|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Angelček Gašper
20.4.2008 9:06:37   
murkica
Moje sožalje!!!! Naj ga angelčki čuvajouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Angelček Gašper
21.4.2008 8:36:19   
Lusa
Oh hudoooouser posted image user posted image user posted image Tudi moja Ajša je imela zaporo dvanajsternika in lahko ti samo povem Gašper se je rešil trpljenja ,ki bi ga čakalo ob vseh teh operacijah.

Bodita močna!!!

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Angelček Gašper
21.4.2008 8:39:18   
emaa
Moje sožalje, vedita da kljub vsem operacijam ni nujno, da bi preživel, saj je smrtnost pri zaporah črevesja še vedno dokaj visoka. Mi imamo srečo, da je David ostal z nami. 

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Angelček Gašper
21.4.2008 8:55:27   
ally1
Moje sožalje in naj te tvoj user posted image  večno čuva.

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Angelček Gašper
21.4.2008 16:39:14   
Matejčika
Lusa in emamair mi lahko kaj več razložita o vaših malčkih, če sem prav zastopla sta obe imeli otročka z takšno zaporo.

Hvala še enkrat vsem!

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Angelček Gašper
22.4.2008 9:01:29   
Ancy
Moje sožalje ob izgubi user posted image user posted image user posted image nimam besed, ki bi vaju potolažile, morda le nekaj za v pomoč: če je bil porod v Ljubljani imajo zagotovo shranjeno slikico malega, ker vse angelčke slikajo in v primeru da si mame želijo sliko jim jih dajo.... za druge porodnišnice pa nevem.

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Angelček Gašper
22.4.2008 11:12:35   
Matejčika
V MB nimajo, sem vprašala. Žal. 

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Angelček Gašper
22.4.2008 13:59:16   
NATAŠI
matejčika user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Angelček Gašper
22.4.2008 19:29:34   
Lusa
matejčika-Ajša je imela popolno zaporo dvanajsternika.Rodila se je s težo 2530g 3tedne prezgodaj z downovim sindromom.Bila je operirana na črevesju 4x (2x še drugje),zadnja 4operacija črevesja pa je bila  pri točno 5mesecih pri teži 2470g.Ampak njeno črevesje se je lepo popravilo ,začela je tud lepo jesti in se rediti ,ker je bila velika borka ,žal pa ni zdržal njen srček ,ki je pri 11mesecih omagal.So pa bile te operacije zelo težke,so jo žal morali 2x reanimirat ampak kot pravim do zadnjega se ni vdala.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Angelček Gašper
23.4.2008 9:42:18   
Matejčika
Hvala Lusa, da si podelila zgodbo z mano. Nekaj nisem najbolj razumela. Ajša še je med vami, ne?

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Angelček Gašper
23.4.2008 9:45:30   
Matejčika
Joj, oprosti sem šele zdaj vidla. Moje iskreno sožalje!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Angelček Gašper
24.4.2008 9:32:02   
Lusa
Matejčika ni zamereuser posted image .Že od 21.6.2006 je naša princeska angelček ;žal.

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Angelček Gašper
24.4.2008 11:59:38   
Matejčika
Včasih se mi zdi da dnevi tečejo nazaj in ne naprej. Že dva dni se samo jočem. Računalniško popravljam slike od mojih staršev, ker imata 25 let poroke in med drugim bosta dobila od nas otrok poročni album. In v njem bodo njune poročne slike-urejene in popravljene in prav tako njunih skupnih 25 let. In ko gledam te slike, ko smo me bile dojenčki in nasmeh na obrazu mojih staršev, mi je še toliko huje. Ker vem, da bi tudi jaz z možem morala zdaj imet na obrazu nasmeh, namesto solz. Gledam, komu je bil Gašper podoben...Tako jezna sem, da nimava nobene lepe slikice od njega. Še to nevem, če ima rojstni list! Včeraj je rodila ena znanka in sem danes zvedla. Taka žalost me je obšla, ona je dobila živo deklico na prsa, vsa srečna...midva pa... Tudi moževa sestra je tik pred porodom. Sem vesela zanjo, saj res dolgo nista mogla imet otrok, ampak vedno se pojavlja nek ZAKAJ in KAJ ČE.
Vsak dan se spomnim poroda. In ne mine dan, ko nebi bila jezna nase, zakaj ga nisem še malo pocartala, dala še več poljubov, zakaj sem ga samo božala, zakaj ga nisem stisnila k sebi...

