|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 13:34:43   
dulcinea
Na ogledalu mi visi en smajli, ki mi vsakič, ko ga vidim, da voljo do vožnje med norci (da is rečem, pomiri se, saj bo bolje) na njem pa visi en mali angelček s srčkom v roki, da mislim mal več na mojega srčka user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 13:41:36   
Marogica
Nič, kar je kičasto...torej ničuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 14:09:23   
Anonimen
čisto nobene šare nimam notri. Čudim se tistim, ki imajo notri tolk plišastih igrač, da sploh ni več avto ampak potujoči cirkus user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 14:20:37   
metuLJchy
Prejšnji avto sem imela azurno modre barve in sva ga s fantom znotraj (sama) tapecirala (strop, na vratih) v tako posebno blago, da je bil še znotraj azuren...saj sva zabila nešteto ur v to, samo je bil potem cortek...takrat sem bila čisto mahnjena na to barvo user posted image  pa v prejšnjem sem imela tudi dišeče palčke noter (take ki se v stanovanju kurijo, samo da teh nisem kurila) ker so mi lepši in bolj natur vonji kot pa smrekice...zdajšen avtek pa nima nič...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 14:29:48   
Anonimen
V Cliotu, ki ga vozimo jaz in moji dve sestri, je samo en racman iz McDonald'sa zataknjen na vzvratno ogledalo, ampak ga vedno dol vrzem, ker me nervira. Oci ma v svojem karavanu na armaturni plosci nad volanom prasicka, ki miga z glavo - to sem mu jaz enkrat kupila za RD in ga je imel ze v prejsnjem avtu, pa ceprav je na eni strani ze brez dlake in crn, ker je enkrat padel med vrata, ga mora met obvezno tam user posted image In ko mu njegov prasic na ovinkih pade oz. se prevrne, ga takoj popravi.

Moj ma pa v avtu plisasto zabico in enga medvedka na vzvratnem ogledalu, kaj vse je pa pod sedezi in po predalih nastlano, pa raje ne bi user posted image

(odgovor članu metuLJchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 14:52:05   
Lenny
Jaz vedno tralabajsam: "Avto ni trafika" user posted image   Imata pa mala dva na naslonu najinih sedežev žepe in svojo kramo noter user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 15:14:37   
skokica01
Nič. Razen otroških rekvizitov - knjigice, igračke...

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 15:23:06   
*tajda*
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Nič. Sovražim pliškote pa podobno sranje v avtih.


Enakouser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 15:30:19   
Magi*
jaz mam pa na levem ogledalu mašno še z ene predlanske poroke, zadaj na polici pa pojšterček in kapico Ferrari. user posted image



... če verjameš. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 15:30:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Nič. Sovražim pliškote pa podobno sranje v avtih.


enako. kar ne dajo nanj v tovarni, ne paše nanj ali vanj user posted image

sicer pa je moj vedno okrašen z nešteto papirji, beri pisarna v malem.....par jaknami, plenice, mokri robčki vozek, avtosedež, pijača, potujoči dvd, cedeji....skratka stanovanje v malem pardon vonmobil user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 15:44:43   
Jessy
Moj je od zunaj okrašen s prahom in občasno kake pol kg blata user posted image , znotraj pa imam nekaj kamenčkov in smeti po tlehuser posted image , nekaj prahu na armaturiuser posted image , od tamale stopinje po sovoznikovem sedežu na hrbtni straniuser posted image . Od pliškov imam eno malo činčilo, ki je postavljena na sedežu, da se med vožno z njo igra Neja, pa avtosedež je stalno notri, pa rokavice, da me ne zebe v mrzlih dneh. Za dober vonj pa nimam smrekce, ampak en pravokotnik, ki je postavljen tam, kjer je narejeno za pijačo.

