|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nudistična plaža
13.6.2008 16:13:12   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

potem pa ženska ne da mira s pogledom,na mojo rit sem imela kopalke gor,sem jiu pa sam noge dala narazn in ji fakiča pokazala




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da dol padeš!!! BRAVO!!

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nudistična plaža
16.6.2008 12:35:45   
Anonimen
Nisem brala komentarjev. Smo bili v nudističnem kampu. Meni je bilo zelo zelo všeč, sem pristaš nudizma predvsem zaradi mokrih kopalk, ker imam zelo občutljiv mehur. Moj dragi pa žal ne želi biti nudist, zakaj, ne bom o tem govorila. Naj pa omenim, da so mi bili ljudje dosti bolj prijazni, prijateljski kot v navadnih kampih. Ali pa zato, ker smo bili v takem kampu, ne vem. Mi je pa nudizem neka oblika telesne svobode, pa ne seksualne, da ne bi se kakšna v to spotaknila. Edino, to bi rada opomnila, da se ne vsedajta na stole brez vsega, pogrnita npr brisačo  - ni higiensko za vaju ne za druge ali pa ko gresta v trgovino, tukaj pa itak mislim, da moraš biti oblečen. Kar se pa tiče ostalih nagcev ali nagic, človek je pač tak, kakršnega je mati narava naredila, nihče ni popoln. Je pa zanimivo, na tekstilnih plažah, če se kakšna sonči brez modrca vsi bulijo vanjo, kaj šele, da se ji ali mu hlačke premaknejo, v nudističnem kampu pa tega ni. Pa uživajta!

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nudistična plaža
16.6.2008 12:39:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Solero

V nudistične kampe prihajajo tudi bolj ekološko in higienično osveščeni ljudje. V teh kampih se mi zdi mirneje in, kar je zame zelo pomembno, čisteje. Golota je tako naravna, kot so zrak, morje in nebo. Kmalu sploh ne opaziš več, da nimaš nič na sebi in da tudi drugi nimajo. Ko prideš pa domov, ti je pa vsaka krpica oblačila odveč.
Pa lep dopust želim.


Se popolnoma strinjam. Joj, ko bi mojega le uspela prepričat.

(odgovor članu Solero)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Nudistična plaža
16.6.2008 15:47:35   
Anonimen
 
Jaz sem bila prvič na  nudl plaži s fantom, ko sva šla na eno divjo nudl plažo, ki se je začela ob koncu kampa in kjer je bila večina ljudi nagih. Poiskala sva si prostorček na koncu plaže in se slekla. Sploh mi ni bil problem bit naga.
Zdaj si sploh ne predstavljam več, da bi se kopala s kopalkami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nudistična plaža
24.6.2008 10:25:03   
tija008
Mi smo bili lani na dopustu v tekstilnem delu kampa Straško in smo se samo kopat hodili v nudistični del kampa. Nama je bilo ful fajn na nudističnem delu, kjer so vsi naokrog hodili goli naokrog.

Letos bomo šli pa kar v fkk del.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nudistična plaža
26.6.2008 15:52:45   
Anonimen
Jaz pa poznam kar nekaj moških, ki na nudistično plažo hodijo samo iz poželenja in edine priložnosti, da si nagih teles ogledujejo v neskončnost......Potem si ga na roke daja 100x..




Moje izkušnje so podobne.

Enkrat sem bila s prijateljico na plaži in se nekaj metrov od naju vsede gol moški in ves čas odkrito bulji v naju. Pri opazovanju se je božal po korenjaku, ki mu je stal kot antena. Ko mu je prišlo pa je brez besed odšel s plaže. Še dobro, da nisem bila sama na plaži, ker sem se kar malce neprijetno počutila.

(odgovor članu tejkooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nudistična plaža
26.6.2008 16:08:33   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz pa poznam kar nekaj moških, ki na nudistično plažo hodijo samo iz poželenja in edine priložnosti, da si nagih teles ogledujejo v neskončnost......Potem si ga na roke daja 100x..




Moje izkušnje so podobne.

