|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katere piškote?
23.4.2008 13:10:17   
Bonnie_RR
Tema je počiščena, dajte se, prosim, držati teme.

Hvala in lp, Bonnie


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Katere piškote?
23.4.2008 15:31:59   
*lenc@*
"Če kruhek pade ti na tla, primi in poljubi ga, tako me je učila stara mama." Pa smo zaključil.


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Katere piškote?
23.4.2008 16:17:53   
Nacka
Pa keri so to keksi Savoird? Jest pr tolk ponudbe ne sledim več. Kje se jih dobi?

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Katere piškote?
26.4.2008 12:45:51   
ajtak
Cist navadni keksi za tiramisu delat, sam ne jih iskat pod otrosko hrano ampak poglej tam ko majo recimo albert kekse...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Katere piškote?
14.5.2008 10:33:58   
Vrtnica79
Kje pa se dobijo ti plasma piškotiuser posted image  

Sori, če je je mogoče že omenjeno- ampak nisem cele klobase čitala, ker ste se mogle spet nekaj špikat in debatirat brezveze.




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Katere piškote?
14.5.2008 11:23:17   
zvezda71
 Mal ruknem starega in on lepo mali na glas: "Če kruhek pade ti na tla, primi in poljubi ga, tako me je učila stara mama." Pa smo zaključil.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Katere piškote?
15.5.2008 13:24:43   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: PIZZA

IZVIRNO SPOROČILO: muck

IZVIRNO SPOROČILO: PIZZA

Zakaj pa bi bili plasma šele po 8. mesecu??????? user posted image

Če pogledaš na škatlo Hipp, alete, itd... vsebujejo vsi enako. Ne obstajajo keksi, ki bi bili brez jajc in brez glutena. So pa Plazma najbolj praktični ker sso ravno trdi in se ne davijo tako zelo.

Mislim, da je naja MISLILA ZA VSE PIŠKOTE PO 8. MESECU.


Valda obstajajo keksi brez glutena in brez jajc. Brez glutena so od Savoiardi (tej vsebujejo samo rumenjake), brez jajc pa so od Alete. Preverjeno, ker sem jaz te uporabljala. Jaz sem do 6m dajala Savoiardi, sem mu jih naribala v sadje ali jogurt, pol pa Alete, ki jih lahko sam v roki drži in je (se ne drobijo in se prav lepo topijo).



muck, vmes je IN user posted image . Torej ne obstajajo keksi, ki bi bili brez glutena IN brez jajc. Imajo torej ali eno ali drugo. user posted image  brez obojega pa ne obstajajo.


Ja pa obstajajo (brez jajc in brez glutena), jaz sem jih dobila v Sparu. So pa okrogli in sem jih uporabljala samo za v kaksno sadje zmesat.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu PIZZA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Katere piškote?
15.5.2008 14:31:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

IZVIRNO SPOROČILO: PIZZA

IZVIRNO SPOROČILO: muck

IZVIRNO SPOROČILO: PIZZA

Zakaj pa bi bili plasma šele po 8. mesecu??????? user posted image

Če pogledaš na škatlo Hipp, alete, itd... vsebujejo vsi enako. Ne obstajajo keksi, ki bi bili brez jajc in brez glutena. So pa Plazma najbolj praktični ker sso ravno trdi in se ne davijo tako zelo.

Mislim, da je naja MISLILA ZA VSE PIŠKOTE PO 8. MESECU.


Valda obstajajo keksi brez glutena in brez jajc. Brez glutena so od Savoiardi (tej vsebujejo samo rumenjake), brez jajc pa so od Alete. Preverjeno, ker sem jaz te uporabljala. Jaz sem do 6m dajala Savoiardi, sem mu jih naribala v sadje ali jogurt, pol pa Alete, ki jih lahko sam v roki drži in je (se ne drobijo in se prav lepo topijo).



muck, vmes je IN user posted image . Torej ne obstajajo keksi, ki bi bili brez glutena IN brez jajc. Imajo torej ali eno ali drugo. user posted image  brez obojega pa ne obstajajo.


Ja pa obstajajo (brez jajc in brez glutena), jaz sem jih dobila v Sparu. So pa okrogli in sem jih uporabljala samo za v kaksno sadje zmesat.



Katera firma?

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Katere piškote?
16.5.2008 8:03:06   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

IZVIRNO SPOROČILO: PIZZA

IZVIRNO SPOROČILO: muck

IZVIRNO SPOROČILO: PIZZA

Zakaj pa bi bili plasma šele po 8. mesecu??????? user posted image

Če pogledaš na škatlo Hipp, alete, itd... vsebujejo vsi enako. Ne obstajajo keksi, ki bi bili brez jajc in brez glutena. So pa Plazma najbolj praktični ker sso ravno trdi in se ne davijo tako zelo.

Mislim, da je naja MISLILA ZA VSE PIŠKOTE PO 8. MESECU.


Valda obstajajo keksi brez glutena in brez jajc. Brez glutena so od Savoiardi (tej vsebujejo samo rumenjake), brez jajc pa so od Alete. Preverjeno, ker sem jaz te uporabljala. Jaz sem do 6m dajala Savoiardi, sem mu jih naribala v sadje ali jogurt, pol pa Alete, ki jih lahko sam v roki drži in je (se ne drobijo in se prav lepo topijo).



muck, vmes je IN user posted image . Torej ne obstajajo keksi, ki bi bili brez glutena IN brez jajc. Imajo torej ali eno ali drugo. user posted image  brez obojega pa ne obstajajo.


Ja pa obstajajo (brez jajc in brez glutena), jaz sem jih dobila v Sparu. So pa okrogli in sem jih uporabljala samo za v kaksno sadje zmesat.



Katera firma?


Ko bom naslednjic v Sparu, bom sla pogledat, ker je ze skoraj 2 leti od takrat ko sem jih kupovala. Vam sporocim.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Katere piškote?
16.5.2008 14:08:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

IZVIRNO SPOROČILO: PIZZA

IZVIRNO SPOROČILO: muck

IZVIRNO SPOROČILO: PIZZA

Zakaj pa bi bili plasma šele po 8. mesecu??????? user posted image

Če pogledaš na škatlo Hipp, alete, itd... vsebujejo vsi enako. Ne obstajajo keksi, ki bi bili brez jajc in brez glutena. So pa Plazma najbolj praktični ker sso ravno trdi in se ne davijo tako zelo.

Mislim, da je naja MISLILA ZA VSE PIŠKOTE PO 8. MESECU.


Valda obstajajo keksi brez glutena in brez jajc. Brez glutena so od Savoiardi (tej vsebujejo samo rumenjake), brez jajc pa so od Alete. Preverjeno, ker sem jaz te uporabljala. Jaz sem do 6m dajala Savoiardi, sem mu jih naribala v sadje ali jogurt, pol pa Alete, ki jih lahko sam v roki drži in je (se ne drobijo in se prav lepo topijo).



muck, vmes je IN user posted image . Torej ne obstajajo keksi, ki bi bili brez glutena IN brez jajc. Imajo torej ali eno ali drugo. user posted image  brez obojega pa ne obstajajo.


Ja pa obstajajo (brez jajc in brez glutena), jaz sem jih dobila v Sparu. So pa okrogli in sem jih uporabljala samo za v kaksno sadje zmesat.



Katera firma?


Ko bom naslednjic v Sparu, bom sla pogledat, ker je ze skoraj 2 leti od takrat ko sem jih kupovala. Vam sporocim.



Hvala. user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?