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Angelček Gašper
24.4.2008 19:53:44   
Urša
Matejčika, user posted image , Mislim nate.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Angelček Gašper
24.4.2008 22:03:41   
Pi-kica 1
Draga Matejčika, tudi od mene en velik user posted image zate. Tvoj angelček bo vedno pazil na vas in na otročka, ki ga boš nekega dne gotovo zibala v svojem naročju.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Angelček Gašper
24.4.2008 22:23:05   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Matejčika

Včasih se mi zdi da dnevi tečejo nazaj in ne naprej. Že dva dni se samo jočem. Računalniško popravljam slike od mojih staršev, ker imata 25 let poroke in med drugim bosta dobila od nas otrok poročni album. In v njem bodo njune poročne slike-urejene in popravljene in prav tako njunih skupnih 25 let. In ko gledam te slike, ko smo me bile dojenčki in nasmeh na obrazu mojih staršev, mi je še toliko huje. Ker vem, da bi tudi jaz z možem morala zdaj imet na obrazu nasmeh, namesto solz. Gledam, komu je bil Gašper podoben...Tako jezna sem, da nimava nobene lepe slikice od njega. Še to nevem, če ima rojstni list! Včeraj je rodila ena znanka in sem danes zvedla. Taka žalost me je obšla, ona je dobila živo deklico na prsa, vsa srečna...midva pa... Tudi moževa sestra je tik pred porodom. Sem vesela zanjo, saj res dolgo nista mogla imet otrok, ampak vedno se pojavlja nek ZAKAJ in KAJ ČE.
Vsak dan se spomnim poroda. In ne mine dan, ko nebi bila jezna nase, zakaj ga nisem še malo pocartala, dala še več poljubov, zakaj sem ga samo božala, zakaj ga nisem stisnila k sebi...



Kako te razumem. user posted image Vse to se je neštetokrat odvijalo kot film v moji glavi , prve mesece po tem ko se je rodila moja punčka.  Danes bi bila stara 11 mesecev. Tudi jaz sem ostala praznih rok, brez slikic, brez trdnih dokazov, da je obstajala.

Rojstni list pa mora imeti. Ko se ureja papirje v zvezi s pogrebom ga moraš it dvignit. Kdor ti je to urejal ima rojstni list.

Ne boj se da boš pozabila kako je zgledal. Tega se ne pozabi. Jaz nisem.

Zaupaj v sebe. Počasi boš prebolela in tudi lažje sprejemala otroke drugih. Boš videla, da bo prišel čas, ko se boš spet lahko smejala.

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Angelček Gašper
2.5.2008 22:11:55   
MARUŠA1
Matejčika moja sožaljeuser posted image , bodi prepričana, da se naši angelčki igrajo ter od zgoraj gledajo na nas.user posted image  Bodi močna.user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Angelček Gašper
4.5.2008 21:16:40   
Pikica5
Matejčika iskrno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sama sem izgubila svojo pikico v 6. tednu ,žalost za njim/njo je bila ne izmerna, ne morem si predstavljatu, kako težke čase prestajaš. Želim ti obilo poguma in moči, da se postaviš na noge. Tudi za nas bo posijalo sonce upanja in veselja... Nekega dne bomo zopet skupaj z našimi pikicami, srečni... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu MARUŠA1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Angelček Gašper
5.5.2008 21:18:05   
Matejčika
Močno upam, da bom doživela enkart to, za kar sem bila prikrajšana.

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Angelček Gašper
6.5.2008 12:25:30   
blue sky
Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Angelček Gašper
13.5.2008 10:37:51   
Matejčika
Vrnila sem se  v študijske klopi. Na faksu še kr gre, se zamotim. Hudo mi je, ker je veliko skupinskega dela in sem zdaj veliko manjkala. Pa nevem, če naj pustim vse skupaj. vsi so bili tako pridni in veliko naredili, jaz pa ne. Oceno bom pa na koncu dobila isto. Ne zdi se mi fer, čeprav mi vsi govorijo, da naj delam. Nevem pa, če to res mislijo.
Grozno mi je it na vlak, po mestu...tako lepo vreme je, polno vozičkov povsod, polno nosečnic...včasih skorajda tečem čez mesto, da bi čimprej prišla na vlak. Gledam po obrazih ljudi, ki hodijo mimo in se sprašujem: Je morda tudi tebi umrl otrok? Ali pa tebi? ... Ali tebe tudi čaka tako grozna usoda kot mene? Ali pa morda tebe?
Gledam srednješolke...nasmejane, vesele, včasih nore...takšne kot sem bila jaz nekoč. Uživala vsako sekundo življenja. In si mislim: Bog je vedel kaj me čaka...kaka groza. Še dobro, da mi nevemo, ker dvomim, da bi potem tako pila življenje iz velike čaše.
Saj vem...še se bom smejala, še bom...marsikaj. Ampak ta pot v šolo in nazaj me je vrgla kakšno stopnico nazaj navzdol. Ko bi le bila zima...

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Angelček Gašper
14.5.2008 9:44:40   
Pikica5
Matejčika, naj te ne skrbi, ti le pridno hodi na fax in delaj z njimi, mogoče se dogovorite, da narediš ti sedaj kaj več in boš potem enako prispevala k izdelku, kot ostali, bo tvoja ocena tako trdo zaslužena kot njihova. Če boš doma te bo preveč ubijalo, ker boš skoz misla in si razbijala glavo.
Punca drži se, ne obupat. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Angelček Gašper
16.5.2008 8:51:12   
bt08
Matejčika tudi tebi bo posijalo sonce,boš videla,boš srečna vesela tako kot prej.Samo z svignjeno glavo in z odprtimi očmi glej v svet.user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil barbara.a. -- 16.5.2008 8:52:13 >


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 73
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?