Enkrat sem bila s prijateljico na plaži in se nekaj metrov od naju vsede gol moški in ves čas odkrito bulji v naju. Pri opazovanju se je božal po korenjaku, ki mu je stal kot antena. Ko mu je prišlo pa je brez besed odšel s plaže. Še dobro, da nisem bila sama na plaži, ker sem se kar malce neprijetno počutila.



resnici na ljubo se to dogaja povsod..tudi na oblečenih plažah in celo n aulici. Povsod so pač friki, ki jih nekdo vzburja...pa naj bodo to nagci, bejbe v kopalkah, nekaterim so všeč v minikah, nekateri pa že "špricnejo" ko vidijo kake nenavadne čevlje. ČE bi se ozirali na take, potem bi bili samo doma med 4-imi stenami.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Nudistična plaža
27.6.2008 16:07:46   
Anonimen
 Midva tudi razmišljava, da bi šli letos na dopust v fkk kamp. Ali je kakšno pravilo, da moraš biti v kampu ves čas nag. Ker nekako mi ni, da bi po kampu ves čas hodila naga, naga pomivala posodo in skakala za otroci okoli prikolice.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Nudistična plaža
30.6.2008 16:02:57   
honey
Mi2 z možem sva bila pred leti enkrat samkrat na FKK plaži. Pa ne rečem, da mi ni bilo všeč, samo tista plaža, kjer sva bila midva (nekje pri Katoru, Umag) je bila sicer v redu, motil me je sam dostop do vode. No, pa to ni bistvo. Bistvo je v tem, da od začetka sem se počutila "čudno", nelagodno, ampak potem mi je bilo pa v bistvu že vseeno. Pa naj gleda kdo mojo debelo rit, če jo pač hoče user posted image  Ne vem pa, zakaj potem nisva šla nikoli več na FKK. In nekako niti ne pomisliva na to, da bi šla. Najbrž smo vsi še nekako bolj zafrustrirani kot ne. Ampak malo sem brala nazaj in me zanima - če kdo vidi na tekstilni plaži žensko zgoraj brez, se mu pa ne zdi nič čudnega?

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Nudistična plaža
30.6.2008 17:53:04   
ronja
Imam zelo dobre izkušnje z nudo kampi, ker so praviloma veliko bolj čisti, ljudje pa manj zategnjeni, kar zame pomeni dobro.

Kamor hodimo mi na dopust, je itak skoraj cel otok nudo in meni recimo se je tudi precej bolj luštno kopat gola kot v kopalkah. Lubi na začetku ni bil tako navdušen nad tem, da bi bil brez (nikoli pa ni mel nič proti, da sem jaz brez;), ko je pa enkrat probal, ga pa nazaj v hlače ne spraviš;) NO, mal heca, ampak tega se res navadiš, ker je ful fino, naravno. Pa nima nobenega negativnega vpliva na interes do drugega spola, vsaj meni se ne zdi tako.

Bety upa, potem živali sploh ne bi seksale, ker so skoz nage... Pa imajo s tem precej manj problemov, kot ljudje... PS: manj kot imaš teh zadržkov in zavor v glavi, bolj sproščen si in bolj divji je lahko tudi seks, ker ta nekak z zadržki ne gre najbolj skup...

MarijaPo, to si pa ful dobro ugotovila: najbolj zategnjeni tekstilci so za ograjo, mi se imamo pa fino na drugi straniuser posted image

Jaz bi povsod dovolila nudo, hihi, če bi mene kaj vprašali. Ker golota še ne pomeni spolnost. Minika lahko bolj izziva kot golota sama, odvisno kako ju nosiš. Golota je naše naravno stanje in v času, ko so temperature primerne, sem z veseljem "naravna"user posted image . Sicer sem ap zmrzljivčekuser posted image . Če ne povezuješ tega, da so okoli tebe ljudje nagi s tem, da bi zdaj vsakega posebej pohopsal, še ne pomeni, da si seksualno zavrt! POmeni samo, da ti ni važno, ali so ljudje oblečeni ali pa ne. Isti človek mi bo po vsej verjetnosti privlačen oblečen ali slečen. In pozimi je lahko predigra slačenje, poleti pa kaj drugega - kam pa pridemo brez domišljija?user posted image