Mislim, da je skrajni čas, da ga očistim. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 16:11:10   
FLASK_A
Jaz mam tud rožce spredaj. V beetlu seveda. Pa vedno prepoln "koš"user posted image Drugega pa ničuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 16:17:51   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Nič. Sovražim pliškote pa podobno sranje v avtih.


enako. kar ne dajo nanj v tovarni, ne paše nanj ali vanj user posted image

sicer pa je moj vedno okrašen z nešteto papirji, beri pisarna v malem.....par jaknami, plenice, mokri robčki vozek, avtosedež, pijača, potujoči dvd, cedeji....skratka stanovanje v malem pardon vonmobil user posted image


A to, kar si naštela, je pa prišlo v paketu z avtom? Jaz takega že ne bi vzela user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 17:14:04   
Anonimen
Dokler nimate tkole, bo kr ok:

user posted image

user posted image

Tole je bilo v Londonu pred dvemi leti, parkiran jeep pod nasim oknom - ceeeeeeeeel poln smeti, samo voznikov sedez ni bil. Mela ga je pa ena blond bejba. user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 17:43:26   
tina a
Enga malega plišastega kužka spredaj na armaturki ... Zadaj na prtljažniku pa moj razpoznavni znak - srebrnega user posted image  (raka).


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 17:59:30   
cukr07
V mojem avtomobilu je samo en zelo mali plišasti medvedek (tak kot so na obeskih za ključe), obešen na sprednjem ogledalu. Dal mi ga je pa moj možiček za srečo, ko sva kupila avto.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 18:22:11   
BAMBINA_
Na zadnji polici kužija, ki miga z glavo.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 18:23:13   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Dokler nimate tkole, bo kr ok:

user posted image

user posted image

Tole je bilo v Londonu pred dvemi leti, parkiran jeep pod nasim oknom - ceeeeeeeeel poln smeti, samo voznikov sedez ni bil. Mela ga je pa ena blond bejba. user posted image



Mogoče pa se je selila...user posted image  Oz. tip jo je na cesto vrgel...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 18:39:25   
petja
Ah, jaz imam pa samo sebe noter user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 18:49:29   
Anonimen
Sopek posusenih vijolic.
Nekaj drobtin od kruha.
Par reklamnih materialov. Rekalam mora bit user posted image .
Dekco.
Vsaj dvoje mentol bonbone.

Razporeditev-abstraktna.

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 19:22:40   
Anonimen
V najinem avtu ni nič, razen ena mala plišika, ker ga moj non stop čisti, saj veste-avto je SVET!!

Moji starši pa imajo sestrine prve čevlje obešene na ogledalu, baje srečo prinašauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 19:26:40   
baguSka
in pol tone pasjih dlak


no, teh pa tud pr men ne fali... user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 20:05:15   
Jablana
ta teden so na avtu še 3 mašne od poroke, drugače imava samo losa na zadnji polici in nič drugega. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 20:27:37   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Moj je od zunaj okrašen s prahom in občasno kake pol kg blata user posted image , znotraj pa imam nekaj kamenčkov in smeti po tlehuser posted image , nekaj prahu na armaturiuser posted image , od tamale stopinje po sovoznikovem sedežu na hrbtni straniuser posted image . Mislim, da je skrajni čas, da ga očistim. user posted image


enakouser posted image user posted image  pa full lep okrasek imamo na tleh in sedežu. enega od šampona in enega od claritinauser posted image . Pa celo goro papirjev

Mi gredo pa taki in drugačni okraski pošteno na user posted image . Všeč so mi kakšni povštečki. Aja pa zadnjič sem videla eno mamico k je imela na vsakem sedežu drugačno florstentno brisačo. Seveda da zaščiti sedeže pred umazanijo sam mi je full dobr izgledal.user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako imate "okrašen" avto?
15.4.2008 22:28:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Dokler nimate tkole, bo kr ok:

user posted image

user posted image

Tole je bilo v Londonu pred dvemi leti, parkiran jeep pod nasim oknom - ceeeeeeeeel poln smeti, samo voznikov sedez ni bil. Mela ga je pa ena blond bejba. user posted image



Mogoče pa se je selila...user posted image  Oz. tip jo je na cesto vrgel...user posted image


Ne, je mela pa same smeti .. papir, vrecke, flase, od McDonald'sa .. ma ni da ni.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?