 8:55:00   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker grem prvič v nudistični kamp me zanima kakšno frizurco imajo ženske tam?


a ti to resno??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nudistična plaža
31.5.2008 8:57:38   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: MarijaPo

To je res noro. A pol tud rojevate z gatami gor?

Po svoje je dobro, da taka drhal ne hodi na nudistične plaže.


se strinjam.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Nudistična plaža
31.5.2008 15:56:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker grem prvič v nudistični kamp me zanima kakšno frizurco imajo ženske tam?


Trenutno so in dreadlocksi.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nudistična plaža
31.5.2008 16:15:46   
April
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker grem prvič v nudistični kamp me zanima kakšno frizurco imajo ženske tam?


a ti to resno??


najbrž resno sprašuje, saj če pomisliš, zakaj pa tam ne bi smel bit moderniuser posted image ...tko kot pri kopalkah

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Nudistična plaža
31.5.2008 22:18:10   
Freycha
če je tako, potem so definitivno IN nepobrite pičoze, pa vsaj kak teden ne umite...... če ti pa štrik od tampona ven visi, si pa zagotovo zmagala

user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Nudistična plaža
2.6.2008 14:30:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: April

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker grem prvič v nudistični kamp me zanima kakšno frizurco imajo ženske tam?


a ti to resno??


najbrž resno sprašuje, saj če pomisliš, zakaj pa tam ne bi smel bit moderniuser posted image ...tko kot pri kopalkah


Že nekaj let je moderno na nulo.

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nudistična plaža
3.6.2008 11:03:55   
Solero
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Morda nekoliko butasto vprašanje. Z možem sva se odločila da letošnji dopust preživimo v nudističnem kampu. Ker gremo v tak kamp prvič, naju zanima kakšno je vaše mnenje o nudizmu ter ali imate kaj izkušenj glede takega načina dopustovanja.user posted image


Nisem brala vsega nakvačkanega, zato odgovarjam avtorici.

Midva z možem sva "zaprisežena" nudista, tak način dopustovanja nama je najbližji, počutiva se najmanj "opažena", na dopustu si res spočijeva. Imava izkušnje tudi s teksilnimi kampi, ki so v primerjavi z nudističnimi precej bolj hrupni in umazani. V nudistične kampe prihajajo tudi bolj ekološko in higienično osveščeni ljudje. V teh kampih se mi zdi mirneje in, kar je zame zelo pomembno, čisteje. Golota je tako naravna, kot so zrak, morje in nebo. Kmalu sploh ne opaziš več, da nimaš nič na sebi in da tudi drugi nimajo. Ko prideš pa domov, ti je pa vsaka krpica oblačila odveč.
Pa lep dopust želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Nudistična plaža
3.6.2008 18:38:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ja. Simpl k pasulj. In priznamo. Aja, jaz nisem nudist. user posted image

Torej, simpl k pasulj. Ko si na nudistini plai, se bo prilagodila pravilom tistega okolja, ko bo nudist na "tvoji" plai, se bo prilagodil pravilom te plae. e nudist ne prenese kopalk, ne bo hodil na "obleene" plae, e ti ne eli kopanja brez kopalk, se ne bo kopala na nudistini plai. Ja, vedno bolj simpl k pasulj.


Ja...user posted image . Tudi nisem nudist.

V pizzeriji narocis pizzo, v indijski restavraciji indijsko hrano, v McDonaldsu pa štruklje....ce zi zatezen nudist user posted image . Drugace pa Mac-a in apple pie.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Nudistična plaža
12.6.2008 10:20:51   
čipka
Nimaš prav človeško telo je lepše kot neke kopalke, ampak ni fora v tem, da kažeš celemu svetu piško apmpak o tem, da  se ta celi svet ne obremenjuje s to tvojo piško.

Lani sva šla z mojim user posted image na Krk v kamp banculucu. Moj hodi že desetletja tja, jaz sem šla pa prvič. Ko sem pršla dol me je blo kr malo sram slečt vse dol (k so bli itak vsi slečeni in so te čudn gledal če nisi bil slečen) u glavnem sem se super navadla-hodiš po kampu nag-najboljše pa pri vsem tem je-da so bli večina starejši ljudje in družine-tut enga nisem vidla da bi bil sam al pa recimo 2 tipa ki si ogledujeta kej...nobenih mladih...user posted image user posted image    sta pa prišla 2 tipa na plažo, ki sta itak ležala na trebuhu in je takoj prišel varnostnik in jih nagnal iz plaže!!  To se mi je tok fajn zdel. Ja, pa zraven je restavracija in trgovina, ki se moraš oblečt-itak!  Sej pravim mirno vzdušje-nubenga dretja, nubenih zabav nočnih...prou družinski kamp...populacija- od 0-11 let cca..   ...pa od 30 naprej(družine z otroki)...ful fajn.user posted image    Pa tam si itak že otroci navajeni da te ne gledajo kar se mi zdi prou fajn! Vem da sva šla po 7 dneh se nekam drugam kopat, pa sem dala dol samo zgornji del, pa so me gledali ko bi z lune padla...tko da....1000 ljudi 100 čudi!!    Komi čakam letos Krk-kamp banculucu vabi!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Nudistična plaža
12.6.2008 10:33:22   
jagoda77
bunculuka je res super user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Nudistična plaža
12.6.2008 10:36:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

  sta pa prišla 2 tipa na plažo, ki sta itak ležala na trebuhu in je takoj prišel varnostnik in jih nagnal iz plaže!!  user posted image user posted image



Zkaj pa? A se na nudističnih ne sme ležati na trebuhu? Potem ti pa samo trebuh opeče user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Nudistična plaža
13.6.2008 13:46:58   
Pobalami
Mene nudisti, FKK ji ne motijo niti malo, niti to, da hodijo goli v trgovine in restavracije.

Hodim na navadne plaže zato me niti ne morejo motiti user posted image
Jaz sem rada v kopalkah in raje vidim, da so drugi tudi. če pa se kakšen nagec najde vmes pa naj uživa zaradi mene. Čeprav ja pravila je treba upoštevat.

Sicer pa razne tangice, zgoraj brez ne prepuščajo veliko domišljiji. italjanske kopalke so pa špica.user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?