Pa še manj kopalk ponucaš, ker jih maš samo za pot do plaže in nazaj (če nisi v kempu ampak se hodiš kopat na nudo plažo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Nudistična plaža
30.6.2008 17:55:04   
ronja
Mislim, da ni pravila, da bi morala bit ves čas naga. Na plaži v gl. ne smeš met kopalk, pa še to ponekod ni nujno in si lahko kakor ti paše. Če te zebe, se vedno lahko oblečeš, če delaš nekaj umazanega, ali pač kakorkoli - lahko si tudi oblečena, vsaj tam, kjer smo bili mi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Nudistična plaža
30.6.2008 18:01:30   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz pa poznam kar nekaj moških, ki na nudistično plažo hodijo samo iz poželenja in edine priložnosti, da si nagih teles ogledujejo v neskončnost......Potem si ga na roke daja 100x..




Moje izkušnje so podobne.

Enkrat sem bila s prijateljico na plaži in se nekaj metrov od naju vsede gol moški in ves čas odkrito bulji v naju. Pri opazovanju se je božal po korenjaku, ki mu je stal kot antena. Ko mu je prišlo pa je brez besed odšel s plaže. Še dobro, da nisem bila sama na plaži, ker sem se kar malce neprijetno počutila.



Hja, meni se je pa to zgodilo na avtobusu- večkrat... Pa na poti domov, ko sem se vozila z biciklom po Rožni dolini, na kolesarski, ene parkrat... Pa kak tovornjakar, ki mu je vsega dosti, pa rabi eno "pazo" in počaka ob cesti in če kaka kolesarka mimo pripikira takrat, še toliko boljše... Nekateri moški to pač delajo precej opazno (ostali pa bolj diskretnouser posted image ), kaj češ... Ma, naj majo svoje veselje, dokler nikomur nič hudega ne naredijo...

Ampak tak tip bo tudi na tekstilni plaži bulil vate in vsaj jaz se tudi tam počutim nelagodno, če en tako buli vame... Se mi zdi, da me tiste krpice nič kaj prav dosti ne zavarujejo... Najboljše je, da maš kakega user posted image in user posted image zraven, je najbolj ziher!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Nudistična plaža
30.6.2008 20:09:28   
nasmejani
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Jaz sem bila prvič na  nudl plaži s fantom, ko sva šla na eno divjo nudl plažo, ki se je začela ob koncu kampa in kjer je bila večina ljudi nagih. Poiskala sva si prostorček na koncu plaže in se slekla. Sploh mi ni bil problem bit naga.
Zdaj si sploh ne predstavljam več, da bi se kopala s kopalkami.
[/q


Ak si neprestavljaš več bit oblečena in si kot? tolk korajžna zakaj si pol Anonimna.
Tud tuki se lahko slečeš.



< Sporočilo je popravil nasmejani -- 30.6.2008 20:10:14 >


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Nudistična plaža
3.7.2008 10:20:29   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


MarijaPo, to si pa ful dobro ugotovila: najbolj zategnjeni tekstilci so za ograjo, mi se imamo pa fino na drugi straniuser posted image




Ja, pa ti zategnjeni za ograjo ponavadi z daljogledom "špegajo" nudisteuser posted image Sami pa nimajo tolk jajc, da bi ga pokazaliuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Nudistična plaža
3.7.2008 14:36:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Midva tudi razmišljava, da bi šli letos na dopust v fkk kamp. Ali je kakšno pravilo, da moraš biti v kampu ves čas nag. Ker nekako mi ni, da bi po kampu ves čas hodila naga, naga pomivala posodo in skakala za otroci okoli prikolice.


Načeloma so kopalke v nudl kampu prepovedane in naj bi bili v kampu ves čas nag. Edino za vstop v trgovino, moraš imeti ovito brisačo okoli pasu, pri nas imaš lahko v trgovini odkrite joške.   

