|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a ima katera crocse?
16.4.2008 12:15:23   
bebica
Mislim, da jih imajo v Supernovi na Rudniku. Ena majhna trgovinica zraven Limonija in blizu Humanica.

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a ima katera crocse?
16.4.2008 12:16:28   
tinatona
Supernova - v njej je trgovina z original Crocsi. So pa ti navadni Cayman crocsi za odrasle 40€ (zaokroženo), za otroke pa 30€.

LP

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a ima katera crocse?
16.4.2008 13:07:32   
Anonimen
Sanolabor ima originalne.

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a ima katera crocse?
16.4.2008 15:32:15   
felicia
Kje majo pa ponaredke?????user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a ima katera crocse?
16.4.2008 17:23:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: bebica

Mislim, da jih imajo v Supernovi na Rudniku. Ena majhna trgovinica zraven Limonija in blizu Humanica.


Ja, tam sem jih jaz malemu kupila.

(odgovor članu bebica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a ima katera crocse?
16.4.2008 19:22:56   
Felicita
felicia, če boš kupovala ponaredke si rajši kupi kake lepše plastične cokle, ker bo vseeno ceneje.
ker point crocsov je ravno ta njihova plastika, ki je patentirana, antibakterijska etc etc. ker v tujini majo drugač tudi npr japonke in balerinke in na splošno več modelov crocks čevljev, ampak so vsi iz te gume. Sama sem jih 1x probala in ko bom velika in bogata si jih bom definitivno kupla (čeprov so grdi ko 100 mater... ej, ampak uni pisani gumbki za gor so pa prov kjut user posted image ), ker boljših čevljev še v življenju nisem mela na nogi... pa mam jest blazno hude probleme s potenjem nog, ampak sredi poletja sem jih mela brez problema obute brez potenja, drsenja...
Sem bla pa že lani (pred tisto prvo crocks manijo) ful presenečena, ker je mel velik sester v KC to obuto, pa so jih ful hvalile... na splošno slišim, da se jih splača kupit ljudem, ki so cel dan na nogah...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a ima katera crocse?
16.4.2008 23:30:43   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Pa nimam originalnih, ker mi je enostavno predrago.

------------------------
A res? Enako dihtajo kot original user posted image ? Torej lahko kupim tiste grde iz MAAS-a za 10€ pa bodo ok?


Ne vem, če so vsi enaki. Jaz sem jih lani mislim, da kupila v Mercatorju za 6 evrov in je tudi material  skoraj identičen, zato pa jih hvalim. Letos mi je mož, pred dvema dnevoma, prinesel ene iz Špara za 4.99, pa mi delujejo bolj plastično. Tako, da to kitajsko sranje ni vedno enako.

Glej, da ko jih primeš v roke, da imaš občutek, da držiš stiropor ali peno oz. najbolje je, da greš v neko trgovino, kjer imajo originalke, da veš kakšen material imam v mislih.  Je težko opisati, saj kot vidiš, mi je moj možek tudi napačne prinesel...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a ima katera crocse?
17.4.2008 7:13:07   
LoCa
ma....js sem na ebay-u kupla neoriginalne, pa niso iz gume ampak je nek podoben material....kot da bi noter imel zrak. sej ne znam razložit. je pa res, da js na boso nogo poletivčasih  švicam not. ampak js tut švicam v najhujši zimiuser posted image .

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a ima katera crocse?
17.4.2008 7:46:09   
cuma
Jaz tudi spadam med tiste, ki so se zgražale, kako so crocsi grdi .... zdaj pa sem user posted image user posted image user posted image , ker so res tako udobni!!!!

Rada bi jih naročila preko bolhe zase in mojo mamo, pa zadnjič ni bilo moje številke (v Hervisu), kamor sem jih šla pomerit ... zato me zanima, ker najbrž katera od vas ve, katero št. moram naročiti, če imam nogo 39????? 