Midva sva načeloma skoz naga, tudi pred prikolico.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Nudistična plaža
4.7.2008 14:02:46   
helena80
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: čipka

sta pa prišla 2 tipa na plažo, ki sta itak ležala na trebuhu in je takoj prišel varnostnik in jih nagnal iz plaže!!  user posted image user posted image



Zkaj pa? A se na nudističnih ne sme ležati na trebuhu? Potem ti pa samo trebuh opeče user posted image


Mojmu se tudi kar hitro dvigne in ga moram, če ni situacija primerna (preveč ljudi na plaži) ga moram kar na miru pustiti, ker drugače revež skoz leži na trebuhu.

Ravno zaradi tega imava raje bolj samotne plaže, kjer ni tak problem, če mu korenjak stoji. 

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Nudistična plaža
5.7.2008 22:35:05   
Blejka26
jaz nikakor ne bi šla na nudl plažo..žal nimam toliko samozavesti za to..user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu helena80)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Nudistična plaža
6.7.2008 8:01:28   
ronja
blejka, ko si bila mala - otrok - ti sigurno ni bil problem bit naga, o samozaveti pa sploh nisi razmišljala... Zakaj bi ti zdaj to moralo bit ovira? OK, je bilo tvoje telo takrat drugačno, sigurno pa manj seksi kot zdaj, saj si bila še otrokuser posted image (vsaj normalnim ljudem, no, pustimo pedofile). Tak glej na svoje telo - zdaj je bolj privlačno kot je bilo in ni te ga treba bit sram!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Nudistična plaža
6.7.2008 13:14:26   
Blejka26
mislim da ni prav privlačno-nosečnost dela svoje..oz je dalo svoje

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Nudistična plaža
6.7.2008 13:34:38   
ronja
Hehe, zdaj je tvoje telo živ dokaz tvoje privlačnosti - dobesedno - če mu ne bi bila všeč, ne bi mogla bit user posted image , ne?

Mene zdaj mori to, da mi bojo šle vse mišice, če ne bom smela celo user posted image nič počet z njimi,.... Predvsem mi je pa to težko zdržat... Jaz mam tak rada šport... In nudistično plažo, pa mi letos nič od tega ne dovolijouser posted image , nič morja, nič plaže, nič plavanjauser posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Nudistična plaža
6.7.2008 14:12:16   
Blejka26
po dveh nosečnostih imam telo z strijami in trebuhom-grozno za videti..sedaj redno telovadim,toda telo ne bo več tako kot je bilo..tko da je samo za v enodelne kopalke..žal

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Nudistična plaža
6.7.2008 21:01:58   
nasmejani
Nevem a greste na nudi plažo zato što vam tam paše,
Al zato da drugi opazujejo vaše telo?
A je sploh važno kakšno kir ma postavo?
Se na plaži ni pravil niti ocenjevanja teles.
Greš tam in ak teb paše kaj ti mar kaj kir misli o tvojem telesi.


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Nudistična plaža
7.7.2008 12:45:24   
Anonimen
Ko sva šla midva prvič na fkk plažo nama je bilo na začetku ful čudno.

Ko sva slekla kopalke sva imala oba pač bele riti in naju je folk na plaži ful buljil. Potem me je moja začela mazat po riti in okoli tiča in se mi je tič dvignil in se mi je ena ženska tam smejala, ko je mojga videla nabreklega tiča.

(odgovor članu nasmejani)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Nudistična plaža
7.7.2008 18:47:58   
nasmejani
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ko sva šla midva prvič na fkk plažo nama je bilo na začetku ful čudno.

Ko sva slekla kopalke sva imala oba pač bele riti in naju je folk na plaži ful buljil. Potem me je moja začela mazat po riti in okoli tiča in se mi je tič dvignil in se mi je ena ženska tam smejala, ko je mojga videla nabreklega tiča.


Tale je pa masna.


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Nudistična plaža
8.7.2008 15:00:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker grem prvič v nudistični kamp me zanima kakšno frizurco imajo ženske tam?


Jaz si pustim čisto na kratko postrižen trikotniček, povsod drugod pa se pobrijem na nulo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?