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a ima katera crocse?
17.4.2008 8:07:08   
malika
prilepiš link do te trgovine na Bolhi? user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a ima katera crocse?
17.4.2008 9:37:55   
cuma
http://www.bono.si/



(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: a ima katera crocse?
17.4.2008 11:23:53   
felicia
sej sem si kupla od skečersa(se mi ne da pravilno pisat) pa so mi kar fajn

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a ima katera crocse?
17.4.2008 12:23:44   
LoCa
cuma.... 39? user posted image angleška 6, ameriška 8,5.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a ima katera crocse?
17.4.2008 17:37:37   
elizabeta p
Mislim, da so iz lateksa originalni. Humanic ma original in ponaredke, pa v Sparu majo ponaredke, Turbo Schuh ma tud neki, pa Kenguru v Mercator Centru, pa v Supernovi je ena štacuna, k sam to drži.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: a ima katera crocse?
20.4.2008 13:07:29   
taši84
js mam une iz interšpara pa so ful v redu. jih mam v službi 8ur ap se nč ne potijo noge.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: a ima katera crocse?
21.4.2008 20:40:45   
pajčolanka
sem si jih kupila, pa še mojmu in tašči ker so meli ravno akcijo-kupiš dva para dobiš tri. itak niso originalni ampak to mi ni panika ker itak nimam težav s potenjem, kupila sem jih zato ker sem noseča in me je malo strah hodit s coklami kjer se mi noga rada spodvije...

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: a ima katera crocse?
21.4.2008 23:07:13   
kew kew
Jaz sem pa že od skoz čisto navdušena nad njihovo lepoto. Res so mi lepi. Pa definitivno najboljši čevlji, kar sem jih kdajkoli imela. Udobni, pozimi topli, poleti ne vroči, noga se mi nič ne poti. Ma samo v superlativih lahko govorim o njih.
Je pa res, da nimam originalnih, ampak ponaredek iz Massa - gor piše JOSH, bili pa so ali 16 ali 18 evrov, ne spomnim se točno.
So pa med ponaredki velike razlike v materialu - vsaj kolikor sem jaz gledala. Ne vem, no, mene so ti iz Massa prepričali.
Pa tudi vsi ostali v hiši jih imajo. Predvsem za "moški del" familije, katerim so copati prej smrdeli k pr norcih, zdaj ne oddajajo več neprijetnih vonjav.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: a ima katera crocse?
22.4.2008 0:14:39   
kofetek2010
naša tamala pa ima take:

user posted image


s niso kjut? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kew kew)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: a ima katera crocse?
22.4.2008 5:55:04   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

naša tamala pa ima take:

user posted image


s niso kjut? user posted image user posted image user posted image


Ja, user posted image user posted image user posted image , ker ma naša tut take user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: a ima katera crocse?
22.4.2008 7:24:19   
Anonimen
Moj ima originalne že enih 5 let in so super, starejša jih nosi od 1,5 let dalje in jih ima najraje... Jaz sem si lani kupila ponaredke in se mi je noga kar lepo potila... Kolikor sem jaz gledala se mi zdi, da če jih nabaviš vsaj ene 3 pare se najbolj splača iz ameriškega amazona (cayman od 19-29 $). Dobijo pa se tudi za tamale fugurice za gor (spiderman, dora, disney...), ki jih lahko menjaš, mislim, da je v kompletu enih 20 kom.

Starejša ima sedaj tele:
user posted image

junija dobi pa še tele (niso svetlo roza ampak hot pink):
user posted image

No tele pa so tukaj izven konteksta, ampak meni so za našega terminatorja prav "cute":
user posted image

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: a ima katera crocse?
22.4.2008 10:10:56   
Baby
V Massu so sedaj po 10 EUR ponaredki....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: a ima katera crocse?
22.4.2008 18:59:39   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Baby

V Massu so sedaj po 10 EUR ponaredki....


Res je. Imajo jih. Ampak nagravžno smrdijo. Sem šla mal balerinke pogledat pa sem vidla te ponaredke. Polovica massa zarad njih smrdi. Fuj.


(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: a ima katera crocse?
22.4.2008 21:29:54   
Dadi
Tudi meni so grdi...lani so mi bili še boljuser posted image user posted image user posted image user posted image  Ampak ko sem jih probala...je pa božansko lahkotni občutek skoraj bososti na nogah.user posted image user posted image  Tko da letos jih kupim mulčkoma, sebi in možu (če jih bo maral). Itak da ne bom originalov kupovala.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: a ima katera crocse?
23.4.2008 11:18:12   
Rožica I
Kupila sem jih tamalemu v Hervisu. Pravijo, da so original, glede na ceno (30). Zase pa se globoko razmisljam user posted image ... user posted image user posted image
Sem bolj za sexy things user posted image  user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: a ima katera crocse?
19.5.2008 0:19:03   
Nikita***
Mene pa zanima, če katera ve, kje se dobijo tisti dodatki za crocse (razne rožice, metuljčki,...). Se mi zdi, da ful luštno zgleda.
Jaz sem jih gledala že lani, pa se nekako nisem odločila za nakup. Letos jih kupim definitivno. Originalne, saj večina pravi, da ni primerjave.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?